Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

kaderseolur

Deca kadar zor bir ilaç görmedim, neden kullanılıyor?

Önerilen İletiler

kaderseolur    83

Deca kullananların hep erekte problemi oluyor, kür dışı görüyorum herkes decadick oluyor... vücuttan silinme süresi fazla ise yarışmadan önce ki bulk döneminde nasıl kullanılıyor bu? 16 ay mı ne.

Yani deca'nın yerini trenbolon falan tutmaz mı?

Nasıl bu kadar tehlikeli bir ilacı peynir-ekmek gibi alıyorlar?

Ya da Ben mi çok abartıyorum? bütün tetkikler yapılırsa iyi bir anabolik midir? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

interfectum    44

doğrusu benim şahsi görüşüm deca’nın ülkemizde yanlış anlaşıldığı,sizin de dediğiniz gibi gerekli tetkikler yapılmadığı,kişiye özel;amacına,hedefine,beklentilerine yönelik değil de ezbere dozajlar ve pct yapıldığı için genelde hüsranla sonuçlandığı yönünde.

çünkü eğer yukarıda bahsettiğim detaylara dikkat edilir ve bilinçli olarak kullanılırsa deca harikalar yaratacak bir ilaçtır.benim nazarımda etkisini defalarca kanıtlamıştır.

deca’nın bilinçli kullanımında biza sağlayacağı kazançları görmek için @Loving‘in öğrencilerine bakabiliriz.eğer dikkatle incelerseniz deca ile yağ yakımının dahi mümkün olduğunu görebilirsiniz.

ama insanlar bilinçsiz kullanımların kimi zaman yanlış hocaların ve yanlış pct’lerin sonucu açılan başlıkları görmekten bu ilaca karşı oldukça önyargılı.yoksa özetleyecek olursak deca oldukça güçlü bir ilaçtır.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645

Bence deca kullananlar ikiye ayrılıyor ;

adam gibi önceden planlamasını yapıp testoyu decadan yüksek tutup pctsini her şeyini düzgün yapıp sorun yaşamayanlar .

Diğerleri planlama yapmadan belki deca ile testoyu eşit tutup belki decayı testodan yüksek tutup pct yapmayan veya kafasına göre test sonuçlarına bakmadan ezbere pct yapanlar , bunlar genellikle libido problemi yaşayıp forumu ayağa kaldırıyorlar . 

Diğer sorun yasayamanlar forumda habire ben yaşamadım demedigi için herkes decanın libidoyu kesin öldüreceğini sanıyor .

Bu alemin enn iyisi loving konusuna bakabilirsin decanın mükemmel bir kullanım örneği .

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kaderseolur    83
Asaletim, 14 dakika önce yazdı:

Bence deca kullananlar ikiye ayrılıyor ;

adam gibi önceden planlamasını yapıp testoyu decadan yüksek tutup pctsini her şeyini düzgün yapıp sorun yaşamayanlar .

Diğerleri planlama yapmadan belki deca ile testoyu eşit tutup belki decayı testodan yüksek tutup pct yapmayan veya kafasına göre test sonuçlarına bakmadan ezbere pct yapanlar , bunlar genellikle libido problemi yaşayıp forumu ayağa kaldırıyorlar . 

Diğer sorun yasayamanlar forumda habire ben yaşamadım demedigi için herkes decanın libidoyu kesin öldüreceğini sanıyor .

Bu alemin enn iyisi loving konusuna bakabilirsin decanın mükemmel bir kullanım örneği .

interfectum, 45 dakika önce yazdı:

doğrusu benim şahsi görüşüm deca’nın ülkemizde yanlış anlaşıldığı,sizin de dediğiniz gibi gerekli tetkikler yapılmadığı,kişiye özel;amacına,hedefine,beklentilerine yönelik değil de ezbere dozajlar ve pct yapıldığı için genelde hüsranla sonuçlandığı yönünde.

