Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

MarkoPaşa

Büyüme hormonunun vücuttaki pik süresi?

Önerilen İletiler

AS1L    219

GH için 2 tür kullanım söyleniyor. Örneğin günlük 4iu aldığını var sayarsak sabah akşam 2iu olarak vuruluyor yada tek sefer de 4iu gece yatmadan önce vurulduğu yönünde bu mantıkla ortalama 24 saat ile 12 saat arasında diyebilirim bu konu da daha tecrübeli arkadaşlar olursa onlarında cevaplamasını beklemek gerekebilir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
weldan    157
venatrom27, 11 saat önce yazdı:

Ben şuan sadece idman sonrası 2 ünite başladım sonra ikiye böleceğim

Gelişim için düşünüyorsan günde 2iu çok bir işe yaramaz. Ama sürekli kullanımda vücudun yenileme hızını arttırdığı için bir sonraki idmana daha rahat çıkmanı sağladığı söyleniyor. Ben genotropini yağ yakım için günde 4iu kullanmıştım. Düşük yağ oranında değilsen çokta bi etkisi yok. Ama toparlanma süreci ile ilgili söylenenler bence doğru. Gerçekten bir sonra ki idmana daha rahat çıkıyordum. Paran varsa günde 8iu altı gelişim için çokta etkili olmayacaktır. Aslında genotropin yerine igf tarzı peptidler kullanman daha ekonomik olacaktır. Bunun için Burak Hoca'ya danışabilirsin...

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MarkoPaşa    37
weldan, 9.08.2020 - 01:24 yazdı:

Gelişim için düşünüyorsan günde 2iu çok bir işe yaramaz. Ama sürekli kullanımda vücudun yenileme hızını arttırdığı için bir sonraki idmana daha rahat çıkmanı sağladığı söyleniyor. Ben genotropini yağ yakım için günde 4iu kullanmıştım. Düşük yağ oranında değilsen çokta bi etkisi yok. Ama toparlanma süreci ile ilgili söylenenler bence doğru. Gerçekten bir sonra ki idmana daha rahat çıkıyordum. Paran varsa günde 8iu altı gelişim için çokta etkili olmayacaktır. Aslında genotropin yerine igf tarzı peptidler kullanman daha ekonomik olacaktır. Bunun için Burak Hoca'ya danışabilirsin...

Maksat gelişim değil kütlem iyi şeker hastası olduğum için insülin kullanıyorum ekstra yarar bana 8iu konusuna katılmıyorum her ilaç gibi fazla kullanılması su tutumuna yol açar bunu çevremde çoğu kez gördüm

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
weldan    157
venatrom27, 50 dakika önce yazdı:

Maksat gelişim değil kütlem iyi şeker hastası olduğum için insülin kullanıyorum ekstra yarar bana 8iu konusuna katılmıyorum her ilaç gibi fazla kullanılması su tutumuna yol açar bunu çevremde çoğu kez gördüm

Bence bilmediğin ürünleri kullanma. Yazdıklarından anladığım çok fazla bilgi eksikliğin var. Büyüme hormonu bu işin artık üst seviyelerinde olan kişiler için önemli. Sen su tuttuğunu söylüyorsun ki bence ciddi anlamda bilgi eksikliğin var. Bu işler şakaya gelmez. Bilen birilerine danış diyeceğim ama bizim yazdıklarımıza katılmadığını söylemişsin. O zaman sözün bittiği yerdeyiz..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MarkoPaşa    37
weldan, 6 saat önce yazdı:

Bence bilmediğin ürünleri kullanma. Yazdıklarından anladığım çok fazla bilgi eksikliğin var. Büyüme hormonu bu işin artık üst seviyelerinde olan kişiler için önemli. Sen su tuttuğunu söylüyorsun ki bence ciddi anlamda bilgi eksikliğin var. Bu işler şakaya gelmez. Bilen birilerine danış diyeceğim ama bizim yazdıklarımıza katılmadığını söylemişsin. O zaman sözün bittiği yerdeyiz..

