Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

frombitly

Oxydine metabolics

Önerilen İletiler

frombitly    7

Selamlar, bu konuyu açma sebebim oxydine metabolics marka definasyon kürü kullanmamdır, libidoda bir artış var. ve deli gibi koşasım geliyor :D

Bu normalmidir sizce? kullanan varmı? bilgilendirirseniz sevinirim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

frombitly    7

WhatsApp Image 2020-12-02 at 18.27.38.jpeg

Konuya sonradan eklediğim için kusura bakmayın. bu kürü gönderdiler bana definasyon olarak

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
selvituncer, 17.07.2020 - 19:47 yazdı:

Bunları hayla yiyenler kaldımı ya bu forumda yoktur diye düşünüyorum 😃

Hocam fotoya baktım , ben bu laptobu bir yerde gördüm dedim içim rahat etmedi gittim forum geçmişinde laptop resmi aradım ve gerçekten aynı laptobu buldum altındaki lekeler birebir aynı , ve bu fotoyu atanı Burak hoca forumdan banlamisti sanırsam , işin ilginç tarafıdır :D marka aynı marka , sadece onda yuvarlak kutular bunda dikdörtgen sanırım onlar tutmayınca bunlar üretildi.
@Loving @Bay-T

pasha, 17.07.2020 - 19:22 yazdı:

ARKADAŞLAR MERHABA ÖNCELİKLE UZUN SÜREDİR BEN BU MARKAYI KULLANIYORUM :) gerçekten süper sonuçlar aldım bu sahte diyen arkadaşlar acaba ürünü alıp kullanmışlarmı ve orjinal sitesinden yerinden alındığına eminlermi , herkesde bir marka lekelemesi yapmaya çalışmış kusura bakmayın ben bu firma ile bir bağlantım yok ancak gerçekten işlerini güzel yaptıklarından bu yorumu yazma gereği duydum ve sanırıım bu paylaştığınız ürünler sahtesi ben şuan 5.6 kutu kullandım ve çokça değişimler geçirdim ve inanın çok memnunum rahatsızlığımdan dolayı özürdilerim ayrıca ürünün internet sitelerini paylaşacağım sizinle teyit etmiş olursunuz ,  di sanırım iyi akşamlarınız olsun 

Bilgisayar aynı altta masadaki lekeler aynı marka aynı @Bay-T

• Beğen 2
  • Vayyyy!! 1
  • ahahaha 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yarışma dönemimde kullanmıştım etkisini gördüm evet libido olarak etkiliyor temiz bir şekilde clenindeki çarpıntı hiç bir ilaçta almamıştım sayfada baya baya yorum var önceden de baktığımda ama ürün temiz ve ekonomik ben beğendim

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
frombitly    7
Asaletim, 3 dakika önce yazdı:

Bilgisayar aynı lekeler aynı marka aynı 

Bu ürünün bana gönderilmeden önce atılan fotoğrafı demek ki aynı kişiden temin etmişim

tarihinde frombitly tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
frombitly, Şimdi yazdı:

Bu ürünün bana gönderilmeden önce atılan fotoğrafı

Bu bilgisayarın üstünde bu markanın eski serisinin fotoğrafı işte hocam Burak hoca banlamisti bunu atanı .. bu laptobun sahibi forumda yasaklı 

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
frombitly    7

Bilemiyorum dediğiniz doğrudur fakat bir konu içinde bana ban atılacaksa atılsın burada bilgi almaya çalışılıyorum reklam yapmıyorum

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.240
Asaletim, 02.12.2020 - 18:56 yazdı:

Hocam fotoya baktım , ben bu laptobu bir yerde gördüm dedim içim rahat etmedi gittim forum geçmişinde laptop resmi aradım ve gerçekten aynı laptobu buldum altındaki lekeler birebir aynı , ve bu fotoyu atanı Burak hoca forumdan banlamisti sanırsam , işin ilginç tarafıdır :D marka aynı marka , sadece onda yuvarlak kutular bunda dikdörtgen sanırım onlar tutmayınca bunlar üretildi.

