Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

OnurEge

Sustanon hakkinda acil yardim!

Önerilen İletiler

OnurEge    2

Merhabalar. 10-12 haftalik sustanon kullaniminin 18.(nerdeyse 3 hafta) Günündeyim eczaneden aldigim, haftada 500 mg olmak üzere sustanon kullaniyorum. Ancak bu 18 günde, artan birazcık libido dışında ne güç sagladi ne enerjiklik. libido disinda hicbir etki gormuyorum antremanda natural halimki gibi yoruluyorum performans artisi 0 a yakin. Bu normal midir ? Etkisi sonradan mi gelir? Beslenmemdede sıkıntı yok ve ürün eczane mali oludugundan %100 orjunal Kullanan arkadaşlar aydinlatırsa sevinirim. Boy 180 kilo 86kg %15-17 yag orani bulktayim. 3 yillik spor gecmisim var.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

metinav    4.578
OnurEge, 8 saat önce yazdı:

Merhabalar. 10-12 haftalik sustanon kullaniminin 18.(nerdeyse 3 hafta) Günündeyim eczaneden aldigim, haftada 500 mg olmak üzere sustanon kullaniyorum. Ancak bu 18 günde, artan birazcık libido dışında ne güç sagladi ne enerjiklik. libido disinda hicbir etki gormuyorum antremanda natural halimki gibi yoruluyorum performans artisi 0 a yakin. Bu normal midir ? Etkisi sonradan mi gelir? Beslenmemdede sıkıntı yok ve ürün eczane mali oludugundan %100 orjunal Kullanan arkadaşlar aydinlatırsa sevinirim. Boy 180 kilo 86kg %15-17 yag orani bulktayim. 3 yillik spor gecmisim var.

Devam et...Kiloda var mi degisiklik ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
OnurEge    2
metinav, 4 dakika önce yazdı:

Devam et...Kiloda var mi degisiklik ?

ben bulka girince 10 kilo almistim. 4000 kalori yiyorum dirty bulkdayim. Yani kiloda degisiklik oluyor tabikide ilacin cok faydasu oldugunu dusunmuyorum. Tamamdir devam ediyim bakalim ne olucak. Ne gibi seyler hissetmem yada kazanmam gerekiyor ?

tarihinde OnurEge tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AhmetBalcı    131

Sustanonun profesörü @metinav abimizdir ama haddim olmadan bende ekleme yapayım. Bende sustanon küründeyim. Beslenmeni değerlendirmeni öneriyorum. Ve sustanon ilk 3-4 hafta grip veya alerjik bir reaksiyonmuş gibi etkiler gösterebilir. Buna vucut alısınca geçecek bu durum ve bilhassa 4. hafta sonrasında güç artışını hissedeceksin. Hİssetmemen olanaksız. 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
OnurEge    2
AhmetBalcı, 55 dakika önce yazdı:

Sustanonun profesörü @metinav abimizdir ama haddim olmadan bende ekleme yapayım. Bende sustanon küründeyim. Beslenmeni değerlendirmeni öneriyorum. Ve sustanon ilk 3-4 hafta grip veya alerjik bir reaksiyonmuş gibi etkiler gösterebilir. Buna vucut alısınca geçecek bu durum ve bilhassa 4. hafta sonrasında güç artışını hissedeceksin. Hİssetmemen olanaksız. 

Cok tesekkur ediyorum... her bilgiye ve öneriye açım. Vurulunca agri ve odem yapiyor. Vuruldugu yerde siskinlik oluyor normal midir ? Ilacda grip gibi bi reaksiyon gostermedi. Beslenmemde iyi durumda insallah etkisini gosterir. Bildiginiz ne varsa soyleyin lutfen. Saygilarr.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AhmetBalcı    131
OnurEge, Bir saat önce yazdı:

Cok tesekkur ediyorum... her bilgiye ve öneriye açım. Vurulunca agri ve odem yapiyor. Vuruldugu yerde siskinlik oluyor normal midir ? Ilacda grip gibi bi reaksiyon gostermedi. Beslenmemde iyi durumda insallah etkisini gosterir. Bildiginiz ne varsa soyleyin lutfen. Saygilarr.

