Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Hayri

Only primo

Önerilen İletiler

Hayri    1

Selamünaleyküm abilerim kardeşlerim 

Kısaca kendimden bahsedeyim yaş 18 boy 179 kilo 82

Ağır bir işte çalışıyorum yüksek protein karbonhidrat la besleniyorum sert antrenman yaparım

Doktorlar bu ilacı zayıf kişilere kilo alsın die yazdıklarını biliyorum ve doktor çocuğun hormonlarını bozacak değil ya zararı olsa yazmaz diye düşündüm ve bende gelişemiyorum gelişim oluyordurda verilen emeğin karşılığı değil only primo yapmaya karar verdim  gelişim olmuyor oluyordur da verilen emeğimin karşılığı değil bu kürle hormon dengelerini bozmadan gelişim kaydetmek mümkün olur diye düşünüyorum sizin fikirleriniz nelerdir? 

1.hafta =100mg

4.hafta =100mg

7.hafta=200mg 

11.hafta=200mg 

14.hafta=200mg

17.hafta =100mg 

20.hafta=100mg

Sabırlıyımdır ve böyle birşey yapacağım sizin fikirleriniz nelerdir 

IMG_20200613_224100_292~2.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hayri    1
goktanb, 15 dakika önce yazdı:

bu dozajlarla etki alamayacağını düşünüyorum ve doğal sistemin de kapanabilir 

Ama yabancı kaynaklarda fazla etkilemeyeceğini söylüyor 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hayri    1

Birde tıpta kullanıldığında 3 haftada 1 enjekte edenler nsl kilo alıyor 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
weldan    157
Hayri, 53 dakika önce yazdı:

İlla ki etki alırsın ama bu dozajlarda senin üretimine geç de olsa etki yapacaktır. 100 lük primobolan ı adamlar aylık ya da 3 haftalık periyodlarla vuruyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.769
Hayri, 46 dakika önce yazdı:

Protein sentezini artırarak dokularda onarım ve hızlı yenilenme sağlıyor.Kadın ve çocuklara verilebilen bir steroid.Fakat dozlar ve kullanım süresi önemli hpta yı baskılamaması ve kapatmaması için.Böyle yapacağına 10 hafta düşük doz bir testoyla kullansan daha mantıklı olurdu.Bitince de 30 gün klomenle pct yapardın.Bu steroid uzun süreler kullanılmaya uygun değil.Dht denilen hormon vucutta çok fazla lider konumda olduğunda yıkıcı ve bozucu durumlara neden oluyor.En fazla reseptörünün bulunduğu prostat bezi ve dht+ östrojen hassasiyeti büyüme yapıyor.Ben ilk kullandığım winstrolden sonra prostatta büyüme sıkıntısı yaşadım.Hala da aynı ve işeme sorunları yaşatıyor zaman zaman.Değmez biraz kilo kas alıcam diye başka sorunlar yaşanmamalı.

İnsülin hapları daha ciddi kilo artışı yaşatıyor.Yalnız kan şekerinin düşmesine izin vermemelisin.Bir haftada 4-5 kg aldırıyor.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mhmt38    302
metinav, 2 dakika önce yazdı:

Protein sentezini artırarak dokularda onarım ve hızlı yenilenme sağlıyor.Kadın ve çocuklara verilebilen bir steroid.Fakat dozlar ve kullanım süresi önemli hpta yı baskılamaması ve kapatmaması için.Böyle yapacağına 10 hafta düşük doz bir testoyla kullansan daha mantıklı olurdu.Bitince de 30 gün klomenle pct yapardın.Bu steroid uzun süreler kullanılmaya uygun değil.Dht denilen hormon vucutta çok fazla lider konumda olduğunda yıkıcı ve bozucu durumlara neden oluyor.En fazla reseptörünün bulunduğu prostat bezi ve dht+ östrojen hassasiyeti büyüme yapıyor.Ben ilk kullandığım winstrolden sonra prostatta büyüme sıkıntısı yaşadım.Hala da aynı ve işeme sorunları yaşatıyor zaman zaman.Değmez biraz kilo kas alıcam diye başka sorunlar yaşanmamalı.

