Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

kema1

Trenbolone Enanthate kür ve problem . Bakarsanız sevinirim .

Önerilen İletiler

kema1    6

Selamın Aleyküm öncelikle arkadaşlar 6-7 haftadır kürdey[*]im . Kür kombinasyonun testesterone enanthate , deca , boldenon , trenbolone enanthate .

Daha önceden kür geçmişim oldu bir kaç kez fakat treni ilk defa kullanıyorum . Haftalık 500mg testo , 300-400 mg arası deca , 300 mg boldenon ve 300 mg tren alarak devam ettim . Bu ayın 3 ünde treni kestim fakat kestikten 4-5 gün sonra nefes darlığı başladı ve 1 haftadır devam etmekte . Ekg , kan testleri yaptırdım temiz çıktı fakat bu nefes darlığı baş belası oldu geceleri falan bazen öyle vuruyor ki ölüm tripleri yaşatıyor . Ögrenmek istedigim şu treni kesip kaldıgım yerden kürüme devam etmek istiyorum fakat bu nefes darlığı beni yoruyor psikolojik olarak . Sizin görüşleriniz nelerdir bu konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar yazarlarsa sevinirim .

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Loving    9.252
kema1 yazdı:
Selamın Aleyküm öncelikle arkadaşlar 6-7 haftadır kürdey[*]im . Kür kombinasyonun testesterone enanthate , deca , boldenon , trenbolone enanthate .

Daha önceden kür geçmişim oldu bir kaç kez fakat treni ilk defa kullanıyorum . Haftalık 500mg testo , 300-400 mg arası deca , 300 mg boldenon ve 300 mg tren alarak devam ettim . Bu ayın 3 ünde treni kestim fakat kestikten 4-5 gün sonra nefes darlığı başladı ve 1 haftadır devam etmekte . Ekg , kan testleri yaptırdım temiz çıktı fakat bu nefes darlığı baş belası oldu geceleri falan bazen öyle vuruyor ki ölüm tripleri yaşatıyor . Ögrenmek istedigim şu treni kesip kaldıgım yerden kürüme devam etmek istiyorum fakat bu nefes darlığı beni yoruyor psikolojik olarak . Sizin görüşleriniz nelerdir bu konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar yazarlarsa sevinirim .

Hoş geldiniz @kema1 Tren hakkında ki yazılarımı okursanız güçlü anabolik etkiye sahip bir ilaçtır ve en çok görülen yan etkisi boğaza baskı yapması nefes darlığıdır sakın panik yapmayın hatta sizde geç bile boy göstermiş daha önceden başlaması lazımdı bu yan etkinin ateş yükselmeside yapabilir. Ortalama 2,3 hafta içinde tamamen geçecektir. :)

Yan etki belirtileri: Bir yan etki olarak Trenbolone saldırganlık ve hırçınlıkla bağlaştırılır.. Ancak agresif eğiliminde herhangi bir artış ve saldırganlık eylemi anlamına gelmez. Tıpkı Testosterone gibi kontrol edilebilir vakalardır.

Diğer iki olası yan etkileri gece terlemeleri, nefes darlığı ve azalmış aerobik performans vardır.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.240

Trenbolone asetat ilk olarak veterinerler tarafından Finaject olarak kullanıldı.Şimdi ise çeşitli sivil farmasötik preparatlar satılmaktadır ve birçok hazır userspurchase toz trenbolone asetat enjekte edilebilir şekilde piyasada bulunuyor.

Bitkisel yağ trenbolone asetat çözünürlüğü 50 mg / mL ‘dir.Benzil alkol veya benzil benzoat gibi çözünürlük arttırıcılar kullanıldığı yerlerde, 75-100 mg konsantrasyonları / mL elde edilebilir ve bu yeraltı laboratuvarlarında görünen en belirgin şeklidir..Genellikle enkejsiyondan sonra bol terleme, kalıcı bir kısa ama şiddetli öksürük belirtileri görülebilir.Ancak 50 mg ve daha yüksek konsantrasyonlardan sonra “tren öksürük” sıklığı artmış olmasıdır.Yüksek konsantrasyonlarda bile, çoğu kullanıcı için bu sadece karşılanabilir bir sorun olarak görülür, her enjeksiyonda görülmeyebilir.Kişinin kendi konsantrasyon sınırlama ölçüsünü dikkate alarak , 75-100 mg / ml ‘de dahilinde ölçüyü baz almalıdır.