@Loving @Bay-T

FBI Naber ? :D @Loving hocam bu arkadaşın unvanı FBI olarak değiştirir misiniz forumun en detaycı üyesi :D Al bunu gizli servise :D bende hatırlıyorum adamın ilk mesajı aynı bu arkadaş gibi markayı şişirmekti yeni üye tarihli ve tek mesajı o konuydu :D yine aynı arkadaş da çaaktırmıyor du taaaki sen yakalayana kadar :D 

• ahahaha 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
Bay-T, 26 dakika önce yazdı:

FBI Naber ? :D @Loving hocam bu arkadaşın unvanı FBI olarak değiştirir misiniz forumun en detaycı üyesi :D Al bunu gizli servise :D bende hatırlıyorum adamın ilk mesajı aynı bu arkadaş gibi markayı şişirmekti yeni üye tarihli ve tek mesajı o konuydu :D yine aynı arkadaş da çaaktırmıyor du taaaki sen yakalayana kadar :D 

Gene güldürdünüz hocam :D estağfurullah hocam sağolun :D

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
interfectum    44

yahu demiyim demiyim,boş yere günahını almayayım diyorum fakat gece gece yine bu arkadaşa yeraltı üretimi bir marka konusunda rastlıyorum.forumda atılan tüm yeraltı ürünlerini ya kendisi ya arkadaşı kullanmış.ne hikmetse faydasını da görmüşler.açılan her proviron başlığına cevap verip “kimin sattığını biliyorum ama neyse.isim vermek,forumda satış yapmak yasak” vb cümleler kuruyor.hatta bir keresinde bir proviron başlığına bir poşet proviron fotoğrafı koymuştu.bu şüpheli hareketler sadece benim mi dikkatimi çekiyor diyordum şimdi de bunu gördüm..yorum sizin daha fazla konuşmayacağım.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
frombitly    7

Hepiniz ayrı sallıyorsunuz bu yazdıklarınızdan sonra benimde kafam takıldı ürünü araştırmak istedim yurtdışı fotoğraflarını gördüm birdaha söyledim harbiden hepiniz ayrı sallıyorsunuz forum peptid forum değil sallamaforumtürkiye olmuş.. kürüm bitsin test sonuçlarınıda atacağım..

129336655_5917213981710754_7141321270450608645_n.jpg

Bu da fotoşopmudur acaba arkadaşlar?

• ahahaha 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.240
frombitly, Bir saat önce yazdı:

Hepiniz ayrı sallıyorsunuz bu yazdıklarınızdan sonra benimde kafam takıldı ürünü araştırmak istedim yurtdışı fotoğraflarını gördüm birdaha söyledim harbiden hepiniz ayrı sallıyorsunuz forum peptid forum değil sallamaforumtürkiye olmuş.. kürüm bitsin test sonuçlarınıda atacağım..

hop babalık ağır ol istersen :D

sana 2 soru hatta 1 soru 1 rica da bulunabilir miyim?

1.soru : bu ürün madem bu kadar iyi konu açtıracak kadar sana neden satıcının sana gönderdiği fotoğraf ile konu açtın neden elindekilerin fotoğrafı ile konu açmadın? (ve satıcının fotoğrafı anlaşıldıktan sonra konuyu evirdin çevirdin.)

2.rica : elindeki ürünlerin sağ sol ön arka geniş açı görünür hallerini çeker misin? özellikle sustanon rica ediyorum yoksa da satıcından rica et sana zahmet ;) 

kür öncesi fotoğraflarınıda atı ver sana zahmet ve kür öncesi test sonuçlarınıda

yanlış sulardasın yiğidim :D

dip not olarak en az seni yalancı çıkaracak 3,4 tespitim olacak bakalım o tespitler sonrası ben mi sen mi foruma adım atamayacaksın ;) 

• Beğen 2
  • ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
Prof.BodyEngineer, 02.12.2020 - 18:59 yazdı:

Yarışma dönemimde kullanmıştım etkisini gördüm evet libido olarak etkiliyor temiz bir şekilde clenindeki çarpıntı hiç bir ilaçta almamıştım sayfada baya baya yorum var önceden de baktığımda ama ürün temiz ve ekonomik ben beğendim

Reis foruma bir yıldır girmemişsin sadece bu konuya yorum yazıp çıkmışsın o gün O.o

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.240
frombitly, 04.12.2020 - 14:49 yazdı:

Neyseeee dayanamadım açıyorum :D FBI orada mısın ? @Asaletim yazdıklarımı bir değerlendir hangimiz daha FBI bakalım :D

1- Konuyu satıcından aldığın fotoğraf ile açtın elinde satın aldıklarınla değil önceki durum anlaşılınca konuyu çevirdin.

2- konuna mesaj atan kişi @Prof.BodyEngineer eski üyeliği olmasına rağmen ve 1 yıldan uzun süredir girmeyin daha yeni giriş yapıp sadece bu konuya cevap vermesi.

3- attığın fotoğrafd tespitlerime göre mockup yani giydirme oradaki nesnelerin üzerine giydirme yapılmış. BAKNZ; altında farklı kutu var üstüne dengesiz giydirme yapılmış.

ara madde : domain geçen ay alınmış ve dünyada yurt dışı içi tek bir kaynak yok neyse alttaki ciddi maddelere geçelim :D

gy.thumb.jpg.42046b14bb1e4661930af744d482e61d.jpg

5- ASIL BOMBAAAA :D Site kaynak kodlarına girildiğin de yapan arkadaş yazılımcı ve  ürünü projelendiren tafya şunu atlamış :D KAYNAK KODLARINDAKİ RESİM YOLU.

