Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

metinav    4.616
HOPBA01, 20 dakika önce yazdı:

1)cytotec 2)arthrotec bunlar da piyasadam toplanmis ama diger ilaca göre daha ucuz ve bulunmasi biraz daha kolay olabilir dogum kontrol hapının etkileri nasil olur acaba?

Ben bu konuyu 2-3 sene önce bir şey ararken farketmiştim.Yanlış bilinen bir şey var bu yazdığın ilaçlar progesteron önleyerek çalışmıyor, rahim kaslarını kasara büzerek mekanik düşüğe neden oluyorlar.Bunların etki mekanizması hormonel değil progesteronla yakından uzaktan alakası yok.Ru 486 ilacı tam anlamıyla anti progestindir.Birde veteriner ilacı var tüm böbrek üstü hormonlarını yok ediyor.Onun da geniş etkisi içinde progesteronu yok etmek var :)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

metinav    4.616
Efeedd, 2 saat önce yazdı:

hatta kontrol etmek için baktım 20 değil < 20 yazıyor belki çok daha düşük.

Östrojenin baskılanması için ya ai kullanmalısın, ya progesteronun yüksek olmalı yada vucudunda testo üretilmemesi lazım :) 

Testlere çok da güvenmemek de lazım, kesinlik için farklı yerlerde de tekrarlatmak gerekli olabilir.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.616
Azizcantr, 2 saat önce yazdı:

abi benim progesteron normalmi sence en üst referans aralığının üç katı sence bir daha ölçtüreyimmi farklı bir hastanede 

Bence normal 0,60...Ama önemli olan referans aralığında olması değil, senin kendi doğal seviyende olması.Sıkıntı yaşıyorsan bu değeri biraz düşürerek veya yükselterek kendi iyi noktanı bulabilirsin, öncesinde test yaptırmadığın için...

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.616
HOPBA01, 24 dakika önce yazdı:

Abi nolvadex mi e2 yi artiriyor?

Evet...Meme dokusunda ve hipofizde antagonist, onun dışında heryerde agonist etkili...

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Efeedd    105
metinav, 4 saat önce yazdı:

İlaç etkisi altında olabilirsin, nolvadexin 15 mg dozunun %350 oranında östrojeni arttırdığıyla ilgili yazı okudum daha geçenlerde.Zaten agonist bir ilaç ve östrojeni arttırır.Progesteron içinde, kürde kullandığın steroidlerin etkisiyle yükselmiş olabilir denilebilir.Pct öncesi ai kullanmadın tabi değil mi :)

abi göğüs ucu ağrısı oldu kürün sonlarına doğru arimidex kullandım 3-4 hafta bahsetmemişim ondan 

tarihinde Efeedd tarafından düzenlendi
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.616
HOPBA01, 15 saat önce yazdı:

Abi dedigine katılıyorum zaten sen bize bu ilaçtan başka care olsa soylersin progestron düşürmek icin de son olarak bu ilac letroks hakkinda ne düşünüyorsun bu son 😄 bilgi ve deneyimine hayranım abim 

Emin ol söylerdim, ben bilgiyi paylaşmayi severim, parayla satmiyorum :)

Letrozolün progesteronu baskiladigina dair bir sey görmedim.Ama danazol diye ai lerin dedesi bir ilac var o nerdeyse tum reseptörleri dolduruyor...Herseyi bastiriyor. 😀

Efeedd, 15 saat önce yazdı:

abi göğüs ucu ağrısı oldu kürün sonlarına doğru arimidex kullandım 3-4 hafta bahsetmemişim ondan 

Benim bahsettigim etki, dogal vucut ritminde gerceklesen bir durum. Yoksa cesitli ilaclarla yapilan baskilama etkisinde anormal durumlar ortaya cikabilir.