Çok farklı hocalar ile çalıştım ertuğ hoca Hasan mert hoca ile yarış dönemleri bence bilmeden yargılama insanları nasıl anladın çok fazla bilgi eksikliğini bu sporda hergün yenibir bilgi çıkıyor araştırıyor öğrenmeye çalışıyorum yurtdışında ki insanlarlada tanışıyorum buna inancın olsun😊çevremde hard yarışan 2 tane hocam ve arkadaşım var yüksek dozlarda su tutumuna yol açıyor anabolizanlarda öyle .

agfitness, 6 saat önce yazdı:

Merhabalar,

GH vücutta ilk enjeksiyondan itibaren hücrelere giriş yapar ve çalışmaya başlar (kas kazanımı anlamında değil, öncelikle vücut tanışır ve antiaging modunda çalışmaya başlar ve ilk günden itibaren uyku kalitesi, stres seviyesinde azalma, daha enerjik hissetme, zaman geçtikçe cildin gerildiği ve tazelendiği hissi gibi hisleri yaşamaya başlatır.) Bütün bu etkilerininin yanında arkaplanla kaslar üzerinde de çalışmaya başlamıştır fakat geç etki gösterir. Kişiden kişiye değişir fakat 1.haftadan itibaren kaslar üzerinde gözle görülmeye başlanır etki göstermeye başlar. Hacmen değil ! Önce sertlik hissi ve pump artışı ile başlar. Birinci ayı doldurunca gözle rahat şekilde görülür etki sunacaktır.

Sağlıklı sporlar... 

Sağolun hocam bakalım henüz ilk hafta

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
weldan    157
venatrom27, 4 saat önce yazdı:

Çok farklı hocalar ile çalıştım ertuğ hoca Hasan mert hoca ile yarış dönemleri bence bilmeden yargılama insanları nasıl anladın çok fazla bilgi eksikliğini bu sporda hergün yenibir bilgi çıkıyor araştırıyor öğrenmeye çalışıyorum yurtdışında ki insanlarlada tanışıyorum buna inancın olsun😊çevremde hard yarışan 2 tane hocam ve arkadaşım var yüksek dozlarda su tutumuna yol açıyor anabolizanlarda öyle .

Ertuğ dediğin adamla ki arkadaşım olur, hatta geçen gün ki instagram canlı yayınında izleyicilere katılınca selam vermişti. Takip ettiysen Emrah hoş geldin dedi. Supplement işine gireceğini bildiğim için protein tozu hakkında troll bir soru sordum ve gülerek cevapladı. :) 

Genotropin özelinde yazıyorum. Genotropin senin bildiğin tarzda su tutmaz. ''Periferik ödem''(Annemde çok ileri derece var) denilen ve sadece ayaklarda su tutumu yapan bir durum oluşur ki senin bahsettiğin dozlarda oluşması imkansız. Yani sizin zannettiğiniz gibi kaslarını balon şişirmez. Eklem ağrısı yapar. Özellikle sırtta yüksek dozlarda ağrı yapar. Geceleri uyutmadığı söylenir. Yüksek dozlarda ve uzun süre kullanılmasında Akromegali yapar. Ki herkesin korktuğu etki budur. Vücudun belli noktalarında kıkırdakta sertleşme yaptığı için uzamasına neden olur. Yine korkulan etkisi yüksek dozlarda organ büyümesi yapar. En basit örneği Phil Heath'in o kadar karın kası olduğu halde bağırsaklarının bile büyümesi yüzünden göbeği olmasıdır. Kanser hücrelerini yüksek yoğunlukla beslediği için uzun süreli kullanımda kanser riski oluşturur. Benim gibi düşük kan şekeri ile alırsan ve amacın yağ yakmak ise vücudun belli noktalarının karıncalanmasına neden olur. Özellikle parmak uçlarım ve boynumda çok fazla hissetmiştim. Bi de bende efsane bir baş ağrısı yapmıştı. Yüksek dozlarda alan arkadaşlarımda baş dönmesi şikayeti de vardı. Eğer şeker hastası ise insülin seviyeni yükseltir. Aynı bölgeye vurursan küçükte olsa bölgesel yağ yakımı yapar. Eğer tiromel tarzı ilaçlar alırsan yağ yakımını çok yükseltir. Trenbolone tarzı vücutta igf1 üretimi üzerine çalışan anabolizanlarla beraber kullanıldığında kürün verimini yükseltir vs. vs..

