Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Blitzkrieg

Testo prop-tren acetate-oxandrolon kür tavsiyesi

Önerilen İletiler

metinav    4.562
Blitzkrieg, Bir saat önce yazdı:

Bu arada kan tahlillerime baktımda hocam t3 değerim 4.2 😁😁😁 en yüksek referans değeri de 4.4 müş bu iyi bir şey mi?

Şuan için iyi definasyona katkısı olur, ama ilerleyen günlerde o değer yavaş yavaş aşağı düşecektir.Vucudundaki yağlar gittikçe metabolizma yavaşlar...

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Blitzkrieg    133
metinav, 3 saat önce yazdı:

Şuan için iyi definasyona katkısı olur, ama ilerleyen günlerde o değer yavaş yavaş aşağı düşecektir.Vucudundaki yağlar gittikçe metabolizma yavaşlar...

O zaman yardımlarınızla, bir yolunu bulup tekrar yükseltiriz hocam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Deity    171
metinav, 01.07.2020 - 12:54 yazdı:

Definasyon için düşük karbo ve yüksek t3, bulk için yüksek karbo ve düşük t3 anlayışı trenbolona uyuyor.Yağları yak sonra karbonhidrata aban:)

peki hocam düşük tiroid prolaktin yükseltmez mi? bu süreçte ne yapmamız gerekir

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.562
Deity, 24 dakika önce yazdı:

peki hocam düşük tiroid prolaktin yükseltmez mi? bu süreçte ne yapmamız gerekir

Prolaktinin troidle doğrudan bir bağlantısı yok.Tiroid trenbolon küründe doğal olarak düşüyor belli bir süre sonra.Prolaktin için bildiğiniz gibi cabaser kullanıyoruz genelde.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Blitzkrieg    133

Bugün kürdeki 8. Günüm. Bir haftada 2.5 kilo verip 97 kiloya düşmüşüm. Hacmimden yana bir kaybım yok, bel bölgem sıkılaştı. Onun dışında günde 5 litre ve üstü su içmeme rağmen koyu sarı idrar yapıyorum. Agresiflik,sinir veya öfke kontrol edememe gibi bir durum olmadı fakat bazen önümde mal mal bekleyen insana saldırasım geliyor 😁 haricinde bu konuyla ilgili başka bir şeyim yok. Aşırı derecede terliyorum. Öyle böyle değil, dışarı çıkıp azıcık yürüsem eriyip gidiyorum. Bir de geceleri uyuyorum fakat çok uyuyamıyorum. Normalde 9-10 gibi kalkardım, şimdi Sabah 7-8 gibi kendiliğimden kalkıyorum .Şimdilik bu kadar. Saygılarımla

@metinav

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.562
Blitzkrieg, 39 dakika önce yazdı:

Bugün kürdeki 8. Günüm. Bir haftada 2.5 kilo verip 97 kiloya düşmüşüm. Hacmimden yana bir kaybım yok, bel bölgem sıkılaştı. Onun dışında günde 5 litre ve üstü su içmeme rağmen koyu sarı idrar yapıyorum. Agresiflik,sinir veya öfke kontrol edememe gibi bir durum olmadı fakat bazen önümde mal mal bekleyen insana saldırasım geliyor 😁 haricinde bu konuyla ilgili başka bir şeyim yok. Aşırı derecede terliyorum. Öyle böyle değil, dışarı çıkıp azıcık yürüsem eriyip gidiyorum. Bir de geceleri uyuyorum fakat çok uyuyamıyorum. Normalde 9-10 gibi kalkardım, şimdi Sabah 7-8 gibi kendiliğimden kalkıyorum .Şimdilik bu kadar. Saygılarımla

@metinav

İlk etapta fazla suyu atıyorsun bu gayet normal.İdrar maalesef portakalsuyu gibi oluyor bitene kadar.Daha da şiddetlenecektir yan etkiler ileriki günlerde.Metabolizman hızlı ve yoğun enerji üretiyor, idmanı çok aşırı sert ve özellikle kardiyo temelli yapmana gerek yok.Daha çok eksik bölgelerine ağırlık vermeye çalış.Kolay gelsin...:)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Blitzkrieg    133
metinav, Bir saat önce yazdı:

İlk etapta fazla suyu atıyorsun bu gayet normal.İdrar maalesef portakalsuyu gibi oluyor bitene kadar.Daha da şiddetlenecektir yan etkiler ileriki günlerde.Metabolizman hızlı ve yoğun enerji üretiyor, idmanı çok aşırı sert ve özellikle kardiyo temelli yapmana gerek yok.Daha çok eksik bölgelerine ağırlık vermeye çalış.Kolay gelsin...:)

Teşekkür ederim sayın hocam :)

kardiyoyu sabahları yapıyorum 1 saat aç karnına birde idmandan sonra 30 dakika.

