Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Yigit3541

Diamicron hakkında

Önerilen İletiler

Yigit3541    124

Merhaba arkadaşlar 

İnsülin ile ilgili bu başlığı açmak istedim 

Son zamanlarda insülin ile ilgili birçok forumu takip ediyorum. 

İnsülinin vücut geliştirmede etkili olduğu, çok güçlü bir anabolik olduğu bir gerçek, buna rağmen çeşitli riskleri bulunuyor, o yüzden bu adımların yavaş yavaş atılması gerektiğini düşünüyorum. 

Çeşitli forumlarda insülin kullanımlarını, insanların tecrübelerini okudum,genelde kullanılan humalog ve lantus ama insan bunlara direk girmek istemiyor çekiniyor biri kısa süreli etki eden kullanılması riski hipoglisemi yaşayabileceğiniz daha profesyonellere yönelik, diğerinin ise bu kadar riski yokken Temini zor ve oral formlar daha az göz korkutucu gözükebiliyor.

Diamicron un kullanımın asıl amacı kan şekerini düşürmektir.

Vücuda direk insülin sokmaz, vücudun insülin salınımının arttırmasını sağlıyarak etki yapar, buda bizi daha çok anabolik yapar. 

İnsülinin daha çok besini kaslara soktuğu için kilo alımını sağlayabilir bu Tabiki beslenmenize de bağlıdır. 

Bakıldığında Daha çok ektomorf ve kilo almada sorun yaşayanlar kullanıyor. 

Kullanım şekli sabah kahvaltı ile birlikte başlangıç haftası 15 mg, sonraki haftalarda kişiye göre 30-60 mg ye kadar çıkılabiliyor. 

İnsülin ve insüline etki eden ilaçların sıkı bir diyetle kullanılması tavsiye edilmiyor,düşük kan şekerinin zararları düşünüldüğünde bulk döneminde tercih ediliyor. Yüksek kalori alınmalı

İnsülin kullanmak isteyen ve kullanacak kişinin bence kesinlikle kan şekeri ölçüm cihazı alması gerekiyor, kan şekerini olağandan düşük tespit ederse, beslenmesini buna göre ayarlaması gerekiyor. 

Kullanırken öğün sayısını çok tutmak, kan şekerinin düşmesine izin vermemek gerekli, kullanım süresi 28-42 gün, Aralık verilmesi gereken süre 3 ay

Bu süreler değişken olabilir, kişiye özel olabilir. 

Kullanan birinin ilk hafta bir değişiklik görmediği iyi bir beslenme ve idman ile 3 haftada 4 kg aldığını eklediği, 

Link olarak kullanan birinin detaylı yorumları

https://bz.diabetesstressrelief.com/8186-diabeton-mv-as-a-tool-for-muscle-growth-the-nuances-o.html#

Bu yazı tavsiye niteliği taşımaz. 

DIAMICRON MR 30 KT-31.05.017.pdf

• Beğen 3
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Emrah    1.409
Yigit3541, 43 dakika önce yazdı:

Merhaba arkadaşlar 

İnsülin ile ilgili bu başlığı açmak istedim 

Son zamanlarda insülin ile ilgili birçok forumu takip ediyorum. 

İnsülinin vücut geliştirmede etkili olduğu, çok güçlü bir anabolik olduğu bir gerçek, buna rağmen çeşitli riskleri bulunuyor, o yüzden bu adımların yavaş yavaş atılması gerektiğini düşünüyorum. 

Çeşitli forumlarda insülin kullanımlarını, insanların tecrübelerini okudum,genelde kullanılan humalog ve lantus ama insan bunlara direk girmek istemiyor çekiniyor biri kısa süreli etki eden kullanılması riski hipoglisemi yaşayabileceğiniz daha profesyonellere yönelik, diğerinin ise bu kadar riski yokken Temini zor ve oral formlar daha az göz korkutucu gözükebiliyor.

Diamicron un kullanımın asıl amacı kan şekerini düşürmektir.

Vücuda direk insülin sokmaz, vücudun insülin salınımının arttırmasını sağlıyarak etki yapar, buda bizi daha çok anabolik yapar. 

İnsülinin daha çok besini kaslara soktuğu için kilo alımını sağlayabilir bu Tabiki beslenmenize de bağlıdır. 

Bakıldığında Daha çok ektomorf ve kilo almada sorun yaşayanlar kullanıyor. 

Kullanım şekli sabah kahvaltı ile birlikte başlangıç haftası 15 mg, sonraki haftalarda kişiye göre 30-60 mg ye kadar çıkılabiliyor. 

İnsülin ve insüline etki eden ilaçların sıkı bir diyetle kullanılması tavsiye edilmiyor,düşük kan şekerinin zararları düşünüldüğünde bulk döneminde tercih ediliyor. Yüksek kalori alınmalı

İnsülin kullanmak isteyen ve kullanacak kişinin bence kesinlikle kan şekeri ölçüm cihazı alması gerekiyor, kan şekerini olağandan düşük tespit ederse, beslenmesini buna göre ayarlaması gerekiyor. 

Kullanırken öğün sayısını çok tutmak, kan şekerinin düşmesine izin vermemek gerekli, kullanım süresi 28-42 gün, Aralık verilmesi gereken süre 3 ay

Bu süreler değişken olabilir, kişiye özel olabilir. 

Kullanan birinin ilk hafta bir değişiklik görmediği iyi bir beslenme ve idman ile 3 haftada 4 kg aldığını eklediği, 

Link olarak kullanan birinin detaylı yorumları

https://bz.diabetesstressrelief.com/8186-diabeton-mv-as-a-tool-for-muscle-growth-the-nuances-o.html#

Bu yazı tavsiye niteliği taşımaz. 

