Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

MajesteBVB

Testesteron&bolderon&growth kürü - yardım lütfen

Önerilen İletiler

MajesteBVB    58
Herkese selam,
İlk kür deneyimim olacak, kendimce 2 aydan fazla süredir araştırma yapıyorum fakat tecrübeli arkadaşların samimi fikirlerine ihtiyacım var.
Aralıklı olarak 2-3 senelik bir spor geçmişim var , 27 yaşında 73 kilo ve 1,80 boyundayım.
12 haftalık bir kür düşünüyorum ve kullanmak istediğim ürünler şu şekilde ;
Testesteron Enant , Bolderon , Growth . Dianabol da kararsız olduğum için eklemedim. Sizce eklemelimiyim ? 
Fikirleriniz benim için önemli şimdiden teşekkürler.

tarihinde MajesteBVB tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

AhmetBalcı    131
MajesteBVB, Şimdi yazdı:
Herkese selam,
İlk kür deneyimim olacak, kendimce 2 aydan fazla süredir araştırma yapıyorum fakat tecrübeli arkadaşların samimi fikirlerine ihtiyacım var.
Aralıklı olarak 2-3 senelik bir spor geçmişim var , 27 yaşında 73 kilo ve 1,80 boyundayım.
Testesteron Enant , Bolderon , Growth . Dianabol da kararsız olduğum için eklemedim. Sizce eklemelimiyim ? 

Dianabol ekleyebilirsin kick start olur

ama gh kullanimi icin insulin ve glikojen depolarinin bosaltilmasi ve yenilenmesiyle ilgili ciddi bilgi gerekiyor. 
Gh hem zahmetli hem maliyetlidir. İlk kürde gereksiz oldugunu dusunuyorum. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MajesteBVB    58

Siz daha önce dianabol kullandınız mı ? 

GH ın uzun süreli kürlerde işe yaradığını okuduğum için ekledim ama insülin ve glikojen depolarının boşaltılmasını hiç göremedim , teşekkürler .

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AhmetBalcı    131
MajesteBVB, 1 dakika önce yazdı:

Siz daha önce dianabol kullandınız mı ? 

GH ın uzun süreli kürlerde işe yaradığını okuduğum için ekledim ama insülin ve glikojen depolarının boşaltılmasını hiç göremedim , teşekkürler .

Dianabol kullandim. Kick start icin guzeldir. Gh minimum 6 ay ve 8iu

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferhat82    447
MajesteBVB, 10 dakika önce yazdı:
Herkese selam,

Maddi imkan varsa kesinlikle gh kullan . Danabol boş ilaç Onu kullanacağina anapolon kullan gerçi ilk kürde. Testo bolde ve gh super olur kick start a gerek kalmaz

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MajesteBVB    58

dianabol sayesinde topladığımız suyu ilacı kestikten sonra sanırım tekrardan dışarı atıyoruz , peki başladığımız ilk vücûda mı dönüyoruz yoksa azda olsa  bize bir hacim veya kas kütlesi kazandırıyor mu ? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AhmetBalcı    131

dianabol sayesinde topladığımız suyu ilacı kestikten sonra sanırım tekrardan dışarı atıyoruz , peki başladığımız ilk vücûda mı dönüyoruz yoksa azda olsa  bize bir hacim veya kas kütlesi kazandırıyor mu ? 

Dostum ilaclar etkilerine gore turinabol-dianabol-anapolon olarak gider. Ben genelde turinabol ya da dianabol kullaniyorum. Anapolon fazla toxic etki yapiyor bende. 
%20 oraninda kalir birakinca. Geri kalani gider. Ama burda amac kick start verip o gucten kuvvetten faydalanmaktir

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MajesteBVB    58
Ferhat82, 02.01.2020 - 00:30 yazdı:

Maddi imkan varsa kesinlikle gh kullan . Danabol boş ilaç Onu kullanacağina anapolon kullan gerçi ilk kürde. Testo bolde ve gh super olur kick start a gerek kalmaz

GH ı minimum 6-8 ay düşünüyorum , bolderonun da 8 ve 10 haftadan sonra vücutta çalıştığını belirtiyorlar , bende bu mantıkla hemem şişmek yerine sabrederek kalıcı kas inşa etmek istiyorum . 

AhmetBalcı, 02.01.2020 - 00:36 yazdı:

Dostum ilaclar etkilerine gore turinabol-dianabol-anapolon olarak gider. Ben genelde turinabol ya da dianabol kullaniyorum. Anapolon fazla toxic etki yapiyor bende. 
%20 oraninda kalir birakinca. Geri kalani gider. Ama burda amac kick start verip o gucten kuvvetten faydalanmaktir

%20 bence makul bir oran , sizin dediğiniz gibi en azından o kuvvetten yararlanmak banada mantıklı geldi en azından verimli antreman süreci olabilir. Fikirlerin için teşekkür ederim 🙏🏻 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferhat82    447

GH ı minimum 6-8 ay düşünüyorum , bolderonun da 8 ve 10 haftadan sonra vücutta çalıştığını belirtiyorlar , bende bu mantıkla hemem şişmek yerine sabrederek kalıcı kas inşa etmek istiyorum . 

