Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

mehmetbayrak

Ilk steroid kürü tecrübeli kişiler

Önerilen İletiler

Şuan kendim çıkarttigim başlangıç kürüm var sizde nasıl eczaneden alabileceğim tek Steroid bunlar birde proviron var sizde onuda eklemelimiyim hap olarak proviron detaylı olarak ne işe yaradığını bulamadım yarın başlamayı düşünüyorum  15 haftalik olarak yazdıklarım fazlamı gelir ( 2yildir natürel spor yapıyorum vücut ilerlemiyor artık ve vücudum çok çabuk kilo alıp verebiliriyorum )

Screenshot_2020-01-11-00-51-44-912_com.miui.notes.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Şimdi kür az diyen olabilir ama vücudum zaten yeteri seviyede kas miktarı var benim istediğim şey biraz daha agrasif damarlı ve daha yağsız bir vücut biraz daha keskin hatli bir vücut benim bacak kısmım biraz uzun olduğu icin çok zor gelişiyor ve definasyonda sahada çok zayıflıyor bacak antremani haftada 2 defa girdiğim halde aslında Steroid kullanımı istemem deki sebep delerden birtaneside bu 

Screenshot_2020-01-11-01-09-19-648_com.google.android.apps.photos.jpg Screenshot_2020-01-11-01-17-59-229_com.google.android.apps.photos.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mehmetbayrak, 1 saat önce yazdı:

Şimdi kür az diyen olabilir ama vücudum zaten yeteri seviyede kas miktarı var benim istediğim şey biraz daha agrasif damarlı ve daha yağsız bir vücut biraz daha keskin hatli bir vücut benim bacak kısmım biraz uzun olduğu icin çok zor gelişiyor ve definasyonda sahada çok zayıflıyor bacak antremani haftada 2 defa girdiğim halde aslında Steroid kullanımı istemem deki sebep delerden birtaneside bu 

Screenshot_2020-01-11-01-09-19-648_com.google.android.apps.photos.jpg Screenshot_2020-01-11-01-17-59-229_com.google.android.apps.photos.jpg

haftadan haftaya farklı dozlar olmaz. piramit vesaire olur ama bu aşırı dengesiz. her hafta aynı maddelerden aynı dozu vurmaya çalış. bir hafta sustanon vurmazsan vücudun testosuz ne berbat yan etkiler görür sana anlatamam. 

sustanon'unda kendi başına berbatligi var zaten , testo enanthate vut

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferhat82    447

Bazı haftalar sustayı 1 e düşürmüşsün hatta bazı haftalar eklememişsin bile. Sustanon haftada en az 2 kere vurulması gereken ve mix bir ilaç . Dikkatli kullanman gerek. Şuan hiçbir şekilde kür yapma  1-2 ay daha araştir. İlaçlar nasıl kullanılır kombin edilir ' PCT nedir  neler kullanılmalı vs öğren ondan sonra gir. Kür girince testisler küçülünce bu durumu nasıl eski haline getireceğini vs öğren. Sadece nolvayla pct olmuyor  test sonucuna ve kendini kontrol ederecek pct yap

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

peki şöyle birşey yapsam sustanon yerine sadece haftada 3 defa rimobolon vursam zaten vucudum yeterli büyüklükte biraz daha yağ yakımı ve parçalama için işe yararmı 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferhat82    447
mehmetbayrak, 14 dakika önce yazdı:

peki şöyle birşey yapsam sustanon yerine sadece haftada 3 defa rimobolon vursam zaten vucudum yeterli büyüklükte biraz daha yağ yakımı ve parçalama için işe yararmı 

Belirli bir süre sonra rimabolonda sistemi baskılıyor yani testo belirli bir süre sonra şart oluyor . En güzeli Enanthat alman kafan rahat eder iniş çıkışlarla uraşmassin.Stabil gidersin illede eczane girmek istiyorsan sustanon seni götürür ama bu üründede çok şikayet var dikkat et

tarihinde Ferhat82 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emmioğlu    9
Equipoise, 18 saat önce yazdı:

İsim vermeden şöyle açıklayayım. İlaçları hocalardan almayın, hocaların amacı kar koyup kendisine daha kaliteli ilaçlar almaktır. İlaçları camiada hocalar tarafından tanınan, bilindik STEROİD SATICILARIndan alabilirsiniz. Yani alacağınız kişinin mesleği o olsun.

Ya da bu forumdan alabilirsiniz, ben buradan alıp denemediğim için o konuda yorum yapamıcam.

Bu forumda orijinal mıdır her şey hocam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Equipoise, 20 saat önce yazdı:

İsim vermeden şöyle açıklayayım. İlaçları hocalardan almayın, hocaların amacı kar koyup kendisine daha kaliteli ilaçlar almaktır. İlaçları camiada hocalar tarafından tanınan, bilindik STEROİD SATICILARIndan alabilirsiniz. Yani alacağınız kişinin mesleği o olsun.

Ya da bu forumdan alabilirsiniz, ben buradan alıp denemediğim için o konuda yorum yapamıcam.

