Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

rastlantisal

Doğru pct için tavsiye lütfen

Önerilen İletiler

rastlantisal    5.360

Merhabalar.

40 yaşındayım. 52 kg olarak başladığım spor hayatımı desteksiz 70-74kg civarına kadar getirdim. 

6 senelik natural spor geçmişimden sonra hafif bir küre girdim.

toplam süre 8 hafta

250 testo-e

200 deca

günde 4 adet danabol / ama bunu sadece 5 hafta kullandım.

Yani yaklaşık 10kg kadar ağırlığım arttı. Kür boyunca herhangi bir sivilce vb sorunu yaşamadım. Bu ayın 6sında son enjeksiyonu aldım. 

Kür boyunca her gün 1 tane provilon aldım. Kürden sonra 2 taneye çıkardım. Testislerde çok fazla olmamak sureti ile bir tık küçülme oldu. Kürün 6.haftasında decadick resmen kabusum olmuştu. Sorun isteksizlik değil istek var, ereksiyon var ama ereksiyonun 15-20 dkdan uzun sürmemesi oldu. Bunu da o hafta 20mg orcafil alarak çözdüm. 6 aralıktan bu yana yaklaşık 11-12 gün geçti ama ereksiyondaki ayarsızlık devam ediyor. orcafili kullandığım ilk 3-4 gün sıfır sıkıntı ama sonrasında yavaş yavaş süre kısalıyor ve orgazm süresi uzamaya başlıyor.

Kürden önce haftada 2-3 olan cinsel hayatım kür ve sonrasında her güne döndü ve hatta bazen günde birden çok sefere döndü. Aslında yaşadığım durum decadick mi yoksa yorgunluk mu kestiremiyorum. Bu konuda tecrübeli arkadaşlardan yardım rica ediyorum.

Diğer konu ise PCT. Sanıyorum decadan dolayı son enjeksiyondan 21-22 gün sonra PCT yapmam gerek. Hangi ilaçları ne periyodda / dozada kullanmamı tavsiye edersiniz.

Şimdiden teşekkür ederim.

Saygılarımla.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Wh00    149
rastlantisal, 17.12.2020 - 13:30 yazdı:

Merhabalar.

40 yaşındayım. 52 kg olarak başladığım spor hayatımı desteksiz 70-74kg civarına kadar getirdim. 

toplam süre 8 hafta

250 testo-e

200 deca

Yani yaklaşık 10kg kadar ağırlığım arttı. Kür boyunca herhangi bir sivilce vb sorunu yaşamadım. Bu ayın 6sında son enjeksiyonu aldım. 

Kür boyunca her gün 1 tane provilon aldım. Kürden sonra 2 taneye çıkardım. Testislerde çok fazla olmamak sureti ile bir tık küçülme oldu. Kürün 6.haftasında decadick resmen kabusum olmuştu. Sorun isteksizlik değil istek var, ereksiyon var ama ereksiyonun 15-20 dkdan uzun sürmemesi oldu. Bunu da o hafta 20mg orcafil alarak çözdüm. 6 aralıktan bu yana yaklaşık 11-12 gün geçti ama ereksiyondaki ayarsızlık devam ediyor. orcafili kullandığım ilk 3-4 gün sıfır sıkıntı ama sonrasında yavaş yavaş süre kısalıyor ve orgazm süresi uzamaya başlıyor.

Kürden önce haftada 2-3 olan cinsel hayatım kür ve sonrasında her güne döndü ve hatta bazen günde birden çok sefere döndü. Aslında yaşadığım durum decadick mi yoksa yorgunluk mu kestiremiyorum. Bu konuda tecrübeli arkadaşlardan yardım rica ediyorum.

Diğer konu ise PCT. Sanıyorum decadan dolayı son enjeksiyondan 21-22 gün sonra PCT yapmam gerek. Hangi ilaçları ne periyodda / dozada kullanmamı tavsiye edersiniz.

Saygılarımla.

