Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

dukegg

Uzun bulk kürü / libido sorunu

Önerilen İletiler

dukegg    47

Selam Arkadaşlar 

Bulk kürü 21.haftadayım , 500 testo enanthate , 400 bolde olarak gidiyorum , 5.haftada dianabolü kestik.Arimidex kullanmıyorum , vucutta herhangi bir jineko belirtisi vs yok dolayısıyla kürü baltalamaması için arimidex kullanmadım

Sabahları , omega 3 , C vitamini , öğlen yemek sonrası milk thistle , ve akşam yatarken 50 mg çinko kullanıyorum

27.haftadan itibaren definasyona geçeceğim 12 hafta planlamaktayım , testo prop , clen , yohimbe kullanımım olacak ve son 8 hafta masteron ekleyeceğim

Kullanılan ürünler ilk haftalarda novactor bolde daha sonra SP bolde ,ilk haftalarda andro medical testo daha sonra balkan testo

Gelelim soruma son 1-2 haftadır ereksiyon sıkıntısı olmasada libido ile ilgili problem yaşamaktayım...bulk kürü sonuna doğru test yaptırıp sonuçlarına göre diğer küre geçiş yapacağım , başlangıç ve bitişteki test sonuçlarını karşılaştırmalı yüklerim

@metinav @phDinSportSciences değerli yorumlarınızı paylaşırsanız çok sevinirim...

tarihinde dukegg tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

dukegg    47
Yahya1, 41 dakika önce yazdı:

İlaçlar konusunda iyi değilim ama 30 hafta biraz fazla olmamış mı 

olmamış :)

Asaletim, 31 dakika önce yazdı:

Test sonucu varsa libido sorunun sebebi anlaşılabilir . Saygılar 

testi dediğim gibi 1-2 hafta içinde yaptıracağım kür sonuna doğru...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
dukegg, 3 dakika önce yazdı:

testi dediğim gibi 1-2 hafta içinde yaptıracağım kür sonuna doğru...

Armidex bence 2 hafta da bir test yaptırıp ona göre kullanılmalı.. östrojeni fazla ucurmus olabilir .. dediğiniz gibi 2 hafta sonra görürüz hocam :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
dukegg    47
Asaletim, 8 dakika önce yazdı:

Armidex bence 2 hafta da bir test yaptırıp ona göre kullanılmalı.. östrojeni fazla ucurmus olabilir .. dediğiniz gibi 2 hafta sonra görürüz hocam :)

hiç kullanmdım arimidex

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
dukegg, Şimdi yazdı:

hiç kullanmdım arimidex

Pardon hocam kullanıyorum diye okumuşum , o zaman E2 yükselmiş olabilir , bu durumda da armidex kullanmak gerekiyor :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Gögüs ucunda bir belirtinin ortaya çıkması beklenmemeli bence. Uzun süre ostrojene maruz kaldıktan sonra belirti olmasa da gögüs ucunda aktivite başlayacaktır bunu riske atmaya gerek yok. Ara ara test yapıp değerlere bakmak ve bu yönde ilerlemek mantıklı. Cinsel isteksizlik başka nedenlere de bağlı olabilir, çok sert antrenmanların yarattığı stres veya hormonel değişimler bile buna neden olabiliyor. Bununla birlikte boldenon kanı katılaştırır ereksiyon problemlerine yol açabilir. Kan akışını normalleştirecek önlemler alınabilir, sıvı tüketimi, kardiyo vasiküler egzersizler vs vs

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    410
phDinSportSciences, 12 dakika önce yazdı:

Gögüs ucunda bir belirtinin ortaya çıkması beklenmemeli bence. Uzun süre ostrojene maruz kaldıktan sonra belirti olmasa da gögüs ucunda aktivite başlayacaktır bunu riske atmaya gerek yok. Ara ara test yapıp değerlere bakmak ve bu yönde ilerlemek mantıklı. Cinsel isteksizlik başka nedenlere de bağlı olabilir, çok sert antrenmanların yarattığı stres veya hormonel değişimler bile buna neden olabiliyor. Bununla birlikte boldenon kanı katılaştırır ereksiyon problemlerine yol açabilir. Kan akışını normalleştirecek önlemler alınabilir, sıvı tüketimi, kardiyo vasiküler egzersizler vs vs

Asprin için ne düşünüyorsun hocam asprin kullanan kişiler var.Ayni şekilde anpolonda da tansiyon yükselmelerinde kullanıyorlar mesela.Yabancı forumlarda yohimbine kullandıklarını okumustum yanlış hatırlamıyorsam venöz kanamayı arttırıyor. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann, 2 dakika önce yazdı:

Asprin için ne düşünüyorsun hocam asprin kullanan kişiler var.Ayni şekilde anpolonda da tansiyon yükselmelerinde kullanıyorlar mesela.Yabancı forumlarda yohimbine kullandıklarını okumustum yanlış hatırlamıyorsam venöz kanamayı arttırıyor. 