şu an eksik olduğum bölgeler: göğüslerim.. parçalayamıyorum bir türlü.. ama ufaktan şekillenmeye başladı. Bir de karın bölgem. Bel simidim var birazcık onu yok etmem gerekiyor ama nasıl yapılır bilmiyorum. Onun dışında sırtım omzum ve kollarım çok sağlam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Blitzkrieg    133

Hocam hep trenbolonun etkilerinden bahsettik. Bundan bahsederken, bunun dışında clenbuterol ilk yan etkisini bugün göstermeye başladı. Ellerimde aşırı titreme var. Şu an yatıyorum ve oldukça rahat bir pozisyondayım ama kalbim sanki elimin içindeymiş gibi atıyor. Nabzımı ölçtüm dakikada 110 atıyor. Geçen hafta yarım tablet kullanıyordum. Şu an bir tablete çıkardım. İlaç gerçekten çok güçlüymüş. Şu an uyuyamıyorım bile. Sizce bu etkiler normal mi 

@metinav

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.562
Blitzkrieg, 28 dakika önce yazdı:

Hocam hep trenbolonun etkilerinden bahsettik. Bundan bahsederken, bunun dışında clenbuterol ilk yan etkisini bugün göstermeye başladı. Ellerimde aşırı titreme var. Şu an yatıyorum ve oldukça rahat bir pozisyondayım ama kalbim sanki elimin içindeymiş gibi atıyor. Nabzımı ölçtüm dakikada 110 atıyor. Geçen hafta yarım tablet kullanıyordum. Şu an bir tablete çıkardım. İlaç gerçekten çok güçlüymüş. Şu an uyuyamıyorım bile. Sizce bu etkiler normal mi 

@metinav

O etki clenbuterolden mi ? 

Trenbolonun da benzer etkisi var gece gogus bölgesini ter icinde birakmasinin nedeni kalbin dengesiz kasilmasini sagliyor.Aritmi yapiyor, tasikardi yapiyor. Tam uykuya dalacaksin kalbin durup dururken yerinden cikacak gibi atiyor. Bu ister istemez telaslandiriyor insani.Ya kalbim durursa ya ölürsem gibi 😬

Clenbuterolle bu etki cok artiyor. İstersen cleni birak trenbolona alissna kadar...

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Blitzkrieg    133
metinav, 25 dakika önce yazdı:

O etki clenbuterolden mi ? 

Trenbolonun da benzer etkisi var gece gogus bölgesini ter icinde birakmasinin nedeni kalbin dengesiz kasilmasini sagliyor.Aritmi yapiyor, tasikardi yapiyor. Tam uykuya dalacaksin kalbin durup dururken yerinden cikacak gibi atiyor. Bu ister istemez telaslandiriyor insani.Ya kalbim durursa ya ölürsem gibi 😬

Clenbuterolle bu etki cok artiyor. İstersen cleni birak trenbolona alissna kadar...

Hocam şu an göğüs bölgemden terlemiyorum alnımdan aşağı doğru soğuk soğuk ter akıyor. Haklısınız trenbolondan olabilir.. akşam saat 20 gibi clenbuterol attım bir tane, yanınada sert bi kahve içtim sonra bir saat cardio yaptım. Saat 20den beri elim durmadan titriyor kalbimde aynı şekilde yüksek atıyor. Cleni geçen sene aldığımda, aldığım kişi başlarken yarım tablet başla hatta çeyrek bile başlayabilirsin ama sakın bir tabletin üstüne çıkma demişti. Dediğiniz gibi trene alışana kadar clenin dozunu yine düşürücem yarım tablete. Eğer yine aynı etkileri görürsem, komple bırakıcam hocam.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.562
Blitzkrieg, 4 saat önce yazdı:

Hocam şu an göğüs bölgemden terlemiyorum alnımdan aşağı doğru soğuk soğuk ter akıyor. Haklısınız trenbolondan olabilir.. akşam saat 20 gibi clenbuterol attım bir tane, yanınada sert bi kahve içtim sonra bir saat cardio yaptım. Saat 20den beri elim durmadan titriyor kalbimde aynı şekilde yüksek atıyor. Cleni geçen sene aldığımda, aldığım kişi başlarken yarım tablet başla hatta çeyrek bile başlayabilirsin ama sakın bir tabletin üstüne çıkma demişti. Dediğiniz gibi trene alışana kadar clenin dozunu yine düşürücem yarım tablete. Eğer yine aynı etkileri görürsem, komple bırakıcam hocam.