Mct olarak ne kullandın? İstek olup ereksiyon sorunun oluyorsa muhtemelen östrojen veya prolaktin ile alakalı. Kür içinde arimidex ve cabaser kullanmadıysan çok normal.  Pct için test ama imkanın yoksa formdaki konulara bakarak standart bi pctde uygulayabilirsin 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.360
Wh00, 6 dakika önce yazdı:

Mct olarak ne kullandın? İstek olup ereksiyon sorunun oluyorsa muhtemelen östrojen veya prolaktin ile alakalı. Kür içinde arimidex ve cabaser kullanmadıysan çok normal.  Pct için test ama imkanın yoksa formdaki konulara bakarak standart bi pctde uygulayabilirsin 

MCT'nin anlamını bilmiyorum. Sadece provilon kullandım. Sizin söylediklerinizden anladığıma göre pctde arimidex kullanmam faydalı olacak gibi duruyor. Belki de erken davranıyorum. Decalı kürler için PCT dönemini en erken 21-22 gün sonra başlanmasını tavsiye ediyorlar. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.562

Merhabalar.

toplam süre 8 hafta

250 testo-e

200 deca

Saygılarımla.

Merhaba;

Bilinçsizce küre girmek sonucunda faydadan çok zarar verir.Neyse olan olmuş, testislerdeki küçülme için eczaneden pregnyl 1500 iü alın Ve bir tüpü hazırlayıp göbekten deri altına enjekte edin.

Son steroid enjeksiyonun üzerinden 24 gün hesap edin ve mümkünse hormon testi yaptırın ve buradan paylaşın.Mümkün değilse o gün itibariyle 100 mg klomen, 20 mg tamoksifen olarak başlayın pct ye...Üç gün geçtikte sonra klomeni 50 mg yapın, on gün de böyle devam edin.Tamoksifen aynı kalsın.Daha sonra yirmi gün boyunca klomeni 25 mg (yarım tablet) tamoksifeni de 10 mg olarak sürdürün ve bitirin...

Pct ilaçlarına başlayana kadar provirona günde 2 tablet olarak devam edin...Pct ye başlayınca kullanmayı kesin.

Test yaptırmak pct ye başlamak için önemli bir gösterge.Hormon seviyeleri düşmeden başlanırsa istenildiği gibi sonuçlanmaması mümkündür.Deca ve sustanon 30 güne kadar kalabiliyor vucutta...Ayrıca steroidlerin boş veya yarım doz olmasından bazen pct ye gerek olmadığı yine hormon seviyelerinden anlaşılıyor.

Pct sürecinde libido ve ereksiyon azalır bu gayet normal bir durum.Tadalafil vb. kullanarak bu adımı atlatabilirsiniz...

tarihinde metinav tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.360
metinav, 7 dakika önce yazdı:

Merhaba;

Bilinçsizce küre girmek sonucunda faydadan çok zarar verir.Neyse olan olmuş, testislerdeki küçülme için eczaneden pregnyl 1500 iü alın Ve bir tüpü hazırlayıp göbekten deri altına enjekte edin.

Son steroid enjeksiyonun üzerinden 24 gün hesap edin ve mümkünse hormon testi yaptırın ve buradan paylaşın.Mümkün değilse o gün itibariyle 100 mg klomen, 20 mg tamoksifen olarak başlayın pct ye...Üç gün geçtikte sonra klomeni 50 mg yapın, on gün de böyle devam edin.Tamoksifen aynı kalsın.Daha sonra yirmi gün boyunca klomeni 25 mg (yarım tablet) tamoksifeni de 10 mg olarak sürdürün ve bitirin...

Pct ilaçlarına başlayana kadar provirona günde 2 tablet olarak devam edin...Pct ye başlayınca kullanmayı kesin.

Test yaptırmak pct ye başlamak için önemli bir gösterge.Hormon seviyeleri düşmeden başlanırsa istenildiği gibi sonuçlanmaması mümkündür.Deca ve sustanon 30 güne kadar kalabiliyor vucutta...Ayrıca steroidlerin boş veya yarım doz olmasından bazen pct ye gerek olmadığı yine hormon seviyelerinden anlaşılıyor.

Pct sürecinde libido ve ereksiyon azalır bu gayet normal bir durum.Tadalafil vb. kullanarak bu adımı atlatabilirsiniz...

