Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Redible

21 yaş ilk kür hakkında.

Önerilen İletiler

Redible    19

Merhaba dostlar, 

21 yaşındayım yaklaşık 3-4 yıldır natural olarak düzenli düzensiz bir spor geçmişim var. Fakat son 1 yıldır düzenli bir şekilde idmanlarımı yapmama rağmen ağırlık artışı ve hacimde artış çok az seviyelerde gerçekleşti. Forumda yüzeysel bir araştırma yaptım, burak hocaylada görüştüm fakat net bir karar veremedim. Büyük ihtimal tek kürden sonra yine naturel olarak devam edicem o yüzden maksimun kazanç sağlamalıyım. İlk kür only testo olmalı diyende var yanına anabolizan eklenmeli diyende var. İlk kür için siz ne önerirsiniz bolde danabol testo mu girmeliyim sadece only testo mu? 

Güncel formumum fotoğraflarınıda ekliyorum. 

IMG_20200127_230520.thumb.jpg.48300ecaa711a8e4f10197b4dc2e31e6.jpg

IMG_20200112_163115.thumb.jpg.20cfe0fbedd1f29b25ff71ef6431cea7.jpg

IMG_20200112_163102.thumb.jpg.29ca736daa288c9d46f558a8959bc422.jpg

tarihinde Redible tarafından düzenlendi
Fotoğraf değişikliği

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Fatih    53

ben testo bolde danabol girdim ama sana kalmış bu arada 1 kür yapıp bırakıcam diye birşey yok kankam öyleyse hiç bulaşma hormonlarını bozma 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferhat82    447

Tek kür yapıp bırakıcam diyorsan boşuna yapmiş olursun helede bu only testo olursa tamamen boşa olur.Aldıgın kütle zamanla eski haline döner küçülürsün psikolojin bozulur yine kullanırsın. Birde ne kullanırsan kullan farketmez bazı kişilerde eski sex açliği kalmıyor . Bende ilk kürümde olmuştu hayla devam ediyor sexe natural halimde oldugu kadar açlık hissetmiyorum.Kendine zaman ver düşün taşın tart ona göre başlıyacaksan tam başla yardımcı olurum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AhmetBalcı    131

Yerinde olsam bu yaşta küre girmezdim. Daha hormon dengen tam oturmus degil. Ama illa inat edip ben giricem diyorsan only testo yaparim 12 ya da 16 hafta. Kütle eklersin. Kür sonunda guzel pct yapip, idman ve beslenmeni buna gore duzenlersen kazancinin buyuk kismi seninle kalir. Ama ilk ve tek kür diye birsey yok insan hep daha fazlasini istiyor. Bunu unutma :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
selvituncer    62

Bende tek kür diye girdim  1 yıl oldu  Şuan yenisine hazırlanıyorum  gerisini sen düşün :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AhmetBalcı    131
selvituncer, 8 dakika önce yazdı:

Bende tek kür diye girdim  1 yıl oldu  Şuan yenisine hazırlanıyorum  gerisini sen düşün :)

😄 herkes aynı durumda. Baslarken hep

tek kür diye basliyoruz ama olmuyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bende o yaşlarda ilk küre girmiştim testo seviyem normalden 2-3 tık üst seviyede seyretmeye başladı.Nedenini bilmiyorum herkeste aynı etkiyi yapmıyor galiba

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Equipoise    333

Artık forumda pek yorum yapasım gelmiyor konulara. Saçma sapan mantıklar görünce hevesim kaçıyor. Yok ilk kürde only testo olmaz ilk kür en verim alınacak kürmüş de boşa gidermiş. Tren girin o zaman ilk kürden.. 

Dostum mantık her zaman şudur, kullanabileceğin EN AZ ilacı ve EN AZ dozu kullanarak biyere ulaştıktan sonra, dozu ya da ilaç miktarını arttırırsın. İlk kürden sustanon önerenler görüyorum, ilginç gerçekten

tarihinde Equipoise tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AnimalPower    5

