Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

zodiac

Only primobolan

Önerilen İletiler

zodiac    5

Herkese selamlar ve sağlıklı günler. Forumu 4 yıldır takip ediyorum öye olmak bu güne kısmetmiş. Hızlıca spor geçmişinden bahsedeyim 22 yaşındayım 14 yaşımdan beri bu sporla ilgileniyorum onun öncesinde de amatör olarak 3 yıl box geçmişim var. Bir konu hakkında sizlerin fikrini almak istiyorum özellikle metin abinin ve konu hakkında tecrübesi veya bir bilgisi olanların. Only primobolan kullanımını araştırıyorum. (Testosuz kür olmaz kaç kere yazıldı bu konu kaç kere açıldı foruma diyenlere selam olsun :) ) Primobolanın düşük dozlarda(bizim sporumuz için düşük doz) haftalık 300-400mg kullanımında doğal üretimi çok baskılamayacağına dair hem türkçe hemde ingilizce yazılar okudum youtubeda da bir hoca 10 haftalık primobolan kürünün doğal üretimi çok baskılamayacağını söylemiş bu şekilde bir kullanım yapan var mı var ise kullanmadan önce ve sonra test yaptırdı ise değerleri nasıldı bunu sormak istiyorum kullanan arkadaşlara ve hocalarıma ayriyeten az baskılardan kasıt nedir acaba yani örnek olarak referans aralığı 2-9 olsun normal testo değerimiz 7 olsun kğrden sonra 3 4 gibi bir değerlemi karşılaşırız yada 0 lar ama geri dönüşü mü daha hızlı olur fikri ve tecrübesi olanlar varsa cevaplarsa çok sevinirim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

metinav    4.627
zodiac, 10 dakika önce yazdı:

Herkese selamlar ve sağlıklı günler. Forumu 4 yıldır takip ediyorum öye olmak bu güne kısmetmiş. Hızlıca spor geçmişinden bahsedeyim 22 yaşındayım 14 yaşımdan beri bu sporla ilgileniyorum onun öncesinde de amatör olarak 3 yıl box geçmişim var. Bir konu hakkında sizlerin fikrini almak istiyorum özellikle metin abinin ve konu hakkında tecrübesi veya bir bilgisi olanların. Only primobolan kullanımını araştırıyorum. (Testosuz kür olmaz kaç kere yazıldı bu konu kaç kere açıldı foruma diyenlere selam olsun :) ) Primobolanın düşük dozlarda(bizim sporumuz için düşük doz) haftalık 300-400mg kullanımında doğal üretimi çok baskılamayacağına dair hem türkçe hemde ingilizce yazılar okudum youtubeda da bir hoca 10 haftalık primobolan kürünün doğal üretimi çok baskılamayacağını söylemiş bu şekilde bir kullanım yapan var mı var ise kullanmadan önce ve sonra test yaptırdı ise değerleri nasıldı bunu sormak istiyorum kullanan arkadaşlara ve hocalarıma ayriyeten az baskılardan kasıt nedir acaba yani örnek olarak referans aralığı 2-9 olsun normal testo değerimiz 7 olsun kğrden sonra 3 4 gibi bir değerlemi karşılaşırız yada 0 lar ama geri dönüşü mü daha hızlı olur fikri ve tecrübesi olanlar varsa cevaplarsa çok sevinirim 

Testosuz hiç kür yapmadım.Yurtdışında özellikle eski sporcuların testosuz deca veya primo kürleri yaptığını bende okumuştum.Fakat cesaret etmedim bilinen yoldan gitmek varken...Primoyu yıllardır türkiyede iştahsız insanlara (cinsiyet farketmeksizin) ayda bir adet şeklinde yazıyordu doktorlar...Demek ki testoyu çok aşırı baskılamıyor...

Baskılamak çok geniş bir kelime ve kavram.Kime göre neye göre ? Belli değil...Genele göre biraz baskılar denildiğinde en azından %51 düşürür diye anlamak gerekli:)

Sustanon primo proviron anapolon danasin vb. bir çok eczane ürünü steroid veya türevi ilaç var ve tedavi amaçlı değil ikame yerine yazılıyor hastalara yıllardır.

Fakat bilimsel gerçekler ve yapılan araştırmalar testler kanıt niteliğinde baskılıyor iş görmez hale getiriyor çoğunlukla.

Ayrıca yarar zarar durumunu hesaba katmalı ve bundan ne ka'rım olur ne elime geçer, yaptığım masrafa değer mi diye hesap yapmalı.

