Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

kony3497

Tren e testo bolde kürüm için yorumlarınıza ihtiyacım var?

Önerilen İletiler

kony3497    13

MERHABA ARKADAŞLAR 

17.02.2020  TARİHİNDE KÜRE START VERDİM  

• BOY:1.85
  • KİLO:75

+7 YIL FİTNESS SPORU İLE İÇ İÇEYİM 

• HAFTALIK TREN ENENTHATE 300 MG 
  • HAFTALIK TESTO 400 MG 
  • HAFTALIK BOLDE 300 MG 
  • 14 HAFTA SÜRECEK 
  • İLK 10 HAFTA TREN TESTO BOLDE

SON 4 HAFTA TREN KESİLİP TESTO BOLDE DEVAM EDİLİCEK 

• GÜNLÜK 600 GRAM PRİNÇ JASMİN-PATATESHAŞLAMA V.B
  • 600 GRAM TAVUK ET BALIK ,
  • GÜNLÜK GEREKLİ MULTİ VİTAMİNLER 
  • WHEY PROTEİN
  • BCAA
  • GLUTEMİN 
  • MULTİBİG

GÖRÜŞLERİNİZİ ALABİLİRMİYİM SAYGILAR.. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

trenbolonz    24
kony3497, 29 dakika önce yazdı:

MERHABA ARKADAŞLAR 

17.02.2020  TARİHİNDE KÜRE START VERDİM  

BOY:1.85

KİLO:75

+7 YIL FİTNESS SPORU İLE İÇ İÇEYİM 

HAFTALIK TREN ENENTHATE 300 MG 

HAFTALIK TESTO 400 MG 

HAFTALIK BOLDE 300 MG 

14 HAFTA SÜRECEK 

İLK 10 HAFTA TREN TESTO BOLDE

SON 4 HAFTA TREN KESİLİP TESTO BOLDE DEVAM EDİLİCEK 

GÜNLÜK 600 GRAM PRİNÇ JASMİN-PATATESHAŞLAMA V.B

600 GRAM TAVUK ET BALIK ,

GÜNLÜK GEREKLİ MULTİ VİTAMİNLER 

WHEY PROTEİN

BCAA

GLUTEMİN 

MULTİBİG

GÖRÜŞLERİNİZİ ALABİLİRMİYİM SAYGILAR.. 

dostum önemli tüyo vitaminlere çok yüklenme iştah kapanır 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AhmetBalcı    131
trenbolonz, 12 dakika önce yazdı:

Hicbir vitamin istah kapatmaz. Avrupa forumlarinda bu yzmiyor mu 😊

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
trenbolonz    24
AhmetBalcı, 19 dakika önce yazdı:

avrupalılar işini bilir merak etme kanka :D dene gör çinko c vs saldır 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AhmetBalcı    131
trenbolonz, 1 dakika önce yazdı:

avrupalılar işini bilir merak etme kanka :D dene gör çinko c vs saldır 

Her kürümde alirim. Hicbir vitamin istah kesmez. 
senin bu iddianla vitamin ictigim icin kilo aldim iddiasi yarisir. 

insanlari yanlis yonlendirmeyin. Vebale girmeyin.  Sen o vitaminleri almazsan vucudun ne hale donecegini hayal edemezsin. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
trenbolonz    24
AhmetBalcı, 18.02.2020 - 13:00 yazdı:

insanlari yanlis yonlendirmeyin. Vebale girmeyin.  Sen o vitaminleri almazsan vucudun ne hale donecegini hayal edemezsin. 

kürde sprem için çinko alıyorsunuz da çinko doğal üretim için lazım ? :D oppss :D sonra iştahım kesildi karnım ağrıyor falan filan

AhmetBalcı, 18.02.2020 - 13:00 yazdı:

İnsanları yanlış yönleendirme demişsin. C vitamini kürde düşük kullanılır fazlası ilaçla savaşır çünkü antioksidandır. Aynı şekilde milk thistle antioksidan ilacın verimini düşürü karaciğerin yorulması gerek aynı anda karaciğeri yorup anlık bakım yapamazsın öyle bir dava yok. Vitaminler kür sonrası alınır

tarihinde trenbolonz tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AhmetBalcı    131
trenbolonz, 9 dakika önce yazdı:

İnsanları yanlış yönleendirme demişsin. C vitamini kürde düşük kullanılır fazlası ilaçla savaşır çünkü antioksidandır. Aynı şekilde milk thistle antioksidan ilacın verimini düşürü karaciğerin yorulması gerek aynı anda karaciğeri yorup anlık bakım yapamazsın öyle bir dava yok. Vitaminler kür sonrası alınır

Dostum sana basarilar. Max 45 yaşini gorursun bu kafalarla sen. Yor sen vucudunu. Sonra okursun yillar sonra bu yazdiklarini. Basarilar 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
RasimKadirr    47

Kimse kür hakkında yorum yapmamış nedense, o zaman ben yazayım :) 

haftalık testoyu 500, boldenonuda 400 olarak yapar iseniz cok daha etkili olacağını düşünüyorum, tren zaten olan testoyu sömürecektir. 
tabi bu benim kendi düşüncem :) 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kony3497    13
AhmetBalcı, 18.02.2020 - 12:36 yazdı:

şuanda kapanmadı inşallahda kapanmaz  😂

trenbolonz, 18.02.2020 - 12:24 yazdı:

5öğün dolu dolu yiyorum eğer iştahda problem olursa dediklerini değerlendiriceğim 💪🏽💪🏽👍🏽👍🏽

RasimKadirr, 18.02.2020 - 13:57 yazdı:

Kimse kür hakkında yorum yapmamış nedense, o zaman ben yazayım :) 

haftalık testoyu 500, boldenonuda 400 olarak yapar iseniz cok daha etkili olacağını düşünüyorum, tren zaten olan testoyu sömürecektir. 
tabi bu benim kendi düşüncem :) 

Başlangıç için bu mglerde başladım kürüm 5-6 haftasında ufakta olsa dozajlarda arttırıcam tabiki yorumun içim teşekkür ederim 👍🏽

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
odi    58

Whey ve glutamin bana cok da gerekli gelmedi,  Omega-3 ekleyebilirsin belki balik yiyemedigin gunler, 480 gr karb  aliyorsun, 150+35 gr protein aliyorsun 3 assagi bes yukari, hic fena degil, eger dusuk kalirsa eksikligini zaaten hissettirir 2. yada 3. hafta diye dusunuyorum duruma gore arttirabilirsin.

