Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Bay-T

Merdiven altı markalar yakalandı sarms peptidler ve steroidler

Önerilen İletiler

Bay-T    4.220

Arkadaşlar uzun zamandır yoktum demişler ki öldü. Söyleyin onlara @Bay-T geri döndü :D yahu arkadaşlar nasıl özledim forumu sizi anlatamam işlerimden sebep yurt dışındaydım korona vs derken iş hayatımız da bireysel yaşantımızda bom b+++k oldu. Ne spora ne foruma bakamadım ama şükür hayatın kısmen normalleşmeye başlamaya yaklaşmasıyla bizlerde moral depoladık ve dedim ki piyasa da kim ne yapmış. Geçtiğimiz günlerde istanbul da anadolu yakasında 2,3 yer basılıyor ve en büyük yakalanmalardan birisi olarak sayılan baskının videosunu aşağı bırakıyorum yapan kişilerin ismine kadar markalara kadar bilgi gelmişti  ve şuan yerli piyasaya çıkan en az 5 ve üzeri markayı da bu adamlar yapıyor diyorlardı video izleyince doğruymuş dedim. piyasada çokça ürün var burak hocaya da söyledim görünce şaşırdı diyemem yapanları en az benim kadar tanıyormuş zaten asıl ben şaşırdım diyeyim :D neyse bakallımmmmmm 1 haziran da salonlarda görüşmek üzere selamlar olsun. aldığım son bilgilere göre balkan dahil piyasaya yakalanmadan önce 2 milyon tl üzeri ürün dağıttıkları söyleniyor.

yakalanan ve adamların çete olarak yaptıkları toplam gruplar

1. thaiger pharma
  2. alpha
  3. avory
  4. generic
  5. vermodje 
  6. rootcell

peptidler sarmlar da var işin içinde piyasa çok kötüydü bu coronayı fırsat bilip tamamen yayılmışlar çok dikkat edin derim.ve videoda gözükenlerin dışında daha 3,4 farklı markada var.hatta bu adamlar tek kişi değil tepe noktalardan birileri var işin içinde çok detay vermiyeceğim sıkıntı olabilecek mevkidekilerden bahsediyorum.sakın o kod efendim abd ürünü yok malta ürünü yok rusya ürünü kanmayın çinliler bugün ferrarinin aynısını yapıp satıyorlar haberiniz olsun :D 

http://video.haber7.com/video-galeri/163944-istanbulda-kacak-ve-sahte-ilac-operasyonu

• Beğen 2
  • Vayyyy!! 1
  • ahahaha 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Spartacus    167

@Bay-T abi hoş geldin,  sana bişey sormak istiyorum. Sen 14 ay sonra deca dickten tamamen kurtulmuşmuydun ? Üstelik pctde yapmamıştın sen

• Şaşkın 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.241
Spartacus, 16 saat önce yazdı:

@Bay-T abi hoş geldin,  sana bişey sormak istiyorum. Sen 14 ay sonra deca dickten tamamen kurtulmuşmuydun ? Üstelik pctde yapmamıştın sen

Sorunun yeri burası mı? Bir de sen deneyimli üyesin benim ağzımda tüy bitti söylemekten siz bıkmadınız alâkasız konu altında alâkasız bambaşka sorular sormaktan. Konu açın sorun etiketleyin cevap vermek isterse kendisi teşrif eder zaten. Forumun iki deneyimli üyesi @metinav ve @Bay-T istiyorsunuz ki her an her yerde size cevap versinler ama bu arzunuzu foruk kurallarına aykırı olarak yaparsanız üzülerek söylüyorum kim olursa olsun forumdan uzaklaştıracağım. Burayı sizler için kurduk 10 yıldırda size hizmet ediyor. Ee o zaman gelin el ele verelim bu güzel yeri bozmayalım herkes aradığını girdiği konu içinde bulsun. Sahte ilaç diye girip deca dick den çıkmasın. 