çünkü eğer yukarıda bahsettiğim detaylara dikkat edilir ve bilinçli olarak kullanılırsa deca harikalar yaratacak bir ilaçtır.benim nazarımda etkisini defalarca kanıtlamıştır.

deca’nın bilinçli kullanımında biza sağlayacağı kazançları görmek için @Loving‘in öğrencilerine bakabiliriz.eğer dikkatle incelerseniz deca ile yağ yakımının dahi mümkün olduğunu görebilirsiniz.

ama insanlar bilinçsiz kullanımların kimi zaman yanlış hocaların ve yanlış pct’lerin sonucu açılan başlıkları görmekten bu ilaca karşı oldukça önyargılı.yoksa özetleyecek olursak deca oldukça güçlü bir ilaçtır.

Hocalarım peki yarışma olayı nasıl oluyor deca da? vücutta silinme süresi çok uzun yani bir yarışmacı bunu nasıl kullanıyor anlamıyorum. diyelim ben bu yıl yarısma düsünüyorum ağır bir ilaç gircem trenbolon mu kullanmam lazım? ağır siklette 2 yıl önceden planlama yapıp mı kullanıyorlar deca yı?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
kaderseolur, 20 dakika önce yazdı:

Hocalarım peki yarışma olayı nasıl oluyor deca da? vücutta silinme süresi çok uzun yani bir yarışmacı bunu nasıl kullanıyor anlamıyorum. diyelim ben bu yıl yarısma düsünüyorum ağır bir ilaç gircem trenbolon mu kullanmam lazım? ağır siklette 2 yıl önceden planlama yapıp mı kullanıyorlar deca yı?

Bildiğim kadarıyla mesela adam Türkiye şampiyonu oldu , artık yurt dışında ifbb pro olmak için yarisicak ama yeterli kütlesi yok , kendine 1-2 yıl zaman ayırıyor off sezon , o zamanda kullanıyor decayı . Diğer her sene yarisanlar bildiğim kadarıyla off sezon only testo veya testo bolde Dianabol vs. Yapıyorlar .

On sezon fix bence hepsinde testo tren masteron duruma göre winstrol , oxa ,peptidler , sarmslar .

tarihinde Asaletim tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
sietre    26

Valla kardes 1 gr 1.1250 kadar testo 400 deca girdim. Hocam kur ortasi ve sonu test istemişti ben az çok anladığım için sonuçlardan 2 haftada bir yaptırıyorum. Pct ilaçlarımı da kur başında ayarlamış hali hazırda bekliyordum yani pct falan bitti yan etki olmadi 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
sietre, 5 dakika önce yazdı:

Valla kardes 1 gr 1.1250 kadar testo 400 deca girdim. Hocam kur ortasi ve sonu test istemişti ben az çok anladığım için sonuçlardan 2 haftada bir yaptırıyorum. Pct ilaçlarımı da kur başında ayarlamış hali hazırda bekliyordum yani pct falan bitti yan etki olmadi 

1 Gr , 1250 Gr testo mu ?  Reis naptın oha , aşırı fazla değil mi ?

tarihinde Asaletim tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    638
sietre, 53 dakika önce yazdı:

Yani bu mg lara kadar çıktıysan bi zahmet kan değerleri hakkında bilgi sahibi oluver :D 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Equipoise    333

Boldenon gibi bir veteriner ilacını kullanmaktansa, deca primobolan gibi üzerinde yüzlerce araştırma yapılmış insanlar için üretilmiş ürünleri kullanmak her zaman daha iyidir. Herkes boldenonu "protein sentezini arttırır" gibi klişe bir lafla tanırken, kimse decanın azot tutumu gücünün daha yüksek oldugunu bilmez. 

Deca dick olayının ise ben tamamen bilinçsizlikten kaynaklandığını düşünüyorum. Testosteron mg ı decadan yüksek tutulup, kür bitiminde deca kesildikten sonra bir kaç hafta daha (benim tavsiyem 5 hafta) testosteron gidilmeli. Kür içi Prolaktin kontrol altına alınmalı. Bir sorun yaşanmayacaktır

• Beğen 4
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kaderseolur    83
Equipoise, 3 saat önce yazdı:

Boldenon gibi bir veteriner ilacını kullanmaktansa, deca primobolan gibi üzerinde yüzlerce araştırma yapılmış insanlar için üretilmiş ürünleri kullanmak her zaman daha iyidir. Herkes boldenonu "protein sentezini arttırır" gibi klişe bir lafla tanırken, kimse decanın azot tutumu gücünün daha yüksek oldugunu bilmez. 