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.616
HOPBA01, 29 dakika önce yazdı:

Metin abi progestron bu sekil düşündüğüm gibi yüksek e2 ve dht cikacak onuda atacam 

Screenshot_20200610-193737.png

Bakalim E2 degerin nasıl :)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.616
HOPBA01, 5 dakika önce yazdı:

Burdaki progestron endokrin tarafindan istendi yani yukardaki ile arasinda 1 saat önce e2 de sadece dht testi kaldı metin abi moral.  Bozmuyorum dediklerini adim adim izlicem 

Screenshot_20200611-072707.png

Sonuc ortada iste.Progesteron yükselmiş, e2 düşmüş.Bunu tersine cevirirsen isler yoluna girer.Perogesteron ai özelligi gösteriyor e2 ye...

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.616
HOPBA01, 49 dakika önce yazdı:

Dht de çıksın ona göre davranacam abim fakat beslenme düzenim zaten 0 seker ve e2 artirmaya yönelik hededim e2 seviyesini 30a ulaştırmak ilacla müdahele yapılsa biraksam gene düşecek sanirim e2 bide lh fsh dengesine bozacak ugras dur  teşekkür ederim abim

Klomen kullanirsan bir seyi bozmus olmazsin.Krndi üretimini arttiriyor sonucta disaridan bir sey almiyorsun...Östrojeni vucutta üreten özellikle göbekteki yaglar.Yağlanmayi azaltirsan östrojeni aromatize eden enzim düser.Ve düsük östrojen durumundan cikamazsin.Sekersizligi birak, bala pekmeze kaydir belli bir süre.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.616
HOPBA01, 23 dakika önce yazdı:

Abi benim vücudum cok hizli kilo alir hizli kilo veren vücut 2 haftadir cok titiz davraniyorum gobek yagi cok az suan test sonucundada belli kolestrol düşüyor fakat t3 4.40 dan 3.39 gerilemis sebebini anlamadım dht ciksin ona göre dediklerini adim adim izlicem abi klomen dersen klomen 2 güne cikacak20200611_094008.thumb.jpg.1e6340d2b5c61568634fae7f8e0d2d85.jpg

Abicim sen vucudunu aptal mi zannediyorsun ? O senden akilli 😂

Vucudundaki yag miktari azaldikca metabolizmani frenliyor. Otomatik bir sistem var bunu belli limitler icinde degistirebilirsin ancak.Yoyo gibi biraktiginda geri eski haline döner.Bosuna gereksiz strese sokma vucudunu.Senin östrojene ihtiyacin var.

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1
  • ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.616
HOPBA01, 5 saat önce yazdı:

Tamamdir abim 😂😂 dht ciksin bakalim bu arada anason cayi iciyorum cok rahatlatti uyku sorunum kalkti ortadan senin deneyimledigin bildigin e2 artircak besin varmi anason cayi kullanıyorum dolu sey var soya sütü yogurdu falan kafam karıştı keci boynuzu özü pekmezi almayi planliyorum 

Dünya kadar östrojen içeren veya dönüşen etken maddeye sahip bitki, gıda var.İnternette biraz araştırmayla bulacağını düşünüyorum :)

HOPBA01, 2 saat önce yazdı:

Abi  merak ettim bir konu daha var 1 aydir benexsol kullaniyorum başlamadan once 230 du simdi 449 yetersiz mi bu deger. Normal mi?  

200-800 aralığı söz konusu b12 için.Seninki tam ortada bu şekilde devam et...

