Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Deniz35

21 günlük danabol-testo-boldenon değişim

Önerilen İletiler

Deniz35    13

Selamlar. Çok yüksek yağ oranıyla girdim küre. Standartların aksine bu yağ oranı ve vücutla küre girmemem lazımdı ama denedim. kısa ester yerine uzun esterle başladım.500 testo-500 boldenon ve 30 mg günlük danabol ile başladım. 3 haftalık ilerlemem bu.Daha testo bolde caslimaya başlamamıştır bile. Danabol gayet güzel çalışıyor. Boldenon Nessie pharma ve boldenondan ümidim yok çalışmayacak %90. 21 günde toplamda 15 gün gitmisimdir salona. Full body ve protein ağırlıklı besleniyorum. 12 haftaya kadar devam edeceğim. Saygilar 

IMG_20201003_131714-min.jpg

IMG_20201025_195946-min.jpg

IMG_20201025_195913-min.jpg

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

painsever    17

Göbek ve göğüs ilk dikkatimi çeken yerler kollarda değişiyor 15 günde çok daha iyisi olabilirmiydi bence olamazdı böyle devam hocam gayet güzel bence 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645

15 günde harika değişim olmuş , ilaçlar çalışıyor , fazla testosteron sayesinde kıllar da aşırı artmaya başlamış zaten 

• Şaşkın 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.239
Deniz35, Bir saat önce yazdı:

Selamlar. Çok yüksek yağ oranıyla girdim küre. Standartların aksine bu yağ oranı ve vücutla küre girmemem lazımdı ama denedim. kısa ester yerine uzun esterle başladım.500 testo-500 boldenon ve 30 mg günlük danabol ile başladım. 3 haftalık ilerlemem bu.Daha testo bolde caslimaya başlamamıştır bile. Danabol gayet güzel çalışıyor. Boldenon Nessie pharma ve boldenondan ümidim yok çalışmayacak %90. 21 günde toplamda 15 gün gitmisimdir salona. Full body ve protein ağırlıklı besleniyorum. 12 haftaya kadar devam edeceğim. Saygilar

İçi su dolu balon gibisin dostum kızma ama yani önce bi pası sil sonra demir ışıldar zaten yazık etmişsin kendine ha ben büyük olmayı seviyorum diyorsan zaten büyükmüşsün kürden öncede kür kafasını çözmemiz lazım artık. doğal en temel define halimizde ve en pig yüksek noktamızda artık ne yaptıuysam olmuyor dediğimiz noktada bu ilaçları kullanalım yoksa inan ben fotoğraflara bakarken üzüldüm moralin bozuldu okurken belki bana sövdün eyvallah heğsine ama burada güzel yazılanlar değil sana ucu dokunan şeyler seni doğruya götürecek. kendinden kabul etmisşin zaten yüksek yağ oranında girdim diye umarım bu hatayı tekrarlamazsın profesyonel spor yaşantında bir daha. kısa ester uzun ester yorumun tamamen saçmalık çokça sporcu kısa esteri yağ yakar uzun ester su tutar diye biliyor ama kainattaki çoğu ilacın ana görevi su tutmak zaten neyse o konuya çok girmeyeceğim. bu vicuda hadi testo bolde soktun dianabol ne alaka? vücudunda 3 haftada tek olan şey dianabolün su tutması başka hiç bir şey değil inan bana.

Asaletim, 5 dakika önce yazdı:

15 günde harika değişim olmuş , ilaçlar çalışıyor , fazla testosteron sayesinde kıllar da aşırı artmaya başlamış zaten 

yahu yakışıklı sen nasıl karar verdin ilaçların çalıştığına test var ben mi göremiyorum adam balon gibi şişmiş dianabol den sebep hepsine geçer not vermişsin arakadaşa ricca etsen 3 hafta olmuş hocam bi hemoglobin ne bileyim total testo bi e2 baktır bakalım desen öyle yorumlayalım desen daha doğru olmaz mı? lh,fsh gören ilaca fake or orginal kafasına sokuyor milleti 2 dk da şimdide müneccim misali test görmeden tüm ilaçlara vize verme modası çıktı galiba. :) Diyeceksin ki yaaaa eee beee kel kafalı Tayfun adam değişmiş görmüyor musun. Ananemi boyayınca da anneme benziyor şimdi ne diyeyim sana yani.......................... Forumda bazen konular açılıyor eski tadı tuzu profesyonelliği diye ses etmiyorum @Loving hocam da bozulmasın kızmasın diye ama cidden saçma sapan görüşlere davet çıkıyor hocam çokça bu kadar basit değil bu işler haksız mıyım sende bu durumda şikayetçisin zaten bir çok mesajında okuyorum forumda son dönemlerde. ama haklısın sende ne diyeceksin ki? herkes doğruyu yanlışı ayırt etmeli her gördüğü kuzuya '' ya ne şeker şeyyy '' diye üstüne atlamamalı.