BEnde hıc ödem yapmadı. Enjeksıyonlarını bıraz daha yavas yapmanı tavsıye edıyorum. Hanı ucla yapıyorsun?

Ayrıca hangı dozajda yapıyorsun sustanon?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
OnurEge    2
AhmetBalcı, 11 dakika önce yazdı:

BEnde hıc ödem yapmadı. Enjeksıyonlarını bıraz daha yavas yapmanı tavsıye edıyorum. Hanı ucla yapıyorsun?

Ayrıca hangı dozajda yapıyorsun sustanon?

Siyah uçlu igne ile bacaktan yapiyorum. 2ml lik igne olan. Evet biraz hicli birakiyorum ilac dagilmiyor olabilir... birde aklima takiliyor cok sacma biliyorum ama  icim rahatlasin diye sorucam vicudum ilaci kullanmiyor olabilirmi ? Yani sanki ilaci kas icine enjekte ederken yanlis enjekte ediyorum ilac orda kaliyor vicud kullanmiyor gibi hissediyorum. Ama sislik olsa bile bir kac gune iniyor. Pazartesi 1ml 250 mg cuma 1 ml 250mg yapiyorum.

tarihinde OnurEge tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AhmetBalcı    131
OnurEge, 5 dakika önce yazdı:

Siyah uçlu igne ile bacaktan yapiyorum. 2ml lik igne olan. Evet biraz hicli birakiyorum ilac dagilmiyor olabilir... birde aklima takiliyor cok sacma biliyorum ama  icim rahatlasin diye sorucam vicudum ilaci kullanmiyor olabilirmi ? Yani sanki ilaci kas icine enjekte ederken yanlis enjekte ediyorum ilac orda kaliyor vicud kullanmiyor gibi hissediyorum. Ama sislik olsa bile bir kac gune iniyor. Pazartesi 1ml 250 mg cuma 1 ml 250mg yapiyorum.

Mümkünse kalcadan yapmanı tavsıye edıyorum. 

Ama vucudunun bunu kullanmama olasılıgı yok

Bırde enjeksıyonlarını pazartesı ve persembe yapmanı tavsıye edıyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
OnurEge    2
AhmetBalcı, 3 dakika önce yazdı:

Mümkünse kalcadan yapmanı tavsıye edıyorum. 

Ama vucudunun bunu kullanmama olasılıgı yok

Bırde enjeksıyonlarını pazartesı ve persembe yapmanı tavsıye edıyorum.

Önerilerin icin cok tesekkur ederim. Pazartesi persembe yapacagim gun icin daha iyi olur haklisin ancak kalcadan kendi kendine zor oluyor. Arkadasimda yok yardim edicek.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Şişkobiri    40

250 mglık sustanonda 4 ester bulunmaktadır. Kısa ve uzun esterlrr beraber bulunur. Lakin en yüksek oran 100 mg ile testesteron decanaute(tam doğru yazılışı bu olmayabilir) dır. Yani bayağı uzun 12-14 günlük bir esterdir. 

Aha kafası geldi diyeceğimiz bir etki için 18. Gün erken 1 ay gibi bir zaman geçince güç ve pump artışını farkedeceğini düşünüyorum. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
OnurEge    2
agfitness, 1 dakika önce yazdı:

Merhaba Sustanon yanına Primobolan ya da en azından 6 hafta kullanacak şekilde Oxandrolone ekle pump etkisini aldığını güç artışını göreceksin. Sustanon kimi bünyede yardımcılar sayesinde daha aktif halde çalışan bir ilaç genel olarak. Bu yanına eklenecek ilaçlar senin tercihine göre değişir.

- Oxandrolone olabilir,
- Turinabol olabilir,
- Kürün yarı evresinden sonra Proviron olabilir.
- Enjeksiyon olarak Primobolan olabilir,
- Yine enjeksiyon olarak Masteron olabilir.

Sağlıklı sporlar...