Bende şuan ilk kürümdeyim ve only Testo yapıyorum, haftalık 500 mg, hedefim 12 hafta, şuan kürümün 6.haftasındayım ne mi oldu anlatayım, burada hep only testoya ve 500 mg ye laf söyleyip durdular, ben görüşlere saygı duydum ve inandığım yolda devam ettim, beslenme ve antrenmanımı neredeyse hiç bozmadım, başlamadan önce natural 41cm olan kolum şuan da 43 cm belim inceledi göğüslerim ant sonrası patlayacakmış gibi oluyor, sırtım da hatlar çok belirginleşti, aynı şekilde bacak kaslarıda, kilo değişmedi çünkü temiz ve düşük kalorili besleniyorum ama şuan kürün ortasında bile ilk halimin 1.5 katı gibi gözüküyorum. Demem o ki only Testo da da inanılmaz verim alabilirsin. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
selvituncer    62
AnimalPower, 34 dakika önce yazdı:

Bende şuan ilk kürümdeyim ve only Testo yapıyorum, haftalık 500 mg, hedefim 12 hafta, şuan kürümün 6.haftasındayım ne mi oldu anlatayım, burada hep only testoya ve 500 mg ye laf söyleyip durdular, ben görüşlere saygı duydum ve inandığım yolda devam ettim, beslenme ve antrenmanımı neredeyse hiç bozmadım, başlamadan önce natural 41cm olan kolum şuan da 43 cm belim inceledi göğüslerim ant sonrası patlayacakmış gibi oluyor, sırtım da hatlar çok belirginleşti, aynı şekilde bacak kaslarıda, kilo değişmedi çünkü temiz ve düşük kalorili besleniyorum ama şuan kürün ortasında bile ilk halimin 1.5 katı gibi gözüküyorum. Demem o ki only Testo da da inanılmaz verim alabilirsin. 

Onun yanına birde  bolde ve  turinabol veya ox  ekleseydin belki o aldiğin verimin kat kat fazlasını alıcaktın bu dediğim ilaçlarda temiz. Vucut only testodada kapanıyor bolde ekleyıncede aynı şekilde.  İlk kürünü bu şekilde reseptörler temizken yorulmamişken only testoyla  heba ettin aynı benim düştüğüm hata gibi geçmiş olsun :) keşke bu forumu hiç küre başlamadan önce farketseymişim

tarihinde selvituncer tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AhmetBalcı    131
Equipoise, 2 saat önce yazdı:

Artık forumda pek yorum yapasım gelmiyor konulara. Saçma sapan mantıklar görünce hevesim kaçıyor. Yok ilk kürde only testo olmaz ilk kür en verim alınacak kürmüş de boşa gidermiş. Tren girin o zaman ilk kürden.. 

Dostum mantık her zaman şudur, kullanabileceğin EN AZ ilacı ve EN AZ dozu kullanarak biyere ulaştıktan sonra, dozu ya da ilaç miktarını arttırırsın. İlk kürden sustanon önerenler görüyorum, ilginç gerçekten

Sustanon her aşamada bile zorken, ilk kürde cok cok yanlis tercih olur kesinlikle. Yillarca kür yaptim ama yine de sustanon zor ilac. Kontrol etmek hayli zor.  Ayni fikirdeyim @Equipoise

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Redible    19
Equipoise, 2 saat önce yazdı:

Hocam her bir yorumda farklı bir öneri var. Ben kendim planlayıp karar vericek yetkinlikte değilim. Bir yol planı belirledikten sonra @Loving hocanın önerileri yardımıyla devam edicem. Sağolsun kendisi her aşamada yardımcı olucağını, önerilerde bulanacağını söyledi. Sizin öneriniz nedir en az ilaçtan kastınız tam olarak nedir? 

@metinav Sizin fikriniz nedir hocam? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Equipoise    333
AnimalPower, 3 saat önce yazdı:

Aynen öyle dostum, kimsenin ne dediğine takılma. Bu kürden sonra testo bolde danabol gibi sağlam bi kürle devam ettikten sonra, ilk kürümü iyiki only testosteron yapmışım diceksin.. Hiçbirşey heba olmadı 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
selvituncer    62

Kimsenin ne dediğine takılmıcaksa burda nıye soru soruyor. Birde  kendi fikirlerinizi doğruymuş gibi empoze etmeye çalişmayın  herkesin düşüncesi farklı. Ben pişman oldum kardeşim ilk kürümü  oyle yaptim diye olamaz mı yani . Bizde burda arkadaşa fikir danışıyoruz hangisi kafasına yatarsa onu yapar. Zaten burak hocadanda destek alıcaksan emin ol benim dediğimin altında birşey söylemiyecek  only testo zayif kalır kardeşim pişman olacaksın ilerdede keşke diyeceksin .Sana tecrube mi söylüyorum. Gerisi sende

tarihinde selvituncer tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Equipoise    333
selvituncer, 2 dakika önce yazdı:

Kimsenin ne dediğine takılmıcaksa burda nıye soru soruyor. Birde  kendi fikirlerinizi doğruymuş gibi empoze etmeye çalişmayın  herkesin düşüncesi farklı. Ben pişman oldum kardeşim ilk kürümü  oyle yaptim diye olamaz mı yani . Bizde burda arkadaşa fikir danışıyoruz hangisi kafasına yatarsa onu yapar. Zaten burak hocadanda destek alıcaksan emin ol benim dediğimin altında birşey söylemiyecek  only testo zayif kalır kardeşim sana tecrube mi söylüyorum.

