Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Aydemir1903

Bulk küründen başka küre geçiş?

Önerilen İletiler

Aydemir1903    5

Merhaba herkese hocalarım ve üstadlarım suan Bulk küründeyim fakat @Loving hocamın bir yazısını okumustum Ülkemiz de var sadece küre ara vermek gibisinden Bende hocalarıma danısmak gereği duydum suan çok verimli,bir kür geçiriyorum 8.haftasındayım ben bile bu kadar etki beklememiştim benimle kullanan arkadasım bile inanamadı bendeki etkisine 500 sustanon 400 rimabolon kullanıyorum haftalık, 12 haftalık sustanon kürü bittikten sonra definasyon veya bulk kürüne devam etmeği düşünüyorum 10 haftalık geçiş yapabilirmiyim ilçları değiştiricem tabiki hocalarımın önemli fikirlerini almak istedim şimdiden teşekkürler.

f3c01c44-3ddd-4fba-9ed9-32a53a61e8f0.jpg

tarihinde Aydemir1903 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Onursnmz    25

Aynı ilaçlarla definasyon yapabilirsin, sustanon,rimabolon ile definasyon yapılmaz diye bir kural yok.

Beslenme düzeni, çalışma düzeni, kür öncesi ve suanki durumunu özetleyen bir yazı yazarsan eğer bu kür ü düşünen arkadaşlara faydali bir kaynak sunmuş olursun. 🤗

tarihinde Onursnmz tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Aydemir1903    5

@JokerJoker hocam aslında kafamdaki plan 12 haftalık susta kürünü bitirip 1-2 ay ara vermekti loving hocam ara vermeden de devam edilir gibisinden bir yazısını okudum teyit amaçlı bu konuyu açtım.

@klinuxhocam benim anlasmalı eczanem var bana rimabolon ve sustanon getiriyor oradan alıyorum pazertesi perşembe seklinde iğneleri  vuruyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    410
Aydemir1903, 7 dakika önce yazdı:

@klinuxhocam benim anlasmalı eczanem var bana rimabolon ve sustanon getiriyor oradan alıyorum pazertesi perşembe seklinde iğneleri  vuruyorum.

İşte bu yüzden sustanon legend...Merak ettiğim bir şey var ben sustanon kullandığımda 4.enjeksiyonda libido tamamen gitmisti provironla biraz düzeltmeye çalıştım sonra susta kesip enanthat devam ettim o günden beri kullanmadım sizde bir sıkıntı oldu mi veya kür içinde kendinizi nasıl kordunuz?

@metinav abi seninde yorumların değerli ;)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Aydemir1903    5

@Ironmann hocam valla hani tecrübeli hocalarımız diyor ya bünyeden bünyeye değişir diye hakkaten öyle bende suan hiç bir yan etki görülmedi desek yeri arada sinirli veya duygusal oluyorum oda çok nadir görülüyor suan milk thistle kullanıyorum sadece ve bol su tüketiyorum elimde tamoxsifen falan bulunduruyordum onu bile kullanmadım daha testislerde normal gibi libido şöyle taytlı ve güzel bayan görmesin yeterki dikiliyor hemen :D:D 

@Onursnmzhocam şuan patates haslaması kendi yaptıgım pirinç pilavı ve bol proteinli öğünler tüketiyorum sigara kullanmıyorum arada bir alkol tükettim acıkcası ve canım içicek çektiğinde whey protein içiyorum 500 ml yapıp gunde 2-3 sefer, ben antremanın hakkını veriyorum ve hafta da 6 antreman yapıyorum en kötü, en zayıf bölgem mesela göğüstü kürde pazertesi çarşamba cuma olarak göğüs çalıştım her idman sonunda bir gün arka kol bir gün ön kol şeklinde kürden önce ve sonrası için fotograf attım hocam dun çekildim sağdaki resim.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Zaten sulu ve yağlı olan görüntünü sustanon ile daha da sulandırmışsın. Bence sustanon yerine test e/c esterine geçip diyetle birlikte aromatize kullanarak yaza kadar su ve yağ oranını düşürebilirsin. Mayıs gibi de artık sadece definisyona odaklanıp ona göre bir kür programı çizebilirsin. Şimdiden diyeti yerleştirirsen tren acetat gibi bir ilaca bulaşmak zorunda kalmazsın. Senin ihtiyacın olan şu an itibariyle bulk kürü değil. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Aydemir1903, 2 dakika önce yazdı:

@NamasteGodDamnİthocam şuan 8. haftasındayım bitiryim mi 10. hafta da veya 12. de hafta da sizin dediklerinizi yapmak için ?

