Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Blitzkrieg

Testo prop-tren acetate-oxandrolon kür tavsiyesi

Önerilen İletiler

Blitzkrieg    133

Merhabalar değerli forum üyeleri ve hocalarım.

yaşım 22 boyum 1.91 kilom ise 99

daha öncesinde 20 haftalık bir bulk kürü yapmıştım. Testo enanhtate(haftada 500)ve boldenone(haftada 400) şeklinde. @metinav hocam sayesinde başarılı bir pct döneminide bitirdim. Ve artık spor salonlarıda açıldığına göre, tekrardan 12 haftalık güzel bir definasyon kürüne girmek istiyorum.

Kürümde olacaklar;

testosterone propionate:haftada 350(her gün 50lik dozlar halinde) 12 hafta

trenbolon asetat:Haftada 350(her gün 50lik dozlar halinde) ilk 10 hafta

oxandrolone:piramit sistemi eşliğinde doz arttırımı 10 hafta

clenbuterol:4 hafta kullanıp 2 hafta ara verip 4 hafta daha kullanmak.

Pct yaptıktan sonra hormanlarım tekrar düzelmeye başladı. Tabiki küre girmeden önce detaylı bir şekilde tekrar kan tahlili yaptırıcam.

bunun dışında, kür esnasında özelliklede trenbolon kürü sürecinde dikkat etmem gereken unsunlar nelerdir? Ne yapmalıyım,nelere dikkat etmeliyim? Vücuduma minimum yan etkileri almak için ne tür inhibitörleri kullanmam gerek gibi unsurlar. açıkçası bu benim 4. Kürüm olacak ve ilk defa trenbolon kürüne giricem.

Sayın @metinav ve diğer değerli hocalarım tavsiyelerinizi bekliyorum.

saygılarımla

tarihinde Blitzkrieg tarafından düzenlendi
Eksik bilgi
  • ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Wh00    149
Blitzkrieg, 4 saat önce yazdı:

daha öncesinde 20 haftalık bir bulk kürü yapmıştım. Testo enanhtate(haftada 500)ve boldenone(haftada 400) şeklinde. @metinav hocam sayesinde başarılı bir pct döneminide bitirdim. Ve artık spor salonlarıda açıldığına göre, tekrardan 12 haftalık güzel bir definasyon kürüne girmek istiyorum.

Kürümde olacaklar;

Pct yaptıktan sonra hormanlarım tekrar düzelmeye başladı. Tabiki küre girmeden önce detaylı bir şekilde tekrar kan tahlili yaptırıcam.

bunun dışında, kür esnasında özelliklede trenbolon kürü sürecinde dikkat etmem gereken unsunlar nelerdir? Ne yapmalıyım,nelere dikkat etmeliyim? Vücuduma minimum yan etkileri almak için ne tür inhibitörleri kullanmam gerek gibi unsurlar. açıkçası bu benim 4. Kürüm olacak ve ilk defa trenbolon kürüne giricem.

saygılarımla

Benim 3.tren kürüm hatta yanlış hoca yönlendirmesiyle ilk 2yi tren girdim 3.de kendim trenle devam ettim direk trenden başlıyınca

Özellikle testo trenden yüksek almadığım zaman yan etkiler çok fazla artıyor bende

ve ilk kürümde sanırım 100-150 mg alıyordum tren a. Alıyordum ve o bile ağır geldi asetat yan etkiinin en yüksek formu direk 350 ile başlaman iyi olmaz 2günde 1 50 ile başlamanı öneririm

Sana direk en önemli yan etkilerdrn bahsediyim 

eşin sevgilin varsa inanılmaz tahammülsüz ve agresif oluyorsun her şey batıyor hatta eşin sevgilin olmasada en yakının kimse bu söylediklerimi ona yapıyorsun hatta çok daha fazlaasını

Sinir,Öfke,Tahammülsüzlük,Yüksek ateş,Sürekli terleme ve özellikle gece uyurken terleme soğuk terle uyanma carsaf Tişört değiştirme, Uykusuzluk, yarım uyku, tren öksürüğü(1kere yaşadım çok kötüydü ama sonra daha yaşamadım)

