Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

Kreoft1    10

@metinav Merhabalar hocam bende sık sık geceleri idrar kacirma anı idrar gelmesi oluyordu ama ben umursamıyordum.Taaki sizin yazdığınız winstrolun prostata etkisini okuduktan sonra.Prostat libidoyu ciddi derecede etkiler mi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kreoft1    10

Hatam varsa affola bir Amerikan sitesinde winstrolun shbg yi ciddi derecede baskiladigini okumuştum buda östrojen ciddi zarar veriyormuş.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.663
Kreoft1, 1 saat önce yazdı:

@metinav Merhabalar hocam bende sık sık geceleri idrar kacirma anı idrar gelmesi oluyordu ama ben umursamıyordum.Taaki sizin yazdığınız winstrolun prostata etkisini okuduktan sonra.Prostat libidoyu ciddi derecede etkiler mi

Etkileyebiliyor, evet...

Hatam varsa affola bir Amerikan sitesinde winstrolun shbg yi ciddi derecede baskiladigini okumuştum buda östrojen ciddi zarar veriyormuş.

Shbg si yüksek olup fazla östrojenik etki gösterenler için bu baskılamayla faydası olsa da, shbg si düşük insanlar için östrojeni etkisiz hale getirmesinden dolayı libido düşmanıdır :) 

Definasyon kürlerinde 3. haftadan sonra winstrol libidoyu shbg yoluyla baskılayabiliyor.Benzer bir etki masteronda da mevcut...Daha'sı oxandrolon da bile kişiden kişiye değişmekle birlikte bu libido düşüklüğü yaşanabiliyor.Kalıcı bir durum olmayıp bırakıldıktan sonra eski seviyesine dönüyor...Prostat büyümesine neden olduysa, bu geri dönmüyor kolay kolay...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kreoft1    10

@metinav valla hocam yeni küre gircem sırf şu normal değerlerimi tespit edip geçmişte yaptığim hatayi tekrarlamak istemiyorum.En azından kur sonrasında ne yapacağımız daha iyi bileceğim.Bu arada prostat muaynesinde parmak yoktur inşaallah 😅Bugüne kadar hiçbir erkeğin eli değmedi.😅

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.663
Kreoft1, Bir saat önce yazdı:

@metinav valla hocam yeni küre gircem sırf şu normal değerlerimi tespit edip geçmişte yaptığim hatayi tekrarlamak istemiyorum.En azından kur sonrasında ne yapacağımız daha iyi bileceğim.Bu arada prostat muaynesinde parmak yoktur inşaallah 😅Bugüne kadar hiçbir erkeğin eli değmedi.😅

Küre gireceksen tekrardan, gereksiz tedavi pct işleriyle uğraşma.Çünkü anlamı kalmayacak, bitince tekrar mevzu edersin.Prostat muayenesi normalde anal yoldan kontrol ediliyor, fakat ultrasonla iç batın incelemesinde büyüme varsa görülebiliyor.Ayrıca psa testinde de değer yüksek çıkıyor belirti olarak...

İdrar sıkışıklığı, veya sık idrara çıkma durumu prostatdan çok idrar kesesinin aşırı aktif çalışmasıyla alakalı.Böyle bir durumun varsa ürolojiye git göster.Test sonucunda gerekli görülürse prostata veya diğer iç organlara bakılabilir extra testler istenebilir.Bu işlerde kafada kurmak doğru değil, basit sebeplerden yaşanıyor olabilir.Endişelenmeye gerek yok yani...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kreoft1    10

@metinavvalla çok haklısıniz hocam kafaya takarak başka hastalıklara zemin hazırlamış oluyoruz.Ama küre girmeye korkuyorum açıkçası o yüzden ilk isim yarın cabaser alıp 2 hafta kendimi gözlemlemek gerisi Allah Kerim.Bu arada 1 mg çeyrek tablet dimi cabaser icin

tarihinde Kreoft1 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kreoft1    10

@metinav iyi günler hocam dün doktora gittim testis usgsi istedim testislerim birazcık küçülmüş olduğunu gördüm.Pregnly ya da cohriomon kullanmalı mıyım?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.663

@metinav iyi günler hocam dün doktora gittim testis usgsi istedim testislerim birazcık küçülmüş olduğunu gördüm.Pregnly ya da cohriomon kullanmalı mıyım?

