Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Emir75300

Kürdeyken hangi supplementler kullanılmalı?

Önerilen İletiler

Asaletim    645
isacorek, 2 dakika önce yazdı:

kardesım nac600 için balgam sokucu solunu yolu için olduğu soylenıyor :)

Nac600 böyle ağır kürler de karaciğeri en iyi koruyan takviyelerden birisidir hocam ,  senelerdir nerdeyse her kürde önerilir .

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Asaletim    645
isacorek, 5 dakika önce yazdı:

kardesım daha ucuzu var aynı urunun :) işte turkıye ,satıcıya guvenmekden baska çaremız yok ... saglık gıtmesın parası onemlı deil. çok saol kardesım gzuel sohbetti. 

Rica ederim hocam , ürünleri kullanırken konu açabilirsiniz forum da takipteyim :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
isacorek    8
Asaletim, 2 dakika önce yazdı:

Rica ederim hocam , ürünleri kullanırken konu açabilirsiniz forum da takipteyim :)

kardesım bırsey daha sorayım bu kure yakısacak olan sublement ne olur ? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
isacorek, 1 dakika önce yazdı:

kardesım bırsey daha sorayım bu kure yakısacak olan sublement ne olur ? 

K2D3 vitamini , çinko , magnezyum , milk thistle , ben bunları kullanırdım hocam.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
isacorek, Şimdi yazdı:

glutamın,zma,b12 vıtemını almıstım ben :)

Onlar da olur hocam , kış geliyor güneş göremiyoruz k2d3 de güzel olur .

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
isacorek    8
Asaletim, Şimdi yazdı:

Onlar da olur hocam , kış geliyor güneş göremiyoruz k2d3 de güzel olur .

ben erzuurmdayım kışa ait bır durum değil benım için :)

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
isacorek, 3 dakika önce yazdı:

ben erzuurmdayım kışa ait bır durum değil benım için :)

Haklısınız hocam :D

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
isacorek    8

kullanıcı adımı nasıl değiştirecem bilgin var mı? resmen kendi kendimi ifşa etmişim ...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
isacorek, 4 dakika önce yazdı:

kullanıcı adımı nasıl değiştirecem bilgin var mı? resmen kendi kendimi ifşa etmişim ...

Bilgim yok hocam , sorun olacağını sanmıyorum .

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emir75300    12
Asaletim, 26.12.2020 - 18:58 yazdı:

Bilgim yok hocam , sorun olacağını sanmıyorum .

iyi akşamlar hocam, ben bu ilaçları basmak için hangi enjektörü kullanmalıyım? ve pazartesi mesela primobolan ve testo e. yi basıcam bunları ayrı ayrı mı basmalıyım yoksa tek enjektöre alıp 2 sini aynı anda basabilir miyim?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
Emir75300, 15 dakika önce yazdı:

iyi akşamlar hocam, ben bu ilaçları basmak için hangi enjektörü kullanmalıyım? ve pazartesi mesela primobolan ve testo e. yi basıcam bunları ayrı ayrı mı basmalıyım yoksa tek enjektöre alıp 2 sini aynı anda basabilir miyim?

yeşil ile enjektöre çekip sonra  değiştirip turuncu ile vurmanı tavsiye ederim çünkü yeşil ile vurunca ödem vb sıkıntılar çok daha yüksek.

İstersen yeşille de vurabilirsin yeşil yağ bazlı ilaçlar da kolaylık sağlar ama dediğim gibi ödem yaptırabiliyor .

Kilitli enjektör daha da kolaylık sağlayabilir .

2 enjektöre çek bölerek. Birisini sağ tarafa birisini sol tarafa yap. Primo ile testo ikisi de yağ bazlı aynı enjeksiyonla olur ama çok zor olur , primo çok yer kaplıyor farkedersin zaten , ve acemisin çok yorar seni .

Tanıdık varsa yapabilen onun yapması çok daha iyi olur .

Şu konuya bakabilirsin ayrıca : 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emir75300    12
Asaletim, Şimdi yazdı:

yeşil ile enjektöre çekip sonra  değiştirip turuncu ile vurmanı tavsiye ederim çünkü yeşil ile vurunca ödem vb sıkıntılar çok daha yüksek.