Clenbuterolün 8-9 saat gibi etki süresi var.Uykuna engel olmamasi icin daha erken saatlerde alsan iyi olur.Kullandigin marka balkan sa dozaj belli ve tablet sayisi da az cok belli.Baska markaysa icerigindeki miktarda sorun olsbilir.Vucuduna birden yüklenme alistikça arttir dozu.Daha küre yeni basladin acele etme.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Blitzkrieg    133
metinav, 1 saat önce yazdı:

Clenbuterolün 8-9 saat gibi etki süresi var.Uykuna engel olmamasi icin daha erken saatlerde alsan iyi olur.Kullandigin marka balkan sa dozaj belli ve tablet sayisi da az cok belli.Baska markaysa icerigindeki miktarda sorun olsbilir.Vucuduna birden yüklenme alistikça arttir dozu.Daha küre yeni basladin acele etme.

Balkan değil hocam elysian pharma kullanıyorum geçen seneden kalmıştı. Ziyan olmasın diye kullanıyorum ama etkisi aşırı yüksek. Bugün almayıp, yarın sabah yarım alıcam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zafer44    121

Evet sevgili arkadaşım ben clen kadar pis bişey görmedim ayni etkileri ve belkide daha fazlasını yaşayan biri olarak gercekten dikkat edilmesini tavsiye ediyorum normalde elimde tek titreme olmaz ama clen kullanmaya başladığım zaman yaw.yok böyle bor titreme oturduğum yerde nabzim 120 nin üstünde bana göre sadece antrenman öncesi alınması yeterli ben bir clen i dörde bölüp öyle alıyorum gun içinde o bile beni tedirgin ediyor lakin yağ yakimina kesinlikle etkisi var tabi doğru beslenme ve antrenmanida unutmamak kaydı ile küründe başarılar diliyorum arkadaşım sağlıklı sporlar 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Blitzkrieg    133
zafer44, 23 dakika önce yazdı:

Evet sevgili arkadaşım ben clen kadar pis bişey görmedim ayni etkileri ve belkide daha fazlasını yaşayan biri olarak gercekten dikkat edilmesini tavsiye ediyorum normalde elimde tek titreme olmaz ama clen kullanmaya başladığım zaman yaw.yok böyle bor titreme oturduğum yerde nabzim 120 nin üstünde bana göre sadece antrenman öncesi alınması yeterli ben bir clen i dörde bölüp öyle alıyorum gun içinde o bile beni tedirgin ediyor lakin yağ yakimina kesinlikle etkisi var tabi doğru beslenme ve antrenmanida unutmamak kaydı ile küründe başarılar diliyorum arkadaşım sağlıklı sporlar 

Değerli arkadaşım. 
çok haklısınız :) bugün hiç kullanmayacam yarın ise dozu yarıya düşürücem. Çok teşekkür ediyorum size de sağlıklı sporlar diliyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Deity    171
zafer44, 13 saat önce yazdı:

cleni dörde bölmek? tansiyon hastası olabilir misin

bahsettiğin yanetki trene daha çok benziyor(daha önce tren kullanmadım) clende en azından normal dozda böyle birşeye rastlamadım  tren varken cleni kesmen daha iyi zorlamaya gerek yok @Blitzkrieg

konunun sıkı takipçisiyim sonraki kürüm buna benzer olacak inş B|

tarihinde Deity tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Clen tehlike benim tansiyonumu 21-22 ye cıkardıgı gün bıraktım bidaha elimi sürmedim.Öksürük tutmuştu öksürürken beynim patlıcak gibi hissediyordum aman arkadaşlar dikkat edin clene.Bende vogel labor kullanmıstım overdose olabilir benimki de

tarihinde steroidnediryahu tarafından düzenlendi
bozuldu

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Blitzkrieg    133
Deity, 9 saat önce yazdı:

bahsettiğin yanetki trene daha çok benziyor(daha önce tren kullanmadım) clende en azından normal dozda böyle birşeye rastlamadım  tren varken cleni kesmen daha iyi zorlamaya gerek yok @Blitzkrieg