İnsülin hapları daha ciddi kilo artışı yaşatıyor.Yalnız kan şekerinin düşmesine izin vermemelisin.Bir haftada 4-5 kg aldırıyor.

Hocam insulin  hapı kullanmanın ağır bir yan etkisi, tehlikesi var midir. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.769
Mhmt38, Bir saat önce yazdı:

Hocam insulin  hapı kullanmanın ağır bir yan etkisi, tehlikesi var midir. 

İnsülinin en büyük tehlikesi kan şekerinin düşmesine fırsat verildiğinde ortaya çıkan koma hali...Bu mereti kullananlar devamlı yiyecek başka yolu yok :)

tarihinde metinav tarafından düzenlendi
  • Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Yigit3541    124
metinav, 6 saat önce yazdı:

İnsülinin en büyük tehlikesi kan şekerinin düşmesine fırsat verildiğinde ortaya çıkan koma hali...Bu mereti kullananlar devamlı yiyecek başka yolu yok :)

Hocam bu insülin hapları ve etkileri hakkında daha fazla bilgi görmek isterim. 

Kaynaklar malum sınırlı tecrübeniz varsa paylaşabilir misiniz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.769
Yigit3541, 5 dakika önce yazdı:

Hocam bu insülin hapları ve etkileri hakkında daha fazla bilgi görmek isterim. 

Kaynaklar malum sınırlı tecrübeniz varsa paylaşabilir misiniz.

Kendi üzerimde bazı konuları netleştirmek adına 4-5 gün gibi bir süre incelediğim ve uygun olduğunu düşündüğüm bir versiyonunu kullandım.

Bir kaç gün içinde yeme miktarını ve iştahı değiştirmeden 2 kg aldım ve acemilikten olsa gerek yada teorik bilgilerle uygulama farkından, son aksam gece 2-3 gibi baş dönmesi ateş halsizlik ve bunaltı haliyle kala kaldım.Dedim gidiyoruz galiba :) 

Aslında sebebi aldığım dozun fazla olması, çünkü piyasada düşük dozu kalmamış bunu buldum ilk gün kırdım öyle içtim, baktım bir şey olmuyor tam tablet alınca böyle oldu :)

Süfonülire-diamicron kullanıcaktım fakat tüm gün insülin seviyesini ayarlamak zor olur diye, daha hafif ve kısa etkili repaglinid-novonorm ilacını kullandım.Aslında aynı ilaç ailesinin diğer ferdi nateglinid daha effektif ve sorunsuzdu, fakat fiyat yüksek diye maalesef bunu denedim.Yediği halde kilo alamayanlar en azından düşük doz veya sadece spor sonrası öğünde bile kullansalar bu yönde fayda görebilirler.

Yaptığı iş, doğal insülin salgısını daha fazla arttırması ve karbonhidrat ve proteinin daha fazla hücrelere taşınması.Bir kaç handikapı var o noktalara girmeyeceğim kafa karışmasın diye...

Asıl niyetim forziga adındaki ilacı denemek.İlerde alır dener paylaşırım bakarsınız... :)

• Beğen 3
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav, 11 dakika önce yazdı:

Kendi üzerimde bazı konuları netleştirmek adına 4-5 gün gibi bir süre incelediğim ve uygun olduğunu düşündüğüm bir versiyonunu kullandım.

