Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

aspendos

Mgf peptid

Önerilen İletiler

aspendos    25

Herkese merhaba. Froma ve aranıza yeni katıldım. Yaşım 34 ,boyum 184 cm, kilom 82. yüzde 20 yağ oranına sahip olduğumu düşünüyorum. 2 yıldır doğal olarak yapıyorum. Kür geçmişim yok. Sarms ve steroidleri düşünmüyorum. Zararı sams ve steroidlere nazaran daha az olabilecek peptidlerle ilgileniyorum. Yunan heykeli gibi bir vucut hayalim yok, evet herkes gibi bende isterim ama öyle bir vucut için okadar riski ve fedakarlığı  alamam, yaş itibari ile sadece en az zararla şuanki plato evresinden kurtulup bir tık üste çıkmak istiyorum.

Mgf dışındaki peptidlerin kanserli hücreler ve prostad üzerinde olumsuz yönde etkilerini okudum.  En büyük korkum kanser. 

Mgf nin kanserli hücrelere bir etkisi yani kötü huylu hücreleri büyütmesi gibi yada prostat üzerinde bir etkisi varmıdır. 

Mgf hakkında bilgisi olan , yabancı kaynaklar okuyan  bilgili kişiler var ise bilgilerini aktarabilirmi. Sn @metinav var ise sizinde değerli görüşlerinizi okumak isterim.  İngilizcem olmadığı için yabancı kaynakları okuyamıyorum.

Sn @Bay-T Sizinde bilgileirini paylaşmanızı rica ediyorum. 

Bilgisi olan mgf kullanan vede kullanmayan herkesin fikir ve düşüncelerini rica ediyorum ,zarar ve yan etkileri konusunda.

İyi forumlar herkese.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

metinav    4.553
aspendos, Bir saat önce yazdı:

Herkese merhaba. Froma ve aranıza yeni katıldım. Yaşım 34 ,boyum 184 cm, kilom 82. yüzde 20 yağ oranına sahip olduğumu düşünüyorum. 2 yıldır doğal olarak yapıyorum. Kür geçmişim yok. Sarms ve steroidleri düşünmüyorum. Zararı sams ve steroidlere nazaran daha az olabilecek peptidlerle ilgileniyorum. Yunan heykeli gibi bir vucut hayalim yok, evet herkes gibi bende isterim ama öyle bir vucut için okadar riski ve fedakarlığı  alamam, yaş itibari ile sadece en az zararla şuanki plato evresinden kurtulup bir tık üste çıkmak istiyorum.

Mgf dışındaki peptidlerin kanserli hücreler ve prostad üzerinde olumsuz yönde etkilerini okudum.  En büyük korkum kanser. 

Mgf nin kanserli hücrelere bir etkisi yani kötü huylu hücreleri büyütmesi gibi yada prostat üzerinde bir etkisi varmıdır. 

Mgf hakkında bilgisi olan , yabancı kaynaklar okuyan  bilgili kişiler var ise bilgilerini aktarabilirmi. Sn @metinav var ise sizinde değerli görüşlerinizi okumak isterim.  İngilizcem olmadığı için yabancı kaynakları okuyamıyorum.

Bilgisi olan mgf kullanan vede kullanmayan herkesin fikir ve düşüncelerini rica ediyorum ,zarar ve yan etkileri konusunda.

İyi forumlar herkese.

Merhaba;

Steroidler konusunda haklısın, fakat sarmlar da peptidler gibi zarar yönüyle ciddi seviyede değiller.Kullanılan doz ve süre yan etki profilini değiştiren temel unsurlar.

Bir madde seçiciliği oranında, hedef için en az zararı oluşturur, doğru miktarlarda kullanıldığı sürece...

Sağlık konusundaki hassasiyetini çok iyi anlayabiliyorum, benimde ebeveynlerim kanser.Büyük ihtimalle benim genlerimde de bu meret var.Ama açığa çıkması ve genlerin aktifleşmesi için sebepleri uzak tutarsak ortaya çıkmak zorunda kalmaz...Her tür kötü alışkanlık, beslenme bozukluğu, uyku düzeni, toxic kirleticilere maruziyet ve hava kirliliği gibi etkenlerden uzaklaşmak önerilerin başında geliyor.Tabi stresin etkisi yadsınamaz bir noktada.Stres yönetimi için antistres bitkiler suplementler çok faydalı oluyor.Antrenman ve spor, dengeli bir şekilde yapıldığında tüm vucut fonksiyonları için olumlu etkiler oluşturmaktadır.Buna göre bir hayat standardı yaratmak zorundayız.