Bilgilendirme ve yorumlarınız için çok teşekkür ederim. Testislerdeki küçülme şöyle ki ebat olarak cevizden fındığa döndü diyemem. Büyük cevizden küçük cevize döndü diyebilirim. En son tadalafil etken maddeli hapı kullanmamdan bu yana sanırım 6 gün geçti. Dün ereksiyonu kaybetmeden 25 dakika kadar cinsel birleşme yaşayabildim. Hormon testi sorun değil ancak şu pandemi ortamında hastaneye gitmek istemiyorum. Başta da söylediğim gibi düşük doz ve kısa süreli kullandım. Bir diğer merak ettiğim konu cinsel isteğin ve ereksiyonun nedeni provilon olabilir mi? Ayrıca bazen 30 güne kadar kalabildiğini belirtmişsiniz. Bu durumda 25. günde değilde 30. günde başlamamın bir mahsuru olur mu?

Bilinçsizlik konusunda şunu belirtmek isterim; güvendiğim bir arkadaşımın yönlendirmesi ve yardımı ile yaptım. Hal böyle olunca çok araştırmıyorsunuz. Zaten düşük doz ve kısa süre kür onun fikri idi. 

Teşekkürler

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.562
rastlantisal, 3 saat önce yazdı:

Bu durumda 25. günde değilde 30. günde başlamamın bir mahsuru olur mu?

3-5 gün fark etmez 30. günde başlayabilirsin...

Testislerdeki küçülme şöyle ki ebat olarak cevizden fındığa döndü diyemem

Hiç farketmez testislerde atrofi olduğunda önce onların eski boyutuna gelmeleri sağlanmalı.Çünkü pct sürecinde hemen hipofiz-testis ekseni açılmıyor...

Bir diğer merak ettiğim konu cinsel isteğin ve ereksiyonun nedeni provilon olabilir mi?

Proviron dht türevi zayıf bir steroid, deca kürlerinde kullanılması doğru bir tercih olarak tavsiye edilir.Libidoya artı yönde etkisi vardır.

Hal böyle olunca çok araştırmıyorsunuz. Zaten düşük doz ve kısa süre kür onun fikri idi.

Decanın kullanım süresi 8-10 haftadır normal şartlarda, o nedenle kısa sayılmaz...Sağlık, insanın yeri geldiğinde doktora bile teslim edemeyeceği kadar önemli bir şey olduğu halde, ciddi bir konuda ön araştırma yapmadan yeterince bilgilenmeden yola çıkılması, sonucu itibariyle mazeret kabul etmez durumlara neden olabilir.

Sağlık günler dilerim.

• Vayyyy!! 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Marimain    53

Merhabalar.

toplam süre 8 hafta

250 testo-e

200 deca

Saygılarımla.

Hocam öncelikle geçmiş olsun testo 500 yapsan daha iyi olurdu danabol günde 30 mg yani 3 tane 30 gün yeterli olabilirdi danabol olan bi kürde 8 hafta benim görüşüm az 12 hafta olsa daha iyi olabilirdi pregnyli bulabilirsen bir tane 1500 iu vur choriomon bulabilirsen tozlu igne hazırla yarısını 2500 iu vur son enjeksiyondan 21 gün sonra hormon hemogram biyokimya kan tahlili yaptır buraya paylaş kan vermeden önce 3 gün boşalma olmazsa ve aç karnına güzel bi gece uykusu alıp sabah erkenden vermen dogru sonuçları gösterecektir 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.360

Değerli yorumlarınız için çok teşekkür ederim. PCTye başlamama 2 hafta var ancak gün geçtikçe bir hayli düzeldi. Hatta şuan eski haline döndü sayılır. Testisler eski boyuna çok yaklaştı. Ereksiyonla ilgili sorun çok çok az kaldı. Sanıyorum erken evham yaptım.

Yine de PCT vakti geldiğinde Pregyl ve klomen ile yapacağım. Duruma ve test sonuçlarına göre bahsettiğiniz ilaçlardan ekleme yapabilirim. 

@metinavüstadım haklısınız. Her daim araştırmak en iyisi. Sanıyorum düşük dozda kullanmış olmanın faydasını şimdi görüyorum. PCT için tavsiyelerinize de çok teşekkür ederim.

@Marimain2. kürde söylediğiniz şekilde yapmayı planlıyorum. testo 500 ve 30mg danabol. Yanında da provilon veya vücudun tepkisine göre daha ağır bir şey. Normalde benim bünyem alerjik. Danabol alerji belirtilerini kullanım boyunca resmen yok etti. Yine bu baskılayıcı özelliğinden dolayı eklemeyi planlıyorum. Yani bir anda deli gibi büyümeme gerek yok. 3 kilo olsun benim olsun. Diğer yandan anabol mideyi aşırı yoran bir ilaç. O yüzden muhakkak mide koruyucu ile birlikte kullanacağım. 