Aspirin için kısa süreli bir önlem diyelim, yani aspirinin yarılanma ömrü 15-20dk , bu süre sonrasında etkisi azalarak geçmeye başlıyor. Yohimbe üzerinde pek araştırmadım açıkcası :) 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409

Bu dediğimi bir denersen büyük ihtimal şuanki halinle fark olacak.Her antrenman sonu 5-6 km bisiklet koşu vs kardiyo yaparsan fark edecek emin ol.Bu cinsel istek akciğer kapasitesi ile ilgili biraz da kardiyo yapıyor musun bilmiyorum da yapıyorsan da 5-6 km sınırlarına çıkarsan fark edeceğini düşünüyorum bende fark etmişti.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
dukegg    47
Emrahtkty, 32 dakika önce yazdı:

Bu dediğimi bir denersen büyük ihtimal şuanki halinle fark olacak.Her antrenman sonu 5-6 km bisiklet koşu vs kardiyo yaparsan fark edecek emin ol.Bu cinsel istek akciğer kapasitesi ile ilgili biraz da kardiyo yapıyor musun bilmiyorum da yapıyorsan da 5-6 km sınırlarına çıkarsan fark edeceğini düşünüyorum bende fark etmişti.

Uzun yıllardır müsabık olarak serbest dalış yapıyorum , akciğer kapasitesi problemim herhangi bir sekilde yok...antrenman sonu zaten 40 dakika kadar standard kardiyo çalışmamı yapıyorum...

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Wh00    149

21 Hafta östrojeni hiç kontrol altına almadığın kürde liboda problemi yaşaman çok normal. Hatta anormal  olan 19hafta yaşamaman. Uygulanması gereken mctler kürü baltalar mı veya baltalanmasın diye es geçilecek şeyler değil. Muhtemelen ilk kürlerin olduğu için libido sorunun çok olmadı şu zamana kadar. testi beklemene gerek yok arimidex al kullan, definasyon küründe de ihtiyacın olacak. 

tarihinde Wh00 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Spartacus    167
dukegg, 18 saat önce yazdı:

Selam Arkadaşlar 

Bulk kürü 21.haftadayım , 500 testo enanthate , 400 bolde olarak gidiyorum , 5.haftada dianabolü kestik.Arimidex kullanmıyorum , vucutta herhangi bir jineko belirtisi vs yok dolayısıyla kürü baltalamaması için arimidex kullanmadım

Sabahları , omega 3 , C vitamini , öğlen yemek sonrası milk thistle , ve akşam yatarken 50 mg çinko kullanıyorum

27.haftadan itibaren definasyona geçeceğim 12 hafta planlamaktayım , testo prop , clen , yohimbe kullanımım olacak ve son 8 hafta masteron ekleyeceğim

Kullanılan ürünler ilk haftalarda novactor bolde daha sonra SP bolde ,ilk haftalarda andro medical testo daha sonra balkan testo

Gelelim soruma son 1-2 haftadır ereksiyon sıkıntısı olmasada libido ile ilgili problem yaşamaktayım...bulk kürü sonuna doğru test yaptırıp sonuçlarına göre diğer küre geçiş yapacağım , başlangıç ve bitişteki test sonuçlarını karşılaştırmalı yüklerim

@metinav @phDinSportSciences değerli yorumlarınızı paylaşırsanız çok sevinirim...

hocam merhaba , sen 1 temmuzda düzelmemişmiydin . tekrar küre mi girdin ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.578

@dukegg Diğer tarafta da yazdığım gibi libido sorunu için östrojen ve prolaktine baktırmalısın.Boldenon kürlerinde östrojen alt sınırlara iniyor ve bu da libido sorunu yapabiliyor....

