Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

DAYIOĞLU

Sporsuz only testo kas yaptiniz mi ?

Önerilen İletiler

DAYIOĞLU    54

Selam 1 aydır  evde yatıyorum  malum sebepten  0 hareket 0 beslenme düzeni (çok yiyorum sağlıksız) sadece haftalık   400mg testo E. vuruyorum (eczane)   sanki  kanat kasım oldu omuzlarım şişti gibi geliyor hafiften kaslanıyorum durduğum yerde sizde durum nasıl ? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Testocu    141

Eczane testosu derken ?? Eczanede enantate yok 

tarihinde Testocu tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DAYIOĞLU, 4 saat önce yazdı:

Selam 1 aydır  evde yatıyorum  malum sebepten  0 hareket 0 beslenme düzeni (çok yiyorum sağlıksız) sadece haftalık   400mg testo E. vuruyorum (eczane)   sanki  kanat kasım oldu omuzlarım şişti gibi geliyor hafiften kaslanıyorum durduğum yerde sizde durum nasıl ? 

testosteron östrojene aromatize olduğu için kas fiberleri etrafındaki sarkoplazmik dokudaki glikojen depolari genişler ve glikojen dolar. fakat glikojen su ile birlikte depolanır dolayısıyla şişme görüntüsü gelir bu kalıcı doku değildir yeni kas hücresi sentezide değildir.ilacı kesince gider.

genelde bahsi geçen, oturduğu yerde kas yapan Steroid kullanıcıları denekleri olan bilimsel çalışmalarda kanıt gösterilen kütle artışıda budur. yani gündelik hareketinle belki biraz kasa besin yollarsın o kadar,bunun dışında kas hücresi sentezi nerdeyse hiç olmas oturarak.

Testocu, 3 saat önce yazdı:

Eczane testosu derken ?? Eczanede enantate yok

sanırım iran eczanesinden bahsediyor,aburaihan.

tarihinde rip rich piana tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Equipoise    333

Zaten positive nitrogen balance olusturdugun sürece gelişirsin. Beslenme, düşük stres, düzenli uyku ve yüksek testosteron yardımıyla tabiki sporsuz kas yapılabilir. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Niye evde yatıyorsun ? Yerin yoksa 2 tane dumbell al antremanlarına iyi,kötü devam et. Hareketleri daha derine inerek yaparsan kaslarını uyarmayı başarırsın. Aldığın testestoronu maksimize etmen amacıyla söylüyorum. Bir araştırmaya göre haftalık alınan 300 mg test ile sporsuz ayda 1 kg kas kazanıldığını hatırlıyorum ama bu 1 kg lean mass olarak mı geçiyor emin değilim. 

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DAYIOĞLU    54

1-Türk eczanesi değil
2-canım ant. yapmak istemiyor
3-Fazla su tutmaz vücudum,bazı su atıcılar vs.  malum sebeplerden (e2 bloklayıcı vs. kullanıyorum)

Ben 5dk önce de baktım aynaya evet kanat omuz sırt gelişim var   ben oturduğun yerden kas yapmak imkansız sanıyordum ama oluyormuş  şaşkınım  ilk defa böyle bir şey deniyorum  çok çok hoşuma gitti :)  0 ant. canın ne isterse ye  sadece yat bütün gün  ve  kas kütlesi eklensin  vücuda :) ve sadece 400mg testo ile

(bu durum 1-2 hafta daha sürdürcem sonra toparlıcam  sadece tatil verdim kendime)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.592

Bu konuda yapılmış bir araştırma çalışması vardı önceden okumuştum.Aradım linkini ekliyorum çeviri yaptırıp okuyabilirsiniz...

Dört gurup oluşturulmuş, birinci gurup egzersiz yapmayan ve steroid almayan, ikinci gurup plasebo alan ve egzersiz yapan, üçüncü gurup steroid alan ve ağzersiz yapmayan, dördüncü gurup steroid alan ve egzersiz yapan şeklindedir...

En fazla gelişim, steroid kullanıp egzersiz yapanlarda daha sonra, steroid kullanıp egzersiz yapmayanlarda sonra, plasebo kullanıp egzersiz yapanlarda gerçekleşmiş...

https://www.nejm.org/doi/full/10.1056/NEJM199607043350101

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bybrs06    20

Arkadaşlar konuyla pek alakası yok beni maruz görün Andro Medicals markasını duydunuz mu hiç?kullanan memnun kalan kimse varsa yorumlarını paylaşabilirler mi?

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.253
Bybrs06, 2 saat önce yazdı:

Arkadaşlar konuyla pek alakası yok beni maruz görün Andro Medicals markasını duydunuz mu hiç?kullanan memnun kalan kimse varsa yorumlarını paylaşabilirler mi?