Trenbolone redüktaz 5alpha-veya aromataz yani aromatize olmaz, olumusz özellikleri olmayan bunun yanında kuvvetli bir steroid olarak yer alır. Bir Steroid AR reseptörüne(Amdrojenik reseptör) ne kadar kuvvetli bağlanıyorsa o derece yağ yakım hızını arttırır.Mevcut diet kürleri arasında AR’ye en kuvvetli bağlanan steroid Trenbolone ‘dur.Aromatize olmadığından Östrojen etkisi yoktur.

Günde 50 mg olarak henüz doğal sınırın üzerinde daha az ilk döngüsü birisi için iyi bir dozaj ya da, 100 mg / gün zaten daha gelişmiş kullanıcı tarafından tercih edilebilir.Bu Bazı durumlarda, doz 35 mg / gün gibi düşük gece terlemeleri ve aşırı MSS stimülasyonu ile ilgili ilaç olağandışı duyarlılığa sahip bir kullanıcı nedeniyle tercih edilebilir..

Trenbolone yağ kaybı yardım en etkili androjenlerin arasında yer alıyor.Trenbolone diğer esterleri aynı derecede etkilidir: Ancak bazı iddialarının aksine, asetat esteri özel bir rolü yoktur.

Trenbolone bir steroid döngüsünde tek kullanım için tavsiye edilmez.kazanımlar yalnız ölçüde trenbolone ile daha az olarak trenbolone haftada aynı toplam miligram bir Class II bileşik ile kombine edildiğinde bu daha dozaj ne olursa olsun, neredeyse tamamen olmayan AR-veya non-genomik aracılı özellikleri yoksun olabilir.Buna göre, Trenbolone kullanırken beraberinde Testosterone veya uygun bir anabolizan ile kombine edilmelidir.

Trenbolone düşük seviyelerde zaman sistemde mevcut bile yüksek testosteron üretiminin baskılayıcı olduğunu.normal erkek östrojenin testosteronun aromatizasyonu üzerinden sağlanan bu yana, testosteron üretimini yüksek ve bir trenbolone döngüsünde bastırılmış östrojen seviyesinin altında normal düşür.Bu genellikle ruh hali, libido ve / veya eklem ile ilgili sorunlar ortaya çıkarmaktadır.

Hatta mütevazı miktarda, haftaya ya da mg / 100 gibi testosteron ekledi doz kullanımının düşük HCG sorunu çözer .Dönüşümlü olarak iki defa günde mg Dianabol gibi 5 küçük miktarda bir östrojen düşük anormal kaynaklanan sorunlardan kaçınmak da yeterlidir.Elbette, kazançlar için daha fazla olması durumunda ya da kullanılacak olur testosteron veya Dianabol.Bu konu olan östrojen ile ilgili sadece minimum değerler.

Trenbolone efsane olduğu kadar böbrekler üzerindeki toksik etkisinin çokluğu ile bilinir. Bilimsel araştırmalarca böbrek üzerinde yarattığı negatif sorunlar kanıtlanmıştır.Belirgin özellikleri kahverenge idrar olarak gözükmektedir.Belirli dozlarda ve aşırı baskılayıcı şekilde kullanılmadığında Trenbolone var olan kötü etkileri minimum şekilde görülmesi sağlanır.

Trenbolone asetat kullanıldığı zaman, günlük enjekte edilmelidir ve her gün kullandığınız günlük arasındaki farkı fark ise anlamlıdır.Bu ilacın kısa yarı ömrü doğabilmektedir.

Trenbolone asetatiçindeki etken madde adı Finaplix kimyasalıdır.Finaplixülkeler / veya diğer ve Amerika Birleşik Devletleri’nde bir tescilli marka Roussel Uclaf Corporation :kas

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kema1    6

Hocam öncelikle teşekkür ederim dedigim gibi 7. haftam bu hafta .

2000mg tren tükettim bu kür içerisinde elimde şu anda 1 adet daha 2000mg var ama kullanımı kestim bu sıkıntıdan dolayı, daha dogrusu bu nefes darlıgının başlamasını bende anlamadım bir kaç arkadaşımla görüştüm ve dediler ki treni kes artık bolde ve testoya yüklen bende treni kestim , kestikten sonraki hafta başladı bu nefes darlıgı yoksa 6 hafta kullandım ne öksürük ne de diger yan etkinlerinden bişey görmedim sadece geceleri terleme dışında.

Evet gerginlik var 2 haftadır aşırı gerginim haliyle nefes darlıgıda beni geriyor yolda yürürken başımı egerek sabır çekerek yürüyorum bazı zamanlar. Uzun esterli bir kür içerisindeyim zaten . Aşagı yukarı dedigim gibi 10 gündür bi nefes darlıgı problemim var .