Cok tesekkur ederim rimobolan ekleyecegim. Ne kadar eklememi onerirsiniz ? Birde provironu ne zaman ve ne kadar kullanmaliyim. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
OnurEge    2
Şişkobiri, 1 dakika önce yazdı:

250 mglık sustanonda 4 ester bulunmaktadır. Kısa ve uzun esterlrr beraber bulunur. Lakin en yüksek oran 100 mg ile testesteron decanaute(tam doğru yazılışı bu olmayabilir) dır. Yani bayağı uzun 12-14 günlük bir esterdir. 

Aha kafası geldi diyeceğimiz bir etki için 18. Gün erken 1 ay gibi bir zaman geçince güç ve pump artışını farkedeceğini düşünüyorum. 

Cok tesekkurler. Icime su serpildi üzülüyodum kendime millet kullaniyo verim aliyor, bende calismiyor diye. Eczaneden bile sordurdum acaba sahte mi diye. Birde bu kurden 2-3 hafta once rimobolanla uzerimde birsey denemistim 6 hafta boyunca 200 ml kullanmistim. Cok bi etki etmemisti ama deneyim olmustu rbc üzerinde etkisini merak ettmistim... bu rimobolan kurunun sustanon kurune zarari olur mu ? Birde provironu fazla kullanmanin zarari olur mu ? Malum cahillik iste :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
OnurEge    2
agfitness, 2 dakika önce yazdı:

Vücut formunu görmeden dozaj ve süre belirtmem doğru olmaz.
--------------------------------
yaz
Sağlıklı sporlar...

Tamamdir. Tesekkur ediyorum rimobolan ekleyecegim. Ilaclarin islevlerini biliyorumda ilk kürüm oldugundan yeniyim ve cahilim. Eczanede 100 ml 30 tl cebimi biraz yakicak :D yaklasik 200 ml karsilayabilirim. Ise yarar umarim. Isterseniz fotograf gondersem yardimci olabilir misiniz ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AhmetBalcı    131
agfitness, 15 dakika önce yazdı:

Onur kardeşim,
Burası babamın mekanı da değil, kendi kurduğum şahsi web sitem falan da değil özel bir muamele yapmıyorum kimseye.
Ayrıca ağzı olan konuşuyor, herkes her haltı en iyi kendisi biliyor Türkiye'de. Ben o sebeple uyarmak istiyorum senin gibi gençleri. Bana cahilim demene gerek yok anında anladım ne kadar tecrübesiz olduğunu ki platforma 11-12 saat önce üye olmuşsun. Burada sana bir kaç ağzı gevşek çıkıp şöyle yap böyle yap demesiyle gidip o şekilde yapman sana belki fayda yerine büyük zarar getirecek bunun farkında mısın ?

O yüzden acele etmeyin böyle şeyler ile bu bir iki fırt nargile çekmeye benzemez. Hepinizin heyecanını anlıyorum ama sabırlı olun, sakin olun, geç olsun ama güzel olsun. O sebeple lütfen daha çok okuyun sadece bir kaynaktan değil, araştırın. Ya hepsini geçtim 100 kişiye sorun ya da dinleyin hepsinin söylediklerinin aklınızda bir ortalamasını alıp ona göre mantığınızla hareket edin. Ben sana 600mg kullandım o dozdan aşağı çalışmıyor diye yalan söylesem uydursam. Gidip 600mg yapsan sağına soluna bi halt olsa, sorumlu kim olacak ? Hadi sorumluyu geç sağlığın mahvolduktan sonra zamanı kim geriye sarabilecek ?

O sebeptendir ki sana söylüyorum ama her genç arkadaşın kulağına küpe olsun bu dediklerim. Sakin ve adam gibi yapılsın şu iş. Cahilce ve hızlı koşan atın b*k* seyrek düşer misali olmasın ! Ulan hala görüyorum utanmadan daha foruma yeni üye olmuş adama şurandan şöyle iğne yap, şu ilacı şu dozda al diyen aşağılık insanlar var. Ulan aynısını birisi kardeşinizin kanına girip bir şey yaptırsa adamı öldürmek istersiniz. Ama elin çoluğuna çocuğuna gelince umurunuzda olmadan akıl veriyorsunuz. Ölen ölsün nasılsa umurunuzda değil.

