Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Hasan3542

Yeni seri balkan hakkında destek lazım

Önerilen İletiler

Ferhat82    447
KaiGreene, 2 dakika önce yazdı:

E tamamda adam 3 4 gün sonra etiketini getireyim dedim nası oluyor 😂

Güven yoksa alma kardeşim birşey dıyemem  

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

KaiGreene    34
gönderildi (düzenlendi)

Hayır herkes için konuşuyorum herkes bunu merak eder güven yoksa alma diyerek konuyu nasıl kapatabilirsiniz!!! İnsanların bir ton sahte ilaç sattığını bilmiyor musunuz??!! Bu nasıl bir cevap şekli siz o adamın şakşakçısı mısınız! Gençlerimizi sizin gibi insanlar zehirliyor 

tarihinde KaiGreene tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hasan3542    67
Ferhat82, 3 dakika önce yazdı:

Güven yoksa alma kardeşim birşey dıyemem  

Hocam sende t.f. den almışsın ürünü anladık ama üründen etki aldınmı onu soruyorum yahu :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferhat82    447
KaiGreene, 1 dakika önce yazdı:

Hayır herkes için konuşuyorum herkes bunu merak eder güven yoksa alma diyerek konuyu nasıl kapatabilirsiniz!!! İnsanların bir ton sahte ilaç sattığını bilmiyor musunuz??!! Bu nasıl bir cevap şekli siz o adamın şakşakçısı mısınız! Gençlerimizi sizin gibi insanlar zehirliyor 

Saf mısın ben aldıgım adama güveniyorum dedım onceden aldıgım ıcın tf de ondan aldıgını bılıyorum Kımseye gıt al demıyorum benım bır kaârım mı var banane yanı y

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hasan3542    67
Hasan3542, 7 dakika önce yazdı:

Hocam sende t.f. den almışsın ürünü anladık ama üründen etki aldınmı onu soruyorum yahu :D

hocam görmediniz sanırım tekrar hatırlatayım dedim @Ferhat82

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferhat82    447
Hasan3542, 2 dakika önce yazdı:

hocam görmediniz sanırım tekrar hatırlatayım dedim @Ferhat82

Ben a b den aldım kardeşim Tf de ondan alıyor bılıyorun Çunku yeni balkan ından baska getıtren yok . Daha once almadıysan guven yoksa alma sana kalmış Herkes bellı bır kışıden almak zorunda degıl

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hasan3542    67
Ferhat82, 1 dakika önce yazdı:

Ben a b den aldım kardeşim Tf de ondan alıyor bılıyorun Çunku yeni balkan ından baska getıtren yok . Daha once almadıysan guven yoksa alma sana kalmış Herkes bellı bır kışıden almak zorunda degıl

etiket olayının 2 kişide de aynı durumda olması dediğini mantıklı çıkarıyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferhat82    447
gönderildi (düzenlendi)
Hasan3542, 4 dakika önce yazdı:

etiket olayının 2 kişide de aynı durumda olması dediğini mantıklı çıkarıyor

Bana A.B kutulari sonra yollayacağimi söyledi 1 hafta dedi 3 gün geçti. Dediğim gibi güvenin yoksa alma kimden çalişan ilaç aşdıysan ondan almaya devam et .

Birdaha bu forumda kimden ilaç aldiğimida söylemicem . başka birilerinin adini verdimi hemen linç peşindeler.

tarihinde Ferhat82 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hasan3542    67
Ferhat82, 1 dakika önce yazdı:

Bana A.B kutulari sonra yollayacağimi söyledi 1 hafta dedi 3 gün geçti. Dediğim gibi güvenin yoksa alma kimden çalişan ilaç aşdıysan ondan almaya devam et .

t.f. bana şöyle teklif etti bekle dedi pazartesi istersen ürünü kutusu ve etiketleriyle beraber tam olarak göndereyim dedi bende tamam dedim ben hala niye etiketsiz bu ürünler anlayamadım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferhat82    447
Hasan3542, Şimdi yazdı:

t.f. bana şöyle teklif etti bekle dedi pazartesi istersen ürünü kutusu ve etiketleriyle beraber tam olarak göndereyim dedi bende tamam dedim ben hala niye etiketsiz bu ürünler anlayamadım

O zaman bekle gör kardeşim ne diye sıkıntı yapıyon . Kaçak gelen ürünü Etiketli kutulu bir şekilde mi sokacaklar ülkeye Kullanınca çalişmassa ifşalarsın burda 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hasan3542    67
Ferhat82, 2 dakika önce yazdı:

O zaman bekle gör kardeşim ne diye sıkıntı yapıyon . Kaçak gelen ürünü Etiketli kutulu bir şekilde mi sokacaklar ülkeye Kullanınca çalişmassa ifşalarsın burda 

neden sıkıntı yapıyorum biliyormusun bu bilginin ben parayı göndermeden önce bilgisi verilmesi gerekiyordu doğal olarak ama parayı gönderdikten sonra verildi ben ona kızıyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
odi    58
Hasan3542, Bir saat önce yazdı:

bana bu fotoyu atıyor arkadaşlar orjinal diye

Uzerinde etiket var zaten bunun ama..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hasan3542    67
odi, Bir saat önce yazdı:

Uzerinde etiket var zaten bunun ama..

valla bende anlamadım hocam adam çok yoğun ne dediğini kendide bilmiyor bence :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jeffseid    26
Ferhat82, 12 saat önce yazdı:

Sahtesi çıktı dostum Bunun gibi https://balkanpharm.com/articles/balkan-pharmaceuticals-original-vs-fake.html

Tr de şuan için denk gelmedim. Dikkatli bakan biri eşşek değilse zaten anlar 6-7 tane şey koymuslar :) 

Ciddeen bunu anlamayanda bu işlerden uzak dursun kendi sağlığı için. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
RasimKadirr    47

Arkadaşlar, ürünün etiketsiz gelmesi imkansız. Etiket zaten laboratuvarda basılır. Kutusuz göndermiştir. Kargoda yer tasarrufu yapmak için kutuları ayrı, flakonları ayrı gönderiyorlar. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Şişkobiri    40

Teknik olarak kaçak bir ürün olduğu için flakaonlar ayrı kutular ayrı getiriliyor. Ben yeni balkandan memnunum. Siyah bi poşet halinde flakonları. Başka bir şekilde de henüz dikdörtgen prizma haline gelmemiş katlanmış şekildeki kutuları görmüştüm. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Alii    8

Etiketi eksik derken, anladigim şu yeni seri flakon balkanlarda etiket yok, hologram şişenin üstünde yapışık arkadaş, kutusu sonradan gelicek demiş, yazan arkadaş yalnis anlatmış, burası sanırım böyle yalnis polemik oluyor, düzeltmek istedim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hasan3542    67
gönderildi (düzenlendi)
Balkan ali, Bir saat önce yazdı:

Etiketi eksik derken, anladigim şu yeni seri flakon balkanlarda etiket yok, hologram şişenin üstünde yapışık arkadaş, kutusu sonradan gelicek demiş, yazan arkadaş yalnis anlatmış, burası sanırım böyle yalnis polemik oluyor, düzeltmek istedim

hocam merhaba peki yukarıdaki fotodan orjinalliği hakkında yorum yapmak mümkünmü , ayrıca adamın gönderdiği ses kaydını tekrar gönderdim etiketi yok diyor net olarak kutusu ve etiketi yok diyor yanlış anlamadım

tarihinde Hasan3542 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.562
gönderildi (düzenlendi)

Hiç biriniz bir ilaç fabrikasında çalışmadığı ve üretim süreçlerini görmediğiniz için bazı şeylerden şüphe etmeniz normal.

İlaç flakonlara yada ampüllere doldurulduktan sonra üzerlerine etiket yada silinmez yazıyla bilgileri yazılır ve tarih atılır...Daha sonra okeyli olan flakonlar yada ampüller kalite onayından sonra ambalajlamaya geçilir.Kutu ve prospektüsler ilgili firmalara bastırtılıp kolilerle toplu bir şekilde gelir ve üretilen ampül-flakon sayısına göre ambalaj bölümüne verilir açılmamış halde...Makinalar açmadan önce parti numarası ve üretim tarihini basarlar kuruların üzerine.En sonunda da başka bir makina flakon-ampül ile prospektüs ve kutuyu birleştirip kapatır...

Fabrikadan direkt alınmışsa ve kutu ayrı ve içerik ilaç ayrı durumdaysa üzerlerindeki üretim tarihi basılmış mı ve parti numaraları tutuyor mu diye bakılmalı.Kutuya basılan parti numarasıyla içeriğindeki ilacın dışındaki numara aynı olmalı çünkü karekodlu sistemlerde bu sistemsel olarak aynı anda aynı bilgi basılıyor...Kısacası sistemdeki bilgi ambalaja aktarılıyor.Bu durum yoksa boşsa üretimdeki güvenlik tedbirleri iptal demektir ve herhangi bir merdiven altı ilaçla aynı seviyeye iner şüphe yönünden...

