Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

KenanvuraL

Kenan- beslenme günlüğü

Önerilen İletiler

KenanvuraL    1

Corn flakes kelly's (misir gevregi) 250 gram 950 kalori 206 gram karb. Süt 400 ml 180 kalori 12 gram protein

Maltodextrin 100 gram 380 kalori 95 gram karb.

Çökelek 200 gram 416 kalori 70 gram protein

Sarı elma 70 kalori 20 gram karb.

Şirkette değişiyor öğle yemeği ortalama

400-500 kalori 25 gram protein 40 gram karb.

Pide ekmeği 690 kalori -karb 65 gram-10 gr protein

Siyah zeytin 50 gram -55 kalori- 5gram yağ

Beyaz peynir 150 gram 396 kalori -25 gr protein

Sarı leblebi 150 gram- 565 kalori- 90gram karb- 30 gram protein 10 gram yağ

Çökelek 150 gram 312 kalori -50 gram protein 9 gr yağ

Buğday 250 gram pişmiş 290 kalori- 74 gram karb.

Nohut pismis 165 gram 270 kalori- 45 gram karb. 15 gram protein

Genel olarak bu şekilde arkadaşlar.

Toplam kalori : 4930 civarı bu değişebiliyor. 4500+5000 arası

Toplam karb. : 756 gram (karb ise 650-750 arası )

Toplam pro : 255 gram ( protein ise 225-250 arasi )

Toplam yağ : 95 gram ( yağ 70-100 arası değişiyor )

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

SPECTRE    753

Harika duruyor günde o kadar karbo almak her baba yiğidin harcı değil ben aynı şeyi denedim en fazla 2 ay devam ettirebildim sonra düşürdüm ister istemez beslenmeyi çünkü yenmiyordu gerçekten. Sen nasıl tüketiyorsun tattik nedir hocam ? :dus:dus:sou

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
KenanvuraL    1

Valla bende açıkçası zorlanarak yiyorum. Anlatması çok kolay aslında , uygulaması biraz meşakkatli :)

Çökeleği bi miktar su ile blender ile kıvama getirip içiyorum. Leblebi ilk zamanlarda eziyet oluyordu sonradan onuda blender ile aynı şekilde yaptım ama o biraz daha fazla su istiyor ham olduğu için biraz fazla su istiyor ve bu şekilde tuketiyorum.

Mısır gevreği ne gelirsek bayıla bayıla süt ile süper bi şekilde gidiyor şuan. Belli bi süre sonra ondan da gına gelirse alternatif dusunucem.

Bu sabah buğday proteini açtım portakal suyu ile karıştırıp iceyim dedim 100 gram maalesef mundar oldu :) protein bar yada kek yapıcam zaten aynı un çok bi fark yok. Denedikten sonra resim ile burada paylaşırım. Ortalama 95 gram protein ve 800 kalori yi bu yapacağım protein bar dan alırım diye umut ediyorum.

Bir haftalık 4500 kalorinin etkisi 3.450 kilo oldu tabi dianabol unda etkisi var

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
KenanvuraL    1

Gold standart whey (optimum nutrition ) 50-60 gram

FA Nutrition Xtreme Beef Amino 300 Tablet günde 2 adet

Hardline Kreatin %100 Mikronize 300Gr 5 gram günlük

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ZYZZ    20

Harika olmuş paylaşım diğer arkadaşlara da örnek olacaktır. :kas Ben antrenman günlüğünüzüde merak ediyorum öncesi sonrası pozlarıda bakalım bu beslenme ile tank gibi olmamak mümkün değil :crs

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    753

Bence gayet iyi hocam tüy dökücü kullanıp sağlam bir solarium sonrası bu kütle harika gözükecektir. Ben çok beğendim tebrikler ileride daha iyi olacaktırç :crs:kas

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
KenanvuraL    1

Çok teşekkürler ederim yorum icin. Tüy dökücü alerji yapıyor bende kızarıyor cildim vücut biraz daha şekil aldığında lazer yaptirmayi dusunuyorum. Sizce haftalık 5 kilo iyi mi ve bu ilerleyen haftalarda devam eder mi ?kilonun bi yüzde hesabı varmı dianabol ile ilgili haftada 1-2 kilo normal diyor acaba bende ki 2 kilo su mu yoksa daha fazlası mi su

Haftaya cumartesi 3 iğne olacak sanırım o zaman sustanon etkisini görecem.

Dianabol un libido ya nasıl bi etki yapar okuduğum kadarı ile düşüş denilmiş herkezde olur mu bu ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.