Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

eman2763

Test sonuçları elysian pharma abilerim yardım

Önerilen İletiler

eman2763    5

Merhabalar 3 aylık danabol boldenon testo kürüne girdim ort 8 kg aldım fotoğrafları paylaştım zaten bunlar da sonuçlarım doktor biraz korkuttu beni sizce sonuçlar nasıl ilaçlar çalışmış mı.10 gün sonra pct ye başlayacağım. 

20200210_164703.jpg

20200210_164717.jpg

20200210_164708.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

AhmetBalcı    131

Sonuçlarda cok garıplık yok sadcece ALT cok yuksek

Kur ıcınde koruyucu kullanmadın mı? Ya da suyu mu cok az içitn?

Dıanabol kaynaklı bu ama yıne de bana kalırsa cok fazla

PCT ıcın henuz erken Testo daha dusmemıs.

Beklemen gerekıyor. Ama enzımlerın ıcın 

mılk thıstle, hepa 4 kullanmanı tavsıye edıyorum.

Ayrıca bol bol su ıcmen gerekıyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
eman2763    5
AhmetBalcı, 13 dakika önce yazdı:

Sonuçlarda cok garıplık yok sadcece ALT cok yuksek

Kur ıcınde koruyucu kullanmadın mı? Ya da suyu mu cok az içitn?

Dıanabol kaynaklı bu ama yıne de bana kalırsa cok fazla

PCT ıcın henuz erken Testo daha dusmemıs.

Beklemen gerekıyor. Ama enzımlerın ıcın 

mılk thıstle, hepa 4 kullanmanı tavsıye edıyorum.

Ayrıca bol bol su ıcmen gerekıyor.

Koruyucu yu biraz eksik kullandım hocam. Testo ortalama ne zaman düşer 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AhmetBalcı    131
eman2763, Şimdi yazdı:

Cok bellı koruyucu eksık kullandıgın. TEsto bunyeden bunyeye degısıyor ama ortalama 2 hafta dıyebılırız.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yasings81    69
eman2763, 12 dakika önce yazdı:

selamlar,

yaş kaçtı ustam ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.589

Bence ilaçların çalışmamış...En fazla danabol ve belki yarım doz testo hepsi o...Resimlerine de değerlerine de baktığımda danabolün tek başına yapabildiği yan etkileri görüyorum.Testonun 15 mg-1500 ng altı olmaması muhakkak şart...Lh-fsh sıfırlamak için 50-100 mg testo olması yeterli.Benim yorumum bu, doğru da olabilir yanlışta...Karaciğerini onarmaya düzeltmeye odaklan bol su iç ve c vitamini al...Pct için testonun düşmesini bekle.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
eman2763    5
agfitness, 3 saat önce yazdı:

Alişan pharma'nın testoya yaptıklarına bak sen :D
Bu arada fotografların olan başlıkta da belirttiğim gibi üzüldüm. ilaçların çalışmış dahi olsa hakkını verememişsin genç kardeş.
Daha bilgili, daha disiplinli, beslenmeyle antrenmanla gürül gürül olması lazım kür dediğin. Sana tavsiyem pct'ni yap ufaktan ve beslenmeni düzelterek arttır. Bol su tüket, takviyelerini al, özellikle karaciğer dostu takviyeleri. ALT-AST bıraksan halay çekecekler.

B6,B12, C vitamini + Deve Tikeni tableti + Çinko ve Magnezyum + Günlük turşu tüket (miden rahatsız olmuyorsa)

Sağlıklı sporlar...

Hocam beslenmeyi fazla bile yediğimi söyleyebilirim. Antrenman planım belli sorunlu olabilirdi. Ciğerler için de dediklerinizi dikkate alacağım. Teşekkürler yorumunuz için

metinav, 2 saat önce yazdı:

Bence ilaçların çalışmamış...En fazla danabol ve belki yarım doz testo hepsi o...Resimlerine de değerlerine de baktığımda danabolün tek başına yapabildiği yan etkileri görüyorum.Testonun 15 mg-1500 ng altı olmaması muhakkak şart...Lh-fsh sıfırlamak için 50-100 mg testo olması yeterli.Benim yorumum bu, doğru da olabilir yanlışta...Karaciğerini onarmaya düzeltmeye odaklan bol su iç ve c vitamini al...Pct için testonun düşmesini bekle.

