Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

dukegg

Uzun bulk kürü / libido sorunu

Önerilen İletiler

Asaletim    645

Güzel bulk sonu olmuş hocam definisyon kürüyle çok güzel bir form çıkarmış bence  , şuan bence  omuz 135 kol 40-42 , yağ oranı %17-18 tuttu mu ? :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

dukegg    47
gönderildi (düzenlendi)
Asaletim, 3 dakika önce yazdı:

Güzel bulk sonu olmuş hocam definisyon kürüyle çok güzel bir form çıkarmış bence  , şuan bence  omuz 135 kol 40-42 , yağ oranı %17-18 tuttu mu ? :D

Dostum inan ölçmedim ya ayna beni tatmin ediyorsa bende okeydir 😀 bu arada definasyon yapmadım sadece bulk kürüdür...

tarihinde dukegg tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
dukegg, 1 dakika önce yazdı:

Dostum inan ölçmedim ya ayna beni tatmin ediyorsa bende okeydir 😀 bu arada definasyon yapmadım sadece bulk kürüdür...

Testo propionat + masteron güzel olurmuş hocam tam da zamanı , ama senin tercihin :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Marimain    53
dukegg, 1 saat önce yazdı:

Dostum ilaçlar Burak Hocadan alınan Balkan Testo ve SP boldenon dur.İlk başladığımda eylül ayında Andro Medical testo ve Novactor Bolde ile başlamıştım fakat satıcının fiyatları inanılmaz uçurması ve dolar kuruna bağlı olarak günlük ilerlemesinden dolayı ve o vakitler doları kontrol edemediğimizden dolayı çalışabileceğim bu piyasadaki en güvenilir kişiye dönüp aldım ilaçlarımı Novactor blde ve andro testo ile olan sonuçlarım aşağıdaki gibi ,enjeksiyonların 3 haftasında falan yaptırmıştım o testide ...

Kür öncesi fotolarımı çekmedim zaten sürekli spor yapan birisiyim fakat son geldiğim durum oldukça iyiydi.Son 1-2 haftadır oldukça tembellik var üstümde , spor yapma isteğimin azalması , libidoda düşüklük vs zateen bunla ilgili açmıştım başlığı test görmek daha doğru olur diye testide yaptırdım bugun...Haftada 2 ampül testo kullanmama rağmen toplamda 500 , testonun bu seviyede çıkması açıkça söylim benide şaşırttı ama burak hocanın yazılarında bu konularla ilgili oluşabilen durumlara karşı bir cevabı var o bakımdan direkt olarak ilaçlarda sorun var diyebilecek ne bilgiye nede tecrübeye sahibim...2 kür yapmış biri olarak buralarda millete ilaç kullanımı , pct konusunda ahkam kesicek bir tip zaten değilim...

20200919_223005.jpg

20200919_222856.jpg

Bu arada ostrojenimin diplerde olmasıyla ilgili bir yazı yazmadım , kür başından beri arimidex sadece 1 kere kullandım daha sonra jineko belirtisi vs görmediğimden kullanımım hiç olmadı sadece vucutta oluşan hissiyatımı belirttim ostrojenimin düşük olduğuyla ilgili bir yazım bir test sonucum yoktur...

Burak hocanın bende fsh lh yazılarını okudum baya bilgi sahibi oldum her ilaç herkeste testoyu 1500 çıkaracak gibi bi durum yok evet ama degerler gerçekten 21 hafta için çok iyi bişi diyemiyorum şuandaki güncel formunun iyi veya kötü olduğunu kür öncesi halinle kıyaslamadan degerlendirmek yanlış olacaktır iyi bi verim alıp almadıgına karar vermek senin diyeceğin bişi gelişme var diyorsan vardır östrojen konusuna gelirsek boldenon östrojeni aşagı çeken bir ilaç arimidex kullanan çok nadir gördüm libido sıkıntının bundan oldugunu düşünüyorum o yüzden geçen hafta diplerdeyken şuan fırlamış dedim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    993
gönderildi (düzenlendi)

Hocam bu 20 haftada kür ile ne kadar kilo artışı oldu ?

tarihinde Vural2 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
dukegg    47
Vural2, 6 dakika önce yazdı:

Hocam bu 20 haftada kür ile ne kadar kilo artışı oldu ?

