Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

JeffSeidx

Beslenme programım, saygıdeğer hocalarım sizlere sunuyorum

Önerilen İletiler

yasings81    69
JeffSeidx, 26 dakika önce yazdı:

Maliyet açıcısından whey proteine sıcak bakmıyorum sevgili hocam değerli fikriniz için teşekkür ederim. Tavuk ve yumurta ile bu işi çözerim diyorum :) arada balık kaynaklarına yönelirim tabii. Karbonhidratı 500 gramını da pirinçten alma fikrine ne diyorsunuz peki 

iyi bakalım :) Tartışmasız karbonhidrat bencede pirinç olmalı

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

JeffSeidx    26
yasings81, 16 dakika önce yazdı:

iyi bakalım :) Tartışmasız karbonhidrat bencede pirinç olmalı

Yasin hocam teşekkür ederim :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferhat82    448

Ttabi amacına göre değişir prinç konusu :D Cleanbulk temiz şekilde  beslenıyorsan  Basmati prinç en iyisidir. Diyet dönemi siyah prinç. fiyat performans baldo ama tabi bununda dez avantajı kan şekeri .

tarihinde Ferhat82 tarafından düzenlendi
  • Vayyyy!! 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JeffSeidx    26
Ferhat82, 25 dakika önce yazdı:

Ttabi amacına göre değişir prinç konusu :D Cleanbulk temiz şekilde  beslenıyorsan  Basmati prinç en iyisidir. Diyet dönemi siyah prinç. fiyat performans baldo ama tabi bununda dez avantajı kan şekeri .

Ferhat hocam çok teşekkür ederim yorumunuz için :) 500 gramın hepsini pirinçten mi almamı önerirsiniz? Dediğiniz gibi basmati pirinç kullanabilirim. :) ve 73 kilo birisi yağı hangi oranda almalı saygıdeğer hocam 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferhat82    448
JeffSeidx, 5 dakika önce yazdı:

Ferhat hocam çok teşekkür ederim yorumunuz için :) 500 gramın hepsini pirinçten mi almamı önerirsiniz? Dediğiniz gibi basmati pirinç kullanabilirim. :) ve 73 kilo birisi yağı hangi oranda almalı saygıdeğer hocam 

Tabi ki sadece prinçten alma Sabahları yulaf tuket lif oranı yüksek mideyi rahatlatir

Çesitli baklagiller tüket Ama çoğunluk prinçten olsun her zaman. Birde çiğ ağırlık tart.

Yağ olarakta  bence sabahları veya gece 1 kaşık zeytin yapı Ara öğün 3 adet ceviz veya 8 adet çiğ badem .

Yemeklerde 1 yemek kaşığı hindistan cevizi yağı ucuz ve güzel bir yağ boğmaz.Çoğu prof kullanıyor zaten

Gunde toplamde 2500 mg omega3 de alabilirsin .

Bunlar vucudun iptiyac duydugu yağ oranını günlük karşilamaya yeter . 
Ben 83 kg de bunlarin bir tık üstünü alıyorum

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
d3lici    27

Benim fikrime göre bu kadar yulaf ve bulgur seni çok sulandıracak ve bir diğer sıkıntı ise bu beslenme sende inanılmaz gaz yapacak dolayısıyla tüm gün şişkin gezeceksin  😔

tarihinde d3lici tarafından düzenlendi
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JeffSeidx    26
d3lici, 24 dakika önce yazdı:

Benim fikrime göre bu kadar yulaf ve bulgur seni çok sulandıracak ve bir diğer sıkıntı ise bu beslenme sende inanılmaz gaz yapacak dolayısıyla tüm gün şişkin gezeceksin  😔

Teşekkür ederim hocam yorumunuz için nasıl bir yol önerirsiniz düşünceleriniz nedir 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
odi    58

Beslenmende baklagil eksik bence, nohut, fasulye, barbunya, mercimek bunlar hem guzel protein icerir hemde karbonhidrat kaynagi olarak cesitlilik yaratir.

200 gr protein bana biraz fazla geldi acikcasi, 120-140 gr arasi bir ortalama yeterli olur.

400 gr karb alan birinin bence proteini cok fazla kafasina takmasina gerek yok. Biraz dusurebilirsin, yuksek protein: dusuk karbonhidrat diyetlerinde kritiktir.

Enjeksiyonlara basladin mi ?