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Azizcantr    31
HOPBA01, 5 saat önce yazdı:

Tamamdir abim 😂😂 dht ciksin bakalim bu arada anason cayi iciyorum cok rahatlatti uyku sorunum kalkti ortadan senin deneyimledigin bildigin e2 artircak besin varmi anason cayi kullanıyorum dolu sey var soya sütü yogurdu falan kafam karıştı keci boynuzu özü pekmezi almayi planliyorum 

keçi botnuzu ben kullandım dostum libidoya cok etkisi var .

metinav, Bir saat önce yazdı:

200-800 aralığı söz konusu b12 için.Seninki tam ortada bu şekilde devam et...

benim 312 abi vitamin almama rağmen yükselmiyor

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.616
Azizcantr, Bir saat önce yazdı:

benim 312 abi vitamin almama rağmen yükselmiyor

Arkadaşlar ben ilaç fabrikasında çalıştığım için biliyorum.B12 iki çeşit hammaddeden üretiliyor.Birisi genelde haplarda kullanılan siyanokobalamin, diğeri iğnelerde kullanılan sıvı hidroksikobalamin formlarıdır.Size tavsiyem enjeksiyon yapılan ve içeriğinde hidroksikobolamin olan b12 leri kullanmanız.Biraz pahalıdır ama sindirim işlemi görmeden direkt kasa enjeksiyonla alınır.Etkisi hapların en az iki katı kadar ve daha sağlıklıdır.Ben ilaç üretim hattından aldığım b12 ampüllerini kırıp içiyordum her gün :) Yaklaşık 7-8 günde verdiği enerjiyi o şekilde bile hissedebilirsiniz.Dodex ampül içebilirsiniz enjeksiyon tabi daha iyidir.Tadı içindeki benzil alkolden dolayı acıdır.Birde norogrovizim var içinde bir b12 ampülü ve birde b1-b6 ampülü var.Bunun b12 ampülü daha içilebilir tadı acı sayılmaz :) Normalde enjeksiyon yapılmalı, haftada 1 olarak.Ama ilk hafta her gün yapılır ve seviye 800 lere ulaştıktan sonra idame dozu olarak haftada 1 e düşürülürse daha iyi olur...

HOPBA01, Bir saat önce yazdı:

Abi d vitamini testini 3 aydan önce yapmiyorlar 10 seviyesi ile basladim. Günde 2000ui 1 ay oldu devam edim mi degere baktiramadim icin ne seviyede oldugunu bilemiyorum

Ben b12 için sorduğunu düşündüm.Güneşe çıkıyorsan d vitamini günlük 1000-2000 iü normaldir.Bende her gün 1000 iü alıyorum.Test yaptırsak da depoları doldurmak zor.D vitamini yağda depolanan ve ihtiyaç halinde kullanılan bir madde.Ayrıca vucutta aktif hale geçebilmesi için ilk önce karaciğerde dönüşmesi daha sonra ikinciye de böbrekte başka bir forma girmesi gerekiyor.Yoksa d vitamini almak bir şey ifade etmiyor.

• Beğen 3
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.616
HOPBA01, 2 saat önce yazdı:

Abi bu evicap falan var bunlarida kafaya dikip icebilir miyiz☺☺

Bilmiyorum, onlari baska firmalar üretiyor :)

HOPBA01, 1 saat önce yazdı:

Abi bide benim göbek sarkarkende e2 18 di simdi daha iyi yag durumum azaldı 20 cikti ☺😂 haralde progestron e2 salgilanmasina izin vermiyor 

Baska rahatsizliklarin olabilecegini düsün.Biz normal sartlarda olani burada paylasiyoruz.Kisinin sahsi saglik durumu ve hastaliklari elbette ki bir cok degeri degistirir.Vucudumuz, birbirine bagli bir cok sistem ve mekanizmanin uyumlu calismasiyla saglikli yapisal butunlugunu koruyor.

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Azizcantr    31
HOPBA01, 3 saat önce yazdı:

Bağırsak ve mide kaynakli olabilir 

Hunnap mi .

Abi d vitamini testini 3 aydan önce yapmiyorlar 10 seviyesi ile basladim. Günde 2000ui 1 ay oldu devam edim mi degere baktiramadim icin ne seviyede oldugunu bilemiyorum

aynen dostum hunnapli olanı daha iyi 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.616
Azizcantr, 2 saat önce yazdı:

aynen dostum hunnapli olanı daha iyi 

"Foyası ortaya çıktı gıda dedektifinde fason üretim yaptırıyormuş, kalitesiz bir markaya hünnap markasını basıp piyasaya satıyorlar bi daha almıycam çocuğuma bunu kullanıyordum"

Hünnap keçiboynuzu adlı ürünü kullanan birinin yorumu...

