Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

Merhaba 37 yasindayim 2 senedir bu sporu yapmaktayim yasimdan dolayi agirlik arttirmamda zorluk cekiyorum bir sıçrayis olarak bir kereligine dece testo enante dbol kuru yapmayi dusunuyorum hocamdan suphem yok zaten kendinkullaniyor pct ye gerek yok dedi cok okuyunca herkes decaya bi on yargili abilerimden kardeslerimden bir fikir amacli yorum destek alabilirmiyim simdiden herkese cok tesekkur ederim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

d3lici    27

PCTye çok büyük bir ihtimalle gerek olacaktır böyle bir kürde bilginiz olsun 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Equipoise    333

O hocadan uzak durmanızı tavsiye ederim. Yaştan dolayı kilo arttıramıyorum gibi Bi durum yok, idmanda ve beslenmede problem vardır. Ben uyarımı yapmış olayım küre girseniz de hayal kırıklığı olacaktır. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MenPowers    51

deca ve pct ye gerek yok hem de bu yaşta ve hocanıza güveniyorsunuz bence yapmanız gereken ilk iş o hocayı her yerden engellemek

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
CarlayanAdam, Bir saat önce yazdı:

Merhaba 37 yasindayim 2 senedir bu sporu yapmaktayim yasimdan dolayi agirlik arttirmamda zorluk cekiyorum bir sıçrayis olarak bir kereligine dece testo enante dbol kuru yapmayi dusunuyorum hocamdan suphem yok zaten kendinkullaniyor pct ye gerek yok dedi cok okuyunca herkes decaya bi on yargili abilerimden kardeslerimden bir fikir amacli yorum destek alabilirmiyim simdiden herkese cok tesekkur ederim

Millet decanın zararlarından bahsediyor bir daha düzelemeyen var tövbe eden var adam PCt gerek yok demiş çok ilginç vallaha cepleri para görecek diye insan sağlığıyla oynanmaz benim tavsiyem testoE+Turinabol yap vücudu bi görürsün istersen danabolla değiştir ama danabolun balon gibi şişip sönersin turibabol daha yavaş ve daha oturaklı kas kütlesi bırakır en azından.. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zafer44    121

işin garibi insanlar bu tarz andavallilara hoca diyor testo deca dbol kürüne gireceksin sonunda pct yok diyecek sonra sen buraya geleceksin kuşum kalkmıyor başlığı adı altında eline aldığın testislerinle forumdan yardım isteyeceksin bol şans şimdiden 

• ahahaha 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bilmedigim icin soruyorum cok okuyunca kafam cok karisti oyuzden sormak fikir almak istedim decayi kullanmayip yanina ne alabilirim peki 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Equipoise, Bir saat önce yazdı:

O hocadan uzak durmanızı tavsiye ederim. Yaştan dolayı kilo arttıramıyorum gibi Bi durum yok, idmanda ve beslenmede problem vardır. Ben uyarımı yapmış olayım küre girseniz de hayal kırıklığı olacaktır. 

Peki deca yerine ne kullanabilirim bilmedigim icin fikir almak daha guzel olur onceden 112 kilo olarak basladim cok sukur 89 90 arasi kilom soyle ornek vereyim bench preste 60 kg ustune cikamiyorum ister istmez moralim cok bozuluyor pes etme noktasina dahi geldim 

d3lici, Bir saat önce yazdı:

PCTye çok büyük bir ihtimalle gerek olacaktır böyle bir kürde bilginiz olsun 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrahtkty, 24 dakika önce yazdı:

Millet decanın zararlarından bahsediyor bir daha düzelemeyen var tövbe eden var adam PCt gerek yok demiş çok ilginç vallaha cepleri para görecek diye insan sağlığıyla oynanmaz benim tavsiyem testoE+Turinabol yap vücudu bi görürsün istersen danabolla değiştir ama danabolun balon gibi şişip sönersin turibabol daha yavaş ve daha oturaklı kas kütlesi bırakır en azından.. 

Tesekkur ederim uyariniz icin 

Emrahtkty, 25 dakika önce yazdı:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Equipoise    333

Kendimden örnek vereyim haftada 2 göğüs günüm var, 6 set bench press ve 4 set butterfly. Bu kadar başka hareket yok. Bench press yaparken 6-8 tekrar aralığında yapıyorum. Dinlenmeler 3 5 dk. Butterfly ise 12-15 tekrar aralığı, hedef pump, dinlenmeler 1 dk. (peşine de aksesuar hareketler var, 8 set Lateral raise yan omuz için, bir de 4 set arka kol hareketi) 

Bu şekilde profesyonel bir program uygulanmalı. Push pull leg sistemini bir araştırın bence. Beslenme ise kgx2 protein kgx0.5 yağ ve yeteri kadar karbonhidrat alınırsa biraz sabırla kolayca ağırlık artacaktır. İlla ilaç kullanmak istiyorsan sadece 500mg testo 12 hafta işini görecektir. 