İstersen yeşille de vurabilirsin yeşil yağ bazlı ilaçlar da kolaylık sağlar ama dediğim gibi ödem yaptırabiliyor .

2 enjektöre çek bölerek. Birisini sağ tarafa birisini sol tarafa yap. Primo ile testo ikisi de yağ bazlı aynı enjeksiyonla olur ama çok zor olur , primo çok yer kaplıyor farkedersin zaten , ve acemisin çok yorar seni .

arkadaşım basıcak zaten teşekkür ederim

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emir75300    12
Asaletim, 27.12.2020 - 20:42 yazdı:

merhaba hocam tekrardan, primobolanı omuza beybi insülin iğnesiyle vursam olur mu? youtubedan bir video izledim de omuza beybi insülin iğnesiyle vurun diyordu

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
Emir75300, 10 dakika önce yazdı:

merhaba hocam tekrardan, primobolanı omuza beybi insülin iğnesiyle vursam olur mu? youtubedan bir video izledim de omuza beybi insülin iğnesiyle vurun diyordu

Yapan duydum hocam ben de , olur deneyebilirsiniz .

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
Emir75300, 3 dakika önce yazdı:

hocam yeşil uçlu iğne kullanmaya karar verdim bu uygun mudur? Bugün alacağım da yanlış almak istemiyorum.

https://www.gittigidiyor.com/kozmetik-kisisel-bakim/ayset-70618-luerlock-kilitli-10cc-yesil-igneli-enjektor-150-adet_pdp_603000030

Fotosunu ekledigim de olur hocam , forumda @JokerJoker sağlık personeliymiş onunda yorumunu bekleyebilirsin

IMG_20201221_213040.thumb.jpg.316861b1ad04c94cbbec22486526d8ab.jpg

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JokerJoker    154
Emir75300, 12 saat önce yazdı:

hocam yeşil uçlu iğne kullanmaya karar verdim bu uygun mudur? Bugün alacağım da yanlış almak istemiyorum.

Gayet uygun. 10cc boyutunu göz önünde bulundurarak büyük değil diyorsanız alınır. Yanılmıyorsam 5lik olanlarında var.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emir75300    12
Asaletim, 10.01.2021 - 23:14 yazdı:

Fotosunu ekledigim de olur hocam , forumda @JokerJoker sağlık personeliymiş onunda yorumunu bekleyebilirsin

IMG_20201221_213040.thumb.jpg.316861b1ad04c94cbbec22486526d8ab.jpg

hocam primobolan kaç  saatte ya da günde etki etmeye başlar? enjekte ettikten sonra güç artışı falan yaşar mıyım hızlı bi şekilde?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Yigit3541    124

Enjeksiyonu yeşil uçla yapmanı tavsiye etmem,

Enjektörü direk eczaneden alabilirsin 2 cc veya 5 cc olarak. 

Şu ucu takıp enj yapabilirsin(yeşil uçla Şırıngaya çek, turuncu uç ile vur büyük rahatlık sağlıyor) ben bu ucu kullanıyorum. 

n11.com'dan AŞI ENJEKTÖR UCU TURUNCU (50'LİK) AYSET seçtim! Alışverişin Uğurlu Adresi'nde fiyatlar harika!
https://urun.n11.com/tek-kullanimlik-urunler/asi-enjektor-ucu-turuncu-50lik-ayset-P439442674

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emir75300    12
Yigit3541, 17 dakika önce yazdı:

Enjeksiyonu yeşil uçla yapmanı tavsiye etmem,

Enjektörü direk eczaneden alabilirsin 2 cc veya 5 cc olarak. 

Şu ucu takıp enj yapabilirsin(yeşil uçla Şırıngaya çek, turuncu uç ile vur büyük rahatlık sağlıyor) ben bu ucu kullanıyorum. 

n11.com'dan AŞI ENJEKTÖR UCU TURUNCU (50'LİK) AYSET seçtim! Alışverişin Uğurlu Adresi'nde fiyatlar harika!
https://urun.n11.com/tek-kullanimlik-urunler/asi-enjektor-ucu-turuncu-50lik-ayset-P439442674

hocam artık aldım ya bugün ilk enjeksiyonumu yapıcam bakalım, teşekkür ederim yine de

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.