Konuya gelince @Bay-T Tayfun hoş geldin. Evet hayat inşallah normale dönecek ama ne benim ne senin ne de bir başkasının para kazanma arzusu bu gencecik,  orta yaşlı veya yaşlı insanların hayat kalitelerine dokunmamalı tabiki para kazanmadan çorba kaynamıyor ama önce sağlık. Konuya gelecek olursak kimse bugune kadar şu satıcı hakkında şunu dedin bu ürünü kötüledin diyemez huyum değil herkes ekmeğini yer der geçerim ayrıca 10 yıldır kendi ürünlerimden mesulüm. Piyasa cadı kazanı ülkemiz de bu sektörde olup elinde yeterli bütçe olan adamlar olarak eskiden 10 kişiyi geçmezdik sektöre yatırım anlamında dış piyasadan ürün çekme anlamında şimdi ise 2 bilemedin 3 kişiyiz. Parası olanın bilgisi yok bilgisi olanın parası yok. Ikisinede sahip olmakta yeterli degil yurt dışı kaynakları gümrük kapıları vs. çok detaya inmeyeceğim kolay işler değil bu işler. Biz de biliyoruz x yerden ham madde çekip 2 ay da ferrariye binmeyi on yıldır bindiğimiz arabanın boyası attı.. Ama ne oldu ? Sizin gibi değerli insanlar biriktirdim. Hepsi bi kenara tüm bunlar olmayınca çok kişi yerli üretim kafasın da çünkü kazanç anormal.. Maliyet 5 tl etiket 200 tl bu para inanın başka ticarette yok. (Sorunlu ürünlerin piyasa değerinden bahsediyorum) bunu yapan yapmaya yeltenen adam sabah kuş uçurup akşam köpek dövüşüyor geneli böyle inanın cepte asgari ücret.. Piyasa bir bakıyor yolunacak 200bin üstü sportmen insan.. Al google dan bilgiyi bas ilacı gönder gitsin. Çoğu satıcının wp fotoğrafı bile yoktur yazarsın 2 gün sonra yazar. Google dan bilgiyi alır sana satar.. Böyle bir piyasa hakkında söylenecek çok söz var ama söylesen tesiri yok sussak gönül razı değil. " 

Keyifli forumlar. 

• Beğen 2
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Spartacus    167
Loving, 14 dakika önce yazdı:

Sorunun yeri burası mı? Bir de sen deneyimli üyesin benim ağzımda tüy bitti söylemekten siz bıkmadınız alâkasız konu altında alâkasız bambaşka sorular sormaktan. Konu açın sorun etiketleyin cevap vermek isterse kendisi teşrif eder zaten. Forumun iki deneyimli üyesi @metinav ve @Bay-T istiyorsunuz ki her an her yerde size cevap versinler ama bu arzunuzu foruk kurallarına aykırı olarak yaparsanız üzülerek söylüyorum kim olursa olsun forumdan uzaklaştıracağım. Burayı sizler için kurduk 10 yıldırda size hizmet ediyor. Ee o zaman gelin el ele verelim bu güzel yeri bozmayalım herkes aradığını girdiği konu içinde bulsun. Sahte ilaç diye girip deca dick den çıkmasın. 

Konuya gelince @Bay-T Tayfun hoş geldin. Evet hayat inşallah normale dönecek ama ne benim ne senin ne de bir başkasının para kazanma arzusu bu gencecik,  orta yaşlı veya yaşlı insanların hayat kalitelerine dokunmamalı tabiki para kazanmadan çorba kaynamıyor ama önce sağlık. Konuya gelecek olursak kimse bugune kadar şu satıcı hakkında şunu dedin bu ürünü kötüledin diyemez huyum değil herkes ekmeğini yer der geçerim ayrıca 10 yıldır kendi ürünlerimden mesulüm. Piyasa cadı kazanı ülkemiz de bu sektörde olup elinde devasa bütçe olan adamlar olarak eskiden 10 kişiyi geçmezdik sektöre yatırım anlamında dış piyasadan ürün çekme anlamında şimdi ise 2 bilemedin 3 kişiyiz. Parası olanın bilgisi yok bilgisi olanın parası yok. Ikisinede sahip olmakta yeterli degil yurt dışı kaynakları gümrük kapıları vs. çok detaya inmeyeceğim kolay işler değil bu işler. Biz de biliyoruz x yerden ham madde çekip 2 ay da ferrariye binmeyi on yıldır bindiğimiz arabanın boyası attı.. Ama ne oldu ? Sizin gibi değerli insanlar biriktirdim. Hepsi bi kenara tüm bunlar olmayınca çok kişi yerli üretim kafasın da çünkü kazanç anormal.. Maliyet 5 tl etiket 200 tl bu para inanın başka ticarette yok. (Sorunlu ürünlerin piyasa değerinden bahsediyorum) bunu yapan yapmaya yeltenen adam sabah kuş uçurup akşam köpek dövüşüyor geneli böyle inanın cepte asgari ücret.. Piyasa bir bakıyor yolunacak 200bin üstü sportmen insan.. Al google dan bilgiyi bas ilacı gönder gitsin. Çoğu satıcının wp fotoğrafı bile yoktur yazarsın 2 gün sonra yazar. Google dan bilgiyi alır sana satar.. Böyle bir piyasa hakkında söylenecek çok söz var ama söylesen tesiri yok sussak gönül razı değil. " 

Keyifli forumlar. 