İstersen daha da uzatabilirim ama gereksiz. Çünkü benim anlatmaya çalıştığım günde 2iu ile doğru düzgün hiçbir şey kazanamazsın. Hevesini kırmak gibi olacak. Ben günde 4iu ile 5 aya yakın kullandım ki şimdiki aklım olsa ona o kadar parayı vermezdim. 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MarkoPaşa    37
weldan, 48 dakika önce yazdı:

Ertuğ dediğin adamla ki arkadaşım olur, hatta geçen gün ki instagram canlı yayınında izleyicilere katılınca selam vermişti. Takip ettiysen Emrah hoş geldin dedi. Supplement işine gireceğini bildiğim için protein tozu hakkında troll bir soru sordum ve gülerek cevapladı. :) 

Genotropin özelinde yazıyorum. Genotropin senin bildiğin tarzda su tutmaz. ''Periferik ödem''(Annemde çok ileri derece var) denilen ve sadece ayaklarda su tutumu yapan bir durum oluşur ki senin bahsettiğin dozlarda oluşması imkansız. Yani sizin zannettiğiniz gibi kaslarını balon şişirmez. Eklem ağrısı yapar. Özellikle sırtta yüksek dozlarda ağrı yapar. Geceleri uyutmadığı söylenir. Yüksek dozlarda ve uzun süre kullanılmasında Akromegali yapar. Ki herkesin korktuğu etki budur. Vücudun belli noktalarında kıkırdakta sertleşme yaptığı için uzamasına neden olur. Yine korkulan etkisi yüksek dozlarda organ büyümesi yapar. En basit örneği Phil Heath'in o kadar karın kası olduğu halde bağırsaklarının bile büyümesi yüzünden göbeği olmasıdır. Kanser hücrelerini yüksek yoğunlukla beslediği için uzun süreli kullanımda kanser riski oluşturur. Benim gibi düşük kan şekeri ile alırsan ve amacın yağ yakmak ise vücudun belli noktalarının karıncalanmasına neden olur. Özellikle parmak uçlarım ve boynumda çok fazla hissetmiştim. Bi de bende efsane bir baş ağrısı yapmıştı. Yüksek dozlarda alan arkadaşlarımda baş dönmesi şikayeti de vardı. Eğer şeker hastası ise insülin seviyeni yükseltir. Aynı bölgeye vurursan küçükte olsa bölgesel yağ yakımı yapar. Eğer tiromel tarzı ilaçlar alırsan yağ yakımını çok yükseltir. Trenbolone tarzı vücutta igf1 üretimi üzerine çalışan anabolizanlarla beraber kullanıldığında kürün verimini yükseltir vs. vs..

İstersen daha da uzatabilirim ama gereksiz. Çünkü benim anlatmaya çalıştığım günde 2iu ile doğru düzgün hiçbir şey kazanamazsın. Hevesini kırmak gibi olacak. Ben günde 4iu ile 5 aya yakın kullandım ki şimdiki aklım olsa ona o kadar parayı vermezdim. 

Açıklama için teşekkürler 2-4 arası gideceğim 4-5 ay duruma göre uzatabilir şeker hastası olduğum için dikkatli gidiyorum çok fazla ilaç ve mg almadan bakalım nasıl olacak bu arada kullandığım gh saizen

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
weldan    157
venatrom27, 16 dakika önce yazdı:

Açıklama için teşekkürler 2-4 arası gideceğim 4-5 ay duruma göre uzatabilir şeker hastası olduğum için dikkatli gidiyorum çok fazla ilaç ve mg almadan bakalım nasıl olacak bu arada kullandığım gh saizen

Sonuçta hammaddesi aynı Somatropin. Genotropin, Humatrope, Saizen, Omnitrope hepsi aynı hammaddeye sahip. Yalnız benim bildiğim saizen ile genotropin aynı fiyat. Genotropin ondan 6iu daha fazla. Temin edebilirsen yüzde 10 daha fazla ilaç var içinde. Bu tarz ilaçlarda 1mg 3iu ya denk geliyor. Hesabı ona göre yapabilirsin. Eskiden rapor olmadan eczaneler vermezdi. Şimdi çatır çatır satıyorlar..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MarkoPaşa    37
weldan, 10 saat önce yazdı:

Sonuçta hammaddesi aynı Somatropin. Genotropin, Humatrope, Saizen, Omnitrope hepsi aynı hammaddeye sahip. Yalnız benim bildiğim saizen ile genotropin aynı fiyat. Genotropin ondan 6iu daha fazla. Temin edebilirsen yüzde 10 daha fazla ilaç var içinde. Bu tarz ilaçlarda 1mg 3iu ya denk geliyor. Hesabı ona göre yapabilirsin. Eskiden rapor olmadan eczaneler vermezdi. Şimdi çatır çatır satıyorlar..