Fakat ambalajlama aşamasında ve çoğunlukla fabrika içerindeki çalışanların araklamasıyla dışarı çıkarıldığı için bu durumda satıcıya güvenmek güvenmemek ikilemi yaşanır.Karekod basılıp sisteme giriş yapıldıktan sonra hiç bir şekilde satış harici ilaç dışarıya çıkarılamaz, direkt hırsızlık statüsünde yer alır.Tabi eğer bitmiş ürün olup ambalajı sonradan çıkarılmışsa o durumda sorun oluşturmaz...

Kısaca ampül veya flakonun üzerinde gerekli bilgiler etiketler muhakkak olmalı yoksa satıcının insafına teslimsiniz demektir...

tarihinde metinav tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hasan3542    67
metinav, Bir saat önce yazdı:

Hiç biriniz bir ilaç fabrikasında çalışmadığı ve üretim süreçlerini görmediğiniz için bazı şeylerden şüphe etmeniz normal.

İlaç flakonlara yada ampüllere doldurulduktan sonra üzerlerine etiket yada silinmez yazıyla bilgileri yazılır ve tarih atılır...Daha sonra okeyli olan flakonlar yada ampüller kalite onayından sonra ambalajlamaya geçilir.Kutu ve prospektüsler ilgili firmalara bastırtılıp kolilerle toplu bir şekilde gelir ve üretilen ampül-flakon sayısına göre ambalaj bölümüne verilir açılmamış halde...Makinalar açmadan önce parti numarası ve üretim tarihini basarlar kuruların üzerine.En sonunda da başka bir makina flakon-ampül ile prospektüs ve kutuyu birleştirip kapatır...

Fabrikadan direkt alınmışsa ve kutu ayrı ve içerik ilaç ayrı durumdaysa üzerlerindeki üretim tarihi basılmış mı ve parti numaraları tutuyor mu diye bakılmalı.Kutuya basılan parti numarasıyla içeriğindeki ilacın dışındaki numara aynı olmalı çünkü karekodlu sistemlerde bu sistemsel olarak aynı anda aynı bilgi basılıyor...Kısacası sistemdeki bilgi ambalaja aktarılıyor.Bu durum yoksa boşsa üretimdeki güvenlik tedbirleri iptal demektir ve herhangi bir merdiven altı ilaçla aynı seviyeye iner şüphe yönünden...

Fakat ambalajlama aşamasında ve çoğunlukla fabrika içerindeki çalışanların araklamasıyla dışarı çıkarıldığı için bu durumda satıcıya güvenmek güvenmemek ikilemi yaşanır.Karekod basılıp sisteme giriş yapıldıktan sonra hiç bir şekilde satış harici ilaç dışarıya çıkarılamaz, direkt hırsızlık statüsünde yer alır.Tabi eğer bitmiş ürün olup ambalajı sonradan çıkarılmışsa o durumda sorun oluşturmaz...

Kısaca ampül veya flakonun üzerinde gerekli bilgiler etiketler muhakkak olmalı yoksa satıcının insafına teslimsiniz demektir...

hocam adam etiket yok dedi eminim neden dedim sonra bana sınırdan geçirirken testo olduğunu görürlerse sıkıntı yaratıyorlar dedi yani etiketlerini çıkarıyorlar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Deniz35    13

Selamlar. Ben de aynı üründen aldım 2 gün önce elime geçti burada satıcı adları kısaltılıyor ancak ben satıcı adı vermeden şöyle birşey yapayım. Bana kutusuz geldi 10 ml ürün. Üzerinde skt seri no ve sorgulama kodu var. Sorgulama kodunu balkan sitesinden sorgulayınca hata veriyor. Ben fake dedim ürün ama satıcı hayır fake değil sitede oluyor bazen böyle dedi. site ismi vermeden "sipa***" ile bitiyor site. Güvenip kullanamadım malesef.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hasan3542    67
Deniz35, 47 dakika önce yazdı:

Selamlar. Ben de aynı üründen aldım 2 gün önce elime geçti burada satıcı adları kısaltılıyor ancak ben satıcı adı vermeden şöyle birşey yapayım. Bana kutusuz geldi 10 ml ürün. Üzerinde skt seri no ve sorgulama kodu var. Sorgulama kodunu balkan sitesinden sorgulayınca hata veriyor. Ben fake dedim ürün ama satıcı hayır fake değil sitede oluyor bazen böyle dedi. site ismi vermeden "sipar***" ile bitiyor site. Güvenip kullanamadım malesef.

yüzde 90 sahtedir internet sitesinden streoid alınmaz yeni seri balkanmı bu arada ?? eski seri ise kullanmadan bilemezsin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.