Bir de şunu ögrenmek istiyorum işin açıkçası bu olay beni az korkuttu kürümün yarısındayım şu anda ama nefes darlıgından dolayı bu hafta hiçbir anabolizanımı kullanmadım kesebilirim komple ama kesmeden devam etmekten yanayım kalben.

Hocam sence kürüme trensiz kaldığı yerden devam etmelimiyim ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mhmt22    79

Arkadaşım kusura bakma kurun baştan sona saçma ve yanlış Deca ve Trenbolone gibi ilaç aynı kur de kullanılmaz reseptör ler kapanır bu da kur den alacağın verim seni hiç memnun etmez tren ve yada deca ikisinden birini çıkart ve kürünü burada tamamen paylaş Kür Mct

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kema1    6

Hocam yorumun için saol öncelikle. Hafta başı 400mg testo enanthat + 300mg deca - cuma yada cumarteside 300mg tren + 300mg bolde ile başladım. Artarak devam etti aralıklarla fakat dedigim gibi treni ilk kullanışım ve kürün 6. Haftası totalde 2000mg tren alınca treni kestim ve kestikten 4 gün faln sonra nefes darlıgı başladı 2 haftadır devam ediyor nefes darlıgı ekg kan va temiz çıktı muhtemelen trenin klasik yan etkisi ama psikolojik ölümü yaşatıyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.240

Decayı bende gereksiz görmekteyim en azından uzun sürede kesinlikle kürünü yarılama devam et @Loving hocamında dediği gibi kısa sürede o durumda kurtulacaksın çok normal öyle yapması. amaç nedir kürdeki ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ZYZZ    27

çok normal bendede yapmıştım sanki boğazımda fil oturuyor gibiydi tribe griiyordum devamlı gece uyurken boğulur ölürmüyüm diye sonra geçti :kas

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DeMoNhUnTeR    233
çok normal bendede yapmıştım sanki boğazımda fil oturuyor gibiydi tribe griiyordum devamlı gece uyurken boğulur ölürmüyüm diye sonra geçti :kas

Ölüm tripleri :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ZYZZ    27

Ölüm tripleri :)

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::dus:?:?:lol:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kema1    6

Hocam teşekkür ederim yorumun için . Kaç gün sürdü aşagı yukarı bu sizdeki durum hatırlıyormusunuz. Ve treni alır almaz mı başladı yoksa belli bir süre sonra falan mı?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kema1    6

Hocam ekg kan degerleri dışında baktırmadım başka degerlere fakat haftaya akciger troid vs baktırmayı düşünüyorum . 2 gündür azalma var gibi yeşilligi bol tüketmeye başladım bakalım geçmezse çok zpr duruma sokarsa beni prednol almayı düşünüyorum Son çağre. Allahın izniyle atlatırım İNŞAALLAH.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
roidmax    49

Trenbolone direkt olarak tiroidi etkiler. Bu yaşadığınız yan etki tiroit dolayısıyla olmuş gibi geldi. Bazı Trenbolone kürlerinde tiroid düzenlemek amacıyla T4 alındığını biliyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kema1    6

Haliyle güçlü bir steroid oldugundan dolayı troidi yoruyor muhtemelen dediginiz gibi çünkü başka açıklaması olmuyo malesef hastaneden çünkü gerekli testleri yaptırdım kandır ekgdir vs dir temiz muhtemelen troidden kaynaklanıyo olabilir . Bugun 15 gün falan oldu çok şükür daha rahatım .

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.240

Panik yapmayın geçici herkes bu durumu yaşar genelde ya başlarda 1 haftada olur yada kür ortasında agresiflik ve ani yükselen ateşle birlikte devamlı sanki birşey boğazınızı sıkıyormuş gibi gelit '' BITIRON '' kullanmanız her şeyi normale döndürür. Kullanmazsanızda 2,3 hafta içinde normale döner her şey.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hasan78    9

Deca ile tren asla bir arada olmaz tren yanlış kombinasyonlar daha cok zararlıdır kür banada kusra bakma da saçma geldi kardeşim tren öksürtürdüyse nefes darlığı yapıorsa orjinal olmasında iki hafta nsonra keser ara az gelir 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
RoCK    12
hasan78, 27 Ekim 2017 - 00:17 yazdı:

Deca ile tren asla bir arada olmaz tren yanlış kombinasyonlar daha cok zararlıdır kür banada kusra bakma da saçma geldi kardeşim tren öksürtürdüyse nefes darlığı yapıorsa orjinal olmasında iki hafta nsonra keser ara az gelir 

deca tren olmaz diyen arkadaşlar neye göre bunu söylüyor!!! deca tren bir arada olur kardeşim... 

anabolik steroidlerin hepsinin yapısında temelde 21 karbonlu kolesterol vardır burdan yola çıkaracak 16-17 karbonlu estrojen ve 19 karbonlu testosteron turevleri ortaya çıkar. tum anabolik steroidler lipid bazlıdır. lipid bazlı oldugunda hucre zarını rahatça geçerler ve reseptörleri hücre içinde yani stoplazmadadır. hemen hemen hepsinin reseptörleri benzerdir sadece reseptöre bağlanma gücü ve moleküler farklılıklardan dolayı östrojenik ve androjenik olarak bağlandığı reseptör sayısı ve yeri  değişir. bu bağlanma diğer ilacın etkisini azaltıp antagoistik etki zaten yapmaz ( ben bağlandım sana yer kalmadı gibi çocuksu tripleri yoktur bir birlerine karşı:)))  öyle olsaydı tum bu ilaçlar testosteron turevi oldugundan hiç birini birbiriyle kullanamaz tek ilaçla idare etmek zorunda kalırdık..

gelelim diğer konuya önce decanın hafif estrojenik etkisi olması ve testoya göre daha fazla anabolik etkisi olmasından ( androjenik etki ise testodan azdır) dolayı hem bulkta hem definasyonda kullanılabilir bir ilaçtır. farkı yanında kullandıgınız diğer ilaçlar belirler. mesela ne???

alın size örnekler

deca - winstrol    , yada deca tren haloteston bunlar tam definasyon kurudur

yok arkdaş ben bulk yapıcam diyorsan 

deca-danabol   yada deca anapolon    bunlarda bulk kurleridir.

bunu iyi okuyun deca çok su tutarmış yok cok yağlandırırmış filan hikayedir arkadaşlar. decanın östrojenik etkisi testo enantat göre ancak %20 dir yani su tutması yağlandırması testo enantatın dörtte biridir. ama boldenona göre ise daha çoktur bolde su tutmaz östrojenik etkisi daha azdır çünkü. İşte biz ama yağlandık deca kullanırken derseniz  bir yanında kullandıgınız ilaçlar  iki beslenmeniz üç aldıgınız yuksek doz dört pskolojik olarak buna hazırsınız çünkü baştan su tutup yağlandırdıgını düşünüyorsunuz. 

arkadşın kurunde sorun şu deca ve tren varken   boldenon niye:)))) bu anlamsız olmuş deca boldenon tren gereksiz olmuş ben senin yerinde olsam boldenonu hiç koymaz yerine ilk 6 hafta oral alınan östrojenik etkisi iyi olan bir preparatla danabol anapolonla başlar hem hızlı guc artışı ve kilo  su tutulumu kazanıp eklemlerimi güçlendirir daha iyi ağırlıklara girmeyi sağlar sakatlık riskini azaltırdım.  bilinen en iyi kutle kazandıran kurlerden biri testo enantat anapolon deca ve tren kurudur. hatta bazı vucut geliştimeciler bunun daha iyisi olmadıgınıda idda etmektedir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
XeaROO    1

Tren bendede 6. hafta inanilmaz bir nefes darlığı yaptı testoyu bile kesecen pct yapacan zamanla duzelicek , Ama treni bile kessen testo tek basina 1 yila yakin zamandir nefes darligi yapar yani 1 yil ilac kullanma nefes duzelsin sonra

tren haric herseyi kullan neces darligi yapmaz ama en kotusu kovid olursan yine asiri derece nefes darligi yasicaksin trenin akcigere verdigi zarar aradan 5 yil da gecse kovidi cok kotu etkiliyor tek çaren OTRİVİNE BURUN SPREYİ (sade) dolapta her zaman bulundur canını kurtarır

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kerem2018    1

Merhaba hocam. Sanırım nefes darlığı ve göğüs yanması bende kür sonrası kalıcı oldu gibi. Çünkü Nisan ve Mayıs aylarında 9 hafta kadar düşük dozlarda tren-masteron-propionat kullandım. Eylül ayı olmasına rağmen, hızlı yürüdüğümde nefesim daralıyor. Bu etki kalıcı olabilir mi ? Ne yapmam gerek ? Teşekkürler @Loving

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.