Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

cekikgozlu

Follistatin 344 hakkında merak ettiklerim.

Önerilen İletiler

cekikgozlu    0

Merhaba arkadaşlar follistatin 344 biz cilizlarin kurtaricisi gibi duruyor ! Tek başına bu mucizeye alakalı sormak istediklerim var. Otel sektöründe yoğun tempoda çalışan birisiyim ve evet cilizim insanın hayatında demotive olduğu bir dönemlerde artık yeter diyip bu mucizeyle tanışmak istiyorum..

179 boy olmasına rağmen 64 66 arası gidip geliyorum yemek zamanlarım duzenlidir ama istenildiği gibi yüksek değerlerde beslenemiyorum otelde ne çıkarsa artık. Beslenme olayını düzene sokup ve spora başladığım zaman mucize eser tek başına ne kadar hacim kas kazandirabilir? Hedeflediğim kilo 85.. ilaca başlamadan önce/sonra hangi testler yapılmalı?

Değerli ve kıymetli yorumlarınız düşünceleriniz önemlidir..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Gordo    67

Peptid deneyimim olmamakla birlikte şahsi görüşüm hiç bir ilaç mucize değildir, yüksek kalorili diyet, verimli antreman ve kaliteli uyku olmadan ilaçtan çok da yüksek bir dönüş alınmayacaktır. Genel olarak ilacı tek başına kullanmak yerine steroid kürlerine eklendiğini görüyorum, tabii ki peptid kombiniyle de olabilir illaha ki steroid işin içinde olacak diye bir kaide yok. Tek başına, çok uzun dönem kullanımda tabii ki işe yarayacaktır ancak beklentinizin altında kalacağını düşünüyorum(ayrıca maliyetini de hesaba katmak gerekli), ayrıca çok uzun kullanımlarda da bazı yan etkiler/komplikasyonlar yaşandığını okumuştum araştırmalarımda(forumda araştırırsanız bulmanız mümkün)

@metinav ve ya @Bay-T hocam müsait olduğu zaman size cevap verecektir, metin hocamı bilmiyorum ancak Bay-T hocamın peptid deneyimi olduğundan eminim, verdiğim bilgiler teorik bilgi ve araştırmalarımdan öte değil, pratik anlamda ve daha altı dolu, kapsamlı olarak izah edeceklerdir. 

Iyi forumlar.

tarihinde Gordo tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AS1L    220
cekikgozlu, 6 saat önce yazdı:

Merhaba arkadaşlar follistatin 344 biz cilizlarin kurtaricisi gibi duruyor ! Tek başına bu mucizeye alakalı sormak istediklerim var. Otel sektöründe yoğun tempoda çalışan birisiyim ve evet cilizim insanın hayatında demotive olduğu bir dönemlerde artık yeter diyip bu mucizeyle tanışmak istiyorum..

179 boy olmasına rağmen 64 66 arası gidip geliyorum yemek zamanlarım duzenlidir ama istenildiği gibi yüksek değerlerde beslenemiyorum otelde ne çıkarsa artık. Beslenme olayını düzene sokup ve spora başladığım zaman mucize eser tek başına ne kadar hacim kas kazandirabilir? Hedeflediğim kilo 85.. ilaca başlamadan önce/sonra hangi testler yapılmalı?

Değerli ve kıymetli yorumlarınız düşünceleriniz önemlidir..

https://peptidturkiye.com/forum/topic/224-testo-enant-boldenon-dianabol-kürü-dikkat-edilmesigerekenler/

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.553

Bu hayatta mucizelere yer yok :)

Kim diyorsa mucize icin, al bunu ic, ye, vur-enjekte et bilki o yalan söylüyor.Oradan hemen uzaklaş...

Follistatin, insanin genetik olarak gelen ve degisimi cok zor olan sınırlarını esnetebilen bir madde, bir enzim blokeri.

Sen o sınırlara ulastin mi, önce bunu sorgula...Beslenmeni gözden gecir, hormonel veya elzem vitamin-mineral eksikliğin var mi yok mu onu ögren, sorunu asacağina eminim...