Sustanon sebebiyle antremanlardan keyif aldığın yüzünden okunuyor. Sustanon için aslında ideal süre 8 haftadır sonrasında görüntünü korumaya devam ediyorsun eğer dozu arttırmazsan. İstiyorsan 12 haftayı tamamlayabilirsin. Benim üzerinde durduğum konu diyet.. son 4 haftada aromatize kullanarak sulanmayı yavaşlatabilirsin. Definisyon için sustanon mental olarak insanı çok yorar bence gerek yok. 12 haftadan sonra sustanona devam etmeni önermem. Diyete, yağ yakıcı supplementlere ağırlık verirsen yaz ayına kadar mutlaka sonuç alırsın. Sonrasında da test p, winstrol, anavar tarzı bir kür ile sert bir görüntü yakalayabilsin t.acetata hiç bulaşmadan.  Eğer 8 haftanın sonunda sustanonu noktalamak istiyorsan test e/c ve rimobolan şeklinde devam edebilirsin.. rimobolanı bitirdiğinde only test devam edersin ( tabi ki bu sürede aromatize kullanarak sulanmayı minumuma çekmeyi unutma ) sonrasında da definisyon kürüne geçersin. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sustanonu antremandan keyif aldığın için son 4 hafta daha devam edebilirsin demek istedim aslında. Belli ki 2 günde 1 tablet sulanmayı engellemiyor sende.. Test e/c ve rimobolan şeklinde devam edersen o doz işe yarayabilir. Nolvadex daha etkilidir eğer bulabilirsen. Dozajı burada yazmam çok doğru olmaz. 10 gün içinde kürünü sustanondan test e/c esterine çevirebilirsin anlama şansın olur. Test e/c rimobolan başladın diyelim.. 2 günde 1 tamoxsifen sustanona göre bu kürde daha başarılı sonuç verecektir sulanma konusunda. @metinav abi 100 kilo üzerinde olmasına rağmen sustanon kullanınca 10 kilo alabiliyorsa senin gibi endomorftur diyebiliriz :)Onun yorumlarını mutlaka dinlemeni öneririm. Aromatize konusunda kimse dozajı sallamamalı.. kürünü baltalayabilir. Bu konuya o nokta koyarsa çok sevinirim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Aydemir1903    5

@NamasteGodDamnİthocam çok teşekkür ederim hiç aromatize kullanmadım fakat baslıcam 2 günde 1 denicem tamoxsifen beni güzel bilgilendirdin çok saolasın sustanondan kurtulup testo/e geçicem :D 

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JokerJoker    154
NamasteGodDamnİt, 2 saat önce yazdı:
NamasteGodDamnİt, 3 saat önce yazdı:

Zaten sulu ve yağlı olan görüntünü sustanon ile daha da sulandırmışsın. Bence sustanon yerine test e/c esterine geçip diyetle birlikte aromatize kullanarak yaza kadar su ve yağ oranını düşürebilirsin. 

Merhaba, sustanon esteri enanthate esterine nazaran yağ yakımı daha kuvvetli bir ilaç değilmidir? Arkadaşın bu kadar su tutmasını neden rimabolon a değil de sustanon a bağladınız

Aydemir1903, 2 saat önce yazdı:

Aydemir1903, 3 saat önce yazdı:

@NamasteGodDamnİthocam şuan 8. haftasındayım bitiryim mi 10. hafta da veya 12. de hafta da sizin dediklerinizi yapmak için ?

Kendi görüşüm ilk kürünüzde çok çeşitli ilaçlar kullanmamanız yönünde. 

Eğer kür öncesi planladığınız hedefle ulaştıysanız bu kürü bitirip, 1 yıl vücudu dinlendirdikten sonra yeni hedeflerinizi yeni kürde belirlemeniz daha faydalı olacaktır diye düşünüyorum.

tarihinde JokerJoker tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JokerJoker, 1 saat önce yazdı:

Merhaba, sustanon esteri enanthate esterine nazaran yağ yakımı daha kuvvetli bir ilaç değilmidir? Arkadaşın bu kadar su tutmasını neden rimabolon a değil de sustanon a bağladınız

Kendi görüşüm ilk kürünüzde çok çeşitli ilaçlar kullanmamanız yönünde. 

Eğer kür öncesi planladığınız hedefle ulaştıysanız bu kürü bitirip, 1 yıl vücudu dinlendirdikten sonra yeni hedeflerinizi yeni kürde belirlemeniz daha faydalı olacaktır diye düşünüyorum.

Rimabolanın su tutumu minimumdur. Çok temiz ve 500 mg'a kadar giriş seviyesi kabul edilebilecek saf kas kütlesi ekleyen ama bana göre parasının karşılığı olmayan bir ilaç. Anabolik steroid kullanan birisinin kullanmayan birisine göre yağ yakma ihtimali daha yüksektir ama yağ yakımı için öncelik kısa ester türevlerdedir. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kaderseolur    83
NamasteGodDamnİt, 3 saat önce yazdı:

Rica ederim yine de aromatize konusunda forumu bir araştır derim arama sekmesinden. İyi akşamlar.

hocam aromatize ilacları kullanmazsak olur mu peki? yani gelişimi baltalıyorsa jinekomasti ameliyatına razıyım.. tümden meme dokusunu cıkarırım kurtulurum. serdar aktolga öyle yapmıs tekrar olmamıs