Sigara tek başına kanser oluşumuna %33 oranında etken sebeptir.Bu noktada nerde peptid, sarms veya steroid...Onun için öcü gibi anlatılan herşeyi sorgulamadan araştırmadan alıp kabullenmemek lazım.Yapılan çalışmaları veya araştırma bulgularını zaman zaman denk geldiğinde okuyup inceliyorum.Bir çoğu kısıtlı sayıda insanlarla yapılmış yetersiz çalışmalar olmakla birlikte, yine de önemsenmeli ve riske edilmemeli.Bazı ilaç şirketlerinin maddi desteklemelerle yaptırdığı sözde bilimsel araştırmalar da azınsanmayacak derecede bu camiada...O nedenle her çalışma her bulgu gerçekmiş gibi düşünmek hatadır.Hatasız bir bilim dalı yok, bugün öyle olur, yarın yanlışlanır ve değişir.Arada kaynayanlar ölmüş, hasta olmuş olsa da hesap soracak bir mercii bulunmaz...

Mgf alıp kullanmadım, teorik yazıları okudum deneyimleyenleri inceledim.Bence zayıf karakterli ve kısıtlı bölgesel bir peptid...Kullanılabileceği durumlar vardır bulunabilir, fakat vucudumuzda doğal olarak bulununan aktörleri (igf-1, hgh, insülin vb.) kullanmak ve onlarla bazı şeyleri değiştirmek daha mantıklı olacaktır.Bu konuda igf-1 başı çeker bana göre...

Vucutta hücreleri büyüten besleyen geliştiren çoğaltan herşey kanser oluşumuna destek olur.Vucudumuz hgh, igf-1 ve insülin üretiyor devamlı, fakat gerektiği kadar.Bu halde bile günlük ortalama 1 milyon kadar kanserli hücre ortaya çıkıyor.Bunu bir fabrika üretim hattından çıkan, kusurlu hatalı ürünlere benzetebilirsin.Mükemmellik diye bir şey söz konusu değil.Endişe etmeye gerek yok, çünkü  bu gibi durumlarda bağışıklık sisteminin nasıl müdahale edeceğini biliyor olması bize güven vermeli.Bağışıklığımız iyi olduğu sürece herhangi bir sorunla karşılaşmayız...

Prostat büyümesinde temel etken, dht ve östrojenin bir metabolitinin birlikteliğidir.

Dışarıdan hazır hormon alacaksan, igf-1 türevleri çok daha iyi sonuç verecektir.Yok eğer vucudundaki doğal üretimini arttırarak gelişim düşünüyorsan, o zaman Mk677, Cjc1295, Ghrp 6 ve belki Yk11 uygun seçeneklerdir...

Bu maddeler zamanında ilaç hammaddesi olarak görülmüş, incelenmiş ve çoğunun ilaç vasfı olmadığı anlaşıldığından çalışmalar sona erdirilmiş.Steroidler kadar güçlü değiller ve tabii yan etkileri yok denebilecek seviyelerde.Dünyada yüz binlerce insan alıp kullanıyor, bir nevi faz çalışması gibi.Bu konuda için rahat olabilir...

tarihinde metinav tarafından düzenlendi
  • Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aspendos    25

Teşekkür ederim uzun uzun yazınz için. Çok aydınlatıcı oldunuz.

SN @metinavBu paragrafınız baştan sona herşeyi özetliyor   “ Vucutta hücreleri büyüten besleyen geliştiren çoğaltan herşey kanser oluşumuna destek olur.  ”  ve devamına katılmamak elde değil

Alkol, sigara , sağlıksız beslenme , ilaç şirketlerinin manupile edici araştırmaları ve yayınlanan sonuçları , arada kaynayanlar, mefta olanlar.... Yerinde bir açıklama. Ne demek istediğinizi açık ve net bir şekilde anlıyorum.