Deca dick olayının ise ben tamamen bilinçsizlikten kaynaklandığını düşünüyorum. Testosteron mg ı decadan yüksek tutulup, kür bitiminde deca kesildikten sonra bir kaç hafta daha (benim tavsiyem 5 hafta) testosteron gidilmeli. Kür içi Prolaktin kontrol altına alınmalı. Bir sorun yaşanmayacaktır

Sağ olun yorumunuz için. kaçta kaç oranda decadan yüksek olmalı? deca küründeyken prolaktine kaç ayda 1 bakılmalı sizce? boldeden sonra- primobolan kürü düşünüyorum ikisinden etki almak için hafif mi gelir? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Equipoise    333
kaderseolur, 3 saat önce yazdı:

Sağ olun yorumunuz için. kaçta kaç oranda decadan yüksek olmalı? deca küründeyken prolaktine kaç ayda 1 bakılmalı sizce? boldeden sonra- primobolan kürü düşünüyorum ikisinden etki almak için hafif mi gelir? 

400 deca için 500 testo yeterlidir. 

Hayır hafif gelmez primobolan temiz ve sevdiğim bir ilaçtır

Prolaktine ben bakmıyorum zaten haftalık 0.25 ya da en fazla 0.5mg kabergolin 0 a kadar çekebilir prolaktini

tarihinde Equipoise tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kayzersoze    8
Equipoise, 10 saat önce yazdı:

Selamlar, Mesela Parabolan küründe ereksiyon ve sertleşme sorunu oluyorsa hatta biraz da su tutumu. Bu muhtemelen prolaktin e bağlıdır diye düşünüyorum. Peki 1 aya yakın bi süre kür içinde bu prolaktin kontrol altına alınmazsa, geri dknylmez sonuçlar doğurabilir mi ? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ANABOLIZAN    17
Kayzersoze, 5 saat önce yazdı:

Selamlar, Mesela Parabolan küründe ereksiyon ve sertleşme sorunu oluyorsa hatta biraz da su tutumu. Bu muhtemelen prolaktin e bağlıdır diye düşünüyorum. Peki 1 aya yakın bi süre kür içinde bu prolaktin kontrol altına alınmazsa, geri dknylmez sonuçlar doğurabilir mi ? 

+1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mhmt38    287

Deca herkeste aynı soruna sebep olmuyor ve tren kadar kullanımı zor değil. Tren kürü yaparken vücudun tüm sistemi alt üst oluyor. Deca da şeker gibisin. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    638

Yurtdışında oldukça popüler ve üzerinde defalarca araştırma yapılmış bir anabolik androjenik steroid. Her steroid gibi kendine özgü yan etkileri mevcut, bizim ülkemizdeki deca kullanıcıları genelde türkiyede üretilmiş decaları bilinçsizce kullanmış daha sonra da böyle sorunlarla karşılaşmış. Ancak her bünye farklı sorun yaşayıp yaşamayacağını kestiremiyorsun. Benim de 2.bulk kürümde kullancağım üründür kendisi. Yapacağım zaman artılarıyla eksileriyle paylaşmayı düşünüyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.578
Mhmt38, 2 saat önce yazdı:

Deca herkeste aynı soruna sebep olmuyor ve tren kadar kullanımı zor değil. Tren kürü yaparken vücudun tüm sistemi alt üst oluyor. Deca da şeker gibisin. 

Aynen nandrolon trenbolona göre çok yumuşak ve keyifli bir anabolik.Yan etkiler sarsıcı değil ve yormuyor.Trenbolon çok sert ve zorlayıcı herşeyi bozabiliyor.Hormonel anlamda trenbolonun metabplizma üzerinde daha güçlü etkileri var.Deca da dht ve östojene dikkat gerekiyor...Prolaktin, yatkınlık yoksa çok sıkıntı yaratmaz.

