Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

eman2763

Kürde gelişimin durması

Önerilen İletiler

eman2763    5

Merhabalar iyi forumlar. Ben 3 aylık danabol testo boldenon kürüne girdim ilk ay 4.6 kg aldım aynı beslenmeye ek karbonhidrat arttırdım ama 2. Ay kg me bakınca aynı olduğunu gördüm danabol ü 1. Ay kullandım 2. Ay kestim sebebi o olabilir mi. Bide ilk ay 250 gr pirinç ve 200 gr bulgur ile besleniyordum 2. Ay 300 gr makarna 150 gr pirinç ile besleniyorum acaba karbonhidrat değişikliğinden  mi yoksa danabolü kestim diye mi kilo alımı durdu. 1. Foto 1. Ayıma ait 2. Foto bugün çekildi gelişim var ama kg aynı ona şaşırdım 

20191216_114216.jpg 20200112_121429.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Equipoise    332

Karbonhidrat yükselt ben naturalken 600 pirinç yiyodum.. 

tarihinde Equipoise tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
eman2763, 2 saat önce yazdı:

Merhabalar iyi forumlar. Ben 3 aylık danabol testo boldenon kürüne girdim ilk ay 4.6 kg aldım aynı beslenmeye ek karbonhidrat arttırdım ama 2. Ay kg me bakınca aynı olduğunu gördüm danabol ü 1. Ay kullandım 2. Ay kestim sebebi o olabilir mi. Bide ilk ay 250 gr pirinç ve 200 gr bulgur ile besleniyordum 2. Ay 300 gr makarna 150 gr pirinç ile besleniyorum acaba karbonhidrat değişikliğinden  mi yoksa danabolü kestim diye mi kilo alımı durdu. 1. Foto 1. Ayıma ait 2. Foto bugün çekildi gelişim var ama kg aynı ona şaşırdım 

20191216_114216.jpg 20200112_121429.jpg

kası karbonhidratla inşa etmiyor vücut,proteinle inşa ediyor. tavuk göğsü ton balığı fıstık falanda ye. istersen 50 kilo karbonhidrat tüket protein almazsan kas değil yağla büyürsün

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Spartacus    166

Karbonhidrat adelede su tutar (yanlışım var ise bilen hocalarım düzeltsin lütfen ) enerji kaynağı olan karbonhidratlar proteini adeleye taşımakta önemli rol oynar . 

Ek olarak çok fazla karbhidratta sulanna yapar yani dozunu bul vücudnu dinleyip

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Spartacus, 6 dakika önce yazdı:

Karbonhidrat adelede su tutar (yanlışım var ise bilen hocalarım düzeltsin lütfen ) enerji kaynağı olan karbonhidratlar proteini adeleye taşımakta önemli rol oynar . 

doğru. fakat adama proteinde al demeden KARB ARTTİR KARB KSRB KARB YE KARB spamlamamak lazım. kilonun 1.6 katını gramaj olarak proteinden alman lazım mesela 90 kiloysa arkadaşımız bi 150 gram civari protein alsa iyi olur.

uzun lafın kısası çalışanlara maaşı istediği kadar basın ama kiremit olmadan ev mev yapamazlar 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Equipoise    332
rip rich piana, 1 dakika önce yazdı:

doğru. fakat adama proteinde al demeden KARB ARTTİR KARB KSRB KARB YE KARB spamlamamak lazım. kilonun 1.6 katını gramaj olarak proteinden alman lazım mesela 90 kiloysa arkadaşımız bi 150 gram civari protein alsa iyi olur.

uzun lafın kısası çalışanlara maaşı istediği kadar basın ama kiremit olmadan ev mev yapamazlar 

Protein yemeyi düşünemeyecek adamın steroidle işi ne :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
eman2763    5
Equipoise, 5 saat önce yazdı:

Protein yemeyi düşünemeyecek adamın steroidle işi ne :D

Günde 700 gr göğüs eti 1 ölçek whey 6 yumurta 3 ü sarısı ile 130 gr fıstık tüketiyorum

Ironmann, 7 saat önce yazdı:

İlaçların markası ne

Elysian pharma 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TRPoinesS    19

Günlük 750gr  karbonhidrat alıyorum 250 300gr karbonhidrat birsey yapmaz vücuda su tutmaktan başka,  yüksek oranda karbonhidrat alırsan suyunuda tutarsın extra olarak kilo da alırsın hepsi bir arada olur fakat günlük 1kg civarı pirincini yemen gerekmekte anlıcan kısaca 300 400gr karbonhidrattan cok beklentin olmasın dostum.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
erdemdemir    19
TRPoinesS, 25 dakika önce yazdı:

Günlük 750gr  karbonhidrat alıyorum 250 300gr karbonhidrat birsey yapmaz vücuda su tutmaktan başka,  yüksek oranda karbonhidrat alırsan suyunuda tutarsın extra olarak kilo da alırsın hepsi bir arada olur fakat günlük 1kg civarı pirincini yemen gerekmekte anlıcan kısaca 300 400gr karbonhidrattan cok beklentin olmasın dostum.

750g karbi hangi kaynaktan aliyorsun?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TRPoinesS    19
erdemdemir, 18 saat önce yazdı:

750g karbi hangi kaynaktan aliyorsun?

Pirinç,Makarna,Yulaf Bazen pirinç bayıyor sürekli yemekten Makarna tüketiyorum bazen yulaf dahil ediyorum içlerine o şekilde.

• Vayyyy!! 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
F.ufacik    30

350 gram karbonhidrat alıyosun tahminen kilonu korumak için bile az değilmi sencede proteini de mi az alıyorsun 200 gr proteyn 600 gr karbdan aşağı düşme derim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.