Bir cok kimyasal ve ilaç teorik bilgilerin abartilmasiyla satiliyor bilincsizce...Etkileri 1/3, 1/5 seviyelerinde o da gercekse...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
cekikgozlu    0
agfitness, 7 saat önce yazdı:

Al işte, mucize ürünmüş. Hadislerde mi geçiyor bu mübarek, kaç kere kullandın da hemen mucize kisvesi koydun ortaya tövbe tövbe. Trol müsünüz nesiniz ya bu sene hep bu tip yeni üyeler türedi gitti platformda. Mucize falan yok kardeşim uyanın artık. Her şey sırayla önce adam gibi kalori ihtiyacınıza yönelik beslenin ve haftada en az 3 idmanlarınızı güzel yapın. Yeterli gelmeyen noktalarda da supplementlerinizi alın takviye olarak budur olay. Cacık ettiniz iyice yok öyle şak ilacı enjekte edeyim de kilom ve kas kütlem artsın. Biz uzun yıllar ilaca milaca dokunmadan arkamızdan emek terleri aka aka doğal olarak ne çıkarsa kardır dedik biz enayiymişiz ya o zaman. Kendinize gelin kendinize sonra da neden sert yapıyosun oluyo. Hayal dünyasına kimler sokuyosa sizi çıkın o karanlık yalan yanlış yerden hazır canınızdan da paranızdan da olmayın (kimlere ne anlatıyosak işte !)

Sağlıklı sporlar...

Peptidlere karşı olan on yarginizin amacı nedir? Forumlarda hep böyle peptidlere karşı olan yazılarınız vs var siz doğal olarak inşa edebildiğiniz kas kütlesini yaptınız ama sizden sonra spor hayatına başlayıp aldığı takviyelerle (peptid) ile sizi hacim olarak geçmesinden rahatsızlık mi duyuyorsunuz? İnsanların kendi fikirleri kendi düşünceleri kendi vücudu ne kadar karşı olursanız olun insanların fikirlerine saygısızlık etmeyin.. 

Metin hocam "mucize" kelimesi benim için ürünün bendeki hissiyatı bu yönde kimileri için gereksiz olabilir ama benim için "mucize" yinede yorumlarınız için teşekkür ederim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JrRommel    259

Ulan Arda ne adamsın ya seviyorum seni , çok netsin ahahaahaha. @cekikgozlu dostum ardanın dediklerini sakın yanlış anlama. Arda'nın demek istediği şu aslında millet sanıyor ki ; 3 5bin tl ile 4 5 ayda veya bir iki kürde herkes tatlı tatlı vücutlara sahip olacak. (kür derken sadece anaboliği katmıyorum anabolik,peptid,gh vesayre...) İnanki o kadar çok ilaç kullanan var ki hayatımızda o adamlar 3. 5.küründen sonra adam oluyor biz de sanıyoruz ki ilk kürü vesayre... Aslında öyle değil , vücuda ilaç da soksak adam olması uzun zamanlar alıyor inan. Olay adamın sana peptidleri kötülemesi değil ; senin kalori fazlalığını arttırmaman ki steroid+folli kullanırken de kaloriyi ciddi derecede yükseltmen gerekiyor ki dolabilesin... 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
weldan    157
agfitness, 24.08.2020 - 23:54 yazdı:

Al işte, mucize ürünmüş. Hadislerde mi geçiyor bu mübarek, kaç kere kullandın da hemen mucize kisvesi koydun ortaya tövbe tövbe. Trol müsünüz nesiniz ya bu sene hep bu tip yeni üyeler türedi gitti platformda. Mucize falan yok kardeşim uyanın artık. Her şey sırayla önce adam gibi kalori ihtiyacınıza yönelik beslenin ve haftada en az 3 idmanlarınızı güzel yapın. Yeterli gelmeyen noktalarda da supplementlerinizi alın takviye olarak budur olay. Cacık ettiniz iyice yok öyle şak ilacı enjekte edeyim de kilom ve kas kütlem artsın. Biz uzun yıllar ilaca milaca dokunmadan arkamızdan emek terleri aka aka doğal olarak ne çıkarsa kardır dedik biz enayiymişiz ya o zaman. Kendinize gelin kendinize sonra da neden sert yapıyosun oluyo. Hayal dünyasına kimler sokuyosa sizi çıkın o karanlık yalan yanlış yerden hazır canınızdan da paranızdan da olmayın (kimlere ne anlatıyosak işte !)