Alâkası yoksa alâkası olan kategori var "marka analizleri" diye. Oraya açıp konuyu alâkalı bir yorum beklemek yerine neden burası? Neden bu soru başlığının altı? 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    638
DAYIOĞLU, 04.04.2020 - 10:29 yazdı:

1-Türk eczanesi değil
2-canım ant. yapmak istemiyor
3-Fazla su tutmaz vücudum,bazı su atıcılar vs.  malum sebeplerden (e2 bloklayıcı vs. kullanıyorum)

Ben 5dk önce de baktım aynaya evet kanat omuz sırt gelişim var   ben oturduğun yerden kas yapmak imkansız sanıyordum ama oluyormuş  şaşkınım  ilk defa böyle bir şey deniyorum  çok çok hoşuma gitti :)  0 ant. canın ne isterse ye  sadece yat bütün gün  ve  kas kütlesi eklensin  vücuda :) ve sadece 400mg testo ile

(bu durum 1-2 hafta daha sürdürcem sonra toparlıcam  sadece tatil verdim kendime)

Yaptığın şey pek sağlıklı değil ilaçları kullanıp üstüne sağlıksız beslenme yapıyorsan kan testi yaptırıp ne durumda olduğunu görmen lazım (HDL LDL ALT AST vs.)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hasan3542    67
hectordoyle, 22 dakika önce yazdı:

Yaptığın şey pek sağlıklı değil ilaçları kullanıp üstüne sağlıksız beslenme yapıyorsan kan testi yaptırıp ne durumda olduğunu görmen lazım (HDL LDL ALT AST vs.)

Dostum oturarakta olsa bir gelişim oluyor evet ama sadece 400 testo ile abartı bir gelişim olmaz plasebo olabilir

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    638
DAYIOĞLU, 38 dakika önce yazdı:

@hectordoyle     6 hafalık durum mu    şimdilik sorun yok  sadece 400mg testo e. alıyorum zaten  çok uzun sürmücek bu durum

Öyleyse tamam dostum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    638
Hasan3542, 36 dakika önce yazdı:

Dostum oturarakta olsa bir gelişim oluyor evet ama sadece 400 testo ile abartı bir gelişim olmaz plasebo olabilir

Oturarakta gelişim oluyor bunu biliyorum zaten ben sadece vücudundaki kolestrol ve diğer değerler için sıkıntı olabilir dedim kendisi de bi sorun olmadığını söyledi 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
huso    5
DAYIOĞLU, 7 saat önce yazdı:

@Hasan3542   evet abartılı bir gelişim yok ama gelişim var evdekiler de farkın da   sırt kanat omuz gelişmeye başladı

Kendini kandırma aynaya bakıp büyümüş deme fotoğrafın varsa karşılaştır sporsuz gelişim olmaz anca evde süpersetli şınav decline bol bol barfiks her sabah karın 2-3 ekipmanla yana açış yapmadan olmaz 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DAYIOĞLU    54
huso, 2 saat önce yazdı:

Kendini kandırma aynaya bakıp büyümüş deme fotoğrafın varsa karşılaştır sporsuz gelişim olmaz anca evde süpersetli şınav decline bol bol barfiks her sabah karın 2-3 ekipmanla yana açış yapmadan olmaz 

dostum normelde 40mg testo üretiyorsam şimdi 400mg alıyorum nasıl gelişim olmucak ?
al izle bu videoyu kaynakta var deneyde var  testo vurursan hiç spor yapmasan bile kas yapıyorsun  NEYİ KENDİNİ KANDIRMA ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
d3lici    27
DAYIOĞLU, 30 dakika önce yazdı:

dostum normelde 40mg testo üretiyorsam şimdi 400mg alıyorum nasıl gelişim olmucak ?
al izle bu videoyu kaynakta var deneyde var  testo vurursan hiç spor yapmasan bile kas yapıyorsun  NEYİ KENDİNİ KANDIRMA ?

Kardeşim sen adeleye hasar verip recovery olmadan o adalenin testoyla gelişmesi mantıklı mı sence, değil 400mg 4000 mg alsan bile öyle bişey söz konusu değil, he glikojen kapasiten artar, su tutumun artar, sarkoplazmik bi hipertrofi yaşayabilirsin ama bu kas yapma manasına pek gelmiyor bana göre 

tarihinde d3lici tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferhat82    447

Benimde  bu konu hakkında az çok fikrim vardı  ama yinede biraz araştirayım dedim . Google olsun farklı kaynaklar olsun biraz baktım  ve araştirmalar ve değerlendirmeler sonucu mümkün oldugunu gördüm. Fakat sadece testo kullanıyor isen bu gelişim minimum düzeyde olacaktır.

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.592
DAYIOĞLU, Bir saat önce yazdı:

Natural olanı abartmış.Çalışmada elde ettikleri kas oranı 1,5 kg...İlla bir şeyi abartmayı seviyorlar, doğru düzgün anlatsalar günaha girerler zaten :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AS1L    220
metinav, 4.04.2020 - 11:57 yazdı:

Bu konuda yapılmış bir araştırma çalışması vardı önceden okumuştum.Aradım linkini ekliyorum çeviri yaptırıp okuyabilirsiniz...

Dört gurup oluşturulmuş, birinci gurup egzersiz yapmayan ve steroid almayan, ikinci gurup plasebo alan ve egzersiz yapan, üçüncü gurup steroid alan ve ağzersiz yapmayan, dördüncü gurup steroid alan ve egzersiz yapan şeklindedir...

En fazla gelişim, steroid kullanıp egzersiz yapanlarda daha sonra, steroid kullanıp egzersiz yapmayanlarda sonra, plasebo kullanıp egzersiz yapanlarda gerçekleşmiş...

https://www.nejm.org/doi/full/10.1056/NEJM199607043350101

@metinav Metin hocam bu bilgilendirme de sadece steroid ile ilgili bilgiler paylaştınız. Bu mantıkla gh, peptid, sarms lar içinde geçerli olabilir diyebilir miyiz ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.