Kilo kaybım hala olmadı yalnız. 81,5 kiloyum. Yağ oranı %15. Küre başlarken 69,5 kilo ve %10 yağ oranında idim. Şuan kilo kaybetmeye başlamış olmam gerekmiyor muydu? Son enjeksiyondan bu yana 16 gün geçti.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Marimain    53
rastlantisal, 6 saat önce yazdı:

Değerli yorumlarınız için çok teşekkür ederim. PCTye başlamama 2 hafta var ancak gün geçtikçe bir hayli düzeldi. Hatta şuan eski haline döndü sayılır. Testisler eski boyuna çok yaklaştı. Ereksiyonla ilgili sorun çok çok az kaldı. Sanıyorum erken evham yaptım.

Yine de PCT vakti geldiğinde Pregyl ve klomen ile yapacağım. Duruma ve test sonuçlarına göre bahsettiğiniz ilaçlardan ekleme yapabilirim. 

@metinavüstadım haklısınız. Her daim araştırmak en iyisi. Sanıyorum düşük dozda kullanmış olmanın faydasını şimdi görüyorum. PCT için tavsiyelerinize de çok teşekkür ederim.

@Marimain2. kürde söylediğiniz şekilde yapmayı planlıyorum. testo 500 ve 30mg danabol. Yanında da provilon veya vücudun tepkisine göre daha ağır bir şey. Normalde benim bünyem alerjik. Danabol alerji belirtilerini kullanım boyunca resmen yok etti. Yine bu baskılayıcı özelliğinden dolayı eklemeyi planlıyorum. Yani bir anda deli gibi büyümeme gerek yok. 3 kilo olsun benim olsun. Diğer yandan anabol mideyi aşırı yoran bir ilaç. O yüzden muhakkak mide koruyucu ile birlikte kullanacağım. 

Kilo kaybım hala olmadı yalnız. 81,5 kiloyum. Yağ oranı %15. Küre başlarken 69,5 kilo ve %10 yağ oranında idim. Şuan kilo kaybetmeye başlamış olmam gerekmiyor muydu? Son enjeksiyondan bu yana 16 gün geçti.

Usta kilo kaybetme olayı kişiye göre degişir bende 3-4 hafta sonra başlamıştı ama ne kadar kaybedecegin ne kadar kolay kazandıgına baglı beslenmeni iyi tut antrenmanlar eskisi kadar iyi geçmesede hafta 3-4 altına düşmemeye çalış 2. Küre gelecek olursak bence şöyle yapalım fotoları at abi foruma hedefine göre bi planlama iyi olur danabol 2. defa kullanan görmedim amacı sadece su tutmak ilk kürde hacim kazanmak için kullanıyoruz onun dışında pek gerek yok bu cuma sabah kan tahlili hormon tahlili yaptırıp pazartesi pct ye başlamanı önerrim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.360
Marimain, 11 dakika önce yazdı:

Usta kilo kaybetme olayı kişiye göre degişir bende 3-4 hafta sonra başlamıştı ama ne kadar kaybedecegin ne kadar kolay kazandıgına baglı beslenmeni iyi tut antrenmanlar eskisi kadar iyi geçmesede hafta 3-4 altına düşmemeye çalış 2. Küre gelecek olursak bence şöyle yapalım fotoları at abi foruma hedefine göre bi planlama iyi olur danabol 2. defa kullanan görmedim amacı sadece su tutmak ilk kürde hacim kazanmak için kullanıyoruz onun dışında pek gerek yok bu cuma sabah kan tahlili hormon tahlili yaptırıp pazartesi pct ye başlamanı önerrim 

Günlük 200gr proteinin altına düşmüyorum. Ortalama 3000 kalori civarındayım. Mümkün mertebe temiz besleniyorum. Danabol sadece alerji riskini ortadan kaldırmak için. Yoksa su tutmasının bir manası yok benim için. Resimleri bu başlığa mı atayım? Özel mesaj atamıyorum. Sanıyorum belli sayıda mesaj atmış olmak lazım özel mesaj atmak için. 

