Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

gokhanbooz

White tiger pharma

Önerilen İletiler

Spartacus    167
gokhanbooz, Bir saat önce yazdı:

Bu ürünü duyan gören oldu mu acaba? Ben ilk defa görüyorum paylaşmak istedim

Adsız.png

Carbon, white tiger , threepharma satıcılar hep aynı . Boş olmayabilir ama ne kadar dolu orası tartışılır . Bana sorarsan hiç yanaşma . eczane ürünleri kullan zaten yeter 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ken Kaneki    14

Antalya'dan satan kişiyi biliyorum doluluğu şüpheli.Benim gözümde sustanon ve rimabolan bile bu ilaçtan iyidir Ürün alacaksan Burak hocaya yönel bence.

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Equipoise    333

Çalışır. Arkadaşın dediği gibi carbon white tiger three pharma satıcıları aynı 3 ürün de çalışıyor güvenilir satıcı bul 

Şuanda three pharma kullanıyorum mis gibi çalışıyor

tarihinde Equipoise tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gokhanbooz    2

Bende alacağım için değil. Burası tartışma ve önerme forum sitesi. Herkes kulaktan duyma görme ilaçları burada paylaştığı için bugün bilgi sahibi olabiliyoruz. Teşekkür ederim öneriniz içinde ayrıca

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gokhanbooz    2
Equipoise, 13 dakika önce yazdı:

Çalışır. Arkadaşın dediği gibi carbon white tiger three pharma satıcıları aynı 3 ürün de çalışıyor güvenilir satıcı bul 

Three pharma flakon ve kutu görseli var mı elinizde?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    403

Arkasındaki adamlar sağlamlar ama kullananlara sormak lazım labaratuvar sonuçları görmek lazım carbon mevzusuna hayatta girmem bir ara malum çünkü kullanan çoğu kişi oldu şimdi dediklerine göre bu carbon o carbon değilmiş carbon plus falan şu an SP,black dragon,balkan(Orjinal) ve testo enanthat ın sekmezi İran hormon dan başka ilaç kullanılmaz bu ülkede :)))

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Spartacus    167
Ironmann, 7 saat önce yazdı:

Arkasındaki adamlar sağlamlar ama kullananlara sormak lazım labaratuvar sonuçları görmek lazım carbon mevzusuna hayatta girmem bir ara malum çünkü kullanan çoğu kişi oldu şimdi dediklerine göre bu carbon o carbon değilmiş carbon plus falan şu an SP,black dragon,balkan(Orjinal) ve testo enanthat ın sekmezi İran hormon dan başka ilaç kullanılmaz bu ülkede :)))

Black dragon efsanedir kullanmak için can atıyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Spartacus    167
Equipoise, 8 saat önce yazdı:

Threepharmanın hangi ürününü kullanıyorsunuz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hendricks    14
Ken Kaneki, 11 saat önce yazdı:

Antalya'dan satan kişiyi biliyorum doluluğu şüpheli.Benim gözümde sustanon ve rimabolan bile bu ilaçtan iyidir Ürün alacaksan Burak hocaya yönel bence.

Sanırım bende biliyorum kimin sattığını , ayni kişiyi düşünüyoruz,selam oğuzcum:)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gokhanbooz    2

Çok yeni bi yerli bende satanları görünce bi ooo dedim ama adam 15 yıllık sporcu ilaç daha 5 aylık bir marka :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ken Kaneki    14
Hendricks, 10.02.2020 - 11:28 yazdı:

Sanırım bende biliyorum kimin sattığını , ayni kişiyi düşünüyoruz,selam oğuzcum:)

Kollar 48 cm dedin mi tanımayan yok Hüsnücüm 😂

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Fbgomer    6
Equipoise, 2/9/2020 - 23:59 yazdı:

Ben bu Markaya anavar almak istiyorum white tiger tevsiye eder misin acaba ? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
oguzhanarsll    10
Ironmann, 9.02.2020 - 01:29 yazdı:

Labaratuvar sonuçları mı 😂 bu markalar öyle yerde üretiliyor ki görseniz elinizi sürmezsiniz ve siz vücudunuza sokuyorsunuz. Ayrıca bu marka sahipleri labaratuvar araştırması için para vermezler ve hiçbir labaratuvarda kabul etmez denetimsiz ürünleri. Konu ilacın çalışıp çalışmamasıda değil kullandım evet çalışıyor fakat hammadde kalitesi çöp vücudunuza hammadde ile birlikte ayrışmamış zararlı kimyasal maddeleride alıyorsunuz yıllarca birikimi sonucu organlarınız çöküyor.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ares.anil    11

Yakın bir arkadaşım bu markadan testo e. Satın almış. Kullanıp da yorumu olan var mıdır? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Marimain    53
ares.anil, 39 dakika önce yazdı:

Yakın bir arkadaşım bu markadan testo e. Satın almış. Kullanıp da yorumu olan var mıdır? 

İlaç izmir alsancakta üretiliyor üretenlerin başındaki kişiyi tanıyorum şöyle söyleyebilirim tam bir kasap para için al ha al vur sigara hamburger daha zararlı deyip satıyolar kendisi bunları kullanarak vücut yapmış 90 kg %10 yag oranlarında güzel bi fizigi var kişiligi iyi biri ama parasını burdan kazanıyor merdiven altı üretim ne koydukları koyacakları kendilerine kalmış bence hepsini çöpe atın saglam bi marka alın ilacın içinden ne çıkacagı bellisiz zaten testoymuş 12 hafta kullansan ne tutacak 300-400 tl bişi risk aldıgına degmez karar sana kalmış

tarihinde Marimain tarafından düzenlendi
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ares.anil    11
Marimain, 2 saat önce yazdı:

İlaç izmir alsancakta üretiliyor üretenlerin başındaki kişiyi tanıyorum şöyle söyleyebilirim tam bir kasap para için al ha al vur sigara hamburger daha zararlı deyip satıyolar kendisi bunları kullanarak vücut yapmış 90 kg %10 yag oranlarında güzel bi fizigi var kişiligi iyi biri ama parasını burdan kazanıyor merdiven altı üretim ne koydukları koyacakları kendilerine kalmış bence hepsini çöpe atın saglam bi marka alın ilacın içinden ne çıkacagı bellisiz zaten testoymuş 12 hafta kullansan ne tutacak 300-400 tl bişi risk aldıgına degmez karar sana kalmış

Tanıdık vasıtasıyla satın almış. Burada araştırdım ama pek bir şey göremedim. Dediklerinizi aynen kopyala+yapıştır yapıp göndericem hocam. Teşekkür ederim. 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Baran1988    0

Ürünü bir haftadır kısa esterlerini kullanıyorum testopripionat trenasetat wistrol ve masteron aldım. Testo haftalık 500 tren 300 masteron 300 fakat ürün tamamen boş hiç bir his yok kısa ester en erken ertesi gün en geç 5 günde kendini hissettirir ne bir terleme ne bir vücut ısısı var kesinlikle uzak durun kimseye tavsiye etmeyin düşünen varsa vazgeçsin 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.188

Valla varsa bir yiğit aranızda meydan okuyorum yaşım 32 ama 25 yaşında biriylede olur idaalıyım bu konuda bu tarz ürünleri alın aynı ortalamada başlayalım yakın kg vs bende burak hocanın @Loving ürünlerini alayım sizinkilerde merdiven altı ama full oğlu fullü de var ama öyle demeyin ne fark var çalışan merdiven altı bu dediğiniz ürünler olsun aynı küre grip aynı dozajlamada aynı hafta baştan sona form paylaşalım varsa hodri meydan daha size nasıl anlatayım.bu marka için söylemiyorum tüm merdiven altı marka ürünler için geçerli

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mickey    789

Ürünü bilmiyorum ama filmini yeni izledim gayet güzeldi:) Özellikle hint sinemasına meraklı olanlara tavsiye ederim. 