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JeffSeidx    26
odi, 5 dakika önce yazdı:

Beslenmende baklagil eksik bence, nohut, fasulye, barbunya, mercimek bunlar hem guzel protein icerir hemde karbonhidrat kaynagi olarak cesitlilik yaratir.

200 gr protein bana biraz fazla geldi acikcasi, 120-140 gr arasi bir ortalama yeterli olur.

400 gr karb alan birinin bence proteini cok fazla kafasina takmasina gerek yok. Biraz dusurebilirsin, yuksek protein: dusuk karbonhidrat diyetlerinde kritiktir.

Enjeksiyonlara basladin mi ?

Hayır hocam başlamadım teşekkür ederim yorumunuz içinde. Çeşitlendirip akşam güncel olarak buraya atarım sizlerin sayesinde güzel bir ayar çekeyim buraya 😊

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
d3lici    27

Yulafı ya da bulguru sabaha veya idmana uzak bi saate çekmek mantıklı olabilir, idmandan önceki ve sonrası öğünlerinde hızlı karbonhidratları tercih et mesela pirinç, patates, aksi takdirde yulaf bulgurla glikojen doldurmak çok kolay değildir çünkü sindirimi depolanması uzun bir süreç ister. Ayrıca bilgin olsun bu sindirim süresinde mideye çok miktarda kan ve su çekilir. Bu idmanda seni hayli rahatsız eser

tarihinde d3lici tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JeffSeidx    26
d3lici, 1 saat önce yazdı:

Yulafı ya da bulguru sabaha veya idmana uzak bi saate çekmek mantıklı olabilir, idmandan önceki ve sonrası öğünlerinde hızlı karbonhidratları tercih et mesela pirinç, patates, aksi takdirde yulaf bulgurla glikojen doldurmak çok kolay değildir çünkü sindirimi depolanması uzun bir süreç ister. Ayrıca bilgin olsun bu sindirim süresinde mideye çok miktarda kan ve su çekilir. Bu idmanda seni hayli rahatsız eser

Çok teşekkür ederim hocam yorum için. Bulguru kesip pirinç eklemeyi düşündüm tüm öğünlere bunun dışında kuru fasulye, nohut tarzı şeyler ekleyeceğim bir miktar 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Karbonhidrat ve proteinleri neden çiğ hesaplamıyorsun?  Hadi karbo pişince su çekiyor fazla oluyor proteindeki su kaybının proteine zarar verdiğini ilk defa duyuyorum kaç gramsa çiğ ona göre baz almalısın. Ha yok pişince protein azalıyor attığı su ile diyorsan kaynak varsa inceleyelim ( lor peyniri ekleyebilirsin bu arada )

tarihinde heavyweight35 tarafından düzenlendi
Protein kaynağı
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JeffSeidx    26
heavyweight35, 26 dakika önce yazdı:

Karbonhidrat ve proteinleri neden çiğ hesaplamıyorsun?  Hadi karbo pişince su çekiyor fazla oluyor proteindeki su kaybının proteine zarar verdiğini ilk defa duyuyorum kaç gramsa çiğ ona göre baz almalısın. Ha yok pişince protein azalıyor attığı su ile diyorsan kaynak varsa inceleyelim ( lor peyniri ekleyebilirsin bu arada )

Merhaba sevgili hocam yorumun için teşekkür ederim. Karbonhidrat değerlerini Pişmemiş ağırlık ile alıyorum. Tavuk göğsündeki protein değerleri ise piştikten sonra tartıp ölçüyorum. Biliyorsunuz tavuk bir kas ve kasların su çekme özelliği var tavuk göğsü 800 gram sulu Pişmemiş ağırlık ise haşlayınca 500 grama düşüyor tüm suyu atıp geriye saf protein kalıyor bu yüzden pişmiş ağırlık hesaplıyorum. Lor peynirini düşündüm hocam fakat süt ve süt ürünlerinden kefir harici uzak duruyorum bende çok farklı reaksiyonlar gösteriyor deri altım çok sulanıyor rahatsız ediyor 

tarihinde JeffSeidx tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AhmetBalcı    131
JeffSeidx, 15 dakika önce yazdı:

Merhaba sevgili hocam yorumun için teşekkür ederim. Karbonhidrat değerlerini Pişmemiş ağırlık ile alıyorum. Tavuk göğsündeki protein değerleri ise piştikten sonra tartıp ölçüyorum. Biliyorsunuz tavuk bir kas ve kasların su çekme özelliği var tavuk göğsü 800 gram sulu Pişmemiş ağırlık ise haşlayınca 500 grama düşüyor tüm suyu atıp geriye saf protein kalıyor bu yüzden pişmiş ağırlık hesaplıyorum. Lor peynirini düşündüm hocam fakat süt ve süt ürünlerinden kefir harici uzak duruyorum bende çok farklı reaksiyonlar gösteriyor deri altım çok sulanıyor rahatsız ediyor 

Tavuk pismemis olcuyle hesaplanir 

100g 22-23 g protein olarak. Pistikten sonra tartilmaz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JeffSeidx    26
AhmetBalcı, 8 dakika önce yazdı:

Tavuk pismemis olcuyle hesaplanir 

100g 22-23 g protein olarak. Pistikten sonra tartilmaz

Ahmet hocam 800 gram tavuk göğsünde 160 gram protein alıyorum diye mi hesaplayacağım? Peki gramajı düştükten sonra bu rakam düşmeyecek mi 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AhmetBalcı    131
JeffSeidx, 4 dakika önce yazdı:

Ahmet hocam 800 gram tavuk göğsünde 160 gram protein alıyorum diye mi hesaplayacağım? Peki gramajı düştükten sonra bu rakam düşmeyecek mi 

Ortalama 160g evet

o rakamlar

ortalama olarak cig agirliklarla hesaplaniyor

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JeffSeidx, 1 saat önce yazdı:

Dediğim gibi su çekip artması yada azalması yapısını değiştirmez hocam. Besin değeri aynı yani bu kadar takılmayın 😄 100 gramda 22-25 gram protein mevcut bölgesine göre değişiyor. Lor peyniri iyi alternatif zamanında çok ayran yapıp içtim az bi yoğurtla karıştırıp. Lor peynirinde de 2 alternatif vardı biri peynirden biri sütten yapılıyordu. Yani sütten yapılan kazein peynir altı suyu olan whey fiyatları daha uygundu bunların. Ama açık taze al bim 101dekiler çok kötü ( alerji yaptığını yeni okudum )

tarihinde heavyweight35 tarafından düzenlendi
Ek
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JeffSeidx    26
heavyweight35, 10 saat önce yazdı:

Dediğim gibi su çekip artması yada azalması yapısını değiştirmez hocam. Besin değeri aynı yani bu kadar takılmayın 😄 100 gramda 22-25 gram protein mevcut bölgesine göre değişiyor. Lor peyniri iyi alternatif zamanında çok ayran yapıp içtim az bi yoğurtla karıştırıp. Lor peynirinde de 2 alternatif vardı biri peynirden biri sütten yapılıyordu. Yani sütten yapılan kazein peynir altı suyu olan whey fiyatları daha uygundu bunların. Ama açık taze al bim 101dekiler çok kötü ( alerji yaptığını yeni okudum )

Teşekkür ederim hocam zahmet ettiniz 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Dağaslanı
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      22 yaşındayım ve 13 haftadır kürdeyim 5 hafta anapolan , 8 hafta deca ve en başından beri 13 haftadır testo kullanıyorum.
      91 kilodan 103 kiloya çıktım. Kan sonuçlarım bunlar. 
      omega nac d3 çinko C vitamini milk thistle kullanıyorum yanında. Kan sonuçlarıma göre yapmam gereken dikkat etmem gereken bir şey var mı sizce?
      Değerli yorumlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkür ederim 