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Azizcantr    31
metinav, Bir saat önce yazdı:

"Foyası ortaya çıktı gıda dedektifinde fason üretim yaptırıyormuş, kalitesiz bir markaya hünnap markasını basıp piyasaya satıyorlar bi daha almıycam çocuğuma bunu kullanıyordum"

Hünnap keçiboynuzu adlı ürünü kullanan birinin yorumu...

metin abi kalitesizmi bilmiyorum ama ben faydasını görmüştüm ürünün .

HOPBA01, 7 saat önce yazdı:

Abi bu evicap falan var bunlarida kafaya dikip icebilir miyiz☺☺

Abi bide benim göbek sarkarkende e2 18 di simdi daha iyi yag durumum azaldı 20 cikti ☺😂 haralde progestron e2 salgilanmasina izin vermiyor 

bro senin dht ne zaman cıkacak 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.616
Azizcantr, 27 dakika önce yazdı:

metin abi kalitesizmi bilmiyorum ama ben faydasını görmüştüm ürünün 

Sen yazinca bir bakayim dedim neymis bu. Aslinda bastan kaliteli üretim yapmis ve isim yaptiktan sonra fason olarak uyduruk bir firmaya ürettirip markasini bastirmis piyasaya sürmüs.Bu yorumu o sekilde anladim, kullanici birinin dusuncesi.Keciboynuzu bol fruktoz ve glikoz iceren bir gida.Faydasi özellikle sperm miktari ve kalitesine oluyor diye dusunuyorum.Bende gecen dogal soguk sikim ibaresi olan bir markanin keciboynuzu extraktini aldim gunluk 2-3 yemek kasigi kullandim ama anlatildigi gibi etkiler almadim.En sonunda kavanozu komple dikicem kafaya 🤣

• ahahaha 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.616
HOPBA01, 1 saat önce yazdı:

Metin. Abi dht cikti bugün tekrar artik son test yaptırdım testo eskisine göre iyileşme var gecen haftaya göre fsh tekrar. Düşmüş lh yükselmiş testislerde küçülme var doktor sperm testi haftaya onu da verecem bu ay başına kadar test yaptırmadan beklemeye karar verdim eroksiyon.  Durumum suan gayet iyi ay başına kadar testoyu 5 üstüne cekersem tek sorun. Testiste  küçülme degerli yorumlarini bekliyorum 😊

Screenshot_20200616-110758.png

Screenshot_20200615-171540.png

Dht normal diyebiliriz.Lh niye yükselmiş o merak ettiriyor ? Kullandığın bir şeyler mi var ? İlaç, bitkisel destekler veya gıda...

Testislerde küçülme olacak bir değerin yok, psikolojik yada algıda seçicilik durumu yaşıyorsun :) Testisler sert veya hafif yumuşama arasında olurlar zaman zaman.Ejekülasyondan sonra biraz yumuşar, doluyken serttir.Küçülme olayı bariz derecede olmalı, bu değerlerde olması beklenmez.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Azizcantr    31
metinav, 3 saat önce yazdı:

Dht normal diyebiliriz.Lh niye yükselmiş o merak ettiriyor ? Kullandığın bir şeyler mi var ? İlaç, bitkisel destekler veya gıda...

Testislerde küçülme olacak bir değerin yok, psikolojik yada algıda seçicilik durumu yaşıyorsun :) Testisler sert veya hafif yumuşama arasında olurlar zaman zaman.Ejekülasyondan sonra biraz yumuşar, doluyken serttir.Küçülme olayı bariz derecede olmalı, bu değerlerde olması beklenmez.

metin abi arkadaşın progesteronu yüksek oldugu halde dhtsi nasıl bu kadar yüksek olabiliyor onu anlamadım acaba progesteron dhtnin donuşumunu degilde reseptorumu  bloke ediyor.