Evet sağolsun ecza deposu olan bir yakınımdan depo çıkış fiyatı ile alıyorum ama geneteopin ile arasında fark var hocam saizen baya uyguna geliyor 350 tl gibi geno 480-500 arası

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Darknessot    27
venatrom27, 11.08.2020 - 09:43 yazdı:

Evet sağolsun ecza deposu olan bir yakınımdan depo çıkış fiyatı ile alıyorum ama geneteopin ile arasında fark var hocam saizen baya uyguna geliyor 350 tl gibi geno 480-500 arası

Hocam ayıptır sorması saizen eczane geliş aüfiyatı 450 emin misiniz ? 350 olduğuna hangi eczane o 350 veriyor garip bende alıyım öyleyse 20 kutu

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Darknessot    27
agfitness, 17 dakika önce yazdı:

Haklısın Saizen Genodan pahalı ya hakikaten kim veriyo 350'ye hemen alalım. Yok öyle bi dünya. Öz kardeşim eczacı olsa o fiyattan vermez veremez şuanki piyasada, anca rüyada xD

Sağlıklı sporlar...

Bizzat depo müdürüne eczane sahibine bile sordum olamaz dedi 2 Side garip 350 ise eğer  valla alalım ne kadar veriyorlarsa 🤪

tarihinde Darknessot tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.468
venatrom27, 10.08.2020 - 09:30 yazdı:

Maksat gelişim değil kütlem iyi şeker hastası olduğum için insülin kullanıyorum ekstra yarar bana

Büyüme hormonu insülin direnci yapar üstelik şeker hastasıymışsın, ertuğ hocan söylemedi mi sana...

• Beğen 8

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    3.229
metinav, 16 saat önce yazdı:

Büyüme hormonu insülin direnci yapar üstelik şeker hastasıymışsın, ertuğ hocan söylemedi mi sana...

harika tespit. klasik bakıyor olaya oysa insulin direnci kısmına değinmen harika olmuş hocam. gh öyle bir ilaç ki alması da zor çalıştırması da sakın ciddi anlamda deneyim edinmeden bu sınıf ilaçlara bulaşmayın paranız çok olsa bile alıp dolaba koymakla vücuda sokmakla görevini  yapacak bir ilaç değil çok fazla detay içeriyor ilacı %100 performans ile çalıştırmak. yurt dışında millet kokainden ölüyor ilaçtan daha fazla yararlanayım derken neyse o konulara çok girmeyeyim.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MarkoPaşa    37
metinav, 19 saat önce yazdı:

Şuan Ertuğ hoca ile çalışmıyorum ama zamanında bu konuyu detaylı konuşmuştuk zaten ben dışarıdan insülin almak zorundayım daha nasıl bir direnç oluştursun onu pankreası insülin üreten insanlara söylemen daha mantıklı olurdu

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MarkoPaşa    37
Darknessot, 21 saat önce yazdı:

Bizzat depo müdürüne eczane sahibine bile sordum olamaz dedi 2 Side garip 350 ise eğer  valla alalım ne kadar veriyorlarsa 🤪

356 depo çıkışı hocam ben alıyorum 😊

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.468
venatrom27, 3 saat önce yazdı:

Şuan Ertuğ hoca ile çalışmıyorum ama zamanında bu konuyu detaylı konuşmuştuk zaten ben dışarıdan insülin almak zorundayım daha nasıl bir direnç oluştursun onu pankreası insülin üreten insanlara söylemen daha mantıklı olurdu

İnsülin direnci, ister kendi doğal üretimin olsun istersen dışarıdan alımla olsun farketmez hücrelerin insüline tepki vermemesidir kısaca...İnsülin, büyüme hormonuyla tam ters işlevde çalışıyor.Büyüme hormonu depo yağları ve glikojeni çözer ve kana salar glukagonla birlikte...İnsülinde tam tersi kandaki şekeri kaslara taşımaya çalışır.Dolayısıyla kısa vadedede bile kullansan aldığın insülin dozajında değişiklik yapmaktan öte daha ciddi sorunlar yaşayabilirsin.Ayrıca büyüme hormonu insülin salındığında veya dışarıdan alındığında çalışamaz hale gelir yaptığın masrafa değmez...Onun yerine igf-1 kullanmak daha akıllıca olacaktır...