Bana kızan kızsın arkadaşlar, ben 2008'den bu yana bu mesleğe spora gönül vermiş birisiyim. Kendim de çok yanlışlara düştüm. İstiyorum ki buradaki topluluk saygılı - bilgili - birlikte güzel hareket ederek başarılar yakalayan bir aile haline gelsin. Cahil cühela konuşan adamlarla dolu kahvehane gibi olmasın !

Sağlıklı sporlar !

@agfitness fikirlerine katiliyorum. Ama kelimelere aktarman fazla agresif olmus sanki 😊

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Berkberk    4

Bende 10 hafta girmiştim 7. Haftadan sonra değişimi hissettim ama benim bayaa verimsiz geçti. 50mg proviron ve adex i 2 günde bir atıyordum östrojenim çok düştü sanırım, yemek yiyemedim midem hep doluymuş gibi hissettim, 8. Haftadan sonra enjeksiyonla beraber adex atmaya başladım iştahım açıldı ama yinede 85 kilo girdiğim kürden 83 kilo çıktım. 2 hafta önce bitirdim kürü şu anda 81.5 kiloyum pct bitiminde umarım 80in altına düşmem

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
OnurEge    2
agfitness, 2 saat önce yazdı:

Onur kardeşim,
Burası babamın mekanı da değil, kendi kurduğum şahsi web sitem falan da değil özel bir muamele yapmıyorum kimseye.
Ayrıca ağzı olan konuşuyor, herkes her haltı en iyi kendisi biliyor Türkiye'de. Ben o sebeple uyarmak istiyorum senin gibi gençleri. Bana cahilim demene gerek yok anında anladım ne kadar tecrübesiz olduğunu ki platforma 11-12 saat önce üye olmuşsun. Burada sana bir kaç ağzı gevşek çıkıp şöyle yap böyle yap demesiyle gidip o şekilde yapman sana belki fayda yerine büyük zarar getirecek bunun farkında mısın ?

O yüzden acele etmeyin böyle şeyler ile bu bir iki fırt nargile çekmeye benzemez. Hepinizin heyecanını anlıyorum ama sabırlı olun, sakin olun, geç olsun ama güzel olsun. O sebeple lütfen daha çok okuyun sadece bir kaynaktan değil, araştırın. Ya hepsini geçtim 100 kişiye sorun ya da dinleyin hepsinin söylediklerinin aklınızda bir ortalamasını alıp ona göre mantığınızla hareket edin. Ben sana 600mg kullandım o dozdan aşağı çalışmıyor diye yalan söylesem uydursam. Gidip 600mg yapsan sağına soluna bi halt olsa, sorumlu kim olacak ? Hadi sorumluyu geç sağlığın mahvolduktan sonra zamanı kim geriye sarabilecek ?

O sebeptendir ki sana söylüyorum ama her genç arkadaşın kulağına küpe olsun bu dediklerim. Sakin ve adam gibi yapılsın şu iş. Cahilce ve hızlı koşan atın b*k* seyrek düşer misali olmasın ! Ulan hala görüyorum utanmadan daha foruma yeni üye olmuş adama şurandan şöyle iğne yap, şu ilacı şu dozda al diyen aşağılık insanlar var. Ulan aynısını birisi kardeşinizin kanına girip bir şey yaptırsa adamı öldürmek istersiniz. Ama elin çoluğuna çocuğuna gelince umurunuzda olmadan akıl veriyorsunuz. Ölen ölsün nasılsa umurunuzda değil.

Bana kızan kızsın arkadaşlar, ben 2008'den bu yana bu mesleğe spora gönül vermiş birisiyim. Kendim de çok yanlışlara düştüm. İstiyorum ki buradaki topluluk saygılı - bilgili - birlikte güzel hareket ederek başarılar yakalayan bir aile haline gelsin. Cahil cühela konuşan adamlarla dolu kahvehane gibi olmasın !

Sağlıklı sporlar !