Ben natural olarak 100kg bench press bandına rahatlıkla çıkmıştım. Zor değil 

CarlayanAdam, Bir saat önce yazdı:

Peki deca yerine ne kullanabilirim bilmedigim icin fikir almak daha guzel olur onceden 112 kilo olarak basladim cok sukur 89 90 arasi kilom soyle ornek vereyim bench preste 60 kg ustune cikamiyorum ister istmez moralim cok bozuluyor pes etme noktasina dahi geldim 

tarihinde Equipoise tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
cavalera    93

Buyuk ihtimal o hoca size temin edecegi icin bu sekilde konusmustur. Ben 38 yasimda basladim vucut gelistirmeye, 70 kilodan 82-83 e kadar calisarak ciktim, 4-5 sene sonra kure girdim. Yukarida da belirtildigi gibi ilk kurden bu kadar cesitli urunleri vucudunuza sokmaniza bence gerek yok. Tek ester testesterone (ornegin enanthate) size ilk basta yeterli olacaktir. Vucudun verecegi tepkilere gore ileriki kurlerde daha cok bilgi sahibi olup daha ciddi kurlere girersiniz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
weldan    157
Equipoise, 6 dakika önce yazdı:

Kendimden örnek vereyim haftada 2 göğüs günüm var, 6 set bench press ve 4 set butterfly. Bu kadar başka hareket yok. Bench press yaparken 6-8 tekrar aralığında yapıyorum. Dinlenmeler 3 5 dk. Butterfly ise 12-15 tekrar aralığı, hedef pump, dinlenmeler 1 dk. (peşine de aksesuar hareketler var, 8 set Lateral raise yan omuz için, bir de 4 set arka kol hareketi) 

Bu şekilde profesyonel bir program uygulanmalı. Push pull leg sistemini bir araştırın bence. Beslenme ise kgx2 protein kgx0.5 yağ ve yeteri kadar karbonhidrat alınırsa biraz sabırla kolayca ağırlık artacaktır. İlla ilaç kullanmak istiyorsan sadece 500mg testo 12 hafta işini görecektir. 

Bence arkadaşın yaşını da baz almak lazım. O yaşlarla 20 li yaşlar arasında ister istemez fark oluyor. Bi de güç dediğiniz şey biraz da genetik maalesef. Gerçi benim iki katım ağırlıkla çalışıp benim yarım kadar olan çocuklarda tanıdım. İnsan vücudu gerçekten çok fazla göreceli. Yine de o hoca dediği insandan kesinlikle uzak durması lazım. Benim en yakın arkadaşlarımdan biri salon sahibi. Kendisi deca dan sonra pct bile yapmıyor. Ama ben onun haricinde hiç rastlamadım. Bu demek olmuyor ki herkes pct yapmasın. Dışarıdan kür danışmanlığı yaptığı kişilere kürün yanında pct ürünlerini de aldırıyor ki belki ilerleyen zamanda temin edilemez diye. Kendinin istisna olduğunun farkında. Böyle garip hocaların söyledikleriyle gelen arkadaşlara üzülüyorum. Gerçekten Türkiye'de bu AAS işleri bilinmiyor. Bu tarz bi forum olmasa yok yere başı yanacak. 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Equipoise, 10 dakika önce yazdı:

Bana soyledigi persembe 1ml deca pazartesi testo 1ml sonra hem deca testo karisik birer milim olarak sadece testoyu kullaninca bir sey yapmama gerek varmi tesekkur ederim ilginiz icin yoruyorum sizleri cok okuyunca aklim cok karisiyor 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
weldan, 2 dakika önce yazdı:

Bence arkadaşın yaşını da baz almak lazım. O yaşlarla 20 li yaşlar arasında ister istemez fark oluyor. Bi de güç dediğiniz şey biraz da genetik maalesef. Gerçi benim iki katım ağırlıkla çalışıp benim yarım kadar olan çocuklarda tanıdım. İnsan vücudu gerçekten çok fazla göreceli. Yine de o hoca dediği insandan kesinlikle uzak durması lazım. Benim en yakın arkadaşlarımdan biri salon sahibi. Kendisi deca dan sonra pct bile yapmıyor. Ama ben onun haricinde hiç rastlamadım. Bu demek olmuyor ki herkes pct yapmasın. Dışarıdan kür danışmanlığı yaptığı kişilere kürün yanında pct ürünlerini de aldırıyor ki belki ilerleyen zamanda temin edilemez diye. Kendinin istisna olduğunun farkında. Böyle garip hocaların söyledikleriyle gelen arkadaşlara üzülüyorum. Gerçekten Türkiye'de bu AAS işleri bilinmiyor. Bu tarz bi forum olmasa yok yere başı yanacak. 