Bu yol upload/images/xx.png misal diye gider yurt dışı yazılım odaklarında :D amerikalı upload/resimlerim demez ;):D

res.thumb.jpg.e8bd4d0a416515b86b909307e7a19dfa.jpg

kısacası bunu yapanlar da geri zekalı tipler sende o tiplerden birisin hadi defol şimdi :D;)@Loving arkadaşı dışarı alsak mı hocam ? :D

ox.thumb.png.68ca611c3cd5f3180b3b76ff41ead362.png

• Beğen 3
  • ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
Bay-T, 04.12.2020 - 16:32 yazdı:

Neyseeee dayanamadım açıyorum :D FBI orada mısın ? @Asaletim yazdıklarımı bir değerlendir hangimiz daha FBI bakalım :D

1- Konuyu satıcından aldığın fotoğraf ile açtın elinde satın aldıklarınla değil önceki durum anlaşılınca konuyu çevirdin.

2- konuna mesaj atan kişi @Prof.BodyEngineer eski üyeliği olmasına rağmen ve 1 yıldan uzun süredir girmeyin daha yeni giriş yapıp sadece

Hocam Fbı ı geçtim siz mit ajanı olmuşsunuz :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
frombitly    7

Giydirmemi yapılmış fotoğrafa ahahah siz hakikatten bi göz doktoruna görünmelisiniz :D cidden markayla bi ilgim yok ama söyledikleriniz tamamen sacmalıktan ibarett :D şimdi elimdeki ürünlerinde fotoğrafını ekliyorum cidden bi göz doktoruna gitmelisin 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.240
frombitly, 4 dakika önce yazdı:

Giydirmemi yapılmış fotoğrafa ahahah siz hakikatten bi göz doktoruna görünmelisiniz :D cidden markayla bi ilgim yok ama söyledikleriniz tamamen sacmalıktan ibarett :D şimdi elimdeki ürünlerinde fotoğrafını ekliyorum cidden bi göz doktoruna gitmelisin

harikasın onca sualden buna cevap vermen direk akıllara neyi getirdi sence ? ya böyle bir iş yapıyoruz ahmet senin yurt dışına gidecek arkadaşın vardı 2,3 kutu hediye edelimde amarika bayraklı yerlerde yabancı plakalı yerlerde foto çeksin bizde ekmeğimize bakalım :D başka hiç bir bo...k değil ;) konuyuda açtık hadi geçmiş olsun size.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
frombitly, 9 dakika önce yazdı:

Reis bunlar elindeki ürünlerse yukardaki bilgisayar da senin olmuş oluyor orda bilgisayarın ekranında bilgisayarın dili ingilizce bilgisayar Macbook Amerika da olan bir laptop bence , resimdeki de sendeki ürünlerse o laptoplu foto senin olmuş olmuyor mu ? Yoksa sende mi Amerika'da oturuyorsun ? 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
frombitly    7

Arkadaşlar ben anlamadım neden bukadar üzerime geliyorsunuz bir konu açtık. bizde  bu piyasayı az çok biliyoruz ancak işiniz gücünüz sizlerin ürün kötülemek olmuş soru sorduk ağır geldi galiba kaliteli ürünler ben beğendim test sonuçlarımıda göndereceğim onlarda sahte olacak hazırlıyorum şuanda :D

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.252
frombitly, 2 saat önce yazdı:

sallamaturkiye olmuş demek ? :) Tayfun gerekeni yapmış zaten dertsiz başınıza dert aldınız tebrikler size. :) 

Arkadaşı dışarı alalım...

guard.png.6f5548264c9d0ce2da0af035320415be.png

@frombitly ürün reklamı ve kurgu yapmaktan sebep platformdan sınırsız süre ile uzaklaştırıldınız.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Şişkobiri    40

Ben ekstra bir şey söylemek istiyorum kimse Türk yapımı ugl ilaçlara karşı değil çalışan, steril olan ilaç baştacıdır. Karşı olduğumuz şey sırf 2-3 insan kazıklamak için yurtdışı üretimi denmesi. Peeh dolar olmuş 8 Amerikan üretimi vs. geçiniz. Sp balkan vs Moldova üretimi olmasına rağmen fiyatları ne hale geldi. Amerikan üretimi su bile alamayız artık siz de anca çocuk kandırırsınız

tarihinde Şişkobiri tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.