Sinir öfkeyide söyle açıklıyım 

Birşeye sinirleniyorsun ama öfkeni atamıyorsun içinde öfke devam ediyor kontrol edebilene kadar yükseldikçe daha çok yükseliyorsun 

Şuan 3.Trenim hala sinirlendiğimde kontrol etmek zor oluyor 

Özellikle cabaser ve arimidexi testle değerlere göre al normal kürlerden daha önemli olduğunu farkettim tren küründe ikiside çok düşüncede yan etkiler çok artıyor

Önerdiğim 150mg başlangıcı sana 350mgden daha az verim vermeyecek 

Testoyu treni kestikten sonra 2-3 hafta devam etmek çok mantıklı hatta 4 bile olur bence ben direk ikisini kestiğimde ağır bir düşüş yaşamıstım psikolojik olarak 

Bunlar kendi deneyimlerim tecrübelerim 

son not olarakta takıntısız,relax biriyim tren kürü dışında :) 

• Beğen 2
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.562
Blitzkrieg, 14 saat önce yazdı:

Kürümde olacaklar;

saygılarımla

Oxandrolonu sabit 50 mg da tut, 4-5 hafta kullan.Clenbuterolü piramit seklinde arttir ve ara ver 2 hafta.Trenbolonun testoyla 1/1 oraninda olmasi vucudu anabolik agırlıklı yapar ge östrojenin sert etkileri yumusar belki kontrol etmeye gerek de kalmayabilir.Östrojen icin arimidex, prolaktin icin cabaser gerekir.Prolaktinin yükselmesini, yüksek doz b6 vitamini de engelliyor diye bir söylenti var, fakat ne oranda gerceklesiyor belirsiz.

Bol su icmen böbrek sağlıgın icin faydali olacaktir.Karacigerini korumak icin destekler kullanmaya çalış.Trenbolon glikojeni tükettigi icin beslenmende ona göre revizyonlar yapmalisin.Uykusuzluk icin yine bitkisel veya ilac türevi bir seyler gerekebilir.Omega 3 yaglari damarlarini koruyacaktir.Onun disinda kaslarinda glutamin,taurin ve magnezyum tükenmesi olabilir takviye edersin, bunu kramplardan ve kasilmalardan anlayabilirsin....Trenbolon 10 haftayi gecmesin.

Sağlikli sporlar

• Beğen 2
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.562
Wh00, 14 saat önce yazdı:

Benim 3.tren kürüm hatta yanlış hoca yönlendirmesiyle ilk 2yi tren girdim 3.de kendim trenle devam ettim direk trenden başlıyınca

Özellikle testo trenden yüksek almadığım zaman yan etkiler çok fazla artıyor bende

ve ilk kürümde sanırım 100-150 mg alıyordum tren a. Alıyordum ve o bile ağır geldi asetat yan etkiinin en yüksek formu direk 350 ile başlaman iyi olmaz 2günde 1 50 ile başlamanı öneririm

eşin sevgilin varsa inanılmaz tahammülsüz ve agresif oluyorsun her şey batıyor hatta eşin sevgilin olmasada en yakının kimse bu söylediklerimi ona yapıyorsun hatta çok daha fazlaasını

Sinir,Öfke,Tahammülsüzlük,Yüksek ateş,Sürekli terleme ve özellikle gece uyurken terleme soğuk terle uyanma carsaf Tişört değiştirme, Uykusuzluk, yarım uyku, tren öksürüğü(1kere yaşadım çok kötüydü ama sonra daha yaşamadım)

Birşeye sinirleniyorsun ama öfkeni atamıyorsun içinde öfke devam ediyor kontrol edebilene kadar yükseldikçe daha çok yükseliyorsun 

Özellikle cabaser ve arimidexi testle değerlere göre al normal kürlerden daha önemli olduğunu farkettim tren küründe ikiside çok düşüncede yan etkiler çok artıyor