Sn @metinav

“Vucudumuz hgh, igf-1 ve insülin üretiyor devamlı, fakat gerektiği kadar. Bu halde bile günlük ortalama 1 milyon kadar kanserli hücre ortaya çıkıyor. Bu açıklamanızda günlük kendi üretimimizin dışında , dışarıdan aldığımız hgh, igf-1 peptidlerinden herhangi biri kabul edilen dozajlarda alındığı mütdetçe bizim riskimiz ne olabilir. Benim aydınlamak istediğim kısım burası.

Tabiki herkesin günlük hgh, igf-1 ve insülin üretimi aynı değildir , fakat belirli bir aralığın içerisindedir değilmi, peki dışarıdan bu hormonları aldığımızda kendi üretimimizin tahmini olarak en az kaç katını almış olabiliriz. Çünki örneğinizde dediğiniz gibi kendi üretimimizle günlük 1 milyon kanserli hücre çıkıyor ortaya , bu sayı bu hormonları dışarıdan  aldığımızda kat ve kat katlanacaklar değilmi. Peki biz budumda napıcaz. Bu hormonlarla ilgili videolar izlediğmde dr yada başka kişilerin açıklamasında , bu kişiler ve doktorların kimleri kast ettiklerini ayırt edemiyorum. Yani kanser olma ihitmali yüksek diyen bir doktor bu hormonları 3 yıl 5 yıl uzun süre kullanan ve tehlikeli kabul edilen dozlarda kullanan  kişilerimi kast ediyor , yoksa bu kişilerle birlikte benim gibi 8 hafta yapmayı planlayan, maximum dozajlara çıkmayan ,  kişileridemi kapsıyor ayırt edemiyorum. Beni tereddüte sokan kısım bu. Yani 8 haftalık kürle bile ,vucudumda kanserli hücerlerin büyümesi yüzünden kansere yakalanma ihtimalimin çok yüksek olduğuna inandırıyor beynim.

Sizede danışaraktan, zannedersem kendi doğal üretimimizi arttıracak seçenekleri kullanmak (Mk677, Cjc1295, Ghrp 6 ve belki Yk11 ) , direk dışarıdan hormon almaktan (igf-1 türevleri ) daha güvenlimidir sizce ? Çünki en az risksiz olanı tercih etmek istiyorum. 

Mk677, Cjc1295, Ghrp 6 ve belki Yk11 bu 4 peptid ve sarmstan  biri seçilelecek olsa hangisi seçilmeli idi.

Şaun ilerlemek istedğim yolu ve seçenekleri belirlemek için araştırıyorum ve devamda edeceğim seçeceğim yolu araştırmaya,  dünyada her alanda olduğu gibi bilgisiz insalar , bilgili fikir sahibi insanlardan faydalanır ve destek alır. Fikir ve uzun uzun yazılarınız için teşekkür ederim.

Amaç olarak , benim içim öncelik en az risk , sağlık ve güvenlik , sonrası kas kazanımı . Amacım sağlıklı ve güvenli bir şekilde biraz ilerletebilmek vucudu. Bu ilaçlara muhteşem heykel gibi bir görüntü elde edemiyceğimi biliyorum. Ama hedef olarak bana bu ilaçların  yetebileceğini düşünüyorum.

Biraz uzun oldu , madem kanserden korkuyosun burada ne işin var diyen arkadaşlar olabilir, naparsınız karakter işte herkes gözü kapalı dalamıyor korkak olabiliyor. 

TEŞEKKÜRLER.

tarihinde aspendos tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.553
aspendos, 2 saat önce yazdı:

Teşekkür ederim uzun uzun yazınz için. Çok aydınlatıcı oldunuz.

SN @metinavBu paragrafınız baştan sona herşeyi özetliyor   “ Vucutta hücreleri büyüten besleyen geliştiren çoğaltan herşey kanser oluşumuna destek olur.  ”  ve devamına katılmamak elde değil

Alkol, sigara , sağlıksız beslenme , ilaç şirketlerinin manupile edici araştırmaları ve yayınlanan sonuçları , arada kaynayanlar, mefta olanlar.... Yerinde bir açıklama. Ne demek istediğinizi açık ve net bir şekilde anlıyorum.

Sn @metinav

“Vucudumuz hgh, igf-1 ve insülin üretiyor devamlı, fakat gerektiği kadar. Bu halde bile günlük ortalama 1 milyon kadar kanserli hücre ortaya çıkıyor. Bu açıklamanızda günlük kendi üretimimizin dışında , dışarıdan aldığımız hgh, igf-1 peptidlerinden herhangi biri kabul edilen dozajlarda alındığı mütdetçe bizim riskimiz ne olabilir. Benim aydınlamak istediğim kısım burası.

