Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Deleteuser

Testo pct

Önerilen İletiler

Deleteuser    10

İlk kürümü bırakmak istiyorum. 10. gün bitti ve haftalık 350 mg testesteron propionat kullandım. Pct yapmak istiyorum. Nasıl bir yol izleyebilirim minimum zarar için? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Merhaba Burak,

Bir konu daha açmıştın kan basıncı sorunuyla ilgili, şuanda yaşadığın sorun tam olarak ne, nabzının dinlenikken bile 85-110 arası attığını da yazmıştın, bir hastalık geçmişin mi var? 

Endişe etmeni gerektirecek bir durum yok, eğer bırakacaksan sağlıklı beslenmene ve sporuna devam et, kardiyo yapman da senin için iyi olacaktır, pct mahiyetinde herhangi bir şey kullanmana gerek yok.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Deleteuser    10
phDinSportSciences, 3 saat önce yazdı:

Merhaba Burak,

Bir konu daha açmıştın kan basıncı sorunuyla ilgili, şuanda yaşadığın sorun tam olarak ne, nabzının dinlenikken bile 85-110 arası attığını da yazmıştın, bir hastalık geçmişin mi var? 

Endişe etmeni gerektirecek bir durum yok, eğer bırakacaksan sağlıklı beslenmene ve sporuna devam et, kardiyo yapman da senin için iyi olacaktır, pct mahiyetinde herhangi bir şey kullanmana gerek yok.

hastalık geçmişim yok sorduğunuz için teşekkürler. nabız tamamen düzeldi ama dün başıma şöyle bir sorun geldi antrenmanda ısınmadan omuz press girdiğim için sırtta sinir sıkışması yaşadım sanırım. evdeyken bir anda kalbime sancı girdi ve sonrasında bırakma kararı aldım ama hala emin değilim. bazen kalbime sıvı akar gibi hissediyorum rahatsız olabiliyorum. ilaç vortex pharma testo propionat belki sahte bile olabilir ya da kortizon karıştırılmış olabilir.

kafamı sağlık sorunlarına taktırmayacak düzgün bir şey düşünebilirim. ilk kür altın kür derler ya tamamen hevesim kaçtı ya da ben kür yapmasını henüz öğrenememişim. 

şimdilik ilaç sahte gözükmüyor dozu iki günde bir 60 miligrama düşürsem preworkout,kreatin,laktoz,tuz,sitrulin tamamını kessem ve karbonhidrat dengesini iyi kursam nasıl olur? only testo küründe bu kadar yan etki yaşamamam gerekiyordu sonuçta propionat kullanıyorum, dozum abartı değil, spor geçmişim var, 90 kilo % 20 yağ oranım var. demek ki antrenman düzenimi, uyku düzeni mi ve beslenme düzeni mi ayarlayamamışım.

emin olmadığım konu steroid konusunda ilk defa kullanıyor olmam ve etkilerini abartıyor olabilirim ama önceden çok araştırdım, aşırı cahil birisi değilim.

• Üzgün 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
dukegg    47

Dostum selam kendi içinde çokça çelişkiye düşmüssün , sağlık konusuyla ilgili mutlaka bilenler cevap verecektir... fakat 8 dakikada kullandığın ürünün nasıl sahte olmadığını anlayabildin merak içindeyim...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Deleteuser    10

8 dakika değil, başka konuda yazmıştım buraya da cevap verdi sağolsun phDinSportSciens. kendimle çekiyorum çünkü ilaç tecrübem yok , üzgünüm.

tarihinde burakk tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    638
burakk, Bir saat önce yazdı:

hastalık geçmişim yok sorduğunuz için teşekkürler. nabız tamamen düzeldi ama dün başıma şöyle bir sorun geldi antrenmanda ısınmadan omuz press girdiğim için sırtta sinir sıkışması yaşadım sanırım. evdeyken bir anda kalbime sancı girdi ve sonrasında bırakma kararı aldım ama hala emin değilim. bazen kalbime sıvı akar gibi hissediyorum rahatsız olabiliyorum. ilaç vortex pharma testo propionat belki sahte bile olabilir ya da kortizon karıştırılmış olabilir.

kafamı sağlık sorunlarına taktırmayacak düzgün bir şey düşünebilirim. ilk kür altın kür derler ya tamamen hevesim kaçtı ya da ben kür yapmasını henüz öğrenememişim. 

şimdilik ilaç sahte gözükmüyor dozu iki günde bir 60 miligrama düşürsem preworkout,kreatin,laktoz,tuz,sitrulin tamamını kessem ve karbonhidrat dengesini iyi kursam nasıl olur? only testo küründe bu kadar yan etki yaşamamam gerekiyordu sonuçta propionat kullanıyorum, dozum abartı değil, spor geçmişim var, 90 kilo % 20 yağ oranım var. demek ki antrenman düzenimi, uyku düzeni mi ve beslenme düzeni mi ayarlayamamışım.

emin olmadığım konu steroid konusunda ilk defa kullanıyor olmam ve etkilerini abartıyor olabilirim ama önceden çok araştırdım, aşırı cahil birisi değilim.

Vortexi aldığın kişiye bu yaşadıklarını anlattın mı dostum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AS1L    221
burakk, 13 dakika önce yazdı:

8 dakika değil, başka konuda yazmıştım buraya da cevap verdi sağolsun phDinSportSciens. kendimle çekiyorum çünkü ilaç tecrübem yok , üzgünüm.

Vallaha dostum tecrüben yoksa bir bilen bir eğitmenden destek alarak ve kür içinde kür sonrasında desteği devam edecek biriyle çalışsaydın kafan bu kadar karışmazdı. Hem yorumunda bahsetmişsin çok araştırdım bu kadar etki etmicek diye steroid yanında gh/peptid/sarm araştırdın mı? Peptid doğal üretimi durdurmaz tam tersi doğal üretimi artırır bu konuya biraz kafa yormanı öneririm yada direk Burak hocayla iletişime geçip yardım alabilirsin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    638

Bu arada aklıma gelmişken bunu söyliyim arkadaşım aldığın kişiden vortex testosteron cypionate almış uzun ester, o da 10 gün içinde 8-9 kg ya yakın kilo almış buna benzer bi şekilde. Beslenmesi de normalmiş. Bu ilacın içine uzun ester kısa ester farketmeksizin bişey koyuyorlar hemen kilo alımı olsun diye. İsmini vermiycem zaten vortex desen direk akla gelen isim tanıyor herkes  ARTIK ŞU ADAMDAN ÜRÜN ALMAYIN

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.