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kaderseolur    83
metinav, 39 dakika önce yazdı:

@dukegg Diğer tarafta da yazdığım gibi libido sorunu için östrojen ve prolaktine baktırmalısın.Boldenon kürlerinde östrojen alt sınırlara iniyor ve bu da libido sorunu yapabiliyor....

hocam boldenon-testo-danabol küründe 4. haftaya giriyorum, hastaneye gidemiyorum bu aralar test için sizce danabol için arimidex'e başlamamda ihtiyaç var mı? 3 günde 1 yarım alayım mı?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.578
kaderseolur, 7 saat önce yazdı:

hocam boldenon-testo-danabol küründe 4. haftaya giriyorum, hastaneye gidemiyorum bu aralar test için sizce danabol için arimidex'e başlamamda ihtiyaç var mı? 3 günde 1 yarım alayım mı?

Danabol östrojeni yükseltebilen ve memede geçici de olsa jineko oluşturabilen kısa etkili ama sert bir steroid.Eğer östrojen yüksekliği belirtileri varsa ve kürü farklı bir yere taşıyorsa arimidexle kontrol sağlanabilir.Ama rast gele kullanılmasını önermem, çünkü östrojen üzerinden çalışan bir steroid kullanmanın anlamı kalmaz.Ben şahsen danabol vb. hızlı efektler üreten anabolikleri kullanmıyorum.Gereksiz bir yük ve toxic yük oluşturdukları gibi bazen istenmeyen sorunlarda yaratabiliyorlar.Onun vereceği etkiyi sağlam bir pre-workout da verebilir :)

Veya sarmlardan yk11 veya rad 140 gibi çeşitler daha anlamlı kazanımlar sağlar...

• Vayyyy!! 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
dukegg    47
Spartacus, 8 saat önce yazdı:

hocam merhaba , sen 1 temmuzda düzelmemişmiydin . tekrar küre mi girdin ?

Evet 2.kür :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
dukegg    47
gönderildi (düzenlendi)
metinav, 27.12.2020 - 14:02 yazdı:

Selamlar Hocam @metinavson enjeksiyon pazar günü yapıldı definasyona geçeceğimi düşünerekten haftada bir ampül testo vurup 4 hafta bu sekilde gidip arkasından test prop , masteron , clen kürüne girmeyi düşünüyordum fakat çıkan sonuçlar beni biraz şaşırttı.Son zamanlarda bir isteksizlik geldi üzerime ve dolayısıyla antrenmanlarda çok sert girememeye başladım.

Kullanılan ilaçlar Balkan Testo Enanthate ve SP Boldenon dur.Definasyon kürüne hiç bulaşmadan PCT ye girmeyi düşünüyorum hazır sonuçlar buradayken Pregnyl eczanelerde bulunması imkansız hale geldi bu yok sayaraktan alternatif bir PCT önerebilirsen çok sevinirim.Ayrıca RBC sonucuda biraz yüksek çıkmış bunuda yorumlayabilirmisin?

Tesekkurler

Test sonuçları ekteki gibidir , Serbest testo sonucu çıkmadı henüz ;

5ff56e13565da_EkranAlnts1.thumb.JPG.797fbdcfd366ffd18066748e92520328.JPG

5ff56e1f56f10_EkranAlnts2.thumb.JPG.7f51b83fe1967a1c087cd584c7e9c02f.JPG

5ff56e2ad0d29_EkranAlnts3.thumb.JPG.806a385bdd70cd3f2df117d59c51d2f7.JPG

5ff56e3940e3a_EkranAlnts4.thumb.JPG.8e5a44c4aaa50593eb2319d030cf68e3.JPG

5ff56f1d108f9_EkranAlnts5.thumb.JPG.1786b070856bb03f0273fffa18b717b1.JPG

tarihinde dukegg tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.578

Bu testte de östrojenin 38 olmuş görünüyor :)

Geçen gün alt seviyelerdeyken şimdi böyle olması bu kadar oynaklık akıllarda soru işareti bırakmıyor değil.

Total testo değerin normal insani değerlere gelmiş.Testelerde tutarsızlık ve eksik uygulanan bir şeyler olabilir.

Rbc değerin boldenon kullanımında yükselen bir şey anormal bir sonuç değil.İstiyorsan bir ünite kan verebilirsin iştahın açılır :)

Definasyona girebilirsin buna engel bir şey yok.4-5 hafta düşük doz testoyla gitmek iyi fikir.

Libido için günlük 1-2 tablet proviron alabilirsin bu ara dönemde.

D vitaminin baya alt seviyelerde, günlük 4-5 bin ünite almanı tavsiye ederim.Günlük su miktarını da arttırmalısın, su yerine soda da içilebilir.

