Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Yamiy

Havaalanlarında kontrol sorunu

Önerilen İletiler

Yamiy    0

Aslında bakarsanız emin olmak için soruyorum 

Havalimanlarında falan kullandığım steroidleri bavuluma atsam bir şeyler derler mi acaba ? 

Kontrollerde falan deodoranta bile izin vermiyorlar çünkü...

bilgisi olan var mı bu konu hakkında ? 

Biraz kendimi suçlu gibi hissediyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Efeedd    105
gönderildi (düzenlendi)

tr ye girerken türk vatandaşları kontrolden geçmiyor istediğini al gel. giderkende birşey olmuyor rahat ol ilaç kutularıyla at çantana kimse sormaz bile. 3-4 flakon ilaçtır zaten heralde ben giderken bir dünya hap vs vardı ben değil kimseyi okadar sorgulamıyorlar.

tarihinde Efeedd tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kenjirro59    49

Birşey olcağını sanmıyorum geçen sene bende dışarıdan steroid sokmuştum ülkeye bir sıkıntı olmadı. Bu yaz tekrar gidip tekrar almayı düşünüyorum :D Bentex cidden muazzam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emmioğlu    9
kenjirro59, 20 saat önce yazdı:

Birşey olcağını sanmıyorum geçen sene bende dışarıdan steroid sokmuştum ülkeye bir sıkıntı olmadı. Bu yaz tekrar gidip tekrar almayı düşünüyorum :D Bentex cidden muazzam

Etik bir olay gibi de anlatıyorsunuz yahu. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AhmetBalcı    131
Emmioğlu, 2 dakika önce yazdı:

Etik bir olay gibi de anlatıyorsunuz yahu. 

Dostum etik olmayan tarafi nedir? Urununu getirmenin?

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emmioğlu    9
AhmetBalcı, Bir saat önce yazdı:

Dostum etik olmayan tarafi nedir? Urununu getirmenin?

Hocam kaçakçılık şüphesi oluşuyor bende otomatik olarak. Kanun ve hukuka çok bağlı bir adamım. Ben olsam yurtdışından Steroid teminine ağır hapis cezaları getirirdim. Yerli ve milli Steroid şart. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emmioğlu    9
rip rich piana, Bir saat önce yazdı:

trol hesap,uğraşma

Hayır değilim. Bilgilenmek amaçlı geldim bu siteye. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
deeph29    9

bunlar steroid sitelerine de mi bulaşmış :D

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
deeph29, 34 dakika önce yazdı:

bunlar steroid sitelerine de mi bulaşmış :D

şikayet etsen banlatsanda yeni hesap açar, en iyisi engelleyip rahatımıza bakmak

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.