Testoyu treni kestikten sonra 2-3 hafta devam etmek çok mantıklı hatta 4 bile olur bence ben direk ikisini kestiğimde ağır bir düşüş yaşamıstım psikolojik olarak 

Güzel yazmışsın yan etkilerini, dozun bir de arttığını düşünsün okuyanlar :D

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Wh00    149
metinav, 50 dakika önce yazdı:

Güzel yazmışsın yan etkilerini, dozun bir de arttığını düşünsün okuyanlar :D

Hocam kür içinde tren e. 600ü denedim 2 hafta aman dedim en son ps4 oynarken hırstan çıldırıp terliyordum 😂 Ve büyük ihtimalle benim 600 diye vurduğum 400-500dür 😂

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Blitzkrieg    133
metinav, 6 saat önce yazdı:

Oxandrolonu sabit 50 mg da tut, 4-5 hafta kullan.Clenbuterolü piramit seklinde arttir ve ara ver 2 hafta.Trenbolonun testoyla 1/1 oraninda olmasi vucudu anabolik agırlıklı yapar ge östrojenin sert etkileri yumusar belki kontrol etmeye gerek de kalmayabilir.Östrojen icin arimidex, prolaktin icin cabaser gerekir.Prolaktinin yükselmesini, yüksek doz b6 vitamini de engelliyor diye bir söylenti var, fakat ne oranda gerceklesiyor belirsiz.

Bol su icmen böbrek sağlıgın icin faydali olacaktir.Karacigerini korumak icin destekler kullanmaya çalış.Trenbolon glikojeni tükettigi icin beslenmende ona göre revizyonlar yapmalisin.Uykusuzluk icin yine bitkisel veya ilac türevi bir seyler gerekebilir.Omega 3 yaglari damarlarini koruyacaktir.Onun disinda kaslarinda glutamin,taurin ve magnezyum tükenmesi olabilir takviye edersin, bunu kramplardan ve kasilmalardan anlayabilirsin....Trenbolon 10 haftayi gecmesin.

Sağlikli sporlar

@metinav hocam tavsiyeleriniz için çok teşekkür ederim:) muhtemelen 10 haziran gibi başlarım küre.. yarın kan tahlili yaptırıcam sonuçlarını burada sizinle paylaşırım mutlaka. Açıkçası ilk trenbolon kürüm olacak birazcık heyecanlıyım.. acaba bu kürün tanına bir de masteron eklesem mi diye düşünüyorum girmişken tam gireyim diye. Sizce bir sıkıntısı olur mu? Onun dışında, bazıları aromasin kullan diyor arimidex yerine fakat önceki pct sürecinden kalan baya bir arimidexim var o yüzden bir daha fazla meblalar verip aromasin almak istemiyorum. Cabaseri mutlaka almam lazım. Bunlar dışında bir de glikojeni tükettiği için düzenlemeler yapmalısın demişsiniz hocam. Ne gibi düzenlemelere mesela biraz daha açıklayabilir misiniz?

saygılarımla

Wh00, 16 saat önce yazdı:

Değerli arkadaşım yorumun için teşekkür ederim :)

çok şükür eşim sevgilim fLan yok. Bu küre gireceğimde böyle olası etkileri bildiğim için hepsinden elimi ayağımı çektim😁 sadece sporuma odaklanmak istiyorum.

malum korona zamanında olduğumuz için tren öksürüğünün hiç hoş karşılanacağını düşünmüyorum 😁 özellikle yüksek ateş öksürük falan çok yanlış zamanda olacak yan etkiler ama olsun.. dozları gün aşırı geceleri vururum uyumadan önce(tabi uyuyabilirsem) 😁

içimde bir heyecan var.. güzel bir şeyler olacağına inanıyorum

saygılarımla

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.562
Wh00, 6 saat önce yazdı:

Hocam kür içinde tren e. 600ü denedim 2 hafta aman dedim en son ps4 oynarken hırstan çıldırıp terliyordum 😂 Ve büyük ihtimalle benim 600 diye vurduğum 400-500dür 😂