Dopamini arttıran bir çok şey var.Herhangi biri prolaktini baskılamak için uygun dozda alınırsa işe yarar.Cabaser en etkili ilaçlardan.Fakat basit nikotin sakızları ile bile prolaktinin düşmesi saplanabilir...

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: BGslayer
      Merhaba arkadaşlar,
      Bu gün size 12 Haftalık Npp Sustanon Rimobolan kürümün son evresine kadar gelişimimi anlatacağım size de keyifli okumalar...
      1-6 Hafta arası:
      Sustanon 500 Mg Rimobolan 300 Mg Npp 300 Mg 6-12 Hafta:
      Sustanon 750 Mg Rimobolan 450 Mg Npp 450 Mg Koruyucu olarak:
      Nac 600 Omega 3/6 Milkthistle Kullandım 1-6 hafta arası -Bilek Güreşi sporcusu olarak- oldukça güzel bir güç kazanımı elde ettim ve Npp'nin en güzel yan etkisi olan eklem ve tendonları güçlendirmesini iliklerime kadar yaşadım, 6-12 haftalar arasında ani bir 5 kiloluk sıçramam oldu ve güç artışı neredeyse durdu diyebilirim -12. Haftayı saymazsak- Ancak sulu bir görüntüden çok yapılı bir görüntüye eriştim açıkçası bu mutlu ediyor.
      Testo değerlerim eski oranlarına dönünce pct yapmaya başlayacağım, okuduğununuz için sağ olun. İyi forumlar
    • Yazan: roonies328
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      Elimde İran deca var ama her ampulde 25mg var sizce minimum haftalık kaç mg kullana bilirim?
      Şuan sadece 500 mg testosteron kullanıyorum yanına decayı eklemek istiyorum. Deca 50 mg eklesem çok mu düşük kalır? Çünkü çok bilgili değilim dozaj konusunda. Mazur görün  Kontrollü ilerlemek istiyorum ve vücudumun vereceği tepkiye göre ilerlemek istiyorum. Tüm cevaplar için teşekkürler.
    • Yazan: ugurrgennc
      Selamlar arkadaşlar,
      Deca da hem libido sorunu hem de kontrol zorluğu oluşturduğu için kürümde deca yerine npp kullanacağım.
      Npp de deca gibi libido sorunu yapar mı?
    • Yazan: cicekselcukk
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      Kür içeriği olarak: (Haftalık)
      500Mg Testosteron 250Mg Deca Yükleme yapıyorum. (Kürün 6.Haftasına gireceğim pazartesi günü)
      Testoyu sabit tutup, Deca'yı 500'e çıkarmamın 500+500 yapmamın bir sakıncası var mı? Yoksa testoyu da mı arttırmalıyım? Tüm cevaplar için teşekkürler.
    • Yazan: crosfredy
      Merhaba arkadaşlar,
      Evet geldi çattı yarışma zamanı önümüzde pek bir şey kalmadı. 2 ay daha kendim ilerleyip kalan süreci Koç ile ilerleyeceğim kuruma dönemi, peak weak haftası, v.s daha koç’a karar veremedim araştırıyorum halen. malum eski konularımı takip edenler bilir güzel bir deca serüvenim oldu, sağlam kütle ve kilo kazandım güncel 95 94 gidip geliyorum, deca’yı kesip ardından trene geçtim direkt. dozajlamalarım 200 tren e 500 testo e 300 masteron. Eylüle hazırlanan tüm yarışmacı arkadaşlara başarılar dilerim, Allah yanınızda yardımcınız olsun umarım istediğiniz sonucu alırsınız. Merak ettiğiniz aklınıza takılan, ya da şunu şöyle yaparsan senin için daha iyi olur, dediğiniz tüm cevaplarını bekliyorum teşekkürler iyi formlar dilerim 🙏
      güncel form 1 pump 1 pumpsız aşşağıda bacak eksiğim var ve sırtım şuan en iyi bölgem, pozlama çalışmam lazım şuanki form kurayacak ve ortaya nasıl birşey çıkacak bende çok merak ediyorum

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.