Biraz öncede proviron yerine klomen kullan gibi şeyler okudum enteresan günler geçiriyoruz Türkiye de spor camiası olarak :D

we53372y6kxt.jpg

• Beğen 3
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Deniz35    13
Bay-T, 6 dakika önce yazdı:

İçi su dolu balon gibisin dostum kızma ama yani önce bi pası sil sonra demir ışıldar zaten yazık etmişsin kendine ha ben büyük olmayı seviyorum diyorsan zaten büyükmüşsün kürden öncede kür kafasını çözmemiz lazım artık. doğal en temel define halimizde ve en pig yüksek noktamızda artık ne yaptıuysam olmuyor dediğimiz noktada bu ilaçları kullanalım yoksa inan ben fotoğraflara bakarken üzüldüm moralin bozuldu okurken belki bana sövdün eyvallah heğsine ama burada güzel yazılanlar değil sana ucu dokunan şeyler seni doğruya götürecek. kendinden kabul etmisşin zaten yüksek yağ oranında girdim diye umarım bu hatayı tekrarlamazsın profesyonel spor yaşantında bir daha. kısa ester uzun ester yorumun tamamen saçmalık çokça sporcu kısa esteri yağ yakar uzun ester su tutar diye biliyor ama kainattaki çoğu ilacın ana görevi su tutmak zaten neyse o konuya çok girmeyeceğim. bu vicuda hadi testo bolde soktun dianabol ne alaka? vücudunda 3 haftada tek olan şey dianabolün su tutması başka hiç bir şey değil inan bana.

yahu yakışıklı sen nasıl karar verdin ilaçların çalıştığına test var ben mi göremiyorum adam balon gibi şişmiş dianabol den sebep hepsine geçer not vermişsin arakadaşa ricca etsen 3 hafta olmuş hocam bi hemoglobin ne bileyim total testo bi e2 baktır bakalım desen öyle yorumlayalım desen daha doğru olmaz mı? lh,fsh gören ilaca fake or orginal kafasına sokuyor milleti 2 dk da şimdide müneccim misali test görmeden tüm ilaçlara vize verme modası çıktı galiba. :) Diyeceksin ki yaaaa eee beee kel kafalı Tayfun adam değişmiş görmüyor musun. Ananemi boyayınca da anneme benziyor şimdi ne diyeyim sana yani.......................... Forumda bazen konular açılıyor eski tadı tuzu profesyonelliği diye ses etmiyorum @Loving hocam da bozulmasın kızmasın diye ama cidden saçma sapan görüşlere davet çıkıyor hocam çokça bu kadar basit değil bu işler haksız mıyım sende bu durumda şikayetçisin zaten bir çok mesajında okuyorum forumda son dönemlerde. ama haklısın sende ne diyeceksin ki? herkes doğruyu yanlışı ayırt etmeli her gördüğü kuzuya '' ya ne şeker şeyyy '' diye üstüne atlamamalı.

Biraz öncede proviron yerine klomen kullan gibi şeyler okudum enteresan günler geçiriyoruz Türkiye de spor camiası olarak :D