Öncelikle bilgi için tesekkurler birde bu siteden alıp deneyelim artik burdakiler'de sahte cikarsa isyan edip sporu birakicam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.239
screamsofhell, 6 dakika önce yazdı:

Öncelikle bilgi için tesekkurler birde bu siteden alıp deneyelim artik burdakiler'de sahte cikarsa isyan edip sporu birakicam

kardeşim için rahat olsun @Loving ile iş yapmasan da dostluğunu kazan inan hayatının en doğru seçimi olur bu sektörle alakalı anlamda.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T, 16 saat önce yazdı:

kardeşim için rahat olsun @Loving ile iş yapmasan da dostluğunu kazan inan hayatının en doğru seçimi olur bu sektörle alakalı anlamda.

Teşekkürler hocam kendisine nasıl ulaşa bilirim acaba ? özel mesaj atma sınırı olduğu için mesaj'da atamıyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferhat82    447
screamsofhell, 7 dakika önce yazdı:

Teşekkürler hocam kendisine nasıl ulaşa bilirim acaba ? özel mesaj atma sınırı olduğu için mesaj'da atamıyorum

Sol altta wp ikonu eklenmiş ordan yazabilirsin işte 😂

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferhat82, 3 dakika önce yazdı:

Sol altta wp ikonu eklenmiş ordan yazabilirsin işte 😂

Teşekkürler hocam ona ait olduğumu bilmiyordum şimdi sitede moderatör admin vs. çalışıyorsa başkası bakıyordur diye düşündüm tekrar sağolun

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

cumartesi günü 250 mg sustanon 200 mg rimobolon perşembe  tekrardan aynı şekilde düşünüyorum ama böyle sanki vucudumda kan akışı oluyormuş gibi hissediyorum dün hatta off zamanımdı yataga yattıgımda sanki bacaklarımda kan pompalanıyor gibi his vardı bu durum normalmi biraz ağrı var ignenin vurulduğu yerde oda geçer sanırım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Şişkobiri, 18 dakika önce yazdı:

Umarım o siyah zemin üzerine beyaz yazı ile yazdığın kürü yapmıyorsundur. Ah ah 

Hayır şuan çok araştırdım ve bu dediğiniz enantat vs bunlari temin edecek durumum yok şuan için cumartesiye 1 sustanon 2 rimobolan / Çarşamba 1 sustanon 2 rimobolan yani haftada 2 sustanon 4 rimobolan sabit artış olmadan haftada 4 defada aldactazide 25mg alıyorum 3 günde bile değişim var şuan vucudumda.

Tabi bunların yanından 30 dk önce l karnetin - cla - ( bcaa - glutamin antremandan önce yarım ölçek sonra yarım ölçek şeklinde )- arjinin - arada Creatin kullanıyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hasan3542    67
mehmetbayrak, 38 dakika önce yazdı:

Hayır şuan çok araştırdım ve bu dediğiniz enantat vs bunlari temin edecek durumum yok şuan için cumartesiye 1 sustanon 2 rimobolan / Çarşamba 1 sustanon 2 rimobolan yani haftada 2 sustanon 4 rimobolan sabit artış olmadan haftada 4 defada aldactazide 25mg alıyorum 3 günde bile değişim var şuan vucudumda.

Tabi bunların yanından 30 dk önce l karnetin - cla - ( bcaa - glutamin antremandan önce yarım ölçek sonra yarım ölçek şeklinde )- arjinin - arada Creatin kullanıyorum 

o ilaç jinekomasti yapıyor bilgin olsun zaten testo kullanıyorsun pişman olma sonra saçları kurtarayım derken

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AhmetBalcı    131
Hasan3542, 6 dakika önce yazdı:

o ilaç jinekomasti yapıyor bilgin olsun zaten testo kullanıyorsun pişman olma sonra saçları kurtarayım derken

Hangi ilac jineko yapan?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hasan3542, 10 dakika önce yazdı:

Benim bildiğim bütün testesteron ilaçları jinekomastiyi.tetikliyor ama haftada 1000 mg üzerine çıkarsan sürekli kullanımda olur diye biliyorum ben haftada 250-500 arası kullanacağım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hasan3542, 39 dakika önce yazdı:

aldactazide 

İlk defa duydum ben bu aldactazide vucutdaki ödem ve suyu atmak için kullanılıyor ve jinekomasti ile bı.ilgisi yok idrar söktürücü ilaç hormonla alakası yok.

Hasan3542, 39 dakika önce yazdı:

aldactazide 

İlk defa duydum ben bu aldactazide vucutdaki ödem ve suyu atmak için kullanılıyor ve jinekomasti ile bı.ilgisi yok idrar söktürücü ilaç hormonla alakası yok  kullanmayı keseyim ozaman hemen öyle birşey varsa 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hasan3542    67
mehmetbayrak, 5 dakika önce yazdı:

İlk defa duydum ben bu aldactazide vucutdaki ödem ve suyu atmak için kullanılıyor ve jinekomasti ile bı.ilgisi yok idrar söktürücü ilaç hormonla alakası yok  kullanmayı keseyim ozaman hemen öyle birşey varsa 

en sık görülen yan etkisi jinekomasti ama çok kullanmıyorsan sıkıntı olmaz

tarihinde Hasan3542 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hasan3542, Şimdi yazdı:

en sık görülen yan etkisi jinekomasti

Teşekkürler bilgilendirme için kullanmayı kestim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.