Benim cevap verdiğim kişi konu sahibi değil dikkatli bak

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.578
Redible, 2 saat önce yazdı:

Hocam her bir yorumda farklı bir öneri var. Ben kendim planlayıp karar vericek yetkinlikte değilim. Bir yol planı belirledikten sonra @Loving hocanın önerileri yardımıyla devam edicem. Sağolsun kendisi her aşamada yardımcı olucağını, önerilerde bulanacağını söyledi. Sizin öneriniz nedir en az ilaçtan kastınız tam olarak nedir? 

@metinav Sizin fikriniz nedir hocam? 

Bence çalıstıgın kisiyle devam et. Kafani karistirma sonucta bir sekilde yapicaksin.Deneyimle ögrenmek kalicidir. 😉

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kenjirro59    49

Bu tarz durumlarda bir kişiyi dinleyip, ama yanlış ama doğru fark etmez onun söylediklerine uymak senin yararına olur. Güvendiğin birisi varsa onunla planını programını yap öyle gir bu işe. Bana tavsiyemi sorucak olursan eğer 1 kür yapıp köşeme çekilicem diyosan girme küre bu işler devamlılık isteyen işler amacın hedefin nedir bilmiyorum ama 1 kür yapıp hayalindeki fiziğe ulaşamayacağını net şekilde söyleyebilirim sana. Ha illa bir kür tavsiyesi istiyecek olursan;

-500mg testo 12-16 hafta ( 12 hafta kullan duruma göre 4 hafta daha uzat)
-500mg bolde 12-16 hafta ( 12 hafta kullan duruma göre 4 hafta daha uzat)
-turinabol 8 hafta ( 0-2 hafta: 30mg, 2-4 hafta: 40mg, 4-6 hafta: 50mg, 6-8 hafta: 60mg)

tarihinde kenjirro59 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
odi    58

Olaya farkli bir acidan yaklasayim:

Ilk kurde seni enjeksiyonlarda zorliyacak, kendin mi yapacaksin? Yaptirabilecegin biri var mi? Ilk yaptigin enjeksiyon sonrasi bacaginin uzerine belki birkac gun basamayacaksin, belki odem olacak, gunluk islerini aksatacak boyuta gelecek belki.

Sunu soylemeliyim ki ilk 4 hafta enjeksiyon agrilari, dokunun ilaclara alismasi, belki yadirgamasi ile gececek, dogru duzgun verim alip alisman en azindan 4 haftani alacak. 3.basarili enjeksiyonda cok daha az agri hissedeceksin.

Bu yuzden sana tavsiyem ilk 4 haftayi kure katmadan alisma sureci olarak dusun haftada only-testo 250 olarak basla, belki hizli alisirsan 2.3.haftalar 500 e cikarirsin. Fakat bunuda simdi degil 3.hafta dusunmelisin

5. haftadan sonra da anabolizan ekleyip eklememeyi dusunursun

Kervan yolda duzulur derler ben hep bu mantiktayim.

tarihinde odi tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Redible    19
Ferhat82, 28.01.2020 - 08:37 yazdı:

Tek kür yapıp bırakıcam diyorsan boşuna yapmiş olursun helede bu only testo olursa tamamen boşa olur.Aldıgın kütle zamanla eski haline döner küçülürsün psikolojin bozulur yine kullanırsın. Birde ne kullanırsan kullan farketmez bazı kişilerde eski sex açliği kalmıyor . Bende ilk kürümde olmuştu hayla devam ediyor sexe natural halimde oldugu kadar açlık hissetmiyorum.Kendine zaman ver düşün taşın tart ona göre başlıyacaksan tam başla yardımcı olurum

Hocam ilaçları temin ettim 16 hafta testo bolde danabol(6) olucak. 500mg

Size bir kaç sorum olucaktı. 