Artık o kadar çok isim değiştiriyorlar ki büyük olasılık eleman filmi izlerken aydınlandı.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
bysabri1    37

Konuyu hortlatıcam ama White Tiger kullanan arkadaş var mı aranızda dolu yada boş yorum yapacak çünkü ürünün flakon üretim dozajları bile standart dışı sanırsam ve ucuz.ilginç.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    850
baranko, Bir saat önce yazdı:

ilk kürüm olarak bu ilacı uzun esterli yani 14 hafta testo est-turunabol-boldenon olarak kullandım.

before after olarak anlatım sağlayabilirim özelden. 

Açıktan anlatın konu açarak herkes faydalansın.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kupabeyi    84
baranko, Bir saat önce yazdı:

Kür başlangıç kilosu:70

Kür bitiş kilosu:81

Sabah Öğün: 150-200 yulaf 

1 Scop Whey Protein

40 gram şekersiz fıstık ezmesi

2 adet muz

3 adet haşlanmış yumurta

Öğlen Öğün: 150-200 pişmiş tavuk-et-hindi

150-200 pirinç

maydonoz veya brokoli

Spor Öncesi Öğün: 200-250 tavuk-et-hindi

200-300 pirinç 

Sebze

Spor Sonrası Öğün: 200-250 tavuk-et-hindi

200-300 pirinç

Sebze

Spor öncesi- soda - 5gr tuz- 20 gr yer fıstığı

Vitaminler: Apikobal - 1000lik C vitamini- Pankreoflat- Multivitamin

Supplement- Spor öncesi sonrası 5gr kreatin toplam 10 gr - whey protein

Kür öncesi spor geçmişim 3 ay şeklindeydi. Başlangıç olarak Testo ent- boldenon ve turunabol kürünü tercih ettim. 300mg = 1 ml denk geliyor bu kürün testo ve boldenon için. 3 günde bir 1 er ml kullandım tek enjeksiyon icinde aynı zamanda 5.haftaya kadar ilk 2 hafta günde 1 hap olucak sekılde ve kalan 3 hafta gunde 2 hap olucak sekılde turunabol kullandım. 6. haftadan sonra güç artışım başladı giriş ve çıkış kilolarını yazarım genel hareketlerin. ilk pembe şortlu giriş ve diğer iki fotoğraf çıkış formumdur. kür sırasında herhangi bir dalgalandırma yapılmadı enjeksiyon mıktarı hep sabıttı.

B461E843-B14C-49CA-A68F-917B4FDE6C0B.jpeg

78B370F6-C198-445D-926B-782477B41902.jpeg

F95B7EC7-C559-49F0-A9F6-4CF1C4067CAA.jpeg

emeğine saygısızlık olarak düşünme ama daha fazla gelişebilirdin, hormon testi vs atsan daha açıklayıcı olur 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.361

Baran bu kadar başında iken en sonda kullanman gerekenleri en başta kullanmışsın. Nihayetinde elde bir sonuçta yok. 

Sizleri kim bu yola sevk ediyor anlamıyorum. Araştırmadan nasıl kabulleniyorsunuz anlamıyorum. Yahu canım kardeşim hiç mi kendine acımıyorsun.

Kür öncesine ait testlerin var mı?

Kür içi test yaptırdın mı?

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kupabeyi    84
baranko, Şimdi yazdı:

her türlü yoruma açığım tabi ki. sabah 8 akşam 8 olarak yoğun tempolu ve fiziksel güç harcanan bir iş yerinde çalışıyorum bu sebeple iş çıkışı kalan gücümle idman atmaya çalışıyorum. daha fazla gelişme olarak ilaçlı mı yoksa ilaçsız mı hocam yorumunuz. çünkü ilaç çalışmamış kanısına varıyorum

bence ilaçsız da bu sonuçları alabilirdin diye düşünüyorum ama en doğru sonucu testlerden anlarız ama yine de keşke araştırsaydınız biraz markayı forumda hep olumsuz yorum alan bir marka

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.