Tabiki herkesin günlük hgh, igf-1 ve insülin üretimi aynı değildir , fakat belirli bir aralığın içerisindedir değilmi, peki dışarıdan bu hormonları aldığımızda kendi üretimimizin tahmini olarak en az kaç katını almış olabiliriz. Çünki örneğinizde dediğiniz gibi kendi üretimimizle günlük 1 milyon kanserli hücre çıkıyor ortaya , bu sayı bu hormonları dışarıdan  aldığımızda kat ve kat katlanacaklar değilmi. Peki biz budumda napıcaz. Bu hormonlarla ilgili videolar izlediğmde dr yada başka kişilerin açıklamasında , bu kişiler ve doktorların kimleri kast ettiklerini ayırt edemiyorum. Yani kanser olma ihitmali yüksek diyen bir doktor bu hormonları 3 yıl 5 yıl uzun süre kullanan ve tehlikeli kabul edilen dozlarda kullanan  kişilerimi kast ediyor , yoksa bu kişilerle birlikte benim gibi 8 hafta yapmayı planlayan, maximum dozajlara çıkmayan ,  kişileridemi kapsıyor ayırt edemiyorum. Beni tereddüte sokan kısım bu. Yani 8 haftalık kürle bile ,vucudumda kanserli hücerlerin büyümesi yüzünden kansere yakalanma ihtimalimin çok yüksek olduğuna inandırıyor beynim.

Sizede danışaraktan, zannedersem kendi doğal üretimimizi arttıracak seçenekleri kullanmak (Mk677, Cjc1295, Ghrp 6 ve belki Yk11 ) , direk dışarıdan hormon almaktan (igf-1 türevleri ) daha güvenlimidir sizce ? Çünki en az risksiz olanı tercih etmek istiyorum. 

Mk677, Cjc1295, Ghrp 6 ve belki Yk11 bu 4 peptid ve sarmstan  biri seçilelecek olsa hangisi seçilmeli idi.

Şaun ilerlemek istedğim yolu ve seçenekleri belirlemek için araştırıyorum ve devamda edeceğim seçeceğim yolu araştırmaya,  dünyada her alanda olduğu gibi bilgisiz insalar , bilgili fikir sahibi insanlardan faydalanır ve destek alır. Fikir ve uzun uzun yazılarınız için teşekkür ederim.

Amaç olarak , benim içim öncelik en az risk , sağlık ve güvenlik , sonrası kas kazanımı . Amacım sağlıklı ve güvenli bir şekilde biraz ilerletebilmek vucudu. Bu ilaçlara muhteşem heykel gibi bir görüntü elde edemiyceğimi biliyorum. Ama hedef olarak bana bu ilaçların  yetebileceğini düşünüyorum.

Biraz uzun oldu , madem kanserden korkuyosun burada ne işin var diyen arkadaşlar olabilir, naparsınız karakter işte herkes gözü kapalı dalamıyor korkak olabiliyor. 

TEŞEKKÜRLER.

Yaşadığım deneyimlerden ve okuduğum öğrendiğim teorik bilgilerden edindiğim düşünce neyse onu yazmaya gayret ediyorum.Ben kendime kür yapacak olsam ve maddi durumları da değerlendirerek kesinlikle peptid ve sarms eklerdim.Samsların kullanım kolaylığı ve saklanması daha kolay olması benim için tercih sebebi olurdu.Ama ne olursa olsun amaç kas gelişimi ise, direkt bu hedefe giden maddeleri tercih etmek çok doğru bir seçim olacaktır.

Kanser konusunda sebep olabilen etkenleri üstteki yorumda belirttim.Onun dışında da bir çok şey zayıf da olsa etkiler oluşturabilir.Açıkçası bu devirde bu hayat şartlarında temiz yaşayabilmek çok zor.İlaç vb. maddelerle ilgili prespektüslerine göre konuşursak, uzun yıllar kullanım sonunda yatkınlık varsa geliştirebildiğiyle ilgili açıklamaları görebilirsin.Şuan eczanede satılan ilaçların 1/3 prospektüslerinde kanser uyarısıyla satılmaktadır.Ama, uzun süreler belki yüksek dozlar kullanılmalı...