Eminim dozları daha da düşüktür.Çünkü çok sert yan etkileri var orjinal dozlarda.Birde enantat esteri yavaş ve az çözündüğü için biraz daha yumuşak davranıyor vucuda :)

Blitzkrieg, 5 saat önce yazdı:

hocam tavsiyeleriniz için çok teşekkür ederim:) muhtemelen 10 haziran gibi başlarım küre.. yarın kan tahlili yaptırıcam sonuçlarını burada sizinle paylaşırım mutlaka. Açıkçası ilk trenbolon kürüm olacak birazcık heyecanlıyım.. acaba bu kürün tanına bir de masteron eklesem mi diye düşünüyorum girmişken tam gireyim diye. Sizce bir sıkıntısı olur mu? Onun dışında, bazıları aromasin kullan diyor arimidex yerine fakat önceki pct sürecinden kalan baya bir arimidexim var o yüzden bir daha fazla meblalar verip aromasin almak istemiyorum. Cabaseri mutlaka almam lazım. Bunlar dışında bir de glikojeni tükettiği için düzenlemeler yapmalısın demişsiniz hocam. Ne gibi düzenlemelere mesela biraz daha açıklayabilir misiniz?

saygılarımla

Beslenmende karbonhidratı arttırırsan halsizlik gibi yan etkiler daha az olabilir, fakat o zamanda define olamayabilirsin.Çok düşürürsen bu sefer de idman yapamayacak hale gelebilirsin.Trenbolon harcatıyor glikojeni kaslarda.Amacını iyi belirleyip beslenmeni de ona göre ayarlamalısın söylemek istediğim o.Troidleri de yavaşlatıyor sağlam pump yapıyor çabuk şişip kalıyor kaslar.Sebebi laktik asit birikmesi büyük ihtimalle.

Senin bileceğin bir şey masteron olmaz da winstrol olabilir, ama bence olabildiğince yalın tut kürünü ve kullandığın steroidleri daha iyi tanırsın etkilerini hissedersin.Gerekli görürsen 5. haftadan sonra eklersin revize edersin.Ama gerek duyacağını zannetmiyorum.

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Blitzkrieg    133
metinav, 49 dakika önce yazdı:

Beslenmende karbonhidratı arttırırsan halsizlik gibi yan etkiler daha az olabilir, fakat o zamanda define olamayabilirsin.Çok düşürürsen bu sefer de idman yapamayacak hale gelebilirsin.Trenbolon harcatıyor glikojeni kaslarda.Amacını iyi belirleyip beslenmeni de ona göre ayarlamalısın söylemek istediğim o.Troidleri de yavaşlatıyor sağlam pump yapıyor çabuk şişip kalıyor kaslar.Sebebi laktik asit birikmesi büyük ihtimalle.

Senin bileceğin bir şey masteron olmaz da winstrol olabilir, ama bence olabildiğince yalın tut kürünü ve kullandığın steroidleri daha iyi tanırsın etkilerini hissedersin.Gerekli görürsen 5. haftadan sonra eklersin revize edersin.Ama gerek duyacağını zannetmiyorum.

Sayın @metinav hocam söylemek istediklerinizi çok iyi anladım. Teşekkür ederimm :)

o zaman masteron yerine son 5 hafta kala kurumak adına winstrol ekleyebilirim dozlarda çok abartmamak şartıyla. 
peki hocam aynı anda tren ile winstrole yüklenmek karaciğeri çok yorar mı? Bunun yanında karaciğer koruyucusu mutlaka gerekli olur

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.562
Blitzkrieg, 1 saat önce yazdı:

Sayın @metinav hocam söylemek istediklerinizi çok iyi anladım. Teşekkür ederimm :)

o zaman masteron yerine son 5 hafta kala kurumak adına winstrol ekleyebilirim dozlarda çok abartmamak şartıyla. 
peki hocam aynı anda tren ile winstrole yüklenmek karaciğeri çok yorar mı? Bunun yanında karaciğer koruyucusu mutlaka gerekli olur