Zamanla toparlayabilir, yada pct yaparsın bir daha...Pregnyl kullanımı pct öncesinde öneriyoruz genelde, hızlı toparlanma sağlıyor.Fakat sen tekrar küre gireceğini söylemiştin, bir anlamı yok bu durumda...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kreoft1    10

@metinav teşekkürler hocam.Doktorda sizin gibi zamanla toparlayabilir dedi ama doktorununki biraz daha kesindi.Bugun küçük olur yarın büyük dedi😀Ama ben Steroid konusunda doktorlara güvenmiyorum.Kür konusunda ise Steroid kürüne girmicem Temmuz ayında daha verimli olması açısından sarms(SR-9009,GW-501516)kullanmayı düşünüyorum.Pct olarak ne yapmaliyim.Yapmali mıyım?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.663

@metinav teşekkürler hocam.Doktorda sizin gibi zamanla toparlayabilir dedi ama doktorununki biraz daha kesindi.Bugun küçük olur yarın büyük dedi😀Ama ben Steroid konusunda doktorlara güvenmiyorum.Kür konusunda ise Steroid kürüne girmicem Temmuz ayında daha verimli olması açısından sarms(SR-9009,GW-501516)kullanmayı düşünüyorum.Pct olarak ne yapmaliyim.Yapmali mıyım?

Pct gerekmez...Ben emin olmadığım konularda kesin konusmam. Olabilir veya düzelebilir gibi ortada konuşmayi tercih ediyorum. Çünkü vucutlarımız ve davranışları aynı değil.Bende olur, sende olmaz...Her zaman tedbirli olmak gerekli.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kreoft1    10

@metinav teşekkürler pct yapmayi dusunuyorum hocam kaybedecek birşey yok çünkü daha ne kadar kötü olabilirki🙂Bu konuda Standart pct kombinasyonları nedir ve kullanımi nasıl olmalıdır hocam?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.663

@metinav teşekkürler pct yapmayi dusunuyorum hocam kaybedecek birşey yok çünkü daha ne kadar kötü olabilirki🙂Bu konuda Standart pct kombinasyonları nedir ve kullanımi nasıl olmalıdır hocam?

Forumu araştır pct bölümünde örnek çok fazla var...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kreoft1    10

klasik Pct (tavsiye etmem) : 

Testislerde küçülme varsa 1500 pregnyl , pct ye başlayana kadar günde 2 tablet proviron.

Son enjeksiyon dan 20-24 gün sonra 

100 mg klomen, 20 mg tamoksifen başlayabilirsin 3 gün sonra klomeni 50 mg ye düşür 10 gün aynen devam.

Sonra 20 gün boyunca klomeni 25 mg ve tamoksifenide 10 mg olarak devam et , sonra bırak .  

Tribulus , keçi boynuzu pekmezi vb. Doğal testo arttırıcılar 

@Asaletim merhabalar hocam testislerde küçülme var ve forumu araştırırken sayfada bu yazınıza denk geldim.Degerler normal araliktayken tekrar pct yapmak mantikli mi?bu pct aynen tatbik etmeli miyim?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
Kreoft1, 11 dakika önce yazdı:

klasik Pct (tavsiye etmem) : 

Testislerde küçülme varsa 1500 pregnyl , pct ye başlayana kadar günde 2 tablet proviron.

Son enjeksiyon dan 20-24 gün sonra 

100 mg klomen, 20 mg tamoksifen başlayabilirsin 3 gün sonra klomeni 50 mg ye düşür 10 gün aynen devam.

Sonra 20 gün boyunca klomeni 25 mg ve tamoksifenide 10 mg olarak devam et , sonra bırak .  

