Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

hectordoyle

Pct ilaçlarının dozaj ayarlanması

Önerilen İletiler

hectordoyle    638

Arkadaşlar  merhabalar. Pct de kullandığımız temel ilaçlarda (Nolvadex, Klomen) dozajları ayarlarken neden ilk günler yükleme yapıp sonrasındaki günlerde dozajı düşürüp pct yi sonlandırırız? Örnek olarak yazıyorum ilk 2 gün 100 mg klomen sonrasındaki 15 günlük süreçte 50 mg ve 25 mg a kadar düşürülüp sonlandırılıyor. Sabit dozajda belli bir süre kullanılması mı mantıklıdır yoksa böyle yükleme yapıp sonra dozaj düşürüp bitirmek mi? Bununla ilgili net bir cevap bulamadım o yüzden sizin bilgi ve tecrübelerinizden yararlanmak istedim şimdiden cevaplar için teşekkür ederim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

megalodon    71

Arabada marşa basmak gibi çok kısa sürede en fazla yakıtı çektiği zamandır  bizde ilacı bırakırken aktif etmek istediğimiz sistemi şoklayarak açarız sonrasında düşük dozlarda bunun sürekliliğini sağlar rölantiye alırız  gibi düşünebilirsin 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Spartacus    167

Pct için evet klasik bir yöntem var , bu : 50/50/25/25 gibi . Ama pct için öncelikle kan tahlilini ,kürü, kür süresini ve kürdeki ilacların dozajını bilmek çok daha verimli olur . Kimi kürlerde 4 haftalık bir pct yeterli olurken bazı kürlerde 4 hafta yeterli olmuyor . Eğer gerekirse 3 ay bile pct yapılabilir . 

tarihinde Spartacus tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    638
Spartacus, 13 dakika önce yazdı:

Pct için evet klasik bir yöntem var , bu : 50/50/25/25 gibi . Ama pct için öncelikle kan tahlilini ,kürü, kür süresini ve kürdeki ilacların dozajını bilmek çok daha verimli olur . Kimi kürlerde 4 haftalık bir pct yeterli olurken bazı kürlerde 4 hafta yeterli olmuyor . Eğer gerekirse 3 ay bile pct yapılabilir . 

Abi geçenlerde şöyle bir pct protokolü gördüm 3 hafta boyunca günde 4 tablet klomen diye. günlük 200 mg a denk geliyor. Böyle bir pct uygulamak sizce ne kadar mantıklı? @metinav hocam pct ile ilgili forumda bir sürü arkadaşa yardımcı oldunuz böyle bir pct protokolü hakkında ne düşünüyorsunuz?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
hectordoyle, 16.12.2020 - 20:44 yazdı:

Arkadaşlar  merhabalar. Pct de kullandığımız temel ilaçlarda (Nolvadex, Klomen) dozajları ayarlarken neden ilk günler yükleme yapıp sonrasındaki günlerde dozajı düşürüp pct yi sonlandırırız? Örnek olarak yazıyorum ilk 2 gün 100 mg klomen sonrasındaki 15 günlük süreçte 50 mg ve 25 mg a kadar düşürülüp sonlandırılıyor. Sabit dozajda belli bir süre kullanılması mı mantıklıdır yoksa böyle yükleme yapıp sonra dozaj düşürüp bitirmek mi? Bununla ilgili net bir cevap bulamadım o yüzden sizin bilgi ve tecrübelerinizden yararlanmak istedim şimdiden cevaplar için teşekkür ederim

Ne küründesin knk 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Spartacus    167
hectordoyle, 15 dakika önce yazdı:

Abi geçenlerde şöyle bir pct protokolü gördüm 3 hafta boyunca günde 4 tablet klomen diye. günlük 200 mg a denk geliyor. Böyle bir pct uygulamak sizce ne kadar mantıklı? @metinav hocam pct ile ilgili forumda bir sürü arkadaşa yardımcı oldunuz böyle bir pct protokolü hakkında ne düşünüyorsunuz?

ben kesinlikle böyle bir pct yapmazdım . Eğer kürüm ağır ve uzun sürdüyse ilk gün 300 mg klomen sonrasında 1.hafta 100mg,2.ve3.hafta 50mg ,4. 5. ve 6. hafta 25 mg klomen kullanırdım . Kürde deca/tren varsa nolvadex kullanmazdım . kür süresi uzun ise geri dönüşte uzun sürebileceğinden pct mi daha uzun tutardım(12 hafta gibi) . örnek verecek olursak 6 ay kürde olup 1 aylık pct nin bizi  geri döndürmesini beklemek saçma olur diye düşünüyorum . 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.600
hectordoyle, 19 dakika önce yazdı:

Zararlarina katlaniliyorsa klomen dozu fazla alinabilir. Bu tip kullanimlar genelde uzun sureler ve cok sayida kür yapmis hipofizleri artik dusuk dozlara cevap vermeyen insanlar tarafindan tercih ediliyor. Klomenle yapilmis calismalarda, 12,5 mg dozun da 50 mg kadar etkisinin oldugu belirtiliyor.Min. gereklilikleri tercih etmemiz yararimiza olur. Söyle bir durum da var: ilac hammaddelerindeki kalite ve saflik yerlerde. Dune kadar 50 mg doz yeterli grliyorken simdilerde etkisiz kalabiliyor.Böyle durumlarin olabilecegi de düşünülmeli.Anapolon icin benzer durumlari yasayan insanlari dinliyorum sürekli.Hersey paraya endeksli olunca kalitesizlik cok artiyor ortamda.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    638
metinav, 19 dakika önce yazdı:

Zararlarina katlaniliyorsa klomen dozu fazla alinabilir. Bu tip kullanimlar genelde uzun sureler ve cok sayida kür yapmis hipofizleri artik dusuk dozlara cevap vermeyen insanlar tarafindan tercih ediliyor. Klomenle yapilmis calismalarda, 12,5 mg dozun da 50 mg kadar etkisinin oldugu belirtiliyor.Min. gereklilikleri tercih etmemiz yararimiza olur. Söyle bir durum da var: ilac hammaddelerindeki kalite ve saflik yerlerde. Dune kadar 50 mg doz yeterli grliyorken simdilerde etkisiz kalabiliyor.Böyle durumlarin olabilecegi de düşünülmeli.Anapolon icin benzer durumlari yasayan insanlari dinliyorum sürekli.Hersey paraya endeksli olunca kalitesizlik cok artiyor ortamda.

Evet ben de anapolon ile ilgili bazı şeyler duydum eczaneden alınan bir anapolonun artık eskisi gibi etki vermediği ile ilgili. Kürü soruyorsanız klasik bolde testo kürüydü yazılan pct de bu. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    638
Asaletim, 36 dakika önce yazdı:

Ne küründesin knk 

Boldenon testo enanthate küründeyim de bu pct benim için değil ben burak hocayla çalışıyorum

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
hectordoyle, 3 dakika önce yazdı:

Boldenon testo enanthate küründeyim de bu pct benim için değil ben burak hocayla çalışıyorum

Kürden once natürel olarak nasıldin knk natürel olarak sınırları zorlamış mıydın ? , Ve şuan kaçıncı haftadasin hissiyat verim nasıl ? Zaten Burak hocadan aldığın için ürünlerin kalitesini sormama gerek yok :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    638
Asaletim, 7 dakika önce yazdı:

Kürden once natürel olarak nasıldin knk natürel olarak sınırları zorlamış mıydın ? , Ve şuan kaçıncı haftadasin hissiyat verim nasıl ? Zaten Burak hocadan aldığın için ürünlerin kalitesini sormama gerek yok :D

Naturel olarak kötüydüm zaten senin postunda da yazmıştım genetik faciasıyım diye. Boy 1.85 kilo 80 olarak başladım ( pandemiden çıkınca 96 kiloydum 3 aylık naturel bir diyet yapıp öyle 80 kiloya indim) Şimdi 83 kg yum ilk haftalar yemeği arttıramadığım için kilo almada zorlandım şimdi son 2-3 hafta kalorilerimi arttırdım daha iyiyim. Kür istediğim gibi verimli geçerse başlık açıcam büyük ihtimal ama pek bişey beklemiyorum açıkçası. Libido ve  pump zaten çok iyi gücüm yerinde ilaçlar orijinal ondan eminim zaten. Ektomorf-endomorf bir vücut yapım var ağır basan tarafım ektomorf. Bakalım daha 12 hafta var kürümün bitmesine şimdilik iyi gidiyor 

Kürün 8.haftasına giricem yarın onu belirtiyim

tarihinde hectordoyle tarafından düzenlendi
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
hectordoyle, 24 dakika önce yazdı:

Naturel olarak kötüydüm zaten senin postunda da yazmıştım genetik faciasıyım diye. Boy 1.85 kilo 80 olarak başladım ( pandemiden çıkınca 96 kiloydum 3 aylık naturel bir diyet yapıp öyle 80 kiloya indim) Şimdi 83 kg yum ilk haftalar yemeği arttıramadığım için kilo almada zorlandım şimdi son 2-3 hafta kalorilerimi arttırdım daha iyiyim. Kür istediğim gibi verimli geçerse başlık açıcam büyük ihtimal ama pek bişey beklemiyorum açıkçası. Libido ve  pump zaten çok iyi gücüm yerinde ilaçlar orijinal ondan eminim zaten. Ektomorf-endomorf bir vücut yapım var ağır basan tarafım ektomorf. Bakalım daha 12 hafta var kürümün bitmesine şimdilik iyi gidiyor 

Kürün 8.haftasına giricem yarın onu belirtiyim

Dozajlar ne kanka , bir de Kaldırdığın ağırlıklara etkisi nasıl ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.