Bir kaç gün içinde yeme miktarını ve iştahı değiştirmeden 2 kg aldım ve acemilikten olsa gerek yada teorik bilgilerle uygulama farkından, son aksam gece 2-3 gibi baş dönmesi ateş halsizlik ve bunaltı haliyle kala kaldım.Dedim gidiyoruz galiba :) 

Aslında sebebi aldığım dozun fazla olması, çünkü piyasada düşük dozu kalmamış bunu buldum ilk gün kırdım öyle içtim, baktım bir şey olmuyor tam tablet alınca böyle oldu :)

Süfonülire-diamicron kullanıcaktım fakat tüm gün insülin seviyesini ayarlamak zor olur diye, daha hafif ve kısa etkili repaglinid-novonorm ilacını kullandım.Aslında aynı ilaç ailesinin diğer ferdi nateglinid daha effektif ve sorunsuzdu, fakat fiyat yüksek diye maalesef bunu denedim.Yediği halde kilo alamayanlar en azından düşük doz veya sadece spor sonrası öğünde bile kullansalar bu yönde fayda görebilirler.

Yaptığı iş, doğal insülin salgısını daha fazla arttırması ve karbonhidrat ve proteinin daha fazla hücrelere taşınması.Bir kaç handikapı var o noktalara girmeyeceğim kafa karışmasın diye...

Asıl niyetim forziga adındaki ilacı denemek.İlerde alır dener paylaşırım bakarsınız... :)

Metin abi şimdi repaglinid-novonorm isimli hapı eczaneden alsak ve spordan sonra tavsiye edilen miktarı kullansak kaslara daha fazla protein taşınmasına yardımcı mı oluyoruz ? Bu ilacın devamlı kullanımında karaciğere bir etkisi var mı ?  Ne sıklıkla kullanılmalı ve hormon testinde hangi parametreler takip edilmeli ? Bu konular benim için çok yeni böyle şeyler okuyunca suyun yüzeyindeki buzdağından suyun altındaki buzdağına geçiyoruz :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.769
NamasteGodDamnİt, 1 saat önce yazdı:

Metin abi şimdi repaglinid-novonorm isimli hapı eczaneden alsak ve spordan sonra tavsiye edilen miktarı kullansak kaslara daha fazla protein taşınmasına yardımcı mı oluyoruz ? Bu ilacın devamlı kullanımında karaciğere bir etkisi var mı ?  Ne sıklıkla kullanılmalı ve hormon testinde hangi parametreler takip edilmeli ? Bu konular benim için çok yeni böyle şeyler okuyunca suyun yüzeyindeki buzdağından suyun altındaki buzdağına geçiyoruz :)

İnan bu konu, steroid mekanizmasindan  cok daha derin ve ciddi seviyede bilgi gerektiriyor.İnsülin salgısını arttırıyor, yemek öncesi alindiginda besin emilimi daha fazla olacaktir.Saglikli insanlarin sürekli kullanmasini önermiyorum.Bir iki ay deneyimlemek sonra birakmak yeterli olur.

İlaclarin %90 ı karacigerde metabolize oluyor ve ister istemez belli oranlarda zorlamaktadir.Prospektüs de yazan uyarilari göz önüne almak gerekiyor.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Yigit3541    124
metinav, 19.06.2020 - 23:14 yazdı:

Hocam bu deneyimleri ve değerli bilgileri bir köşeye not aldım denersem tecrübelerimi paylaşırım,insülinin anabolik olduğu Bir gerçek ve ne kadar riskleri bulunsada denemek istiyorum. 

Okuduğum araştırmalarımda, yabancı forumlarda lantus kullanımını takip ediyorum ve denemek istiyorum ama bundan önce bu tip oral formlarla kendimi deneyerek emin adımlarla ilerlemek istiyorum. 

İlk işim kan şekeri ölçüm cihazı almak böyle birşeye başlamadan önce, kas yapmak Tabiki önemli ama sağlımızdan olmamalıyız ilk önce. 

Teşekkürler değerli bilgiler için. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.769
Yigit3541, Şimdi yazdı:

Hocam bu deneyimleri ve değerli bilgileri bir köşeye not aldım denersem tecrübelerimi paylaşırım,insülinin anabolik olduğu Bir gerçek ve ne kadar riskleri bulunsada denemek istiyorum. 