Hdl kolesterol artışı ve kan sulandırıcı etkisinden faydalanmak için omega 3 desteği alman iyi olur.Kan fazlalaşınca vizkozitesi düşüyor, bu tansiyon ve kalp sorunları yapabilir.

Definasyon küründe bence masteron yerine winstrol kullan daha iyi etkiler alırsın.Fakat boldenon gibi masteron ve winstrol de, 3. haftadan sonra libidonu olumsuz etkileyecektir.Bu bir sorun değil, doğal yan etkileri...

Pct için pregnyl yerine en yakın benzeri ovitrelle kullanılabilir.Hazır enjektörü 6500 iü pregny'e eşit...

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
dukegg    47
metinav, 11 dakika önce yazdı:

Bu testte de östrojenin 38 olmuş görünüyor :)

Geçen gün alt seviyelerdeyken şimdi böyle olması bu kadar oynaklık akıllarda soru işareti bırakmıyor değil.

Total testo değerin normal insani değerlere gelmiş.Testelerde tutarsızlık ve eksik uygulanan bir şeyler olabilir.

Rbc değerin boldenon kullanımında yükselen bir şey anormal bir sonuç değil.İstiyorsan bir ünite kan verebilirsin iştahın açılır :)

Definasyona girebilirsin buna engel bir şey yok.4-5 hafta düşük doz testoyla gitmek iyi fikir.

Libido için günlük 1-2 tablet proviron alabilirsin bu ara dönemde.

D vitaminin baya alt seviyelerde, günlük 4-5 bin ünite almanı tavsiye ederim.Günlük su miktarını da arttırmalısın, su yerine soda da içilebilir.

Hdl kolesterol artışı ve kan sulandırıcı etkisinden faydalanmak için omega 3 desteği alman iyi olur.Kan fazlalaşınca vizkozitesi düşüyor, bu tansiyon ve kalp sorunları yapabilir.

Definasyon küründe bence masteron yerine winstrol kullan daha iyi etkiler alırsın.Fakat boldenon gibi masteron ve winstrol de, 3. haftadan sonra libidonu olumsuz etkileyecektir.Bu bir sorun değil, doğal yan etkileri...

Pct için pregnyl yerine en yakın benzeri ovitrelle kullanılabilir.Hazır enjektörü 6500 iü pregny'e eşit...

Teşekkürler hocam , açıkçası pct dönemine girip steroid kullanmadan beslenme , ve kardio ile bir süre gitmeyi planlıyorum...Ovitrelle yi bir tane vurmam yeterlimidir ? Bunlarım dışında pct için ne kullanmamı önerirsin ? Ve ne kadar süre kullanmalıyım

Günlük düzenli 50mg çinko hapı , 1000mg c vitamini , 1200 ocean omega 3 , milk thistle ve b12 kullanımım mevcut...kürün başından beri kullanıyorum...testoyu kullanırken bu kadar performansın düşmesine şaşırdım aslında vucuttaki tepkilerim test sonucu ile tutarlılık gösteriyor gibi idman yapmak çok istemiyorum performans düşüşü var...E2 yi daha aşağı düşürmek için bişeyler kullanmalımıyım vs ?

Tesekkurler

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
dukegg    47

Ayrıca Menagon 75Uİ olsam dahamı güzel olur diye düşünmedim değil ? Bildiğim kadarıyla dengelide bir enjeksiyon bunu nasıl uygulamam gerekir hocam @metinavtiçerisinde 5 ampul var tek tekmi uygulamam sizce uygun olur ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Marimain    53
dukegg, 3 saat önce yazdı:

Selamlar Hocam @metinavson enjeksiyon pazar günü yapıldı definasyona geçeceğimi düşünerekten haftada bir ampül testo vurup 4 hafta bu sekilde gidip arkasından test prop , masteron , clen kürüne girmeyi düşünüyordum fakat çıkan sonuçlar beni biraz şaşırttı.Son zamanlarda bir isteksizlik geldi üzerime ve dolayısıyla antrenmanlarda çok sert girememeye başladım.

Kullanılan ilaçlar Balkan Testo Enanthate ve SP Boldenon dur.Definasyon kürüne hiç bulaşmadan PCT ye girmeyi düşünüyorum hazır sonuçlar buradayken Pregnyl eczanelerde bulunması imkansız hale geldi bu yok sayaraktan alternatif bir PCT önerebilirsen çok sevinirim.Ayrıca RBC sonucuda biraz yüksek çıkmış bunuda yorumlayabilirmisin?