@Loving hocam , tayfun abiyi burda görünce yazıyım dedim ama haklısınız konuyla alakasız bir yorum oldu . Dikkate alacağım , iyi forumlar .

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    402

Sen açmasaydin ben acicaktim tam konuyu abi bikmadilar haramdan milleti kandirmaktan 819 bin ilaç ne demek ya Allah akıl fikir versin bunlara nefis onemli.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    402
Geleceğin Olympia'sı, 1 saat önce yazdı:

Hocam aslında kendi ürünümüzü kendimiz yapıp kullansak daha ucuza gelir hem de içeriğini biliriz

Zor emin o ham maddeyi getiren adamlar da bilmiyordur içinde ne kadar ürün olduğunu adamlar Çin'den bulgardan filan sokuyor hammadeyi burda yağ ile karıştiriyor bitti bu kadar 😅 Bunları labaratuvar da filanda test ettirmeleri çok zor o kadar para vericeklerini sanmıyorum verseler düzgün mal sokarlar direk

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.220
Ironmann, 14 saat önce yazdı:

Zor emin o ham maddeyi getiren adamlar da bilmiyordur içinde ne kadar ürün olduğunu adamlar Çin'den bulgardan filan sokuyor hammadeyi burda yağ ile karıştiriyor bitti bu kadar 😅 Bunları labaratuvar da filanda test ettirmeleri çok zor o kadar para vericeklerini sanmıyorum verseler düzgün mal sokarlar direk

test için vücutlar kullanılır dostum türkiyede belli değerler vardır dünya geneli madde yapımında o standart üzerinden gidilir ham madde iyi mi kötü mü vücuda girince belli olur o yüzden üreticiler ilk posiyonu çıkarır yakın çevrelerine hediye ederler millet aç zaten bedava sirke baldan tatlıdır deyip kontrol ederler sonuçlar ona göre belirlenir @Loving çok güzel yazmış zaten bu sektör inanılmaz çamur bir sektör

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bay-T, 16.05.2020 - 13:55 yazdı:

Arkadaşlar uzun zamandır yoktum demişler ki öldü. Söyleyin onlara @Bay-T geri döndü :D yahu arkadaşlar nasıl özledim forumu sizi anlatamam işlerimden sebep yurt dışındaydım korona vs derken iş hayatımız da bireysel yaşantımızda bom b+++k oldu. Ne spora ne foruma bakamadım ama şükür hayatın kısmen normalleşmeye başlamaya yaklaşmasıyla bizlerde moral depoladık ve dedim ki piyasa da kim ne yapmış. Geçtiğimiz günlerde istanbul da anadolu yakasında 2,3 yer basılıyor ve en büyük yakalanmalardan birisi olarak sayılan baskının videosunu aşağı bırakıyorum yapan kişilerin ismine kadar markalara kadar bilgi gelmişti  ve şuan yerli piyasaya çıkan en az 5 ve üzeri markayı da bu adamlar yapıyor diyorlardı video izleyince doğruymuş dedim. piyasada çokça ürün var burak hocaya da söyledim görünce şaşırdı diyemem yapanları en az benim kadar tanıyormuş zaten asıl ben şaşırdım diyeyim :D neyse bakallımmmmmm 1 haziran da salonlarda görüşmek üzere selamlar olsun. aldığım son bilgilere göre balkan dahil piyasaya yakalanmadan önce 2 milyon tl üzeri ürün dağıttıkları söyleniyor.