Uzun zamandir taniyorum ama niye oyle dedi bende bilmiyorum cunku yapipta pct yapmadan aklim almadi oyuzden sorarak ogrenerek hareket etmek bence daha saglikli tesekur ediyorum ilginiz icin 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
steroidnediryahu, 14 dakika önce yazdı:

Pct ye gerek yok diyosa ilaclar bostur :DD deca diye testo. 

Sadece testo enante kullansam gene pct yapmam gereklimi deceyi okudum bayagi sikintiliymis gercekten yok yok kalsin deca 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
cavalera, 4 saat önce yazdı:

Buyuk ihtimal o hoca size temin edecegi icin bu sekilde konusmustur. Ben 38 yasimda basladim vucut gelistirmeye, 70 kilodan 82-83 e kadar calisarak ciktim, 4-5 sene sonra kure girdim. Yukarida da belirtildigi gibi ilk kurden bu kadar cesitli urunleri vucudunuza sokmaniza bence gerek yok. Tek ester testesterone (ornegin enanthate) size ilk basta yeterli olacaktir. Vucudun verecegi tepkilere gore ileriki kurlerde daha cok bilgi sahibi olup daha ciddi kurlere girersiniz.

Peki testo enante kullandigimda bitiminde bir pct yapmam gereklimi 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Yigit3541    124

Pct den korkacak, yapmasam olur mu diyecek bir durum yok. 

PCT nin amacı normale dönme süren hızlandırman ve kaybı minimuma düşürmen. 

Neden pct yapmak istemiyorsun? 

Ne kullanırsan kullan primo, Dianabol dahil Bi süre sonra doğal hormon sistemini baskılayacaktır ve pct gerekecektir. 

Bana göre testesteronun olduğu bir kürde pct %100 şarttır çünkü doğal üretim tamamen duracaktır,only testo da dahil.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
cavalera    93
CarlayanAdam, 10 saat önce yazdı:

Peki testo enante kullandigimda bitiminde bir pct yapmam gereklimi 

Kure girmeden once ve kur sonunda yapacaginiz teste gore normal hormonal degerlerinize donebilmek icin nasil PCT yapacaginizi belirlersiniz. Hormonal degerleriniz bozulacagi icin PCT yapma olasiliginiz yuksek. PCT korkulacak birsey degil, eger kur yapmayi kafaya koyduysaniz PCT de yapmayi goze alacaksiniz ki yeniden belirtmek isterim ki korkulacak birsey degil. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Testocu, 12 saat önce yazdı:

Kaç mg kullancan testoyu ..

200 mg 1 ml olarak vurulsam nasil olur

Testocu, 12 saat önce yazdı:

Kaç mg kullancan testoyu ..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Efeedd    105

Hocam konuyu okudum, senin yapacağın en iyi iş önce bi ne yaptığını öğrenmek. Daha deca ne bilmiyosun bide vurucaksın kendine pct yapmadan.

Üşenme gir araştır oku, sağlığın bu arabana bile daha çok özen gösterirsin :D sonra takımı eline almak var bu işin sonunda.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
sturkiyev2    2
zafer44, 20 saat önce yazdı:

işin garibi insanlar bu tarz andavallilara hoca diyor testo deca dbol kürüne gireceksin sonunda pct yok diyecek sonra sen buraya geleceksin kuşum kalkmıyor başlığı adı altında eline aldığın testislerinle forumdan yardım isteyeceksin bol şans şimdiden 

Dostum karşısında konuştuğun adam 37 yaşında biraz daha saygılı ol 👍🏻

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zafer44    121
sturkiyev2, 1 saat önce yazdı:

Dostum karşısında konuştuğun adam 37 yaşında biraz daha saygılı ol 👍🏻

Ben ne diyorum sen ne söylüyorsun kime karşı saygılı olacağımı senden öğrenecek değilim dikkat edersen şahsın hoca dedigi adam için bu terim kullanılmış 42 yaşında nasıl konuşacağımi senden öğrenecek de değilim ayrıca sana itaf edilmiş ise cevap hakkını kullanırsın başkasının avukatlığını  yapma sen neye nasıl cevap vereceğini bil önce bol şans 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.