Yok abi doktorda baktı testise  kabul etti ama zamanla.  Düzelir dedi sperm sonucunu bekliyoruz lh sürekli öyle zaten 5-9 arasi 2 aydir ayni durumda 20 e yakin test verdim 2 ayda😂😂 günlük  beslenmem örnek verilirse günde 2 öğün sabah yulaf(haftada 500 mg)+1domates+1 salatalik+3 kasik zeytin yağı+bazen 1 yumurta 2. Öğün ton baligi veya tavuk veya. Sebze yemeği günde 4 lt su  bide 2 günde 1 anason cayi desiferol+benexsol+magnezyum+ara ara c vitamini+demir dediğim gibi  ay. Başına kadar böyle devam edecem  gene testo biraz daha yükselir se testis ayni olursa canlandirmak.  Icin pregnly düşünüyorum 

dostum cidden degerlerin iyi toparlamıs bi ilaç kullandınmı klomen yada baska bişey cunku lh nasıl bu kadar artmış onu anlamadım.

Yok abi doktorda baktı testise  kabul etti ama zamanla.  Düzelir dedi sperm sonucunu bekliyoruz lh sürekli öyle zaten 5-9 arasi 2 aydir ayni durumda 20 e yakin test verdim 2 ayda😂😂 günlük  beslenmem örnek verilirse günde 2 öğün sabah yulaf(haftada 500 mg)+1domates+1 salatalik+3 kasik zeytin yağı+bazen 1 yumurta 2. Öğün ton baligi veya tavuk veya. Sebze yemeği günde 4 lt su  bide 2 günde 1 anason cayi desiferol+benexsol+magnezyum+ara ara c vitamini+demir dediğim gibi  ay. Başına kadar böyle devam edecem  gene testo biraz daha yükselir se testis ayni olursa canlandirmak.  Icin pregnly düşünüyorum 

dostum testisteki küçülme aknetrentten önce varmıydı .

tarihinde Azizcantr tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Azizcantr    31
metinav, 2 saat önce yazdı:

abi bende progesteron yüksekmi bilmiyorum ama kıllarım dokuluyor sakallarda dahil jiletle traş olunca acılma oluyor cogu yerde sakalkıranda yok onun içinde gittim doktora acaba ne buna sebep oluyor abi olgunlaşma durdu tek bir kıl bile cıkmıyor yeni aksine dokuluyor bir yerde izotretinoinin(sivilce ilacı) dht de reseptorlerde hissizlik yaptıgını okumustum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Azizcantr    31
HOPBA01, 1 dakika önce yazdı:

Hayır sadece sebze ağırlıklı beslenme ve düzenli uyku egzersiz bile cok yapamıyorum bu aralar

Yok dostum

Bence dht düşük bile sakal ve killanma az dht kaynaklı bence ama bu düşük testoya. göre gayet iyi olduğunu düşünüyorum sende test ver belki seninde cok düşük degildir

sen devlettemi vermiştin testi bro bide alanyada yapmıyorlar sanırım dht testi bendeki sıkıntı bir süre proviron kullandım geçirmek için belki dht dusmusdur diye hiç bir etkisi olmadı provironun 1 ay kullandım sıfır etki 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Azizcantr    31
HOPBA01, 4 dakika önce yazdı:

Dostum test yapılmadan mantiken bu isler yürümüyor tahmini olarak is yapılmıyor  bu testi sadece sehir hastanesinde yaptirabilirsin dahileye git bu testi vermek istediğini söyle salla birseyler bilincsiz ilac kullandim falan oda vermesse endokrinoloji 

bro bende testis agrısıda var urologa gittim ultrason cektirdim hiç bişey yok dedi inan 20 dk bi koltukta oturamıyorum o kadar kötü haldeyim su an 

tarihinde Azizcantr tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Azizcantr    31