DIAMICRON MR 30 KT-31.05.017.pdf

Dostum süpersin biz de dün @metinav abi ile bu ilaç üzerine konuştuk forumda.Acıkcası beni korkutan hipoglisemi yan etkisi.Onun dışında bildiğim kan şekerini düzenlemek icin sürekli yanında jelibon gezdirip arada ağzına atmak belli bir seviyede tutmaya yardımcı olur diye düşünüyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Yigit3541    124

Yapıcı yorumlarınız için teşekkür ederim, desteklediğiniz içinde 🙂 

@agfitness

@Emrahtkty

İnsülin de en önemli ve çekinilmesi gereken hipoglisemi, düşük kan şekerinin bir çok zararı var örnek olarak sinirlerin ölmesi glukagon salgısının artıp vücutta kas yıkımı yağlanma gibi bizim için kritik şeylere sebep olması 

İnsülin aynı zamanda glukagonu baskılar ve anti-kataboliktir. 

Bu tip ilaçlarda hipoglisemi Az da olsa görülebiliyor ama humalog gibi ilaçlarda çok daha fazla dikkat istiyor. 

Hipoglisemi den nasıl kaçınılabilir? 

Herkezin vücudunda bulunan insülin, direnci, hassasiyeti tamamen farklı önce kendi vücudumuzu anlayıp buna yönelik kullanım yapılabilir, dozajlar çok hassastır. 

Sürekli ölçüm yapılarak takibi yapılır.

HbA1c testi ile kandaki 2-3 aylık kan şekeri seviyesi  ortalaması görülebilir. 

C-peptid ölçümü yapılarak insülin salınım kapasitesine bakılır,idrarla bakılabilir. 

Bunlar extra olarak yapılabileceklerdir,yani üst seviye veya kan şekeri ile ilgili sorununuz var ise bakmanız gereken değerlerdir.

Jelibonu basit şeker olarak direk kandaki şeker seviyesini arttırmak için kullanıyorlar,idmanlarda bende kullanıyorum. 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Yigit3541    124

@agfitness

agfitness, Bir saat önce yazdı:

Bana bunu anlatmana gerek yok paşam, insülin ile ilgili yıllarca edindiğim temel bilgiler bana yetiyor benim insülinle işim yok sağlık yönünden lazım olmadıkça Allah göstermesin. İlgilenenler kullananlar arkasını kollasın.

Sağlıklı sporlar...

Merhaba hocam yanlış anlaşılma olmasın,size birşey anlatmak haddime değil, eminim ki benden uzun süredir çeşitli tecrübeler ile edinmişsinizdir bu bilgileri yazdıklarımı arkadaşın hipoglisemi korkusu için yardımcı olabilmek adına yazdım. 

Başlığı konu üzerinde tartışmak için açtım kullananlar, tecrübe edenler kullanmak isteyenler yararlanabilsin bende birşeyler öğreneyim diye. 

İyi sporlar 👍🏻 

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: supraxdt
      Merak ettiğim bir konu var anabolik Steroid eklenmeden yanına rimobolan ve insülin kullanımı hakkında bir bilgiye sahip olan var mı yada deneyen birini biliyorum insülin ve rimobolan kullanıyorum dedi ve sağlam kütle koymuş açıkçasi ama nasıl kombine etmiş ne gibi yol izlemiş soramadım acaba aranızda kullanan var ise yada bilen anlatırsa çok mutlu olurum...
    • Yazan: Yusufdemir1995
      Selamlar arkadaşlar;
      testo cypionat deca anapolon Kürüme eczane ürünü genotropin 36 ünite ve insülin ekleyeyim diyorum. Günlük 6 ünite kullanmayı düşünüyorum büyümek icin. Sabah 3 ünite gece 3 ünite şeklinde. İnsülini hem uzun ester hem kısa ester evde dolapta birsürü var onların kullanımını kendim ayarlayacağım öğünlerle beraber. Sizin önereceğeniz başka iyi çalışan eczane ürünü büyüme hormonu varmı?
      Tek güvendiğim genotropin ve güzelde çalışıyor diye biliyorum.
      @Emrahtkty @Semih Erarslan @metinav @Askabar @Mickey @Vural2 @otopsicikedi
      Minimum 6 ay kullanacağım

• Yazan: Aksiyonist
      Eşimin insülin değerleri normal mi? @metinav @rastlantisal @Rdm

• Yazan: voSaydin
      bir süredir kafamda insülin vursam mı diye bir git/gel var ancak korkutuyor beni açıkçası. trene gh’ye benzemez diyenler var vücuda ne gibi bir zararı ve kullanınca ne gibi bir getirisi var bunları kısaca anlatabilecek var mı? @Mickey @Emrahtkty @metinav
    • Yazan: Vezuchiy
      Öncelikle selamlar, boy 184 kilo 83 yaş 19 bu aralar ufak bir iştah problemi yaşiyordum kısa ester insülin aldım.
      Daha önce mk677 kullanmıstım ve sivilcelenmişti suratım kan şekerinden mi gece aldığım için growthdan mı bilemiyordum ama bu etkileri yaşadım. @metinav
      insülinde kan şekeri düşürüyor iştahımın azaldığı durumlarda kullanıyorum bu gün parça parça 2 3 3 3 olmak üzere kullandım ama pek fazla bir iştah etkisi göremedim
      bunu ne şekilde kullanmalıyım ve EN ÖNEMLİSİ İNSÜLİN Sivilce yapar mı?

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.