Clean bulk için antreman sonrası kardiyo önerir misiniz? 

PPL rutinini devam ettirmeli miyim 2 bölge veya tek bölge antreman rutinlerine mi geçiyim? 

180-85 kiloyum 4000-4500 arası kalori 180gr protein 90gr yağ 600gr karb olarak hesapladım proteini 200e de çekebilirim uygun mudur? @Equipoise@AhmetBalcı

tarihinde Redible tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Cloud35    3

-Antrenmandan hemen sonra cardio yapabilirsin düzenli olarak 

-Kür süresince tavsiyem 6 gün tek bölge şeklinde 

-Kilo başına x 2-3 protein kilo başına x5-6 arası karbonhidrat ideal şahsi fikrim

tarihinde Cloud35 tarafından düzenlendi
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tom07    20

400 mg test e.

300 mg primobolan.

Boyunu bilmiyorum ama o vücuda bu ikili çok iyi gelir, beslenmende iyise gayet sağlam kütle koyarsın.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferhat82    447

Danabol ü 4 haftaya indir 30 mg iyidir.ilaçlar çalışana kadar gücünden yararlanırsın amaç temiz büyümek ise çikarabilirsinde.

500 test 400 bolde başla

Cardiyonu her zaman yap bulk def farketmez.

Tek bölgede neymiş çalışan kaldımı hayla . Çok yanlış bir sistem bana göre.

PPL iyidir Değişeceksende Gunde 2 kas grubu yap.

Kilo başına 1.5 2 g protein yeterlidir . Fazlasi bence böbrekleri yormak ve dışkıdan ibaret oek bir yararı olmaz

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JeffSeidx    26
KaiGreene, 01.02.2020 - 08:40 yazdı:

Ferhat82, 11 dakika önce yazdı:

Danabol ü 4 haftaya indir 30 mg iyidir.ilaçlar çalışana kadar gücünden yararlanırsın amaç temiz büyümek ise çikarabilirsinde.

500 test 400 bolde başla

Cardiyonu her zaman yap bulk def farketmez.

Tek bölgede neymiş çalışan kaldımı hayla . Çok yanlış bir sistem bana göre.

PPL iyidir Değişeceksende Gunde 2 kas grubu yap.

Kilo başına 1.5 2 g protein yeterlidir . Fazlasi bence böbrekleri yormak ve dışkıdan ibaret oek bir yararı olmaz

Merhaba Ferhat hocam, bende kendi açtığım konuda protein miktarı ile diğer değerli hocalarımızla iştişare yapmaktayız :) 400 gram pişmiş tavuk ve 4 tam 2 yumurta beyazı, toplamda kilomun 2 katı yapmasına rağmen (73kgyim) yetmeyeceği düşüncesindeyiz. Tabii bu protein oranına bitkisel proteinleri katmadan hesap yapıyoruz ki onlarla birlikte 200 gram proteinleri bulmakta sizin fikriniz nedir 

tarihinde JeffSeidx tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferhat82    447
JeffSeidx, 21 dakika önce yazdı:

Merhaba Ferhat hocam, bende kendi açtığım konuda protein miktarı ile diğer değerli hocalarımızla iştişare yapmaktayız :) 400 gram pişmiş tavuk ve 4 tam 2 yumurta beyazı, toplamda kilomun 2 katı yapmasına rağmen (73kgyim) yetmeyeceği düşüncesindeyiz. Tabii bu protein oranına bitkisel proteinleri katmadan hesap yapıyoruz ki onlarla birlikte 200 gram proteinleri bulmakta sizin fikriniz nedir 

Fikrim belli 73 kg birine  145 g protein yeter ve artar bile  lakin bunu çeşitlendirebilirsinde .Hep tavuk yemeye gerek yok öyle şartlama kendini :D  Balık ekle arada bir  Kırmızı et . Kıyma yaptırtabilir köfte olarakta tüketebilirsin. Emin ol daha iyi verim alırsın  vereceğin miktarda öyle fazla artmaz.

Forumda yine alınması gereken protein miktari ile ilgili bir arşiv vardı onuda bulursan emin ol daha iyi olur . Çünkü ordada faydalı bilgiler vardi . Dediğim gibi protein miktarında  kilo başı 2 g  gerisi ha yemişsin ha çöpe atmışsın farketmez. Vücut zaten yine ala bildiği kadarını alacak.

Sonuç olarak hayli hayli yetecektir 145-150g  protein 

• Vayyyy!! 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.