Dostum 93 kg başladım 102 kg bitirdim...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
dukegg    47
gönderildi (düzenlendi)

@metinav hocam bu arada pregnyl buldum eczane getirecek ve şu şekilde bir pct uygulayacağım

1.ve 7 gün testo 1 ampul
Pregnyl 1500 lük 10 gün
10.gün klomen start veriyorum ilk gün 6 tablet kalan günler 1 er tablet kutu bitene kadar şeklinde ostrojeni düzenlemek içinde arimidex kullanacağım 1.hafta  gün aşırı bir tablet ,2.hafta yarım tablet , 3.hafta 3 günde 1 yarım tablet şeklinde

tarihinde dukegg tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.670
dukegg, 6 saat önce yazdı:

Ayrıca Menagon 75Uİ olsam dahamı güzel olur diye düşünmedim değil ? Bildiğim kadarıyla dengelide bir enjeksiyon bunu nasıl uygulamam gerekir hocam @metinavtiçerisinde 5 ampul var tek tekmi uygulamam sizce uygun olur ?

Bu bildiğim kadarıyla zayıf bir ürün, ama dene yine de...Evet, içinde 5 adet ampül var, her gün veya bir gün arayla birer tane...

dukegg, 7 saat önce yazdı:

Teşekkürler hocam , açıkçası pct dönemine girip steroid kullanmadan beslenme , ve kardio ile bir süre gitmeyi planlıyorum...Ovitrelle yi bir tane vurmam yeterlimidir ? Bunlarım dışında pct için ne kullanmamı önerirsin ? Ve ne kadar süre kullanmalıyım

Günlük düzenli 50mg çinko hapı , 1000mg c vitamini , 1200 ocean omega 3 , milk thistle ve b12 kullanımım mevcut...kürün başından beri kullanıyorum...testoyu kullanırken bu kadar performansın düşmesine şaşırdım aslında vucuttaki tepkilerim test sonucu ile tutarlılık gösteriyor gibi idman yapmak çok istemiyorum performans düşüşü var...E2 yi daha aşağı düşürmek için bişeyler kullanmalımıyım vs ?

Tesekkurler

Ovitrelleyi de pregnyl gibi düşün, ona göre doz ayarlaması yap...Östrojen seviyesini dengelemek için, ısırgan tohumu yağını deneyebilirsin ekstradan...

Önceki testinde östrojen boldenon kullanımında tipik olan, düşük seviyelerdeydi.Yine libido sorunun olduğunu yazmıştın.Şimdiki testte yükselmiş fakat yine muzdaripsin, acaba psikolojik etkiler mi var...

dukegg, 33 dakika önce yazdı:

@metinav hocam bu arada pregnyl buldum eczane getirecek ve şu şekilde bir pct uygulayacağım

1.ve 7 gün testo 1 ampul
Pregnyl 1500 lük 10 gün
10.gün klomen start veriyorum ilk gün 6 tablet kalan günler 1 er tablet kutu bitene kadar şeklinde ostrojeni düzenlemek içinde arimidex kullanacağım 1.hafta  gün aşırı bir tablet ,2.hafta yarım tablet , 3.hafta 3 günde 1 yarım tablet şeklinde

Pct ye başlamak için son enjeksiyondan itibaren testonun yarılanma süresini göz önüne almalısın.Pregnyl 1500'ü 1-2 doz yapsan yeter bence.Araya 5-7 gün süre koy ondan sonra klomen ve tamoksifene başla.Östrojeni düzenlemeye gerek yok pct de, zaten kullanacağın ilaçlar etkisiz hale getirecekler.

Kas kaybını önlemek-yavaşlatmak için cardarin kullanabilirsin...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
dukegg    47
metinav, 23 dakika önce yazdı:

Bu bildiğim kadarıyla zayıf bir ürün, ama dene yine de...Evet, içinde 5 adet ampül var, her gün veya bir gün arayla birer tane...

Ovitrelleyi de pregnyl gibi düşün, ona göre doz ayarlaması yap...Östrojen seviyesini dengelemek için, ısırgan tohumu yağını deneyebilirsin ekstradan...