Tesekkurler

Test sonuçları ekteki gibidir , Serbest testo sonucu çıkmadı henüz ;

5ff56e13565da_EkranAlnts1.thumb.JPG.797fbdcfd366ffd18066748e92520328.JPG

5ff56e1f56f10_EkranAlnts2.thumb.JPG.7f51b83fe1967a1c087cd584c7e9c02f.JPG

5ff56e2ad0d29_EkranAlnts3.thumb.JPG.806a385bdd70cd3f2df117d59c51d2f7.JPG

5ff56e3940e3a_EkranAlnts4.thumb.JPG.8e5a44c4aaa50593eb2319d030cf68e3.JPG

5ff56f1d108f9_EkranAlnts5.thumb.JPG.1786b070856bb03f0273fffa18b717b1.JPG

21 haftalık kür yaptın ve testo 589 geçen hafta östrojen diplerdeyken şuan tavan durumda ast alt degerler çok iyi hocam gerçekten kür yaptıgınıza emin misiniz yoksa bu ilaçlar sadece benimmi hormonları alt üst ediyor fsh ve lh sıfırlanması dışında hiç bişi yok @metinav abi ilaçlar zeytin yagı olabilirmi aralarından bi kaç tanesi çalışmış yada. Dostum varsa kür öncesi sonrası fotoğraf atarmısın bu degerlerle 6 hafta testo propianat tren winstrol kürüne bile girilir hiç ara verilmeden

• Şaşkın 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
dukegg    47
Marimain, 50 dakika önce yazdı:

21 haftalık kür yaptın ve testo 589 geçen hafta östrojen diplerdeyken şuan tavan durumda ast alt degerler çok iyi hocam gerçekten kür yaptıgınıza emin misiniz yoksa bu ilaçlar sadece benimmi hormonları alt üst ediyor fsh ve lh sıfırlanması dışında hiç bişi yok @metinav abi ilaçlar zeytin yagı olabilirmi aralarından bi kaç tanesi çalışmış yada. Dostum varsa kür öncesi sonrası fotoğraf atarmısın bu degerlerle 6 hafta testo propianat tren winstrol kürüne bile girilir hiç ara verilmeden

Dostum ilaçlar Burak Hocadan alınan Balkan Testo ve SP boldenon dur.İlk başladığımda eylül ayında Andro Medical testo ve Novactor Bolde ile başlamıştım fakat satıcının fiyatları inanılmaz uçurması ve dolar kuruna bağlı olarak günlük ilerlemesinden dolayı ve o vakitler doları kontrol edemediğimizden dolayı çalışabileceğim bu piyasadaki en güvenilir kişiye dönüp aldım ilaçlarımı Novactor blde ve andro testo ile olan sonuçlarım aşağıdaki gibi ,enjeksiyonların 3 haftasında falan yaptırmıştım o testide ...

Kür öncesi fotolarımı çekmedim zaten sürekli spor yapan birisiyim fakat son geldiğim durum oldukça iyiydi.Son 1-2 haftadır oldukça tembellik var üstümde , spor yapma isteğimin azalması , libidoda düşüklük vs zateen bunla ilgili açmıştım başlığı test görmek daha doğru olur diye testide yaptırdım bugun...Haftada 2 ampül testo kullanmama rağmen toplamda 500 , testonun bu seviyede çıkması açıkça söylim benide şaşırttı ama burak hocanın yazılarında bu konularla ilgili oluşabilen durumlara karşı bir cevabı var o bakımdan direkt olarak ilaçlarda sorun var diyebilecek ne bilgiye nede tecrübeye sahibim...2 kür yapmış biri olarak buralarda millete ilaç kullanımı , pct konusunda ahkam kesicek bir tip zaten değilim...

20200919_223005.jpg

20200919_222856.jpg

Bu arada ostrojenimin diplerde olmasıyla ilgili bir yazı yazmadım , kür başından beri arimidex sadece 1 kere kullandım daha sonra jineko belirtisi vs görmediğimden kullanımım hiç olmadı sadece vucutta oluşan hissiyatımı belirttim ostrojenimin düşük olduğuyla ilgili bir yazım bir test sonucum yoktur...

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
dukegg    47
Marimain, 58 dakika önce yazdı:

Güncel form durumum aşağıdaki gibidir...Full çıplak foto çekmedim...ama form iyi suanda

a96fa3aa-bdd9-4455-956f-8395286033fc.thumb.jpg.fbeaca8ef78e2f677ec231883bad8f3d.jpg

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.