Okuduğum araştırmalarımda, yabancı forumlarda lantus kullanımını takip ediyorum ve denemek istiyorum ama bundan önce bu tip oral formlarla kendimi deneyerek emin adımlarla ilerlemek istiyorum. 

İlk işim kan şekeri ölçüm cihazı almak böyle birşeye başlamadan önce, kas yapmak Tabiki önemli ama sağlımızdan olmamalıyız ilk önce. 

Teşekkürler değerli bilgiler için. 

Lantus en akilci ve mantiklisi insülinler icinde.Bazal insülin ve günde tek doz kullaniliyor ve tüm gün asiriya sokmadan calisiyor.Kan sekeri düsme koma gibi durumlar hic olmuyor, veya cok cok nadir.

Benim genetik olarak insülinim fazla salgilaniyor ve cok cabuk kilo artiyor beslenmeyi degistirmeme gerek kalmadan.Bu deneme onun icindi aslinda ve ögrenecegimi ögrendim. 😀

Oral formlarin iyi tarafi kolay ve dogru secim yapildiginda ciddi kazanimlar elde edilebilir.Eger niyetiniz varsa sadece gida alimina endeksli kisa form kullanilabilir.Nateglinid daha iyi ve sadece gida alindiginda calisiyor.Digerleri cok güclü ve devamli agzinizda bir seyler olmali.Bu zamanla asiri kaloriden yaglanmayi arttirir.

Lantus disaridan alinan steroid gibi dusunulmeli.Kendi urettigimiz insülin degil ve pankreasi kullanmiyor.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.769
Hayri, 10 dakika önce yazdı:

Cevap veren herkese teşekkürler @metinavhocam çok sağolun verdiğiniz bilgilerden dolayı 

Kusura bakma, konu acilis noktasindan farkli yerlere sürüklendi biraz :)

Sana kolay gelsin simdiden.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hayri    1
metinav, 7 saat önce yazdı:

Kusura bakma, konu acilis noktasindan farkli yerlere sürüklendi biraz :)

Sana kolay gelsin simdiden.

Sorun değil hocam iyi günler 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hayri    1
agfitness, 7 saat önce yazdı:

Bizim çok eski Oldschool tayfası 90lı yıllarda ve 2000lerin başında kürde ve kür sonrası bir müddet daha kazancı tutmak adına kullanırdık. O da 300mg-600mg arası dozajlar öyle 1 ampulle bir cacık olmaz hazır vücuduna yazık edersin. Zaten formun çok zayıf. Önce yemeyi içmeyi sporu düzgün yapın kardeşim. Her şeyin hakkını verdiniz de iğnesi tableti kaldı ya 18 yaşındasın daha kaç yıl spor yaptın Allah aşkına yazık vücudunuza organlarına.

Sağlıklı sporlar...

Kardeşim burda konu açtım hocalarımın fikirleri neler diye bilgi sahibi olmak için öyle birşey yazmışsınki küfür gibi eğer bilgi vericeksen dinlerim ama bu şekilde konuşma çeki düzen ver kendine benden büyüksün diye beni aşağılayamazsın 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
oguzhanarsll    10

İleriye dönük sorunu olmayan ilaç insülindir fakat kullanım esnasında zarar verebilir.

Benim görüşüm insülin yerine testo bolde turinabol gibi basit ve kısa kürler yapman