Önceki testinde östrojen boldenon kullanımında tipik olan, düşük seviyelerdeydi.Yine libido sorunun olduğunu yazmıştın.Şimdiki testte yükselmiş fakat yine muzdaripsin, acaba psikolojik etkiler mi var...

Pct ye başlamak için son enjeksiyondan itibaren testonun yarılanma süresini göz önüne almalısın.Pregnyl 1500'ü 1-2 doz yapsan yeter bence.Araya 5-7 gün süre koy ondan sonra klomen ve tamoksifene başla.Östrojeni düzenlemeye gerek yok pct de, zaten kullanacağın ilaçlar etkisiz hale getirecekler.

Kas kaybını önlemek-yavaşlatmak için cardarin kullanabilirsin...

Son enjeksiyondan 24 gün sonra değilmi pregnyl başlamak için ? Klomen ve temoksifen kullanımı hangi dozlarda kaç gün olacak hocam ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.670
dukegg, Bir saat önce yazdı:

Son enjeksiyondan 24 gün sonra değilmi pregnyl başlamak için ? Klomen ve temoksifen kullanımı hangi dozlarda kaç gün olacak hocam ?

Standart bir pct yapsan olur.Asgari 35-40 gün olsun süresi. Evet, ortalama 24 gün sonra.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Spartacus    167
gönderildi (düzenlendi)

@metinav abi acaba prengly sürecinde günde iki tablet proviron libido/istek ve östrojeni dengelemek açısından faydalı olur mu ? Tamoxifen-Klomen i başlatmadan önce yani .

tarihinde Spartacus tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.670
Spartacus, 54 dakika önce yazdı:

@metinav abi acaba prengly sürecinde günde iki tablet proviron libido/istek ve östrojeni dengelemek açısından faydalı olur mu ? Tamoxifen-Klomen i başlatmadan önce yani .

Östrojen dengesizse ve gerekli görülüyorsa olabilir. Normalde hcg ile birlikte arimidex kullanılır aşırı östrojen artışını baskılamak için...

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
dukegg    47
metinav, 16 saat önce yazdı:

Standart bir pct yapsan olur.Asgari 35-40 gün olsun süresi. Evet, ortalama 24 gün sonra.

Hocam @metinav şöyle bir yol haritası çıkardım 

son enjeksiyondan 24 gün sonra 4 adet Pregnyly 1500 Uİ kullanacağım , pregnyl leri 3 er gün arayla vuracağım , 3.pregnylden sonra klomen ve nolvadex kullanmaya başlıyorum ilk gün klomen 50mg , 6 adet  2 adet 3 öğüne bölerek  , kalan 30 günde günde 1 er adet 50mg alarak , aynı sekilde 30 gün boyunca 20mg nolvadex günlük 1 adet şeklinde kullanıyorum

Bunların yanına Çinko , Omega 3 , C vitamini , E vitamini (günlük 1000 ui) olarak kullanıyorum...Sanırım bu sekilde yeterli olacaktır.

Hocam diğer bir sorumda pregnyl bacaktan kas için olarak uygulayabilirim değilmi ? 

Tesekkurler

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.670
dukegg, 3 saat önce yazdı:

Hocam @metinav şöyle bir yol haritası çıkardım 

son enjeksiyondan 24 gün sonra 4 adet Pregnyly 1500 Uİ kullanacağım , pregnyl leri 3 er gün arayla vuracağım , 3.pregnylden sonra klomen ve nolvadex kullanmaya başlıyorum ilk gün klomen 50mg , 6 adet  2 adet 3 öğüne bölerek  , kalan 30 günde günde 1 er adet 50mg alarak , aynı sekilde 30 gün boyunca 20mg nolvadex günlük 1 adet şeklinde kullanıyorum

Bunların yanına Çinko , Omega 3 , C vitamini , E vitamini (günlük 1000 ui) olarak kullanıyorum...Sanırım bu sekilde yeterli olacaktır.

Hocam diğer bir sorumda pregnyl bacaktan kas için olarak uygulayabilirim değilmi ? 

Tesekkurler

Göbekten deri altı uygundur...Klomen uzun süre yüksek doz kullanımda görmede bulutlanma yapabilir.

Başarılar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.