Evet yorar ve koruman gerekir.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Wh00    149
metinav, 3 saat önce yazdı:

Eminim dozları daha da düşüktür.Çünkü çok sert yan etkileri var orjinal dozlarda.Birde enantat esteri yavaş ve az çözündüğü için biraz daha yumuşak davranıyor vucuda :)

Evet hocam yüksek ihtimalle. trende daha sağlam bi labs ürünü deneyemedim hep yerli üretim ama yine yaşadığım yan etkilerden iyi çalıştığını düşünüyorum 😂

son olarak bende bi soru sormak istiyorum Metin hocam size 

Şuan  testo tren e 13. Haftadayım ilk 4-5hafta kısa ester başladım tren a. Boş çıktı büyük ihtimalle hiç yan etki hissetmedim sizede konu açıp yazmıstım 6.haftada uzun estere geçtim 

E2 ve prolaktinim çok düşük tuttuğumu farkettim kürdeyken, suan 10 gündür arimidex, cabaser almıyorum ve kürdeki en yüksek libidomu yasıyorum 

10 gün önceki testimde

Böbrekler referans değerleri içinde

Prolaktin 0,60 referans değerleri içinde ama çok düşük galiba 

Alt 91

Ast 46

Yarın tekrar teste gideceğim E2 ve prolaktinimi merak ediyorum 

Sorum

3-4hafta  doz arttırıp sonra pct yerine 125testo 100 tren devam etsem 4haftada vücut toparlar mı tekrar devam etmek için küre ?

Yada nasıl bir yol izlemeliyim ? Bir öneriniz var mı? 🙏

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Blitzkrieg    133
metinav, 31 dakika önce yazdı:

Evet yorar ve koruman gerekir.

Tamamdır sayın hocam teşekkür ederim :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.562
Wh00, 3 saat önce yazdı:

Evet hocam yüksek ihtimalle. trende daha sağlam bi labs ürünü deneyemedim hep yerli üretim ama yine yaşadığım yan etkilerden iyi çalıştığını düşünüyorum 😂

son olarak bende bi soru sormak istiyorum Metin hocam size 

Şuan  testo tren e 13. Haftadayım ilk 4-5hafta kısa ester başladım tren a. Boş çıktı büyük ihtimalle hiç yan etki hissetmedim sizede konu açıp yazmıstım 6.haftada uzun estere geçtim 

E2 ve prolaktinim çok düşük tuttuğumu farkettim kürdeyken, suan 10 gündür arimidex, cabaser almıyorum ve kürdeki en yüksek libidomu yasıyorum 

10 gün önceki testimde

Böbrekler referans değerleri içinde

Prolaktin 0,60 referans değerleri içinde ama çok düşük galiba 

Alt 91

Ast 46

Yarın tekrar teste gideceğim E2 ve prolaktinimi merak ediyorum 

Sorum

3-4hafta  doz arttırıp sonra pct yerine 125testo 100 tren devam etsem 4haftada vücut toparlar mı tekrar devam etmek için küre ?

Yada nasıl bir yol izlemeliyim ? Bir öneriniz var mı? 🙏

Amacin ne kürü uzatmak mı ? Veya definasyona mı başlamak istiyorsun pct yapmadan ?

Eger farkli bir kür planina gecmek istiyorsan, sadece only testoyla devam edebilirsin 1-1,5 ay.Sonra o plana geciş yaparsin.Uzun esterden kisa estere gecerken ester surelerini dikkate alarak bosluk birakabilirsin daha stabil olur.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Wh00    149
metinav, 8 saat önce yazdı:

Amacin ne kürü uzatmak mı ? Veya definasyona mı başlamak istiyorsun pct yapmadan ?

Eger farkli bir kür planina gecmek istiyorsan, sadece only testoyla devam edebilirsin 1-1,5 ay.Sonra o plana geciş yaparsin.Uzun esterden kisa estere gecerken ester surelerini dikkate alarak bosluk birakabilirsin daha stabil olur.