Boldenon 20 24 hafta muazzam etki alabilirsin. İllede kick start istersende anapolon kullan dbol le neredeyse aynı toxic etki ama güç farkı baya var

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MajesteBVB    58
Ferhat82, 2 dakika önce yazdı:

Boldenon 20 24 hafta muazzam etki alabilirsin. İllede kick start istersende anapolon kullan dbol le neredeyse aynı toxic etki ama güç farkı baya var

Anapolon açıkcası hiç gözüme çarpmadı onuda sayende araştıracam şimdi, yardımın içinde teşekkürler 🙏🏻 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferhat82    447

GH Kullanmayan veya ne işe yaradıgını bilmeyen arkadaşlar yorum yapmasın lüften . Girip biraz araştirin.

• Beğen 2
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
erdemdemir    20
Ferhat82, 39 dakika önce yazdı:

GH Kullanmayan veya ne işe yaradıgını bilmeyen arkadaşlar yorum yapmasın lüften . Girip biraz araştirin.

Senin fikrin nedir dostum?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferhat82    447
erdemdemir, 1 saat önce yazdı:

Senin fikrin nedir dostum?

Ben kesinlikle kullanırdım maddi durumum yetse. Her kürdede kullanılır. Getirisi fazla olup götürüsü pek olmayan.Girip getirilerine bakman bile yeter girmek için

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MajesteBVB    58
ppap, 02.01.2020 - 08:37 yazdı:

Boldenon 500 16 hafta

Testo E 500 16 hafta

baska bir seye ihtiyacin yok bana kalirsa

Yorum için teşekkürler , +1 takviye daha düşünüyorum 

Ferhat82, 02.01.2020 - 11:31 yazdı:

Ben kesinlikle kullanırdım maddi durumum yetse. Her kürdede kullanılır. Getirisi fazla olup götürüsü pek olmayan.Girip getirilerine bakman bile yeter girmek için

Aynen bende bu faydasından dolayı kullanmak istiyorum , uzun sürede vücuda katkıları gayet iyi diye biliyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Equipoise    333

Growth kullanacaksan, kürü 24 haftadan aşağı yapmamalısın. Growthu 8iu 6 ay boyunca öneririm. 

Testo boldenon danabol kürünün yanında baya birşey katacaktır sana. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MajesteBVB    58
Equipoise, 02.01.2020 - 12:12 yazdı:

Growth kullanacaksan, kürü 24 haftadan aşağı yapmamalısın. Growthu 8iu 6 ay boyunca öneririm. 

Testo boldenon danabol kürünün yanında baya birşey katacaktır sana. 

12 hafta olarak düşünüyordum ama 24 hafta daha mı iyi olacaktır GH ile birlikte 

bu küre başlayacağım zaman , destek ilaçları olarak neler kullanabilirim ? Günlük hangi ilaçlar ,  var ise haftalık veya aylık olarak hangilerini kullanmalıyım ? yardımcı olursanız sevinirim.

benim öğrendiklerim  kür boyunca günlük : NAC 600 , Zinco 220 , OMG 3 

Provion kullanmalımıyım ve ya ne zaman kullanabilirim ? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferhat82    447
MajesteBVB, 9 dakika önce yazdı:

Sen ne önerirsin :) 

Kardeşim gir örnek kürlere bak her yazılana inanıyorsun kafan karişiyor en azından orda aradiğin cevapları bulursun

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MajesteBVB    58
Ferhat82, 6 dakika önce yazdı:

Kardeşim gir örnek kürlere bak her yazılana inanıyorsun kafan karişiyor en azından orda aradiğin cevapları bulursun

Yok ben kafamda oturtturdum kürü , sadece arkadaş bolderonda ne var diyince :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Equipoise    333
MajesteBVB, 6 saat önce yazdı:

12 hafta olarak düşünüyordum ama 24 hafta daha mı iyi olacaktır GH ile birlikte 

24 hafta daha iyi olacaktır evet. Boldenon ne kadar uzun o kadar iyi :)

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MajesteBVB    58
Şişkobiri, 10 dakika önce yazdı:

Param sınırsız olsa gh hayat boyu kesmem. Eczane gh ı ulaşabileceğimiz en iyi ilaçtır. Konu ile ilgili yorumum bu. 

Kısa ve net teşekkürler :) bende GH taraftarıyım uzun süre kullanamam belki ama en azından min 6 Aydan daha fazla kullanacağım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
makavel1    15
Ferhat82, 16 saat önce yazdı:

boldenon ben kullandım örnek kürlere bakarak ama bişey anlamadım sonrasında da duyduğum kadarıyla boldenon sadece su tutuyor açlık yaratıyor başka bir özelliği yok gibi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.