we53372y6kxt.jpg

Hocam öncelikle değerli yorumun için teşekkür ederim. Test konusuna gelirsek danabol kullandığım için arkadaşlar zaten test yap diyemezdi demişsin ya bir test sorsaydin e2 Total testo falan şu an danabol var vücutta zaten testo enanthatein çalıştığını anlayamayız testo danabolden dolayı yüksek cikar. Bittikten sonra teste gireceğim. Ayrıca forumda dikkatimi çekiyordu yorumların ve senden de yorum bekliyordum ama inan olumlu beklemiyordum bu zamana kadar gördüğün vücutlar ve bilgilerin dahilinde zaten beğenmezdin. Bizim salonda dianabolle kickstart başlayan yaklaşık 7-8 kişi var ve inan hiçbiri benim yarim kadar bile yol alamadı. Ben bir şekilde küre başlayacaktım doğru ya da yanlış bu benim kararım. Danabolun su tutmasına rağmen karın bölgemdeki ilerleme seni tatmin etmediyse hiçbir sonuç etmez :) 12. Hafta olmadan 2. Ayımda tekrar bir foto atacağım ve seni de etiketleyeceğim. Çoğu kişinin aksine yorumun beni motive etti sövmek kesinlikle söz konusu bile değil. Tekrardan teşekkürler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    638

Kardiyo yapıyor musun? Eğer yapmıyorsan idman sonunda min 20 dk yokuş yukarı veya eliptik, merdiven yapabilirsin çok etkisi olur

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409

Son fotoğrafda göğüs jino gibi duruyor(bence), belirti hissedersen e2 azaltmakta fayda var..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Deniz35    13
Emrahtkty, 11 saat önce yazdı:

Son fotoğrafda göğüs jino gibi duruyor(bence), belirti hissedersen e2 azaltmakta fayda var..

Danabol zaten bitmek üzere ve gücünün çoğunluğunu ostrojenden alıyor diye biliyorum o yüzden arimidex ile bu etkiyi azaltmak istemedim sadece göğüs uçlarında ara ara ufak acı oluyor olur da artarsa 3 günde 1 yarım tablet arimidex başlayacağım hocam. Sizce şimdi başlamalı mıyım arimidexe? Danabol 2 güne bitiyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
Deniz35, 1 saat önce yazdı:

Danabol zaten bitmek üzere ve gücünün çoğunluğunu ostrojenden alıyor diye biliyorum o yüzden arimidex ile bu etkiyi azaltmak istemedim sadece göğüs uçlarında ara ara ufak acı oluyor olur da artarsa 3 günde 1 yarım tablet arimidex başlayacağım hocam. Sizce şimdi başlamalı mıyım arimidexe? Danabol 2 güne bitiyor.

Sadece danabol değil ki testosteronda ostrojenini artırır.Baltalamak istemem diyorsan e2 ölçtür karar ver.Hissiyat ile hareket edeceksen de sana kalmış dostum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Deniz35    13

Bir sırt formu bırakayım daha doğrusu kanat. Yarın 1. Ayım doluyor. Bir de bugün salondan geldikten sonra farkettim kanat civarları kan toplamış böyle morarcak gibi. Sebebini bilen var mı arkadaşlar. Danabolu bırakalı da 1 hafta oluyor. Testo ile bolde çalışıyor mu anlayamadım.

IMG_20201102_212149-min.jpg

IMG_20201102_211138-min.jpg

IMG_20201102_211143-min.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Deniz35    13

Değerli arkadaşlar ve hocalarım bu bir üstteki mesajda belirttiğim kanatlarda ki iz gecmiyor. Bunun için bir hastaneye gitmem gerekli mi yoksa beklemeli miyim?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
m.kaya    15
Deniz35, 25.10.2020 - 20:31 yazdı:

IMG_20201003_131714-min.jpg

IMG_20201025_195946-min.jpg

IMG_20201025_195913-min.jpg

Dostum çok iyi bence ve çok daha iyi olacağını düşünüyorum kimsenin motivasyonunu baltalamasina izin verme kulak asma.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Deniz35    13

Sağol dostum hiçbir yoruma motivasyonum bozulmuyor aksine daha iyi olmak için daha çok çalışıyorum egom yok . Ara ara form atmaya devam edeceğim tekrar teşekkürler

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Deniz35    13

Bir sırt formu daha bırakayım. Nac600 ve milk thistle kesince haliyle sivilcelenme başladi. Ortalama 40 gün oldu başlayalı

IMG_20201112_210112-min.jpg

IMG_20201112_205953-min.jpg

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Deniz35    13
kralde, 4 saat önce yazdı:

Güncel resim atabilir misin

Hocam bu zaten güncel yani 1 hafta bile olmuyor en son attığım fotoğrafı.

gonzokemal, Bir saat önce yazdı:

İha iken Siha olmuşsun net

Sağol hocam güldüm yorumuna 😀

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kralde    1

Yok hocam sırt değil ön açıdan gelişim çok iyi ondan dolayı merak ettim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Deniz35    13
kralde, 17.11.2020 - 18:34 yazdı:

Yok hocam sırt değil ön açıdan gelişim çok iyi ondan dolayı merak ettim

Buyur hocam dün akşam çektim hala su ve yağ var. Kür sonu winstrol tabletle elimden geleni yapacağım.