Hocam elimde 10 hafta testo tren e 10haftada testo p tren a masteron var suan değerlendirmek istediğim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.562
Wh00, 2 saat önce yazdı:

Hocam elimde 10 hafta testo tren e 10haftada testo p tren a masteron var suan değerlendirmek istediğim 

Trenbolon uzun esterden kısa estere geçişte yapsan çok fazla süreler trenbolon kullanmanı tavsiye etmem.Definasyon planın iyi bir sorun yok ama nerdeyse 22 hafta trenbolon kullanmış olacaksın.Ara vermen şart değil reseptörleri farklı ve güçlü bağlanıyor.Arayı düşük testoyla geçirirsen androjen reseptörlerinde artma sağlayabilirsin bir ihtimal, kesin olmamakla birlikte.Çünkü süresi yeterli olur mu bilemem.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Wh00    149
metinav, 53 dakika önce yazdı:

Trenbolon uzun esterden kısa estere geçişte yapsan çok fazla süreler trenbolon kullanmanı tavsiye etmem.Definasyon planın iyi bir sorun yok ama nerdeyse 22 hafta trenbolon kullanmış olacaksın.Ara vermen şart değil reseptörleri farklı ve güçlü bağlanıyor.Arayı düşük testoyla geçirirsen androjen reseptörlerinde artma sağlayabilirsin bir ihtimal, kesin olmamakla birlikte.Çünkü süresi yeterli olur mu bilemem.

Teşekkürler hocam 

Ben bu konu için tekrar son haftalarımda testlerle tekrar bi konu açıyım daha iyi olur sanırım 

Tekrardan bilgilerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkürler hocamm 🙂🙏

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Blitzkrieg    133

Sayın @metinav hocam tekrardan merhabalar.

yaklaşık 3 haftadır düzenli spora tekrar başladım. Geçen hafta verdiğim kan tahlili sonuçlarım bugün çıktı. Ve bu sonuçlara göre başlıktaki yazan küre başlamamın bir sakıncası var mıdır?

716FB665-448D-4BB4-A54C-1542F2E83BFE.thumb.jpeg.44bbccdd1bd3a1af962d7a9723fd9bb7.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Efeedd    105

Oxandrolone çok defa kullandım , only olarak olsun kür içinde olsun, belki bu forumda en çok kullananlardan biriyimdir :)

İlaç zaten çok az etkili sertleştiriyor ve güç katıyor, ama diğerlerinin yanında hiç gibi birşey kalır özellikle hacim konusunda hiç. Pahalıda baya istersen kullanma bi fark yaratmaz. Only kullanınca etkisi hissediliyor ama kürde bana anlamsız geldi saldım. Dbol çok daha iyi.

tarihinde Efeedd tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Blitzkrieg    133
Efeedd, 2 dakika önce yazdı:

Oxandrolone çok defa kullandım , only olarak olsun kür içinde olsun, belki bu forumda en çok kullananlardan biriyimdir :)

İlaç zaten çok az etkili sertleştiriyor ve güç katıyor, ama diğerlerinin yanında hiç gibi birşey kalır özellikle hacim konusunda hiç. Pahalıda baya istersen kullanma bi fark yaratmaz. Only kullanınca etkisi hissediliyor ama kürde bana anlamsız geldi saldım. Dbol çok daha iyi.

Hocam merhabalar.

Bu 3. Oxandrolon kullanmam olacak.

açıkçası ilk kürümde;

oxandrolon+winstrol+clenbuterol+efedein+proviron kullandım ve hayatımda elde ettiğim en derin ve parçalı formu yakaladım 2.5-3 ayda. Bunun etkisini oxandrolona borçluyum :) benim için etkisi tartışılmazdır. Tabi bünyeden bünyeye de değişiklik gösterebilir diye düşünüyorum

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Efeedd    105

Merak ettiğim birşey var açlık hissin nasıldı kullanırken ? Benim acıkma hissi direk yok oluyor oxa kullanınca.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Blitzkrieg    133
Efeedd, 5 dakika önce yazdı:

Merak ettiğim birşey var açlık hissin nasıldı kullanırken ? Benim acıkma hissi direk yok oluyor oxa kullanınca.