Sağlıklı sporlar...

Kesinlikle haklısın. Ama bu tarz arkadaşlarımızı da anlamak lazım. O kadar abartılı reklamlar kampanyalarını her yerde görüyorlar ki alacakları ürünlerin mucize yaratacağını düşünüyorlar. Geçende instagram da yumurta tozu satan bir sayfayı reklamlarda gördüm. İçine girip baktım ve ürünün özelliklerini inceledim. Adamların yazdığı aynen şu. Ayda en 6-7 kilo aldırır ve bunun yüzde 82 kas olarak vücudunuza eklenir. Şimdi bizim yıllar boyu çektiklerimizi düşününce boşuna uğraşıyoruz galiba. Bu amcalardan yumurta tozunu alıp çifter servis içsek en az ayda 10 kilo alırız. Bunun 8 kilosu kas olur. Ne gereği var totona iğne sokmanın? Ya da kürlere o kadar para vermenin. Adam çözümünü bulmuş ve instagramdan bas bas bağırıyor. Demek ki 3 sene kullansan kapıya bacaya sığmazsın. Sonra gelsin arkasından Mr.Olympia, Arnold Classic vs vs.. İnternet ortamında durum o kadar kötü ki. Ürünlerden, Personel Tranier'lardan, Supplement Firmalarından, Anaboliklerden vs vs.. öyle bilgi kirliliği var ki anlatmaya gerek yok. Hepiniz biliyorsunuz. Ne diyelim ne yapalım inanın bilmiyorum.

Bundan sonra yazacaklarım bu genç arkadaşım için.

Bak güzel arkadaşım. Bende aşağı yukarı seninle aynı boyda(1.81) ve askere 59 kilo gitmiş biriyim. Şimdi core bölgemiz yağlı da olsa 107 kilo adamız. Bende aynı dertten çok çektim. Ama bu sporu ne için yapmak istiyorsun önemli olan bu. Ben spor salonuna ilk girdiğimde bir erkek böyle görünmeli diyerek başladım. Sonra ağırlık kaldırmak o kadar çok hoşumuza gitti ki sakatlandığım zamana kadar bırakamadık. Hayatımızdaki bütün sinirin stresin hıncını ağırlıklardan çıkardık.  Televizyon dizilerinden ya da sosyal medya da oluşturulan kaslı erkeğin peşinden kızlar koşar imajı falan hep yalan arkadaşım. Doğru dikkat çekersiniz. Ama gördüğünüz kızların büyük çoğunluğu size ''sizin düşündüğünüz şekilde'' yaklaşmayacaktır. Şahsi fikrime göre bu spora vereceğiniz parayla şekil bir araba alırsanız çok daha faydasını görürsünüz. Size de bi abi tavsiyesidir bu. Bir çoğunuzun hayalini kurduğu vücutlara sahip arkadaşlarım var ama kızlar onlara bakmıyor. Eskiden İzmir Çeşme'de beach clublere girdiğimizde herkes bize bakardı eyvallah. Ama hepsi parası olan erkeğin yanında kalırdı. Dünyanın kanunu bu. Sen nasıl 120 kilo iri çirkin kızlardan hoşlanmıyorsan, onlarda parası olmayanı istemiyorlar. Ki haklı tarafları var. Herkes hayatında rahat etmek ister. Bu insan oğlunun doğasında var. Ama benim gibi ufak tefek olmaktan, aynada bütün kaburgalarını görmekten bıkmışsındır. O zaman başka. Bunun içinde maalesef bir taraflarını yırtman gerekecek. Yemekten idmana uykuya kadar sapık gibi oturup hepsini araştırıp düzeltmen gerekecek. O zaman mucizeyi ilaçlardan değil de kendinde bulabilirsin..

• Beğen 6

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.