Tribulus , keçi boynuzu pekmezi vb. Doğal testo arttırıcılar 

@Asaletim merhabalar hocam testislerde küçülme var ve forumu araştırırken sayfada bu yazınıza denk geldim.Degerler normal araliktayken tekrar pct yapmak mantikli mi?bu pct aynen tatbik etmeli miyim?

Bu klasik kür sonu pctsi hocam , ezbere yani . Bence tahlil sonuçlarını atıp metin hocayı etiketle ona göre pct yazdır , değerlerin normal aralıktayken neden pct yapmak istiyorsun ki ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kreoft1    10

@Asaletim testislerde küçülme var hocam ama emin değilim doktor ara sıra büzüşme vs olabilir mastürbasyon sıklığını falan saydı epey anlık olarak değişebilir dedi.Onun için tekrardan bı testis usg  yaptircam durumdan tam emin olmak için.Ya bu konuyu galiba ben gerekenden  fazla ciddiye alıyorum.Aradan 7 ay geçmiş ve bı 7 ay daha bekle diyorlar bu durum aşırı rahatsız edici.Bilmiyorum belkide herşey yolundadır ama sırf bunun yüzünden kız arkadaşımdan ayrılmak zorunda kaldım.Belki ileride düzelmem ve onuda zor durumda bırakırım diye.Artik dua ediyorum inşallah psikolojim bozuktur ondan makinede sıkıntı vardır diye.Aslinda bu duruma şu kadar bekle demek çok kolay gel sende bı bekleyen sor bakalım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
Kreoft1, 57 dakika önce yazdı:

@Asaletim testislerde küçülme var hocam ama emin değilim doktor ara sıra büzüşme vs olabilir mastürbasyon sıklığını falan saydı epey anlık olarak değişebilir dedi.Onun için tekrardan bı testis usg  yaptircam durumdan tam emin olmak için.Ya bu konuyu galiba ben gerekenden  fazla ciddiye alıyorum.Aradan 7 ay geçmiş ve bı 7 ay daha bekle diyorlar bu durum aşırı rahatsız edici.Bilmiyorum belkide herşey yolundadır ama sırf bunun yüzünden kız arkadaşımdan ayrılmak zorunda kaldım.Belki ileride düzelmem ve onuda zor durumda bırakırım diye.Artik dua ediyorum inşallah psikolojim bozuktur ondan makinede sıkıntı vardır diye.Aslinda bu duruma şu kadar bekle demek çok kolay gel sende bı bekleyen sor bakalım.

Özele gidip detaylı sperm,testis vs. Hepsinin testini iyice yaptır hocam o zaman , testlerde vs. Sorun çıkmazsa psikolojik diyebilirsin tamamen .

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kreoft1    10

@Asaletimmerhabalar son yazdığımdan 2 ay geçti ve durumumda azda olsa düzelme var ama isteğim olmasına rağmen kafada kurarak sertleşme olmuyor.Ve tam değilim zamanla düzeleceğine inanıyorum ama sabrım kalmadı.Sen ve metin hocamdan Allah razı olsun desteklerinizden dolayı.Şaka değil bana kürü yapan en yakın arkadaşım bile bu kadar yardımcı olmadı.Size sorum şu yarın test verecem muhtemeln eskisine göre pek bı değişiklik olmicak yani normal.Sizce tekrardan bı pct yapmalı mıyım?Ya da sistemi tekrar bozup pct yapmalıyım?Pct için önerin var mı?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
Kreoft1, Şimdi yazdı:

Normal şartlarda pctnin zararı olur mu

Bi test yaptır hocam östrojen vs. Hangi seviyeler de görelim metin hoca ona göre bir şey söyler.

Ek olarak doğal testo  şeyleri düzenli olarak kullanıyor musun ?

D vitamini , çinko gibi .

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kreoft1    10

@metinavhocam merhabalar yukarda belirttiğim gibi daha pct yapamadım beklemek istedim.normal değerler olsa dahi vücudun kendi normalini bulması için tekrardan pct yapmanim sakıncası varmı?Herhangi bir pct kürü ile çözebilir miyim?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.663
Kreoft1, 49 dakika önce yazdı:

@metinavhocam merhabalar yukarda belirttiğim gibi daha pct yapamadım beklemek istedim.normal değerler olsa dahi vücudun kendi normalini bulması için tekrardan pct yapmanim sakıncası varmı?Herhangi bir pct kürü ile çözebilir miyim?