Haklisin. Bende insanlarin fikirlerini alarak uygulamaya calisiyorum. Her insanin fikrini degerlendiriyorum zaten... uyarin icin tesekkurler cahillik kismina gelince 3 yildir saglik sektorunun icindeyim. Cogu ilaci ve calisma mekanizmasini bilirim sustanonda dahil ancak deneyimim olmadigi icin kür hakkinda cok bir bilgiye sahip degilim. Bu yuzden insanlara soruyorum. Kimse anasini karnindan rich piana gibi dogmuyordur. Herkesin bir ilk kürü,ilk deneyimi vardir. Insanlar hakkinda soylediklerin dogru lafim yok. Kisaca 2 yildir bu steroidleri arastiriyorum zaten ama küre girince akliniza o kadar soru takiliyorki... sormadan duramiyorsunuz. Evet cahilim ama aptal degilim :) ulan ugrasmiyim gidip su igneyi kica sokiyim buyuyim de demiyorum. Dogal 85 kg %15 yag oranina sahibim ve kac yildir yapiyorum bu spor ancak gelisimim cook yavasladi artik bu sebepten sustanon kullanmaya basladim. Kahvehane olayina gelince... sana o kadar hak veriyorumki benim gibi yenilerin deneyimli insanlar tarafindan yol gosterilmesi gerek. Ben,bana katki saglayan her arkadasa tesekkur ediyorum. Kendi fikirlerini ve deneyimlerini yazmislar. Traşlamadan yazsanda hakli oldugun icin sana lafim olamazdi zaten. Haddimde degil biliyorum. Forumda yeniyim cunku aklima takilan sorulari sormam gerekiyor. Benim icin ugrasip yazdigin icin tesekkurler ve saygilar..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
OnurEge    2
Berkberk, 42 dakika önce yazdı:

Bende 10 hafta girmiştim 7. Haftadan sonra değişimi hissettim ama benim bayaa verimsiz geçti. 50mg proviron ve adex i 2 günde bir atıyordum östrojenim çok düştü sanırım, yemek yiyemedim midem hep doluymuş gibi hissettim, 8. Haftadan sonra enjeksiyonla beraber adex atmaya başladım iştahım açıldı ama yinede 85 kilo girdiğim kürden 83 kilo çıktım. 2 hafta önce bitirdim kürü şu anda 81.5 kiloyum pct bitiminde umarım 80in altına düşmem

Definasyon kürüne mi girdin ? Östrojenini dusurdugun icin kilo vermis olabilirmisin. Birde adele tutanildinmi hic ? Kazanci oldumu senin acindan,benimde genetigim pek iyi degil herhalde :(

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Berkberk    4

Çok parçalandım ben lif lif oldu kaslarım görüntüde hala çok bi fark yok gibi.  sustanon ve proviron ilk kürümdü. Tahlillerim geçmiş postlarımda vardı

tarihinde Berkberk tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
OnurEge    2
Berkberk, 21 dakika önce yazdı:

Çok parçalandım ben lif lif oldu kaslarım görüntüde hala çok bi fark yok gibi.  sustanon ve proviron ilk kürümdü. Tahlillerim geçmiş postlarımda vardı

baktim simdi postlarinada cok temiz is cikarmissiniz. Helal olsun sadece kür icinse vurdugunuz hcg yi tavsiye eder misiniz,nasil bir etki aldiniz ? Olmasada olurmu

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Berkberk    4

Enjeksiyondan 12 saat sonra 250 hcg vurman bence iyi olur ama ben de çok profesyonel değilim ilk kürümdü bu

Ben ek olarak önerilen dozun 2 katı multivitamin ve balık yağı kullandım bu arada

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
OnurEge    2
Berkberk, 5 dakika önce yazdı:

Enjeksiyondan 12 saat sonra 250 hcg vurman bence iyi olur ama ben de çok profesyonel değilim ilk kürümdü bu

Ben ek olarak önerilen dozun 2 katı multivitamin ve balık yağı kullandım bu arada

Tamamdir. Tesekkurler deneyimler icin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.