• Yazan: dragx
      iyi forumlar dilerim,
      20 yaşındayım ve ailemle bugün steroidler konusunu konuştum bana maddi manevi olarak destek vereceklerini 
      ilaç masraflarım beslenme masraflarım vitamin ve koruyucu masraflarım tedavi ve kontrol masraflarım bunları karşılayacaklarını ve beni destekleyeceklerini söylediler ve size şunları sormak istiyorum 2  yıllık spor geçmişim var
      hangi ilaçlar ilk kür için mantıklı olur hangi koruyucular ve vitaminleri kullanmalıyım cevaplarsanız çok müteşekkir olurum iyi forumlar dilerim 
    • Yazan: sarmskullanicisi
      Merhaba arkadaşlar,
      ürünleri sipariş ettim en geç üç beş güne elimde olurlar. Bu konu bilen kardeşlerimden abilerimden destek, bilgi fikir alışverişi amaçlıdır. En detayına kadar bilgileri ilaçları yazacağım.
      Yaşım 24  kilom 70 3-4 yıllık kickboks geçmişim var Onun dışında body ile uğraştım uzun zamandır bu kilolarda takılmaktayım ve açıkçası hem hayatıma disiplin kazandırmak olsun hem irileşmek ve güçlenmek istediğimden ilaca başlıyorum. Şuanki kilomda 70 de yani tek tekrar 107 kilo bench press atmışlığım var hammer curl gibi ağırlıklardada bu kilomda tek kol 35 kiloyla 4-5 tekrar temiz yapabiliyorum. Dediğim gibi vücut tabi temiz büyüsün hepimiz isteriz ama önceliğim tamamen güç arttırmak yağlansamda sorun değil demek istediğim.
      (Kullandığım ilaçları aldığım siteden alan tanıdıklarım var ve buradaki sporcuların yüzde 80 i bu siteden alıyor ürünler sağlam.)
      Kullanacağım ilaçlar ve dozajları şu şekilde:
      Trenbolon Enanhat: 300 MG Testo Enanhat: 500 MG Boldenon : 300 MG not: Ayrıca trenbolon ve testo tek şişe içerisinde ilacın ismi TNT diye geçiyor ve içerisinde 400 MG/ml var. Her bir vurumda 250 MG testo ve 150 MG tren vurmuş oluyorum bu konu yani TNT hakkında bilgisi olan varsa onun içinde yazmanızı rica ederim
      Herhangi bir sağlık sorunum yok ilaçlar gelmeden veya sonradan kan testi yaptıracağım forumlarda youtubede çok araştırmasını yaptım vitaminler pct, dozaj vb her şeye baktım ama genede bu işi yapmış bu hormanları vücuduna almış dostlarım bana bu konu altında veya sosyal medyadan yardımcı olurlarsa çok sevinirim,,,,
      Tüm gelişimimi, ilerleyişimi ve gidişatı forum üzerinden farklı bir konu hatta instagram hesabı açarak (gün bir, gün2, gün3…) şeklinde hem yabancı olarak hem türkçe olarak ayrıca paylaşıcam.
      Ayrıca yapmayı planladığım beslenme planının fotoğrafı:
      4600 Kalori 220-250 gr protein Alttaki fotoğrafta listem mevcut :

Tüm desteklerinizi yardımlarınızı bekliyorum, hayırlı günleriniz olsun.
    • Yazan: Nynex
      Selam dostlar,
      Haftalık:
      500mg testo enanthate 400mg bolde Kürümde 2.ayı bitirmiş bulunuyorum ancak halâ ölçü alımı olmadı kollarım ve diğer bölgeler 1 senedir aynı ölçüde hayatımda tek eksik gece uykusu yani gece çalıştığım için gündüz uyuyorum karanlık bir odada ortalama 6 saat uykum var başka uyku yok. Tüm gece uyanık kalmak durumundayım ancak beslenmem iyi bolca protein alıyorum kalori alımımda iyi zaten sürekli büyüyen göbeğimden belli ancak kaslarım büyümüyor antrenmanlarımda şiddetli ve ağırlıklarım baya iyi hata nerede bulamadım
      Yaşım 39 2senedir body yapıyorum ancak 2008-2010 yıllarında da 2 sene duraksız body yapmışlığım var.
    • Yazan: jogabonito
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      25 yaşımdayım bundan 3 ay önce 15 haftalık:
      500 testo enanthate 500 bolde Kürü yaptım. 1 aydır da pct bitmiş durumda bu cuma genel bir kan testi vereceğim. kür başlangıcı 68kg dim 79lara kadar gördüm sonrasında ramazan dolayısı ile biraz düşüş yaşadım fakat şuan 73 e sabitlenmiş durumdayım.
      Sorum şu sizlere:
      Gelecek kürlerim nasıl olmalı? Only testo yapmam hakkında fikirleriniz nelerdir? Ben ilerde çocuk sahibi olmayı düşünen birisiyim bu yönleride artıları eksileri ile değerlendirerek tamam mı devam mı kararı vermek istiyorum. Bilgileriniz ve tecrübeleriniz ışığında beni aydınlatıp fikir verirseniz sevinirim herkese iyi forumlar.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.