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Darknessot    27
venatrom27, 5 saat önce yazdı:

356 depo çıkışı hocam ben alıyorum 😊

Ee hocam söyleyinde bizde alalım yararlanalım eczane sonuçta ilaç satıcı vs değil 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MarkoPaşa    37
agfitness, 6.09.2020 - 09:40 yazdı:

Senin olay da zafer'in bacak muhabbetine dönmesin venatrom. 600- 750 fiyat bandındaki ürünün yüzde 50-55 indirimle temin etmen bana anormal geliyor. Baban depocu olsa belki dicem ama o şekilde bile olmuyor. Bakanlık deli gibi denetliyo depoya giriş çıkış yapan her ürünü barkoduyla saatiyle hangi eczaneye satıldığını ve o eczanede de duruyo mu yoksa bir hastaya verildi mi diye. X isimli hasta alana kadar barkodu sistemden düşmez takibi yapılır. Devlet keriz mi ya yoksa önüne gelen karaborsa usulü satar ilaçları kafasına göre. Baban bile depocu olup verse sana 2 kutu ilaç, bu ilaçlar nerede kardeşim eksik var diye tepesine çökerler. Bizim de eczacı arkadaşlarımız var. O yüzden burada kimse çıkıp da depodan aldım bilmem ne şekillerine girmesin gereksiz yere, ha eczacı tanıdığın vardır sana düşük kar ile ya da kendisine söylenen en düşük fiyattan satar o sizin aranızda ama depo işleri falan ayrı dünya. İlle de ısrar ediyosan ispatla biz de hem seni hem de riske giren o depo tayfasını alkışlayalım. iyi o zaman ben de yarı fiyatına iPhone aldım depocudan, Türkiye bölge sorumlusundan Ferrari aldım yarı fiyatına, herkes atar tutar elde somut bişey yok at yalanı seveyim inananı moduna giriyo. Burada bir sürü genç var aklını çorba yapmanın alemi yok. Herkes burada kaynağıyla, somut gerçekliklerle örnek sunsun ki kimse yanlış yönlenmesin.

Screenshot_20200906-085327.thumb.png.01d270485e2f5061ce1f432a4e3f86fd.png Screenshot_20200906-085354.thumb.png.f7654e6830c036237c06157117b2abeb.png

5f547cead2552_images-2020-09-06T090431_419.jpeg.1f4b6e579624a28dda65bf2646f2ce08.jpeg 

Sağlıklı sporlar...

Hocam isim vermeyeyim ama 3 tane aktif yarışan insanlarada 2 yıldır aynı yerden alıyoruz nordi kullanıyor onlar ve Avrupa’ya giden isimde var milli takımla hiçbirşekilde sahte vs çalışmama olayı yok bizim gönlümüz rahat ticaretini de yapmıyorum inanıp inanmamakta sana kalmış🤗

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MarkoPaşa    37
Darknessot, 5.09.2020 - 22:57 yazdı:

Ee hocam söyleyinde bizde alalım yararlanalım eczane sonuçta ilaç satıcı vs değil 

Hocam ticaretini yapmıyorum biz alıp kullanıyoruz sadece

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MarkoPaşa    37
metinav, 5.09.2020 - 20:44 yazdı:

İnsülin direnci, ister kendi doğal üretimin olsun istersen dışarıdan alımla olsun farketmez hücrelerin insüline tepki vermemesidir kısaca...İnsülin, büyüme hormonuyla tam ters işlevde çalışıyor.Büyüme hormonu depo yağları ve glikojeni çözer ve kana salar glukagonla birlikte...İnsülinde tam tersi kandaki şekeri kaslara taşımaya çalışır.Dolayısıyla kısa vadedede bile kullansan aldığın insülin dozajında değişiklik yapmaktan öte daha ciddi sorunlar yaşayabilirsin.Ayrıca büyüme hormonu insülin salındığında veya dışarıdan alındığında çalışamaz hale gelir yaptığın masrafa değmez...Onun yerine igf-1 kullanmak daha akıllıca olacaktır...