IMG_20201118_133032-min.jpg

Testo enanthate'dan sustanona geçtim her hafta 500 mg sustanon devam ediyorum. İşin garibi son 3 günde vücudumdan çok su attım sebebini bilmiyorum ama o balon görüntü gitmeye başladı. Sadece sivilcelenme tekrar arttı. Şu an tam 7. Haftadayim. Winstrol tablet ekleyip 12. Haftada bitireceğim. Boldenonu da sahte çıkmasından dolayı hevesim gitti o yüzden 4. Haftada kesmiştim.

IMG_20201121_141348-min.jpg IMG_20201121_141617-min.jpg IMG_20201121_142540-min.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Deniz35    13
Emrahtkty, 26.10.2020 - 14:51 yazdı:

Sadece danabol değil ki testosteronda ostrojenini artırır.Baltalamak istemem diyorsan e2 ölçtür karar ver.Hissiyat ile hareket edeceksen de sana kalmış dostum.

E2 için arimidex yeterli midir 3 günde 1?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
Deniz35, 5 dakika önce yazdı:

E2 için arimidex yeterli midir 3 günde 1?

Benim fikrim yeterli ama hissiyat olursa

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Deniz35    13

Arkadaşlar testo eanthate'dan sustanona geçtim ve vücudumda inanilmaz kasılmalar oluyor sustanonun 3. Haftası. Hemen hemen her hareketimde ön kol göğüs ve omuz ağırlıklı olarak kasılıyorve bu salona 2 gün ara verdiğimde bile oluyor. Sebebi nedir yardımcı olursanız sevinirim. Hocam özellikle sizden bir yorum alabilir miyim @metinav

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.578
Deniz35, 1 saat önce yazdı:

Arkadaşlar testo eanthate'dan sustanona geçtim ve vücudumda inanilmaz kasılmalar oluyor sustanonun 3. Haftası. Hemen hemen her hareketimde ön kol göğüs ve omuz ağırlıklı olarak kasılıyorve bu salona 2 gün ara verdiğimde bile oluyor. Sebebi nedir yardımcı olursanız sevinirim. Hocam özellikle sizden bir yorum alabilir miyim @metinav

Elektrolit sıvı kaybı, magnezyum, taurin veya glutamin eksikliğinden kaynaklanabilir.Özellikle su atıcılar veya winstrol, trenbolon gibi steroidler kullanıldığında kasılmalar ortaya çıkıyor.Sustanonun normal testodan bir farkı yok özellik olarak.Sadece biraz daha sert ve vucutta çalışması yoruyor.Fakat kasılma gibi bir şeye neden olması olası değil.

Bence magnezyum al düzenli kullan.Ayrıca sodanın içine karıştıracağın yarım çay kaşığı tuz ve yarım limonla beraber de günde 2 sefer içebilirsin izotonik olarak...Düzelme olmazsa diğer seçenekleri deneyebilirsin.

Geçmiş olsun.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Deniz35    13
metinav, 1 saat önce yazdı:

Elektrolit sıvı kaybı, magnezyum, taurin veya glutamin eksikliğinden kaynaklanabilir.Özellikle su atıcılar veya winstrol, trenbolon gibi steroidler kullanıldığında kasılmalar ortaya çıkıyor.Sustanonun normal testodan bir farkı yok özellik olarak.Sadece biraz daha sert ve vucutta çalışması yoruyor.Fakat kasılma gibi bir şeye neden olması olası değil.

Bence magnezyum al düzenli kullan.Ayrıca sodanın içine karıştıracağın yarım çay kaşığı tuz ve yarım limonla beraber de günde 2 sefer içebilirsin izotonik olarak...Düzelme olmazsa diğer seçenekleri deneyebilirsin.

Geçmiş olsun.

Hocam teşekkürler değerli tavsiyeleriniz için. Deniycem dediklerinizi bugünden itibaren.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.