yakalanan ve adamların çete olarak yaptıkları toplam gruplar

1. thaiger pharma
  2. alpha
  3. avory
  4. generic
  5. vermodje 
  6. rootcell

peptidler sarmlar da var işin içinde piyasa çok kötüydü bu coronayı fırsat bilip tamamen yayılmışlar çok dikkat edin derim.ve videoda gözükenlerin dışında daha 3,4 farklı markada var.hatta bu adamlar tek kişi değil tepe noktalardan birileri var işin içinde çok detay vermiyeceğim sıkıntı olabilecek mevkidekilerden bahsediyorum.sakın o kod efendim abd ürünü yok malta ürünü yok rusya ürünü kanmayın çinliler bugün ferrarinin aynısını yapıp satıyorlar haberiniz olsun :D 

http://video.haber7.com/video-galeri/163944-istanbulda-kacak-ve-sahte-ilac-operasyonu

@Bay-Thocam ne düşünüyorsunuz üstüne gidecek mi emniyet bu işin ? devamı gelecek mi sizce?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
agfitness, 2 saat önce yazdı:

Gün gelecek devlet destekli yerli lavoratuar üretimi anabolizanlar olacak buna eskiden beri gönülden inanıyorum, sadece zaman...

Sağlıklı sporlar...

umarım öyle olur 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Bay-T
      Şimdi bu konuda sahte zphc konusuna değinmek istiyorum ülkeye ilk girdiği zaman popüler olan ama sonra sahtesi dünya piyasasına çıkmasıyla tüm güveni kaybeden ve eski popülerliği kaybolan ciddi güven zedelenmesi yaşayan marka zphc. Balkan pharma gibi balkan pharma da 2018-19 yıllarına kadar dünyada en çok sahtesi üretilen markaların başında geliyordu çünkü markanın kod sistemi sıkıntılıydı ve bundan yararlanıp fake üreticiler çok ekmek yedi. Ama balkan 2019-20 gibi yeni bir hamle yaptı check kodları ve hologram ile o yıllardan bu günlere kadar asla taklit edilemedi.
      Şimdi aynı sorunla zphc savaşıyor o yüzden tüm sporcular çok dikkatli olsun.
      Platformda görüyorum fake zphc almış adam diyor ki  OLSUN ÇALIŞIYOR veya SATICIM BU TAKLİT AMA ÇALIŞTIĞINI SÖYLEDİ.
      Gibi diyaloglar kol geziyor forumun her yerinde yazık. Sevgili dostlar bu ilaçlara hem gırla para veriyorsunuz hem de ne yaptığınızı bilmiyorsunuz bu çok yanlış. Şimdi buraya rehber konu niteliğinde bir arşiv bırakıyorum ona göre dikkatlice okuyun, gözlemleyin sonra yok bilmiyorum kandım demeyin.
      ŞUAN PİYASADA TÜRKİYE VE DÜNYA PİYASASINDA ANORMAL DERECEDE FAZLA ZPHC ÇAKMASI VAR!
      ANA FİRMA BİLE BU DURUMDAN ÇOK MUTSUZ ÇÜNKÜ KİMSE KORKUSUNDAN ÜRÜNLERİNİ TERCİH ETMİYOR ARTIK

Tüm detayları ile görseller ile anlatmaya çalıştım tercih etmeden mutlaka bu detaylara dikkat edin.
      Mümkünse hiç bulaşmayın malum hava kararınca at izi it izine karışır.
      SAHTE ALINAN ZHPC ÜRÜNLERİNE DAİR KONULAR

ZPHC İÇERİK KONUSU İLAÇLARI %80 DOLU TAM İÇERİK YOK NE YAZIK Kİ
      ( ORİJİNAL ZPHCDEN BAHSEDİYORUM )

• Yazan: Bay-T
      biraz önce ofiste tv açtım zap yaparken bir de ne göreyim Yer izmir arkadaşlar hangi markaya ait olduklarını bir kaç yere sordum tel ile dönüş yapacaklar kimindir neyindir gibi öğreneyim onuda paylaşırım.
      güncelleme : MARKA HELIX LABS kullananlara geçmiş olsun nerede nasıl üretildiğini görün paranıza zamanınıza hadi hepsini geçtim sağlığınıza yazık.
      http://www.gazetevatan.com/turkiye-sampiyonu-gozaltina-alindi-yurtdisindan-turkiye-ye-getir-1367228-gundem/

• Yazan: Mlt44
      Sahte steroid test kitleri spesifik substratlarla renk değişikliğine gore spektrofotometre analizi
      https://www.amazon.com/ROIDTEST-Complete-Steroid-Testing-System/dp/B01BLQYGN8

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.