Mersin’de özel bi hastahanede endokrin doktorum var öyle bilinçsiz ilerlemiyorum şuan 3iu gidiyorum ve değerlerim gayet normal 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
weldan    157
venatrom27, 07.09.2020 - 16:12 yazdı:

Mersin’de özel bi hastahanede endokrin doktorum var öyle bilinçsiz ilerlemiyorum şuan 3iu gidiyorum ve değerlerim gayet normal 

Metin Abi'nin anlatmak istediğini basit bir örnekle anlatmaya çalışayım. Sen vücuduna aslında şunu yapıyorsun. Vücudunu bir soba olarak düşün. GH alarak yağ yakımını arttırıp sobaya basıyorsun odunu. Ondan sonra insülinle beraber komple üstüne su döküyorsun. GH sadece düşük insülin ortamında etkilidir. Dışarıdan alacağın ya da vücudunun üreteceği insulin bunun etkisini ortadan kaldırıyor. Sana bunu anlatmaya çalışıyor. Kısaca parana yazık diyor. Benim GH+Tren+Efedrin+Yüksek dozda arjinin ile beraber fenalaşıp hastaneye kaldırdığımız arkadaşım oldu. Vücudunda o kadar az glikoz kalmış ki elini kolunu zor kaldırıyordu. Bu tarz ürünleri dikkatli kullanmak lazım. 

Saygılar..

tarihinde weldan tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.468
weldan, Bir saat önce yazdı:

Metin Abi'nin anlatmak istediğini basit bir örnekle anlatmaya çalışayım. Sen vücuduna aslında şunu yapıyorsun. Vücudunu bir soba olarak düşün. GH alarak yağ yakımını arttırıp sobaya basıyorsun odunu. Ondan sonra insülinle beraber komple üstüne su döküyorsun. GH sadece düşük insülin ortamında etkilidir. Dışarıdan alacağın ya da vücudunun üreteceği insulin bunun etkisini ortadan kaldırıyor. Sana bunu anlatmaya çalışıyor. Kısaca parana yazık diyor. Benim GH+Tren+Efedrin+Yüksek dozda arjinin ile beraber fenalaşıp hastaneye kaldırdığımız arkadaşım oldu. Vücudunda o kadar az glikoz kalmış ki elini kolunu zor kaldırıyordu. Bu tarz ürünleri dikkatli kullanmak lazım. 

Saygılar..

Ben şahsen buradan doğru ve gerçekçi bilgiyi vermeye çalışıyorum elimden geldiğince.Fakat maalesef birilerinin peşine takılan veya kariyerinden etkilenip her sözüne iman eden genç arkadaşlar, bildiklerini okuyorlar.Tabiki kimseye karışma yönlendirme durumumuz yok, herkes kendi kendine istediği zararı vermede özgür...Ama sonrasında kötü sonuçlanan durumlar olduğunda o güvendiği kimseler, yanında olmayacaktır; bu spor ve kullanılanlar endokrinci veya herhangi bir bölüm doktorlarının bildikleri standartların içinde değil.O nedenle steroid ve benzeri maddelerin kullanım şeklini ve etkilerini, sadece deneyimle kavramak mümkün.Yoksa klasik tıbbın bakış açısıyla olaylara yaklaşan doktorların teşhisleri, hep psikolojik olmazdı :)

Destekleyici yorumun için teşekkürler @weldan

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MarkoPaşa    37
metinav, 3 saat önce yazdı:

Ben şahsen buradan doğru ve gerçekçi bilgiyi vermeye çalışıyorum elimden geldiğince.Fakat maalesef birilerinin peşine takılan veya kariyerinden etkilenip her sözüne iman eden genç arkadaşlar, bildiklerini okuyorlar.Tabiki kimseye karışma yönlendirme durumumuz yok, herkes kendi kendine istediği zararı vermede özgür...Ama sonrasında kötü sonuçlanan durumlar olduğunda o güvendiği kimseler, yanında olmayacaktır; bu spor ve kullanılanlar endokrinci veya herhangi bir bölüm doktorlarının bildikleri standartların içinde değil.O nedenle steroid ve benzeri maddelerin kullanım şeklini ve etkilerini, sadece deneyimle kavramak mümkün.Yoksa klasik tıbbın bakış açısıyla olaylara yaklaşan doktorların teşhisleri, hep psikolojik olmazdı :)

Destekleyici yorumun için teşekkürler @weldan

Hocam jason poston ve bir jaytitan ifbb pro adamlar ile de özel Facebook grubu ve instagramdan yazışıyorum burada Ertuğ hoca ile çalıştım siz kafama göre gittiğimi nereden çıkartıyorsunuz??yukarıda saydığım adamlar şeker hastası ve hb1ac leri sizlerden bile iyi emin olun benim se şuan değerlerimde sıkıntı yok 2.ayım ve gh inanılmaz şekilde etkili çalışıyor ondan şüphem yok saygılar 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.