Sağlıklı bir erkek 9 ng testo seviyesine sahip olsa.Steroid kullansan ve baskılasa bir miktar, sonuç olarak ne olacağını düşünüyorsun ? 15-20 mi :) 9 Üzerine çıkmaya başladığında senin hipofizin kapanacaktır...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zodiac    5
metinav, 2 dakika önce yazdı:

Testosuz hiç kür yapmadım.Yurtdışında özellikle eski sporcuların testosuz deca veya primo kürleri yaptığını bende okumuştum.Fakat cesaret etmedim bilinen yoldan gitmek varken...Primoyu yıllardır türkiyede iştahsız insanlara (cinsiyet farketmeksizin) ayda bir adet şeklinde yazıyordu doktorlar...Demek ki testoyu çok aşırı baskılamıyor...

Baskılamak çok geniş bir kelime ve kavram.Kime göre neye göre ? Belli değil...Genele göre biraz baskılar denildiğinde en azından %51 düşürür diye anlamak gerekli:)

Sustanon primo proviron anapolon danasin vb. bir çok eczane ürünü steroid veya türevi ilaç var ve tedavi amaçlı değil ikame yerine yazılıyor hastalara yıllardır.

Fakat bilimsel gerçekler ve yapılan araştırmalar testler kanıt niteliğinde baskılıyor iş görmez hale getiriyor çoğunlukla.

Ayrıca yarar zarar durumunu hesaba katmalı ve bundan ne ka'rım olur ne elime geçer, yaptığım masrafa değer mi diye hesap yapmalı.

Sağlıklı bir erkek 9 ng testo seviyesine sahip olsa.Steroid kullansan ve baskılasa bir miktar, sonuç olarak ne olacağını düşünüyorsun ? 15-20 mi :) 9 Üzerine çıkmaya başladığında senin hipofizin 

Öncelikle ilgilendiğin için teşekkürler abi  kar zarar durumu olarak şöyle bakıyorum olaya artık gelişemiyorum bir ilerleme kaydedemiyorum yani illaki gelişim oluyor ama verilen emeğin karşılığı kesinlikle olmuyor o yüzden minimum zararla ilerlemeyi devam ettirmek amaç masraf olarak değilde sağlık ve kazanç olarak bakmak gerektiğini düşüyorum only testo yada dediğim gibi primo düşünüyorum primoyu düşünme sebebim bilinen yolun aksine acaba 0 kanadan bu işi kurtarır miyiz only testodan sonra pct de doğru yapıldığı halde üretimi eski seviyesine dönmeyen çok fazla konu var o yüzden böyle bir konu açtım minimum zararla bir ilerleme kaydedilebilir mı diye 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zodiac    5
T and dopamine excellence, 7 dakika önce yazdı:

Kesinlikle testosuz solo anabolic kullanma 120mgda olsa testosteronu kombine ekle yoksa cinsel problemler yasarsin ve soylenilenin aksine butun anabolizanlar ciddi sekilde baskilayicidir.

Neden 120 mesela :) neye dayanarak bunu söylüyorsunuz 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Neredeyse makul sayilabilicek, vucudun    uretimini kesecegi testosteron seviyesini disaridan alip normal dengeyi saglamak icin. Erkek vucudu 56-72mg civari toplam testosterone uretir haftada. 100mg testosteronedan ester yukunu dusunce bu degerlere yakin haftalik uretimi yerine koymak demektir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    424

Testodan neden cekiniyorsun mesela birazda ona bak istersen propinat deneyebilirsin kısa ester ben ilk kurumu rimabolan testo prop yapmistim kür sonu pct de yapmamıştım ama o zamanlar bilmiyorduk tabi test filan,Allah'tan bir şey olmadı 😅 Sonra 4 ay filan geçti işi iyice ogrendim test yaptırdım her şey duzgundu 😶

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann, Şimdi yazdı:

Testodan neden cekiniyorsun mesela birazda ona bak istersen propinat deneyebilirsin kısa ester ben ilk kurumu rimabolan testo prop yapmistim kür sonu pct de yapmamıştım ama o zamanlar bilmiyorduk tabi test filan,Allah'tan bir şey olmadı 😅 Sonra 4 ay filan geçti işi iyice ogrendim test yaptırdım her şey duzgundu 😶

Katiliyorum yukarida izah ettim neden testosuz kur yapilmayacagini. Primo vuran adam testoda vurabilir cok rahat doz onemli ama estrojen ve kan pihtilasmasi riskleri yuzunden. Baslangic kuru icin 300-350mg kas kazanmak icin yeterli aslinda etki yanetki hesabini dusununce.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zodiac    5

Testodan çekinme sebebim üretimi tamamen baskılaması, bırakınca iyileşme süreci. Kazandığının ne kadarı kalıcak iyileşme sürecinde primoya göre daha riskli geliyor okuduklarıma göre. Çünki hiç bir yerde primo sistemi kapatır tarzı birşey okumadım ama testonun kapattığını bir çok yerde okudum forumda paylaşılan test sonuçlarıda bunu doğruluyor. E pct yapıp iyileşiypruz diyeceksiniz acaba iyileşiyor mu? Kürden önce test yapan sayısı malesef çok az pct yapıp sistemi açıyor herkes evet ama kişinin kendi normal değerlerine dönüyor mu iş yada ne kadar sürüyor ? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zodiac, 5 saat önce yazdı:

Testodan çekinme sebebim üretimi tamamen baskılaması, bırakınca iyileşme süreci. Kazandığının ne kadarı kalıcak iyileşme sürecinde primoya göre daha riskli geliyor okuduklarıma göre. Çünki hiç bir yerde primo sistemi kapatır tarzı birşey okumadım ama testonun kapattığını bir çok yerde okudum forumda paylaşılan test sonuçlarıda bunu doğruluyor. E pct yapıp iyileşiypruz diyeceksiniz acaba iyileşiyor mu? Kürden önce test yapan sayısı malesef çok az pct yapıp sistemi açıyor herkes evet ama kişinin kendi normal değerlerine dönüyor mu iş yada ne kadar sürüyor ? 

En cok guvenmen gereken hormon testosteronedur vucudun bildigi tanidigi hormonlardandir cunku ama kurdeki doz yuksekligi kurun suresi iyilesme suresini etkileyen uzatan faktorlerdendir. Deca filan kesinlikle el surme illa kullanacaksan test only mutevazi dozlarda bir deneyim daha risksiz olacaktir. Yil boyu kurde olup kur esnasinda hcg kullanip cocuk sahibi insanlar var mesela. Sadece testosteron kurunun geri donulmeyecek problemler cikarmasi cok dusuk ihtimal ama benim gorusum testosteronu normal ust sinirlarda dogal yollarla tutup omur boyu bu degerlerle guvenli sekilde yasamak. 800-1200ng araligina oturursaniz iyi calisma ve beslenmeyle tatmin edici sonuclar alirsiniz hem basiniz da agirmaz.

Ayrica kurdeki superman seviyesi degerlerden sonra eski testosterone seviyelerinize donmeniz hayal kirikligi yaratabilir. Kisisel gorusum testosterone replasman dozundan fazla alinmamasi yonunde saglik bakimindan.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota    225
LiveStorm, 1 saat önce yazdı:

Bu konuda yazanlar hâlâ geçerliliğini koruyor mu?

Kardeşim kür yapacaksan adam gibi yap sağlam yap. Primoyu solo 300 400 alsan ne olur almasan ne olur. Onun yerine only testo 300 400 yap uzun süre katbekat daha fazla gelişirsin. Mesele baskılaması değil Metin Abinin dediği gibi benim elime ne geçecek kar zarar oranı.

tarihinde Rota tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mertozkyaa    25
metinav, 11.05.2020 - 18:44 yazdı:

Sağlıklı bir erkek 9 ng testo seviyesine sahip olsa.Steroid kullansan ve baskılasa bir miktar, sonuç olarak ne olacağını düşünüyorsun ? 15-20 mi :) 9 Üzerine çıkmaya başladığında senin hipofizin kapanacaktır...

Aktif dinlenmede haftada bir testo 100mg yanına bir ampul primabolon olurmu hocam saygılar sevgıler

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota    225
mertozkyaa, 3 dakika önce yazdı:

Aktif dinlenmede haftada bir testo 100mg yanına bir ampul primabolon olurmu hocam saygılar sevgıler

Yahu mesele olur olmaz değil. Adam yazmış sana neden okumuyorsun. Verim alır mısın almaz mısın belli değil. 100mg testo 1 ampul primo olur. Ama hayatta bir ampul primoyla verim alamazsın. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mertozkyaa    25
Rota, 7 dakika önce yazdı:

Yahu mesele olur olmaz değil. Adam yazmış sana neden okumuyorsun. Verim alır mısın almaz mısın belli değil. 100mg testo 1 ampul primo olur. Ama hayatta bir ampul primoyla verim alamazsın. 

Aktif dinlenme dıyorum orda aktif hanı mınımum dozaj 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota    225
mertozkyaa, Şimdi yazdı:

Aktif dinlenme dıyorum orda aktif hanı mınımum dozaj 

100 le önce bi dene. Durumun nasıl vücudun nasıl. Beni mesela gerçek 150 mg testo e ancak kesiyor. Tam yetiyor. Senin vücuduna belki yetmez belki fazla gelir. Ama 100mg kullanan çok tanıdığım var. Minimum 100 mg kullanabilirsin. Tabi yanında primo olacağı için 200 de düşenebilir. Ama 1 ampul diyorsun o da 100mg primo eder. 150 mg testo aldığın takdirde 100mg primo sistemine ciddi zararlar vermeyecektir. Minimum doz primonun üstünde olmalı.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.