İnşallah değerli arkadaşım :)
dün hiç clen almadım. O gece çok rahat ve erkenden uyudum. Daha önce balkan cleni ve bulgar cleni kullanmıştım. Piramit şeklinde gidiyordum hiç bir şey olmuyordu. Ama bunda 1 tabletin üstüne bile çıkamadım şu zamana kadar. Bugün yarım tablet alıcam tekrar.

bende daha önce hiç trenbolon girmemiştim. Ama şu an kendime kızıyorum neden girmedin diye 😁😁 etkisi ve hissiyatı çok efsane olan bir ilaç

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zafer44    121
Deity, 10 saat önce yazdı:

Bildiğim hiç bir rahatsızlığım yok doktor kontrollerim düzenlidir lakin işte belki yaş faktörü vs olabilir belkide sporda kendimi kaybediyor olmam da etkili olabilir sonuçta 42 yaşındayım eski bir sporcu olarak belki biraz fazla zorlamışızdır gençliğimizde çevre faktörleri vs bilemiyorum ama herkeste farklı reaksiyon gösteriyor bence clen herkes dikkat etsin bol şans 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Blitzkrieg    133

GÜNCELLEME:
kürümün 4. Haftasındayım şu an. 96 kiloda çakıldım daha düşemiyorum. Fakat muazzam bir güç artışım oldu. Üst göğüste dumbeller ile 40-40 10 tekrarı nizami bir şekilde yapabiliyorum artık ve hiç zorlanmıyorum. Bütün bölgelerdeki hareketlerimi süper setli yapıyorum. Yaklaşık olarak 1 sette 2-3 hareket yapıyorum. Terlemem azaldı. Vücudumda muazzam bir değişim yaşadım. Kürün ilk gününden beri; gün aşırı olmak şeklinde haftada 350 testo p alıyordum. Bu hafta trenbolonu 300e çıkardım. Testonun verdiği etkiden dolayı libidom aşırı yüksek sürekli sert geziyorum ve düzenli cinsel hayatım olmasına rağmen, mastürbasyon yapma gereği duyuyorum. İnsanlar bana baktığı zaman, bendeki değişimi hemen farkedebiliyorlar ve bu çok güzel bir şey. Aynaya baktığım zaman ben bile aşırı mutlu oluyorum 😁. Onun dışında yan etki olarak, idrarım iyice koyulaştı çok su içmeme rağmen. Öksürük olsun, yüksek ateş olsun, bunların hiç biri olmadı. Birde cleni kullandığım için aşırı hızlı nabzım vardı ve bu beni çok rahatsız ediyordu. O yüzden 4. Haftama girişte cleni kullanmayı bıraktım. Sinirlilik ve depresiflik konusuna gelince, çok nadir yaşıyorum. Genelde kız arkadaşımla tartışrken tahammülüm olmuyor onun dışında ise başka hiç bir şeyim yok. Bir de şu sıralar vücudumun direncinin düştüğünü ve kırgın olduğumu hissediyorum. Önceden sürekli cam açık uyurdum bir şey olmazdı fakat şimdi camı açıp uyuduğumda, sabahına çok kötü oluyorum. Boğazım acıyor vücudumun her tarafı tutuluyor. Bu yüzden biraz daha dikkatli olmaya karar verdim.

@metinav @Deity @HOPBA01

şimdilik bu kadar.. saygılarımla

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.562
Blitzkrieg, 3 saat önce yazdı:

GÜNCELLEME:
kürümün 4. Haftasındayım şu an. 96 kiloda çakıldım daha düşemiyorum. Fakat muazzam bir güç artışım oldu. Üst göğüste dumbeller ile 40-40 10 tekrarı nizami bir şekilde yapabiliyorum artık ve hiç zorlanmıyorum. Bütün bölgelerdeki hareketlerimi süper setli yapıyorum. Yaklaşık olarak 1 sette 2-3 hareket yapıyorum. Terlemem azaldı. Vücudumda muazzam bir değişim yaşadım. Kürün ilk gününden beri; gün aşırı olmak şeklinde haftada 350 testo p alıyordum. Bu hafta trenbolonu 300e çıkardım. Testonun verdiği etkiden dolayı libidom aşırı yüksek sürekli sert geziyorum ve düzenli cinsel hayatım olmasına rağmen, mastürbasyon yapma gereği duyuyorum. İnsanlar bana baktığı zaman, bendeki değişimi hemen farkedebiliyorlar ve bu çok güzel bir şey. Aynaya baktığım zaman ben bile aşırı mutlu oluyorum 😁. Onun dışında yan etki olarak, idrarım iyice koyulaştı çok su içmeme rağmen. Öksürük olsun, yüksek ateş olsun, bunların hiç biri olmadı. Birde cleni kullandığım için aşırı hızlı nabzım vardı ve bu beni çok rahatsız ediyordu. O yüzden 4. Haftama girişte cleni kullanmayı bıraktım. Sinirlilik ve depresiflik konusuna gelince, çok nadir yaşıyorum. Genelde kız arkadaşımla tartışrken tahammülüm olmuyor onun dışında ise başka hiç bir şeyim yok. Bir de şu sıralar vücudumun direncinin düştüğünü ve kırgın olduğumu hissediyorum. Önceden sürekli cam açık uyurdum bir şey olmazdı fakat şimdi camı açıp uyuduğumda, sabahına çok kötü oluyorum. Boğazım acıyor vücudumun her tarafı tutuluyor. Bu yüzden biraz daha dikkatli olmaya karar verdim.

@metinav @Deity @HOPBA01

şimdilik bu kadar.. saygılarımla

Tren dozunu arttırmak bir çözüm, onun yanında hormon değerlerinin de belki dengesi bozulmuş olabilir.Tiromel yarım tablet ekleyebilirsin...Vucut ağrıları ve tutulmalar elektrolit eksilmesinden olabildiği gibi taurin yetersizliğinden de olur.Bunları dışarıdan alabilirsin...

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Blitzkrieg    133

Tren dozunu arttırmak bir çözüm, onun yanında hormon değerlerinin de belki dengesi bozulmuş olabilir.Tiromel yarım tablet ekleyebilirsin...Vucut ağrıları ve tutulmalar elektrolit eksilmesinden olabildiği gibi taurin yetersizliğinden de olur.Bunları dışarıdan alabilirsin...

Tamam dır hocam teşekkür ederim. Bu hafta içi kan tahlili yaptırıcam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Blitzkrieg    133

@metinav

sayın metin hocam. Yaşadığım iş kazası nedeniyle 3 gündür ilaç alamıyorum. Parmağımdaki tendonlar kesildi ameliyat oldum. 1-1.5 ay spor yapamam muhtemelen. Kürde de 6. Haftamda idim. Mecbur kürü kesip pct yapmam gerekiyor. Böyle olmasına çok üzüldüm fakat böyle olması gerekiyor. Bana bu konu hakkında ne önerebilirsiniz?

saygılarımla

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.562
Blitzkrieg, 48 dakika önce yazdı:

@metinav

sayın metin hocam. Yaşadığım iş kazası nedeniyle 3 gündür ilaç alamıyorum. Parmağımdaki tendonlar kesildi ameliyat oldum. 1-1.5 ay spor yapamam muhtemelen. Kürde de 6. Haftamda idim. Mecbur kürü kesip pct yapmam gerekiyor. Böyle olmasına çok üzüldüm fakat böyle olması gerekiyor. Bana bu konu hakkında ne önerebilirsiniz?

saygılarımla

Geçmiş olsun.

Hcg kullan 2-3 doz 1500 iü...Sonra ilaçların yarılanma sürelerini göz önüne alarak vucudundan çıkmasını bekle.Ardından pct ilaçlarına başla 30 gün sürsün...

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Blitzkrieg    133

Geçmiş olsun.

Hcg kullan 2-3 doz 1500 iü...Sonra ilaçların yarılanma sürelerini göz önüne alarak vucudundan çıkmasını bekle.Ardından pct ilaçlarına başla 30 gün sürsün...

Sağolun hocam. Peki pregnly kullanırken arimidrks alayım mı yarım tablet

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aakyez    25

clenbuterol  hammaddesi oldukça ucuz ve aynı zamanda da çok güçlü bir ürün. Bu yüzden merdiven altı markalar bol bol basmaktan çekinmiyor. Moldovita vardı bi ara delirtiyordu :D  Balkan kullanıp bu kadar sorun yaşayan görmedim. İyi forumlar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.