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kaderseolur, 21 dakika önce yazdı:

hocam aromatize ilacları kullanmazsak olur mu peki? yani gelişimi baltalıyorsa jinekomasti ameliyatına razıyım.. tümden meme dokusunu cıkarırım kurtulurum. serdar aktolga öyle yapmıs tekrar olmamıs

Eğer 20 haftaya kadar bir kür yapıp sonra pctye geçmeyi planlıyorsan ve amacın bulk ise aromatize ilaçlar görmezden gelinerek kürün sonuna gidilebilir. Fakat zaten çok zayıf birisi bile test - deca veya sustanon küründen sonra istediği kilolara ulaştığı için 2. ve 3. kürlerde östrojen takibi yapılmalı. 2 ileri 1 geri giderek aromatize ilaçlarla östrojen frenlenmeli. Serdar aktolga örneği veya meme dokusu ameliyatı hakkında bilgim yok. 20 küsur sene anabolik ilaçlarla yaşamış birisinin kaçınılmaz yaşayacağı sorunlar vardır. Jinekomasti ha deyince meydana gelmiyor ama meydana gelince de ha deyince kurtulacak tıbba sahip miyiz bilmiyorum. Geçenlerde olimpia sahnelendi ve gözüme çarpan gynolu sporcular vardı mesela. Sulanmak adına gözünüzü karartmayın derim. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kaderseolur    83
NamasteGodDamnİt, 2 saat önce yazdı:

Eğer 20 haftaya kadar bir kür yapıp sonra pctye geçmeyi planlıyorsan ve amacın bulk ise aromatize ilaçlar görmezden gelinerek kürün sonuna gidilebilir. Fakat zaten çok zayıf birisi bile test - deca veya sustanon küründen sonra istediği kilolara ulaştığı için 2. ve 3. kürlerde östrojen takibi yapılmalı. 2 ileri 1 geri giderek aromatize ilaçlarla östrojen frenlenmeli. Serdar aktolga örneği veya meme dokusu ameliyatı hakkında bilgim yok. 20 küsur sene anabolik ilaçlarla yaşamış birisinin kaçınılmaz yaşayacağı sorunlar vardır. Jinekomasti ha deyince meydana gelmiyor ama meydana gelince de ha deyince kurtulacak tıbba sahip miyiz bilmiyorum. Geçenlerde olimpia sahnelendi ve gözüme çarpan gynolu sporcular vardı mesela. Sulanmak adına gözünüzü karartmayın derim. 

hocam sadece sulanmak olsa dediğinize katılıyorum ama o sulanmanın altında güç, daha fazla kas kütlesi yatmıyor mu? Östrojen arttığı zaman bir hoca duymustum üzerine testoyu daha da arttırsak uygun olur mu peki sizce?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kaderseolur, 47 dakika önce yazdı:

hocam sadece sulanmak olsa dediğinize katılıyorum ama o sulanmanın altında güç, daha fazla kas kütlesi yatmıyor mu? Östrojen arttığı zaman bir hoca duymustum üzerine testoyu daha da arttırsak uygun olur mu peki sizce?

Östrojen arttığında testoyu arttırıyorsun.. peki testesteronun da aromatize olup östrojeni arttırdığı söylenmedi mi sana ?  Sulanmak ve yağlanmak kesinlikle gücü, kuvveti arttırıyor ki strongman ve powerlifting yarışmacıları da buna güzel örnekler. Daha fazla sulanmak daha fazla kas kütlesi anlamına gelmiyor. Dirty bulking olayı terk etmemiz gereken bro science dedikleri işlevsiz bir metod.  %15 yağ oranından sonra insülin hassasiyeti de zarar gördüğü için görüntü daha da bozulmaya başlıyor ve kas gelişimi düşüyor. Birçok kişi ödemli olduğunu iddia ediyor ama aslında yağlılar.. bu gerçeği görmezden geldikleri için antreman sonunda bile yumuşak, jölemsi bir yapıya sahipler. Sulanmanın bittiği yağlanmanın başladığı yeri çıplak gözle fark etmek imkansız. Clean bulking, kalori hesabı, kardiyo antremanları eksik edilmemeli.

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Aydemir1903    5

@Fenganti ostrejen vs kullanmadım hocam büyük ihtimal biraz sulanmam bu yüzden bende biliyorum hocam sulandıgımı ama anti bir östrejen ilaç aldıgım da suyu atıcam bulk kürlerinde bence ve bir çok hocam da burdaki öyle dusunur gerek duyulmadıkca kullanma diceklerdir zaten kullandıgımda kütle gidicek suan maksimum güç maksimum agırlık  soyle söylim 45x45 kg ile 3 set  ile dambıl pres yapıyorum seable cable row 120 kg  ki  2-3 yıllık doğal sporcu bu güce cıkamıyor bazen.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.