Güç artışım olmuştu. Onun dışında acıkma hissimde gidiyordu. Daha önce hiç trenbolon kürüne girmemiştim. Oxandrolonun, trenbolonla olan etkisini açıkçası çok merak ediyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.562
Blitzkrieg, 2 saat önce yazdı:

Sayın @metinav hocam tekrardan merhabalar.

yaklaşık 3 haftadır düzenli spora tekrar başladım. Geçen hafta verdiğim kan tahlili sonuçlarım bugün çıktı. Ve bu sonuçlara göre başlıktaki yazan küre başlamamın bir sakıncası var mıdır?

716FB665-448D-4BB4-A54C-1542F2E83BFE.thumb.jpeg.44bbccdd1bd3a1af962d7a9723fd9bb7.jpeg

Değerlerin küre girmeni engelleyecek durumda değil, fakat pct için gerekli olan herşeyi şimdiden alıp gerekli şartlarda saklamanı tavsiye ederim.Pct yi çok daha iyi uzun ve düzgün yapmalısın.Şuan ki testte her hangi bir etkileyen sebep yoksa, testislerin zayıf çalışıyor yada tembelleşmiş.Ayrıca prolaktin değerinde biraz yüksek.Trenbolon kürlerinde testisler son derece küçülüyor bunu net olarak görebiliyorsun.Yine prolaktinde yükselişe geçebiliyor bunu da biliyorsundur.O nedenle şimdiden bu konuları düşün ve ona göre koruyucu ve atrofiyi azaltıcı uygulamalar yap....

Kür içinde pregnyl veya eşdeğerini düzenli olarak kullan.Cabaser veya eşdeğeri ilaçları da düzgün dozlarda alıp kullanmalısın.Ldl ve vldl kolesterol için faydalı destekleri ekle.Her yapacağın kürden sonra, geri dönüşün ve vucudunun toparlanması daha fazla zor olacaktır.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.562
Blitzkrieg, Bir saat önce yazdı:

Güç artışım olmuştu. Onun dışında acıkma hissimde gidiyordu. Daha önce hiç trenbolon kürüne girmemiştim. Oxandrolonun, trenbolonla olan etkisini açıkçası çok merak ediyorum 

Gayet iyi oluyor bence...Ama oxandrolonu düşük doz almamalısın, en az 50 mg olmalı günlük doz.Winstrolde de durum aynı 50 mg altında 90 kg üzeri insanlar için az ve yetersiz geliyor.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Blitzkrieg    133
metinav, 50 dakika önce yazdı:

Değerlerin küre girmeni engelleyecek durumda değil, fakat pct için gerekli olan herşeyi şimdiden alıp gerekli şartlarda saklamanı tavsiye ederim.Pct yi çok daha iyi uzun ve düzgün yapmalısın.Şuan ki testte her hangi bir etkileyen sebep yoksa, testislerin zayıf çalışıyor yada tembelleşmiş.Ayrıca prolaktin değerinde biraz yüksek.Trenbolon kürlerinde testisler son derece küçülüyor bunu net olarak görebiliyorsun.Yine prolaktinde yükselişe geçebiliyor bunu da biliyorsundur.O nedenle şimdiden bu konuları düşün ve ona göre koruyucu ve atrofiyi azaltıcı uygulamalar yap....

Kür içinde pregnyl veya eşdeğerini düzenli olarak kullan.Cabaser veya eşdeğeri ilaçları da düzgün dozlarda alıp kullanmalısın.Ldl ve vldl kolesterol için faydalı destekleri ekle.Her yapacağın kürden sonra, geri dönüşün ve vucudunun toparlanması daha fazla zor olacaktır.

@metinav hocam yorumunuz için çok teşekkür ederim.

Şu anda elimde prolaktin için cabaser, östrojen için arimidex, jinekomasti için tamoksifen mevcuttur. Pregnlyi de sipariş ettim gelecek.