Bende ilaçlar dan şüpheliyim hocam boldenon bildiğim kadarıyla damarlanman yapar ama sağ kol haricinde bir damarlanman göremedim belki yağ oranından da olabilir tam bilemiyorum ciğer için dediklerinizi dikkate alacağım teşekkürler 😊 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Equipoise    333

Fotoğraflı konununu da inceledim, ilaçların çalışmış dostum dert etme. Elysian pharma iyidir. Sadece yeterli altyapın olmadığı ve kendi vucudunu yeterince tanımadığın için yeterli gelişimi alamadın. Aynı ilaçlarla 2 3 sene düzenli spor yapmış biri küre girseydi daha fazla etki alırdı.. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yasings81    69
eman2763, 13 saat önce yazdı:

20

kardeşim yaşın ufakmış. tez zamanda karciğerini toparlamak istersen sana 2 tavsiyem var. kesinlikle uyğula sonra tekrar sonuçlarını burada paylaş. yüzde yüz karaciğer değerlerin normale dönecek. aynysy bende ve birkaç arkadaşımda oldu. 1. önerim mutlaka hergün milt thisle kullan 2. sabah aç karnına maydonoz limon kürü yap 15 gün yap 5 gün bekle 15 tekrar toplam 1 ay oluyo. sonrasında tekrar değerlerini paylaş. karaciğerin ilk günki gibi olacaktır. kürün yapılışı youtubebulabilirsin. bulamazsan lakin tarifi veriyorum : malzemeler  15 dal yıkanmış maydonoz - 1 bardak su - yarım limon... blandera 1 bardak suyu maydonozları ve limonu ekle 2 dk. karıştır. tamamen parçalanınca hemen iç.. içtikten sonra 30 dk bişey yeme.. Allahın izniyle tertemiz olacak vucudun.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
eman2763    5
Equipoise, 8 saat önce yazdı:

Fotoğraflı konununu da inceledim, ilaçların çalışmış dostum dert etme. Elysian pharma iyidir. Sadece yeterli altyapın olmadığı ve kendi vucudunu yeterince tanımadığın için yeterli gelişimi alamadın. Aynı ilaçlarla 2 3 sene düzenli spor yapmış biri küre girseydi daha fazla etki alırdı.. 

Anladım hocam yorumlarınız için teşekkürler 😊 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
eman2763    5
yasings81, 4 dakika önce yazdı:

kardeşim yaşın ufakmış. tez zamanda karciğerini toparlamak istersen sana 2 tavsiyem var. kesinlikle uyğula sonra tekrar sonuçlarını burada paylaş. yüzde yüz karaciğer değerlerin normale dönecek. aynysy bende ve birkaç arkadaşımda oldu. 1. önerim mutlaka hergün milt thisle kullan 2. sabah aç karnına maydonoz limon kürü yap 15 gün yap 5 gün bekle 15 tekrar toplam 1 ay oluyo. sonrasında tekrar değerlerini paylaş. karaciğerin ilk günki gibi olacaktır. kürün yapılışı youtubebulabilirsin. bulamazsan lakin tarifi veriyorum : malzemeler  15 dal yıkanmış maydonoz - 1 bardak su - yarım limon... blandera 1 bardak suyu maydonozları ve limonu ekle 2 dk. karıştır. tamamen parçalanınca hemen iç.. içtikten sonra 30 dk bişey yeme.. Allahın izniyle tertemiz olacak vucudun.

Anladım hocam teşekkürler yorumunuz için dikkate alacağım. ☺️ 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yasings81    69
eman2763, 1 dakika önce yazdı:

Anladım hocam teşekkürler yorumunuz için dikkate alacağım. ☺️ 

bu arada mümkünde maydonozu küçük yapraklı al. genelde pazarlarda oluyor :) lakin bu kürü insan yılda en az 2 kere yapması lazım. vucut ve karaciğerdeki bütün toksitleri temizliyor. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferhat82    447

Bana ilaçlar çalışmış gibi gelmedi. Sadece danabol ve bir miktar testo . Test sonuclarındada kafaya takıcak pek bir durum yok. Sadece alt ast a müdahale edersin bol yeşillik ve su ile +nac 600

1 aya kalmadan toparlar bu sonuclar.Testisler küçülmediyse hcg ye gerek bile yok Lh ve fsh zaten 0.0 olmamiş açık Klomen ve nolvayla yaparsın pct yi dinlenmeye geçersin . Bu arada satıcınıda değiştirirsin . 

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aakyez    25
Spartacus, 2 saat önce yazdı:

Alt ast uçmuş steril değil diyebiliriz.

diyemeyiz adam danabol kullanmış. T.F nin lafıydı o. Millete oral steroid satıp bak alt ast yükselmemiş demek ki ilaçlar steril demek :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Spartacus    167
aakyez, 11 dakika önce yazdı:

diyemeyiz adam danabol kullanmış. T.F nin lafıydı o. Millete oral steroid satıp bak alt ast yükselmemiş demek ki ilaçlar steril demek :D

Benimde alt ast yükselmişti ama (balkan danabol kullandım) ama bu kadar artmamıştı . 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aakyez    25
Spartacus, Şimdi yazdı:

Benimde alt ast yükselmişti ama (balkan danabol kullandım) ama bu kadar artmamıştı . 

kişiden kişiye, dozaja, kür içi koruyucu kullanıp kullanmamaay göre değişiyor bro.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.