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zafer44    121

1978 doğumluyum eski bir boksörüm 1996 amatör gençler şampiyonluğum ile başlayan tabi önceside mevcut ringe çıktığımda yaşım 12 filandı sanırım babam allah rahmet etsin muhammed ali hayranı bir adamdı tabi biz onun gölgesi dahi olamayiz ama.kendimce birşeyleri başarmış bu spordan para kazanmış 2010 lar da profosyönel hayatımı sonlandırmış biriyim bizim zamanımızda da vardı bu roid işleri ama memlekette çok anlayanda yoktu rahat rahat bulma şansın da yoktu vs kaldı ki kullanman zaten şansın yok kanda çıktığı an birşeyler direk diskalifiye oluyordun ve milli olmuş biri olarakta lisans in elinden ucuverir giderdi o yüzden çok sağlam beslenirdim çok sağlam antrenmalar yapardım yaw zaten gencim ruhum bedenime dar geliyor hani aklimizin ucuna gelmezdi bu tarz şeyler kullanmak zaten tavan yaptığı dönem ne işin olur testo ile baska anabolik ile şimdiki gençler işin kolayına kaçıyor hemen plaj vücudu yapalım body giyelim şekil yapalım yahu yaş 18 testonun kralı şuan sende zaten ne işin var guzel kardeşim oğlumla yasitsin bu arada önce  beslen beslen beslen bunu çözdün mu sonra antrenmani çöz hareketleri doğru yap sert yap ağır gir o kasları geliştir geldin mi 23 24 yaşlarına baktin gelişim olmuyor araştır vücudunu tani ufak bir kür ile basla gor vücudun nasil tepki veriyor yada burak( loving ) ile prof çalışma yap bakın güzel kardeşlerim bu spor maddiyat sporu aynı zamanda bu konu uzar gider ha diceksin ki sen kullanmadın mi evet ama prof spor yaparken asla ilk kürümü 39 yaşında yaptım geniş vaktim ve zamanım var 3 çocuğum var yaşı  18 den başlayan 16 ve son tekne kazintisi bir kızım daha var 1 yaşında yani benim ipe asacağım  unum yok haliyle elegede ihtiyacım yok beslen sağlam spor yap bir kac sene sabret sonra gene konuşalım bol şans 

• Beğen 2
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
oguzhanarsll    10
zafer44, 6 dakika önce yazdı:

1978 doğumluyum eski bir boksörüm 1996 amatör gençler şampiyonluğum ile başlayan tabi önceside mevcut ringe çıktığımda yaşım 12 filandı sanırım babam allah rahmet etsin muhammed ali hayranı bir adamdı tabi biz onun gölgesi dahi olamayiz ama.kendimce birşeyleri başarmış bu spordan para kazanmış 2010 lar da profosyönel hayatımı sonlandırmış biriyim bizim zamanımızda da vardı bu roid işleri ama memlekette çok anlayanda yoktu rahat rahat bulma şansın da yoktu vs kaldı ki kullanman zaten şansın yok kanda çıktığı an birşeyler direk diskalifiye oluyordun ve milli olmuş biri olarakta lisans in elinden ucuverir giderdi o yüzden çok sağlam beslenirdim çok sağlam antrenmalar yapardım yaw zaten gencim ruhum bedenime dar geliyor hani aklimizin ucuna gelmezdi bu tarz şeyler kullanmak zaten tavan yaptığı dönem ne işin olur testo ile baska anabolik ile şimdiki gençler işin kolayına kaçıyor hemen plaj vücudu yapalım body giyelim şekil yapalım yahu yaş 18 testonun kralı şuan sende zaten ne işin var guzel kardeşim oğlumla yasitsin bu arada önce  beslen beslen beslen bunu çözdün mu sonra antrenmani çöz hareketleri doğru yap sert yap ağır gir o kasları geliştir geldin mi 23 24 yaşlarına baktin gelişim olmuyor araştır vücudunu tani ufak bir kür ile basla gor vücudun nasil tepki veriyor yada burak( loving ) ile prof çalışma yap bakın güzel kardeşlerim bu spor maddiyat sporu aynı zamanda bu konu uzar gider ha diceksin ki sen kullanmadın mi evet ama prof spor yaparken asla ilk kürümü 39 yaşında yaptım geniş vaktim ve zamanım var 3 çocuğum var yaşı  18 den başlayan 16 ve son tekne kazintisi bir kızım daha var 1 yaşında yani benim ipe asacağım  unum yok haliyle elegede ihtiyacım yok beslen sağlam spor yap bir kac sene sabret sonra gene konuşalım bol şans 