Merhaba.

Pct yapmak sakıncalı bir sey degildir.Steroid gibi algılamamak lazım.Kendi dogal üretimimizi arttıran bir uygulamadır.Gerektigi durumlarda tekrarlanabilir.

Yakinmalarin, psikolojik mi yoksa fizyolojik mi bunu hormon testleri ile anlayabiliriz.Öncesinde detaylı bir hormon testi yaptır, durum belli olur.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kreoft1    10

@metinav bugün yaptirdigim test hocam klomen kullanımından sonra E2 normal seviyelere gelmiş ancak prolaktin ucurmusuz.sizin yorumlarınız nedir

IMG_20210301_120549.jpg

IMG_20210301_120517.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kreoft1    10

Sorun muhtemelen prolaktinde kalıcı olarak bu durumu çözmek mümkun mu

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.540

Dostinex veya casaber kullanman gerekli, yarım tablet haftada 1 veya 2 kez. 

Tek bir hafta kullanıp kendini gözlemlemen, dinlemen gerekli, çünkü çok güçlü bir ilaç. 

Diğerlerini bilmem ama prolaktin benim uzmanlık alanım :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Laracall
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      10 Haftalık Testosteron Enanthate ve Boldenon küründen çıktım. Üzerinden 20 gün geçti ve pct ye başlamak istiyorum. 
      Pct tedavi ilaçlarım:
      4 kutu- Klomen 50mg 10 tablet 2 kutu- Tamoksifen 20mg 30 tablet Kullanımlarını düzgün bir şekilde nasıl yapabilirim? Şimdiden teşekkürler hocalarım.
    • Yazan: Hasan20242024
      Arkadaşlar İran Aburaihan markasının Bolde-sini kullanan oldumu aranızda?
      Etkileri nasıl?
    • Yazan: Cherox
      Merhaba selamlar arkadaşlar,
      15 hafta boldenon ve testesteron küründen çıktım, artık pct yapmam gerektiğini düşünüyorum pct konusunda bana yardımcı olabilecek arkadaşların desteğini bekliyorum , ilaçtan artık verim alamıyorum açıkçası reseptörleri güzel bi temizlemem gerekiyor.
      @rastlantisal @Askabar @metinav @otopsicikedi @GHOST
      Test sonucum:

• Yazan: onlytest0
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      Son iğnemden sonra 3 ay geçti ve pct yapmadım ama bir farklılık hissetmiyorum. Sorun şu ki vücudumun şuan ki hali beni rahatsız etmeye başladı. Hem ilacı bırakmış olmam hem de her gün ciddi miktarda alkol almam sebebiyle vücudum kötü bir yere doğru gidiyor. Eğer yanlış anlamıyorsam da jinekomasti başlangıcı var gibi geliyor.
      İlacı bıraktığımdan beri de spora ilk defa bugün gittim.
      Ben sadece hafta da 250mg enant gidersem vücudum toplar mı?
    • Yazan: Jeshi
      Herkese Selamlar, Umarım iyisinizdir.
      5 haftalık only testesteron kürünü yaklaşık 1 ay önce bitirdim. Bir süredir (yaklaşık 2-3 hafta) d3 ve balık yağı kullanıyorum. Onun dışında herhangi bir takviye veya vitamin almıyorum. Tahlil sonuçlarımı aşağıya ekliyorum. Önceki tahlilime göre kapanmış olan lh ve fsh kendiliğinden açılmış e2 düşmüş prolaktiminde ise bir farklılık yok. 
      Şuan kullanmam gereken bir ilaç var mı? Prolaktin zamanla düşer mi? Başka bir takviye veya vitamin almalı mıyım? @Diver @otopsicikedi @ardas @Oathbreaker @rastlantisal
      Yardımlarını bekliyorum herkese çok teşekkürler.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.