Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

ELITE

Crypto medicine kullanan bilen var mi?

Önerilen İletiler

AnimalPower    5

EK' dan mı temin ettiniz ürünü? 

Kullanan bilen varsa bende merak ediyorum bu markayı almayı düşünüyorum. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ELITE    18

Evet E.K nin ürünleri merak ediyorum açıkçası nasıl diye .. çünkü E.K cok düzgün bir hocadır

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Gordo    67

ürünlerin etiketleri, flakonları, kutuları ben Türkiyede üretildim diye bağırıyor, özellikle etiketler aceleye gelmiş gibi, hakkında da internette en ufak bilgi yok. Belki de bahsettiğiniz hoca kendi ug labını kurmuş üretiyor olabilir, dolu ve ya boş olduğunu denemeden bilmek zor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AnimalPower    5
ELITE, 2 saat önce yazdı:

Evet E.K nin ürünleri merak ediyorum açıkçası nasıl diye .. çünkü E.K cok düzgün bir hocadır

Kesinlikle bende kendisine olan güvenimden dolayı sorgusuz sipariş verdim. Bende deneyimlerimi paylaşırım kullanım sonrası

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    638
AnimalPower, Bir saat önce yazdı:

Kesinlikle bende kendisine olan güvenimden dolayı sorgusuz sipariş verdim. Bende deneyimlerimi paylaşırım kullanım sonrası

Bu tür durumlarda babana bile güvenmeyeceksin. Zaman geçer, isim yapmış hocalardan daha önce adı duyulmamış arkasında made in Thailand, India, America yazan ....... pharma veya labs ürünlerini alırsın, ilaçları kullanırken hocan sana mct, pct yaptırmaz kürde kazandığın suyu, kas kütlesini atarsın faydadan çok zarar görürsün anca o zaman kafana dank eder.. Bunları yaşamadan şu durumu kavrayabilsek keşke

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AnimalPower    5
hectordoyle, Bir saat önce yazdı:

Bu tür durumlarda babana bile güvenmeyeceksin. Zaman geçer, isim yapmış hocalardan daha önce adı duyulmamış arkasında made in Thailand, India, America yazan ....... pharma veya labs ürünlerini alırsın, ilaçları kullanırken hocan sana mct, pct yaptırmaz kürde kazandığın suyu, kas kütlesini atarsın faydadan çok zarar görürsün anca o zaman kafana dank eder.. Bunları yaşamadan şu durumu kavrayabilsek keşke

Dostum sana kesinlikle katılmıyorum, güven konusunda kısmen haklısın, piyasa dolandırıcılığı çok açık ve bunu yapan ülkemizde bir çok kişi var. Ama bu demek değilki bi yerlerde işini hakkıyla, dürüstçe yapan kimse yok. Babana bile güvenmeyeceksin deyimini kullandığına göre iyi kazıklar yemiş bir arkadaşımızsın. Ama benim inandığım şudur ki, hayat bu şekilde hiç kimseye güvenemem, herşeye şüphe ile yaklaşarım şeklinde geçmeyeceğidir.Hatalarından ders çıkarıp güveneceğin insanları iyi belirleyebilir ve hayatın bu şekilde daha yaşınalabilir bir hal aldığını görebilirsin. 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ELITE    18

Arkadaşlar yoğun araştırmalarım sonucu ürünü KESİNLİKLE ÖNERMİYORUM  .. yerli üretim vasat ham madde vücudunuz çöplük değil kaliteli markaları tercih edin..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    638

Şimdi farkettim anavar, dianabol, clen ve winstrol kutularının üstündeki etikette  'for intramuscular use only' yazıyor :D Bir de orda DHB gibi bir ilaç var kaldı ki DHB yi yurtdışındaki prolar bile bulmakta zorluk çekiyor. TR üretimi olduğu çok belli

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Gismo    1

Arkadaşlar merhaba bugün bende bu markadan aldım eczanede çalışıyorum gelen yabancı müşterilere testosteron ve anabolik satıyorum daha önce balkan sp vortex ve swiss sattım sattıklarımıda daha önce kullandım ilaçların hepsi çalışıyordu lakin ilk defa bu marka ile çalışıcam 2 yıl içerisinde kullanan başka biri oldu mu yorumlarınız ne durumda

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mersinli    0
ELITE, 03.11.2020 - 08:15 yazdı:

Arkadaşlar yoğun araştırmalarım sonucu ürünü KESİNLİKLE ÖNERMİYORUM  .. yerli üretim vasat ham madde vücudunuz çöplük değil kaliteli markaları tercih edin..

Tr uretimi zaten hala yurtdisi muhabbetimi yapilihor arkadas gercekten disardan gelen kac marka var sanki sen dolu mu degil mi ona bsk cripto ve protonu gercekten elit sporcular kullaniyor bende denedim gayet iyi ilac izmir tayfa takiliyor genelde bu markalara birde voodo var efsane marka BAK İLERİ SEVİYE İLACLARİ SAYİM SANA : ZPHC , SPECTRUM , VOODO , SHREE , PROTON VE CRİPTO 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
STALOB    126

dhb sini kullandım etki iyiydi. İlaç zaten tr ilacı aldığım şahıs da çok dürüsttü tr olduğunu söyledi zaten ben söylemeden

tarihinde STALOB tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Safak102    7
STALOB, 15.08.2022 - 01:38 yazdı:

dhb sini kullandım etki iyiydi. İlaç zaten tr ilacı aldığım şahıs da çok dürüsttü tr olduğunu söyledi zaten ben söylemeden

Hocam nasıl etki aldin dhb genel damarlan ve sertlik konusunda baya basarili bi ilac

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
nano3570    118
agfitness, 1 saat önce yazdı:

Kripto mu? Her 5 flakonda bir Bitcoin kazanma çekilişine katılma hakkı mı elde ediyorlarmış xD

Sağlıklı sporlar…

Hocam,üslup ve tespitlerinize hayranım. @rastlantisal dedem de vurgulamıştı bazen cevaplarınızda stilinizi konuşturuyorsunuz.

Saygılar...

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
STALOB    126
Safak102, 5 saat önce yazdı:

Hocam nasıl etki aldin dhb genel damarlan ve sertlik konusunda baya basarili bi ilac

sertlik verdi damarlarım baya belirgin hale gelmişti 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Drei Lilien    19
ELITE, 16.10.2020 - 20:28 yazdı:

BU MARKA HAKKINDA BİLGİSİ OLAN VAR MI ?

121491469_1514903478700494_7935025944590000441_n.jpg

Merhaba bunların hepsi İstanbul Kağıthane yerli üretim yapacağınız vücut saglığınızdan daha değerli değildir uzak durunuz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.