Dostum bende senin yasadiklarini bizzat yaşadım ama pes etmek yapimda yok tuttumu koparan biriyim sen hatirliyorsam sınava  hazirlaniyorsun bence suan sadece sinava odaklan sinav sonra hemen acil olarak bir daha usg ve genel hormon testi yaptir ben öyle bahaneler uyduruyorum ki artik 😅😅 adamlar 20 gun sonra vereceği usg acil olarak ayni gün yaptırıyorum biraz konusmak önemli doktor karşısında bu arada progestron testinide yapiyorlar bosuna para verme sehir hastaneleri gerçekten cok iyi dostum her test yapılıyor 

dostum ben dersde calışamıyorum sınava 12 gun kaldı otururken agrı ceke ceke sınava hazırlanıyorum resmen bakalım bende gidicem hastaneye en kısa zamanda

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Azizcantr    31

Biraz daha sabir kardesim sinava odaklan buraya bakip kafani mesgul etmeyi bile bosver dedim gibi usg de yanlislik oluyor ben ilk çektirdim de kist ikincisinde varikosel cikti sinavinda basarilar dilerim 

saol kardeşim insallah hepimiz sağlıgımıza kavusuruz 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: serefsimsek
      Herkese merhabalar,
      15 Haftalık Bolde, Testo ve Anadrol kürü için daha önce PCT hakkında konu açmıştım. PCT bittikten 1,5 ay sonra yaptırmış olduğum kan tahlilim:

22 Temmuz son Testo yu vurunduktan sonra kan tahlili ve akabinde 12 Ağustos'ta iki gün ara ile 1600iu Choriomon tedavisine ve 25 Ağustos'ta 1 aylık Pct tedavisine başladım. Şu şekilde; 
      1-5 gün 100mg Klomifen ,40mg Tamoxifen  5-10 gün 100mg Klomifen, 30mg Tamoxifen 10-20 gün 50mg Klomifen, 20mg Tamoxifen 20-30 gün 50mg Klomifen, 10mg Tamoxifen buna ek olarak Pct ile birlikte günde 3 tablet Tribulus(sabah/öğle/akşam), 1 kaşık harnup pekmezi, Vitamin C, Omega 3 ve yatmadan önce en az 45mg Çinko ve yeterli miktarda magnezyum almaya dikkat ettim. Hala almaya devam etmekteyim bu arada..
      Bana göre sonuçlar pek iç açıcı gelmedi onun için siz değerli hocalarımın yorumlarını da almak için sizinle paylaşmak istedim. Bu durumda nasıl bir yol izlemem gerekiyor? Mesela FSH yükseltmek için tekrar kısa süreli Pct yapmama gerek var mı? veya müdahale için Cabaser ve AI gibi ek ilavelere bir an önce başlamalı mıyım? yardımcı olursanız çok sevinirim.  Kıyaslamak amaçlı kürden önce vermiş olduğum kan tahlilinide atıyorum.

• Yazan: beyoglu
      Merhaba, Bir yıl içinde; 11 ay testo, 2 ay tren-acet, 2 ay gh, daha sonrasında 1 ay trt gidip bulk kürüne npp 5 hafta ve boldenen 6hafta ekledim. 
      Haziran ayında kürü bazı sebeplerden kesip sporu bıraktım lakin; şu an cinsel isteksizlik, libido sorunu ve en önemlisi sertleşme sorunu yaşıyorum. Sertleşme %60-65 oluyor. Kür sonrası pct yapmadım önce tüm değerler kırmızı düşük idi ama daha sonra tahmin edileceği üzerine; değerlerin hepsi normale döndü. Daha sonrası düzelir diye bekledim lakin değerler normal olmasına rağmen düzelmedi. Önce ürolojiye daha sonrasında  yönlendirmesi ile  ENDOKRINOLOJI gittim. Değerlerim yine normal çıktı. Yalnız şöyle bir detay var proviron kullandığımda her şey normale dönüyor eskisi gibi oluyor. Bu konuda yardımcı veya öneride bulunabilir misiniz? (yaşım27) 2020 den beri kür yapıyorum ve ilk kez böyle bir şey yaşıyorum. @metinav