1. Sorum:testislerin zayıf çalışıyor veya tembelleşmiş demek isterken şu an ki değerler için mi bunu söylüyorsunuz?

2.sorum:atrofiyi azaltıcı uygulamalar yap derken neyi kasdettiniz hocam anlamadım

3.sorum:daha önce kür içinde hiç pregnly veya eşdeğerini kullanmadın. Nasıl yapılacağını bilmiyorum. Bana bu konu hakkında yol gösterirseniz size sonsuz minnettar olurum.

4.sorum:kolestrol için faydalı destekler nelerdir?

bir de bu aralar biraz fazla manuel takılıyorum hocam prolaktin değerim o yüzden de yükselmiş olabilir

saygılarımla.

tarihinde Blitzkrieg tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.562
Blitzkrieg, 51 dakika önce yazdı:

@metinav hocam yorumunuz için çok teşekkür ederim.

Şu anda elimde prolaktin için cabaser, östrojen için arimidex, jinekomasti için tamoksifen mevcuttur. Pregnlyi de sipariş ettim gelecek.

1. Sorum:testislerin zayıf çalışıyor veya tembelleşmiş demek isterken şu an ki değerler için mi bunu söylüyorsunuz?

2.sorum:atrofiyi azaltıcı uygulamalar yap derken neyi kasdettiniz hocam anlamadım

3.sorum:daha önce kür içinde hiç pregnly veya eşdeğerini kullanmadın. Nasıl yapılacağını bilmiyorum. Bana bu konu hakkında yol gösterirseniz size sonsuz minnettar olurum.

4.sorum:kolestrol için faydalı destekler nelerdir?

bir de bu aralar biraz fazla manuel takılıyorum hocam prolaktin değerim o yüzden de yükselmiş olabilir

saygılarımla.

Evet yaptırdığın teste göre konuştum.

Pregnyle kür içinde de kullanmalısın demek istediğim o.

Hch haftalık 500 iü yeterli olur.İnsülin şırıngası alıcaksın turuncu renkli olanlardan.Üzerinde ki hassas ölçüye göre ayarlayacaksın.Onu zamanı gelince anlatırız.

Kolesterol için bir çok destek var ama en bilineni omega 3 kullanımıdır.

Olabilir fazla masturbasyonun prolaktini yükseltmesi mümkün, fakat belli bir saat sonra tekrar düşmesi lazım normal seviyesine.

Bu kürde östrojen kontrolüne gerek olacağını zannetmiyorum.Kür içinde jineko olacak kadar östrojen seviyen olmaz, olursa prolaktinden ve progesterondan olur.

Klomen ve tamoksifen de al pct için.

Kolay gelsin.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Blitzkrieg    133
metinav, 2 saat önce yazdı:

Evet yaptırdığın teste göre konuştum.

Pregnyle kür içinde de kullanmalısın demek istediğim o.

Hch haftalık 500 iü yeterli olur.İnsülin şırıngası alıcaksın turuncu renkli olanlardan.Üzerinde ki hassas ölçüye göre ayarlayacaksın.Onu zamanı gelince anlatırız.

Kolesterol için bir çok destek var ama en bilineni omega 3 kullanımıdır.

Olabilir fazla masturbasyonun prolaktini yükseltmesi mümkün, fakat belli bir saat sonra tekrar düşmesi lazım normal seviyesine.

Bu kürde östrojen kontrolüne gerek olacağını zannetmiyorum.Kür içinde jineko olacak kadar östrojen seviyen olmaz, olursa prolaktinden ve progesterondan olur.

Klomen ve tamoksifen de al pct için.

Kolay gelsin.

@metinav Metin hocam çok teşekkür ederim yardımın için. Yarın Allah izin verirse başlıyorum. 
kolestrolü düşürmek için ve yağ yakımı için her sabah saat 8de uyanıp aç karnına kahve içtikten sonra, 40-45 dakika kondisyon bisikleti sürüyorum. Kan ter içinde kalıyorum. Ama omega 3 de mutlaka alıcam. Kür içinde HCG takviyesine 4. Haftadan sonra mı başlarım hocam sizce?

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.