Çok güzel özetlemişsiniz hocam şu zamanda roid ürünlerini temin etmek kadar kolay birşey yok 1-2 kür geçmişi olan antrenör oluyor 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
weldan    157
zafer44, 26 dakika önce yazdı:

O kadar güzel özetlemişsin ki zafer abi inan sırf bu gençler için foruma konu açacağım. Ben 8 yıl önce çok ağır bir omuz sakatlığı geçirdim ki bilen bilir bu sporda omuzda problem yaşarsan geri dönüşü kolay olmuyor. Hala buralarda takılmamızın sebebi bu işe gönül vermiş olmak. Yarın itibariyle spora tekrar başlıyorum. İlk önce herhangi bir anabolizan kullanmadan sadece birkaç ayda ne kadar gelişilebilir bunu gençlere göstereceğim. Resimleriyle beraber ne kullandım ne yaptım hepsini sadece örnek olmak amacıyla foruma atacağım. Beni tanıyanlar hava atmayacağımı bilirler. Bu tarz öncesi sonrası işleri bana göre değil zaten. Belli bir yaştan sonra da zaten umrunda olmuyor insanın. Ben 116-117 kiloları yüzde 13-15 arası yağ oranıyla gördüm. Tekrar bu işler nasıl yapılırdan ziyade gençlerin nelere dikkat etmesini anlatacağım. Takviyeler, antreman metodları, belli bir noktaya geldikten sonra anabolikler hepsini nerde ne kadar kullandım anlatacağım. Şimdi ki genç arkadaşlarda sabır yok. Ben tam 3 yıl aralıksız bulk dolaştım. Kimseye hava atmak gibi bir niyetim hiçbir zaman olmadı. Genç arkadaşımızı uyarmışlar ama o hala kalkıp bir de atar yapıyor. Üstelik buradaki kimse onu tanımaz etmez. Kimse onun kötülüğünü de istemiyor. Önünde duran et parçasını sadece işemek için kullandığı zaman yandım anam diyorlar. Gelişim çağındayken kapatacağı mekanizmanın nasıl çalıştığını bile bilmiyor. Oysa şu an vücudu nükleer santral gibi. Bunun farkında değil. Sabır maalesef bizim toplumumuzda ender bulunuyor..

Saygılar..

• Vayyyy!! 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Deity    171
metinav, 19.06.2020 - 23:14 yazdı:

metin abi insülin formları günde tek öğün için kullanılabilir mi(antrenman sonrası)? ve bu hangisi olmalı?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.769
Deity, 33 dakika önce yazdı:

metin abi insülin formları günde tek öğün için kullanılabilir mi(antrenman sonrası)? ve bu hangisi olmalı?

Tabiki, actigim konuda var.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zafer44    121
weldan, 2 saat önce yazdı:

O kadar güzel özetlemişsin ki zafer abi inan sırf bu gençler için foruma konu açacağım. Ben 8 yıl önce çok ağır bir omuz sakatlığı geçirdim ki bilen bilir bu sporda omuzda problem yaşarsan geri dönüşü kolay olmuyor. Hala buralarda takılmamızın sebebi bu işe gönül vermiş olmak. Yarın itibariyle spora tekrar başlıyorum. İlk önce herhangi bir anabolizan kullanmadan sadece birkaç ayda ne kadar gelişilebilir bunu gençlere göstereceğim. Resimleriyle beraber ne kullandım ne yaptım hepsini sadece örnek olmak amacıyla foruma atacağım. Beni tanıyanlar hava atmayacağımı bilirler. Bu tarz öncesi sonrası işleri bana göre değil zaten. Belli bir yaştan sonra da zaten umrunda olmuyor insanın. Ben 116-117 kiloları yüzde 13-15 arası yağ oranıyla gördüm. Tekrar bu işler nasıl yapılırdan ziyade gençlerin nelere dikkat etmesini anlatacağım. Takviyeler, antreman metodları, belli bir noktaya geldikten sonra anabolikler hepsini nerde ne kadar kullandım anlatacağım. Şimdi ki genç arkadaşlarda sabır yok. Ben tam 3 yıl aralıksız bulk dolaştım. Kimseye hava atmak gibi bir niyetim hiçbir zaman olmadı. Genç arkadaşımızı uyarmışlar ama o hala kalkıp bir de atar yapıyor. Üstelik buradaki kimse onu tanımaz etmez. Kimse onun kötülüğünü de istemiyor. Önünde duran et parçasını sadece işemek için kullandığı zaman yandım anam diyorlar. Gelişim çağındayken kapatacağı mekanizmanın nasıl çalıştığını bile bilmiyor. Oysa şu an vücudu nükleer santral gibi. Bunun farkında değil. Sabır maalesef bizim toplumumuzda ender bulunuyor..