Deca kürlerinde en erken 25 gün sonra pct diyorlar. Kan tahlili için birazda decanın süresinin geçmesini bekliyorum. 

tarihinde rastlantisal tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Marimain    53
rastlantisal, 20 saat önce yazdı:

Günlük 200gr proteinin altına düşmüyorum. Ortalama 3000 kalori civarındayım. Mümkün mertebe temiz besleniyorum. Danabol sadece alerji riskini ortadan kaldırmak için. Yoksa su tutmasının bir manası yok benim için. Resimleri bu başlığa mı atayım? Özel mesaj atamıyorum. Sanıyorum belli sayıda mesaj atmış olmak lazım özel mesaj atmak için. 

Deca kürlerinde en erken 25 gün sonra pct diyorlar. Kan tahlili için birazda decanın süresinin geçmesini bekliyorum. 

Beslenme iyiyse sorun yok En erken 25 gün yanlış 30 gün beklesen ne olacak kandan tamamen silinmesi 18 ay pct için 20-21 gün beklemek çok iyi bi süre tahlilleri bu başlıgın altına paylaşabilirsin hocam danabol hakkında bişi diyemiycem ama yinede kullanmaman taraftarıyım 2. kez

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.360

Merhabalar tekrardan.

PCT'ye başladım. 

Zor bela bulduğum pregnyl 5000 iğnesini yaptırdım.

Klomen ve nolvadex kullanıyorum. İlaveten provilona devam ediyorum. 

PCT'nin 7. günü itibari ile cinsel ister yerlere indi. PCTden önce herşey normale dönmüştü.

PCT'de iken cinsel isteğin düşmesi ve ereksiyon olamama normal midir?

Saygılarımla.

metinav, 18.12.2020 - 15:40 yazdı:

Merhaba;

Önceki mesajımı bu mesajınızı tekrar okumadan yazmıştım.

@metinav üstadın yukarıdaki yazısında "provilonu kesin" kısmını görmemişim sanırım. Şimdi fark ettim. Tavsiyenize uyarak bugünden itibaren provilonu keseceğim. Azalacağını söylemiştiniz ama bu kadarını beklemiyordum :). PCT dozajını söylediğiniz miktarda yapıyorum. 

Kürden 1 ay sonra hiç bir yan etki (ereksiyon sorunu vs) kalmamasına rağmen işi sağlama almak için PCT yapıyorum.

• Şaşkın 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.360

Merhabalar tekrardan.

4 gün sonra PCT bitiyor. Şuan için testis boyu normal. Ereksiyon ile ilgili bir sorun yok. Cinsel istek yeni yeni gelmeye başladı. Tamoxifen tek tük sivilce yaptı onlarda küçük küçük. Cinsel birliktelik sırasındaki his konusu da tamamen normale döndü. 

İlaveten mantıklı fiyatlara test yapacak hastane de buldum. 

Prolaktin, LH, FSH, Total testesteron bunların dışında baktırmam gereken bir değer var mı? Veya başka bir test yaptırmama gerek var mı? Pct bitiminden sonraki cumartesi testi yaptırabilirim.

Saygılarımla.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.360

Yok mu canlar yardımcı olacak?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.360
Feng, 6 dakika önce yazdı:

Metin abi sana ne demiş sen ne yapmışsın yardım eden yok mu diyorsun sonra?

Dediğini yapmışım? 

Ayrıca bir soru sormuşum cevabınız aşırı anlamsız! Ki zaten sorun da kalmadı.

Yapılacak testleri sormuşum bunun neresini anlamadınız?

tarihinde rastlantisal tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.360
Feng, 5 saat önce yazdı:

5000 unite vurdugunuzu soylemissiniz tek seferde metin abi 1500 unite vurmanizi soylemis zaten saskin emoteu atmis cevabiniza 

tek seferde yuksek doz vurursaniz leydig hucrelerinizi oldurebilirsiniz ayrica birdahaki pctnizde gerekli uyariyi yollayamayabilirsiniz bunu metin hoca daha iyi bilir

esip gurlemenin bir manasi yok bir yardim istediginizde ki bu forumda herkes karsiliksiz yardimlasiyor en azindan soyleneni dinleyip dogru uygulayin 