4. hafta testlerini yaptirmani da oneririm kontrollu gitmekte fayda var, konuyu takipdeyim. 

tarihinde odi tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.783
trenbolonz, 1 saat önce yazdı:

kürde sprem için çinko alıyorsunuz da çinko doğal üretim için lazım ? :D oppss :D sonra iştahım kesildi karnım ağrıyor falan filan

Yeri gelmişken bir hayali yıkayım bende, çinko libidoyu düşürür...Testonun dht ye çevrimini baskılıyor bilinenin aksine...Yabancı forumlarda bu konu tartışılmış ve kullananların da doğrulaması ile konu kapanmış :)

Ayrıca b vitaminler iştah açar, 50 mg ve üzeri alınırsa...

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kony3497    13
odi, 48 dakika önce yazdı:

Whey ve glutamin bana cok da gerekli gelmedi,  Omega-3 ekleyebilirsin belki balik yiyemedigin gunler, 480 gr karb  aliyorsun, 150+35 gr protein aliyorsun 3 assagi bes yukari, hic fena degil, eger dusuk kalirsa eksikligini zaaten hissettirir 2. yada 3. hafta diye dusunuyorum duruma gore arttirabilirsin.

4. hafta testlerini yaptirmani da oneririm kontrollu gitmekte fayda var, konuyu takipdeyim. 

yorumunuz için teşekkürler omega3  ekli  yazmayı unutmusum :) 4hafta teste gideceğim 

tarihinde kony3497 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    432

Sana burda tek onericegim şey tren ve Boldenon yüksek karbonhidratta çok verim verir beslenmeyi iyi tut arada börek pizza filanda çak derim 🙃

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JeffSeidx    26

Kony kardeşim,beslenmemiz benzer şekilde pirinci nasıl tüketiyorsun lapa mı? Kabızlık yaşamıyor musun ara öğünlerde neler yiyorsun ben sürekli kabızlık yaşıyorum 500 gram pirinç 700 gram tavuk Bi haşlama patates yok 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AhmetBalcı    131
JeffSeidx, 5 dakika önce yazdı:

Kony kardeşim,beslenmemiz benzer şekilde pirinci nasıl tüketiyorsun lapa mı? Kabızlık yaşamıyor musun ara öğünlerde neler yiyorsun ben sürekli kabızlık yaşıyorum 500 gram pirinç 700 gram tavuk Bi haşlama patates yok 

Nbl gold şase al her gun 1 adet  

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
odi    58
JeffSeidx, 14 saat önce yazdı:

Kefir iş yapar mı 

Eger evde mayaladigin dogal kefirse mukemmel is yapar. Pirinci yagsiz lapa seklinde tuketiyorsun anladigim kadariyla, uzerine bir tatli kasigi zeytinyagi gezdirebilirsin.

Porsiyonlarini biraz kucultup, ogun sayini arttirabilirsin, mesela 100gr x 5 ogun yiyorsan 80gr x 6 ogun olabilir. 

Bagirsaklarini bir gun dinlendirmende fayda var, haftanin bir gunu low karb day olarak planla, 150, 200 gr i gecme, total kaloride dussun, o gun son ogununu de erken al aksam bir sey yeme. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JeffSeidx    26
odi, 1 dakika önce yazdı:

Eger evde mayaladigin dogal kefirse mukemmel is yapar. Pirinci yagsiz lapa seklinde tuketiyorsun anladigim kadariyla, uzerine bir tatli kasigi zeytinyagi gezdirebilirsin.

Porsiyonlarini biraz kucultup, ogun sayini arttirabilirsin, mesela 100gr x 5 ogun yiyorsan 80gr x 6 ogun olabilir. 

Bagirsaklarini bir gun dinlendirmende fayda var, haftanin bir gunu low karb day olarak planla, 150, 200 gr i gecme, total kaloride dussun, o gun son ogununu de erken al aksam bir sey yeme. 

Dışarıdan aldığımız kefir yaramaz yani, teşekkür ederim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
odi    58
JeffSeidx, 19 dakika önce yazdı:

Dışarıdan aldığımız kefir yaramaz yani, teşekkür ederim 

Onu hic denemedim, denemek lazim dostum, hicyoktan iyidir gene.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kony3497    13
JeffSeidx, 18.02.2020 - 18:04 yazdı:

valla 2 gün oldu başlayalı küre ve beslenmeyi düzenli şekle sokmaya fakat kabızlık vs şuan yok hocam , pirinçide lapa yiyorum , tavuğuda haşlıyorum direk suya atıp :D 

Cloud35, 18.02.2020 - 16:41 yazdı:

Testo 500 boldenon 400 tren 300 o kilo ve tecrübede biri için uygun olacağı kanısındayım

inşallah bakalım sonuçları hep beraber göreceğiz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
d3lici    27
trenbolonz, 21 saat önce yazdı:

Çinkonun tek işlevinin endojen sperm üretimi olmadığını bilmen gerekir... 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.