• Yazan: serefsimsek
      Herkese merhabalar,
      1-5 hafta 50 mg Anadrol (kademeli olarak arttırdım max son hafta 150mg)
      1-6 hafta 500 mg Testo E ve Boldenone
      7-8 hafta 750 Boldenone ve 500 Testo
      9-15 hafta 750 Bolde ve 750 Testo olarak kürümü bitirdim ve son enjeksiyondan 18 gün sonra son kan testimi oldum. 
      Kür içinde libido kaybı olmadı ama ciddi bir ereksiyon kaybı oldu. Önceki Deca kürümde bile bu kadar sorun yaşamadım. Kür içinde ilk haftadan son haftaya kadar günde 2 tablet NAC, 3 tablet Milk thistle( son haftalar 2), 2 tablet 1000mg Omega3, 30mg çinko ve 400mg magnezyum.
      Estradiol yüksek çıkmasına rağmen kürden yüksek verim almak için kür içinde herhangi Aromataz inhibitör ilaçları kullanmadım çünkü herhangi yan etki görmedim.
      7. hafta kan tahlili verdim. Kür ortası tahlilde Prolaktin yüksek çıktığı ve ereksiyondan şüphelendiğim için test amaçlı 6-7 hafta kadar pazartesi ve perşembe yarımşar tablet olmak üzere Dostinex kullandım ve son kan tahlilimden 30-35 gün önce bıraktım.
      E2 için Anastrozol'a gerek var mı? yoksa PCT'de Tamoxifen sadece yeterli olur mu?
      Elimde tüm ilaçlar mevcut birkaç gün sonra tedaviye başlamadan önce 5000IU Choriomon kullanmayı düşünüyorum. İnsülin iğnesiyle günde 1000IU olarak 5 gün içinde mi vurmalıyım? yoksa araya bir gün boş koyarak 10 güne mi tamamlayayım? ve PCT' de nasıl bir yol izlemeliyim bu konuda siz büyüklerimin ve hocalarımın yardımlarını bekliyorum.
      Kür sonrası tahlilde Boldenone için kapsamlı Hemoglobin testide yaptırdım. Sırasıyla vermiş olduğum kan tahlillerim; @metinav @otopsicikedi @Askabar

• Yazan: ToraBora
      Merhaba 27 yaşındayım 3 senelik spor geçmişim var 1.73 boy 85 kiloyum yağ oranım %15 civarı daha önce anabolik maddeler kullanmadım  herhangi bir küre girmedım temmuz başı only testo başlayıp 2-3 ay vucudumu gözlemledikten sonra  deca başlamak istiyorum bugün tahlil verdim sonuçlarım bunlar doktora sonuc gösterdiğimde sorun olmadığını söyledi sizce only testo başlamadan önce bir tedavi uygulamam gerekekirmi ? prolaktinim referans üstü çıktı nasıl bir yol izlemeliyim tavsiyelerinizi bekliyorum ayrıca 
      Trigliserid (Serum/Plazma)         19.06.2023 Bu İşlem Bana Ait Değil!     Trigliserid 186 mg/dL 50-150  bu değerim de yüksek çıktı fotoğrafta gözükmemiş 
      Ayrıca trigliserid değerim 186 referans üstü çıktı gözükmemiş

• Yazan: efe erden
      Herkese selam 2 ampul rimo 1 ampul enanthate 3ml kalçadan vuruyorum kalçada ödem olmamasına rağmen 3 gün sonra kuyruk sokumunun biraz üstü kemik  ödem oluyor daha önce böyle bir şey yaşayan var mı aranızda?

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.