İstatiksel olarak böyle durumlara sebep olduğu kesinlik arzeden ilaçlar, piyasadan çekilir ve ruhsatı iptal edilir.Dünyada da türkiyede de bu şekilde bir çok kayıt vardır.

Esasen ilaçların üretilme sebebi hastalıkları tedavi etmek, yada eksiklikleri gidermek ikame etmek amaçlıdır.Doğuştan büyüme hormonu üretemeyen veya düşük seviyelerde üreten bir çocuğun büyüme geriliği-cücelik yaşamaması için hariçten gh kullanması bir zorunluluktur.Tedavi dozlarında kanser yapması mümkün olsaydı on yıllardır insanlar bu nedenle ölürdü, sakat kalırdı.Konu çok uzun ve yazmakla bitmez, etkin doz ld50 dozları ve diğer bir çok konuda yıllarca süren araştırmalar yapılıyor, sonuçlar olumluysa ruhsatlandırılığ ilaç olarak satılıyor.

İçini ferah tut, 8-24 haftalık peptid sarms kürlerinde, önerilen dozlarda kullanıldığında herhangi bir sorun yaşamazsın.Hele kanser vb. olma ihtimali yok gibi.Kullananların yorumlarına ve geri dönüşlerine istinaden ben böyle bir şeye rastlamadım.Ama eczanede satılan ilaçlar için bile geçerli olan bu durum tabiki herşeyde olabilir göz önünde tutulmalı olasılık olarak.

Öyle insanlar var içki, sigara, uyuşturucu, çeşitli ağır reçeteli ilaçlar veya toxic maddelerin işlendiği ortamlarda bulunma, vucut biyoritmine ters yaşam koşulları ve bağışıklığı düşürebilen stres gibi faktörleri önemsemez ve iç içeyken, bir bakıyorsun steroide, peptide, sarmsa veya suplementlere öcü gözüyle bakabiliyor.Bu tamamen bilinçsizlikle alakalı bir tavır...

Vucutta üretilen bir şeyi hazır olarak dışarıdan almak, çoğunlukla doğal üretimin azalmasına veya durmasına sebep olur.

İlk önce yağ yakmak yada kilo hacim almak konusunda karar vermen ve sonrasında bu hedeflere uygun desteklerin seçimine bakman, en uygunu ve efektifini seçmen daha doğru bir süreç yönetimi olacaktır.Ürün seçiminde ilk kıstas, kaliteli, temiz içerikli ve güvenilir olması önem arzeder.

Mk 677, Cjc 1295, Ghrp 6, bu seçenekler daha çok büyüme sentezini arttıran yağ yakımı doku onarımı ve yenilenmesi gibi faydaları belirtilen ürünler.

Diğer sarms ve peptidler ise kas onarımı kas gelişimi ve kuvvet artışı gibi hedefleri karşılamaya yönelik etkiler sunar.

Daha farklı konular da var fakat çok fazla detaya girmek istemiyorum.Vermek istediğim fikir, normal kullanımlarda steroid kürleri gibi baskılayıcı zorlayıcı olmadıkları yönündedir.

Forumda @Loving ile iletişime geçerek güven ve kalite konusunda daha fazla bilgi alabilirsin...

• Beğen 2
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.216
aspendos, 29.11.2020 - 13:11 yazdı:

İyi forumlar herkese.

Metin hoca zaten 1 sayfa yazmış sözünün üstüne söz söyleyecek değilim ama gh segmenti ürünlerin tamamı büyüme ve yağ yakımı odaklı ürünler haliyle korkularınızın cevabıda burada evet tetikler ama ne o tetikleyecek yere kadar kullanmaya paranız yeter sizin nede benin :D millet diyor gh kol uzatır çene sivriltir kalp büyürtür vs tamam da bahsi geçen ürünleri kesmeden 1,2 yüksek dozda gireceksin ha o zaman yazılıp çizilenler doğruluk niteliği kazanabilir. ama gh 6 ay girsen 15,20 bin tl yapar 3,4 iu dan eeee artık ne demek istediğimi anlamışsınızdır mgf bölgesel gelişimi destekler benim tavsiyem igf nin tüm morphları üzerine yoğunlaşman çünkü mgf den çok daha etkililer genel kullanımda. ayrıca sarmslardan da korkma korkulacak ürünler steroidler sarms ve peptidler en masumları ;)

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.