‘’provilon’’dan kastettiginiz proviron sanirim bu arada bildigim kadariyla testo her zaman decadan yuksek tutulmali aksi taktirde sizin de basiniza geldigi gibi decadick gerceklesebiliyor

Yanlisim varsa hocalarim duzeltir keyifli forumlar

Yani evet her eczanede bol bol var zaten. Bunu bile kamyon yüküyle paraya aldım. Üstelik 5000 - 1500 konusunda çok çok farklı yorumlar var. Üretimi teşvik etsin diye yapılmış bandrollü ve onaylı bir ilacın üretimi kökünden keseceği bana pek gerçekçi gelmiyor. O yüzden 1500 ve 5000 bulmuş olsam yine 5000i alırdım. Keza konuyu sorduğum doktor da benzer şeyleri söyledi. 

Konuya dönelim. Üslübunuz kökünden yanlış. Ayrıca sorduğum sorunun cevabı ile uzaktan yakından alakası yok. Üstelik herhangi bir sorunum kalmadı dememe rağmen. Anladığım kadarı ile Metin Bey'i çok seviyorsunuz. 

Ben yaptıracağım teste ilaveten başka bir test yaptırmak gerekiyor mu diye sordum. Hala aynı soruyu soruyorum.

Saygılarımla.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Yasinakda
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      Arkadaşlar 2. Kür başlayacağım en hızlı kütle nasıl koyabilirim? Kilo 80 define olup öyle mi girmeliyim sizce? Teşekkürler.

• Yazan: keremcix
      Selamlar herkese,
      7 haftadır haftalık 200 mg pazartesi perşembe olmak üzere test cyp küründeyim fakat yeterince üzerine düşünmemişim, hem maddi hem manevi olarak hazır olmadığımı farkettim ve bırakmanın daha sağlıklı olduğunu düşündüm.
      Tam bir hafta önce kan verdim;
      total testosteron 984.08 ng/dl e2 43 ng/L Sorularım:
      Sizce pct için hcg'ye gerek var mı? Yoksa sadece klomen veya tamoksifen kullanmam yeterli mi? Son enjeksiyonu 2 gün önce yaptım ne kadar beklemek lazım sizce? Bazı kaynaklar 15 gün bazıları 25 güne kadar beklemeyi öneriyor. Diğer kan değerlerini görelim gerekli derseniz atabilirim. @Diver @rastlantisal @metinav @Askabar @godofdark @AREN
      Teşekkürler.
    • Yazan: Pnshr
      Hocalarım merhabalar.
      Pct döneminde ilaçlara ek neler kullanılabilir?  Tavsiyeleriniz nelerdir (keçiboynuzu , incir gibi)? Teşekkürler.
    • Yazan: Gainzzz
      İyi günler herkese arkadaşlar
      2 kez kür geçmişim oldu, ilkinde:
      500 mg test enanthate 400 boldenone ikincisinde ise 2 aylık sürede:
      200 tren a 300 prop 300 masteron İlk kürümde kür içinde 2 kez 1500 pregnyl enjekte ettim, sonrasında pct yapmadım. lakin kür sonu aşırı halsizlik, uykudan doyamama hali, libidoda ciddi bir düşüş oldu. ikinci kürümde 3 hafta sürdü, ama trenin bana verdiği inanılmaz kızgınlık, aşırı saldırganlık, çevremde herkesle kavga etmeme başlamam yüzünden kürü saldım. kür içinde 2 defa pregnyl enjekte etmiştim. sorum şu ki pct yapmamama rağmen hali hazırda kendimi çok ama çok az yorgun, ama libidoda inanılmaz artışlı hissediyorum. bana göre çok garip bi hal, sebebi ne ola bilir? @metinav @Askabar @otopsicikedi @rastlantisal
    • Yazan: best16.5
      Merhaba hocalarım,
      18 yaşındayım Kan testi konusunda biraz endişeliyim yapmazlar diye ayrıca okuldan dolayı vakit bulamıyorum kan testi vermeye meseleye geleyim 26 şubattan 20 nisana kadar sustanon kullandım 24 nisandan 5 hafta süre ile test enanthe kullanacağım
      5 hafta bittikten kaç gün sonra kan testi vermeliyim? ilaç ne zaman kandan çıkar? Teşekkürler

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.