Saygılar..

Şimdi sevgili weldan kardeşim bu forumda bir sürü bilgi var daha önce tecrübe etmiş ve bunlari foruma yazarak paylaşan şimdi burda en kıymetli arkadaşlardan biri metinav bey kardeşim zubonk vardı bir ara ikisi pek geçinemez ise de:)) her ikiside kıymetli arkadaşlarımız sizlerde oylesiniz lakin forum sahibi burak hoca çok sabırlı bir insan belli yani neden mi bu gençlerin başlıklarına iyi tahammül ediyor tabiki soracağız sora sora deneyimleyerek daha da gelişeceğiz şimdi ben inan ki yeniyim bu işte yabancı kaynaklar şunlar bunlar derken bu forum dan çok şey öğrendim ben salona giderken yanıma 5 tişört 3 4 tane don 2 tane şort alırdım ve eve döndüğüm de bunlar pert olurdu şimdi diyorlarki biz hiç terlemeyelim yada çok terlemeyelim ama hemende vücudumuz olsun boksör olduğum için hayatım boyunca sporla uğraştım ölene kadar da devam edeceğim vücudumda kırılmadık kemik kalmadı diyebilirim bel altım hariç:)) % 10 12 yag oranlarina 30 yaşıma kadar sahiptim aktiftim çünkü sonrası biraz geriledi e artik yaşım 42 testo seviyemiz düşüyor her geçen gün kendi çapımızda sağlığımıza zarar vermeden yada az zarar vererek en minimalize diyeyim kürler yapıyoruz testonun verdiği o hissiyat seni adeta gençliğine götürüyor adelelerdeki o sert görünüm içinin dolu olmasi bu tarz hazlar seni bu yaştan sonra mutlu ediyor ayni zamanda şimdi benim hanim ayni zamanda hemşire bir çok şeye de erişebiliyorum b.kunu çıkarmadan yani hanımı zora koymadan vs şimdi sana soruyorum 18 yaşında ki bir genç ki benimde oğlum var aynı yaşta günde vallahi 6 kez banyoya giriyor yani çocuk testo makinası diyorum ki oğlum az itinalı kullan ileride lazım olacak hızlı giden atin b.ku olayı gelmesin başına şimdi bu çocuk niye testo veya başka bir anabolik kulansin güzel kardeşim spor çok yapmıyor ama adalesi fiziği guzel neden genç yapmasa bile adamda testo tavan ben napiyorum yırtınıyorum ki yukarı çıkarayım dışarıdan alıyoruz bu da bizim yaştaki insanları MUTLU ediyor vel hasıl gençlere tavsiyem arkadaşlar prof değilseniz yaşınız kırkı aşmadıysa bu işlerden para kazanmıyorsanız haliniz vaktiniz yerinde değil ise gençliğinize yazık edersiniz sonra (Pişmanım, Çok üzgünüm, kuşum kalkmıyor vs ) gibi başlıklar açıp bozulan sagliklarinizi yerine getirmeye çalışırsınız sonuç hüsran olur yazık günahtır kendinize zulüm etmeyin hayırlı geceler.

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.