Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

MajesteBVB

Testesteron&bolderon&growth kürü - yardım lütfen

Önerilen İletiler

selvituncer    62
gönderildi (düzenlendi)
makavel1, 32 dakika önce yazdı:

boldenon ben kullandım örnek kürlere bakarak ama bişey anlamadım sonrasında da duyduğum kadarıyla boldenon sadece su tutuyor açlık yaratıyor başka bir özelliği yok gibi

Boldenon sadece su tutuyor he gir biraz daha araştir sen  boş bir yorum yapmişsin hiç yapmasan daha iyimiş . Boldenon hemn bulk hemde definasyon ilacidir . Verdiği sertlik .Vucudu damar damar yapması  vs vs 

tarihinde selvituncer tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

MajesteBVB    58
selvituncer, 3 saat önce yazdı:

Boldenon sadece su tutuyor he gir biraz daha araştir sen  boş bir yorum yapmişsin hiç yapmasan daha iyimiş . Boldenon hemn bulk hemde definasyon ilacidir . Verdiği sertlik .Vucudu damar damar yapması  vs vs 

karar verdim zaten kür programıma , ay sonu başlayacağım zaman kür günlüğüne başlık açacağım. Bu arada GH ı daha sonra ekleyecegım . Herkese yorumları ve samimi oldukları için çok teşekkür ederim.

Testesteron - Bolderon - Anapolon

1  hafta : 250 mg        250 mg     30 mg(hergün)    Haftada 1 gün Pazartesi 
2  hafta : 250 mg        250 mg     30 mg(hergün)    Haftada 1 gün Pazartesi
3  hafta : 250 mg        250 mg     30 mg(hergün)    Haftada 1 gün Pazartesi
4  hafta : 250 mg        250 mg     30 mg (hergün)   Haftada 1 gün Pazartesi

5  hafta : 500 mg        500 mg              Haftada 2 gün 250 mg Pazartesi - Perşembe     
6  hafta : 500 mg        500 mg              Haftada 2 gün 250 mg Pazartesi - Perşembe
7  hafta : 500 mg        500 mg              Haftada 2 gün 250 mg Pazartesi - Perşembe
8  hafta : 500 mg        500 mg              Haftada 2 gün 250 mg Pazartesi - Perşembe
9  hafta : 500 mg        500 mg              Haftada 2 gün 250 mg Pazartesi - Perşembe

10 hafta : 500 mg        500 mg              Haftada 2 gün 250 mg Pazartesi - Perşembe
11 hafta : 500 mg        500 mg              Haftada 2 gün 250 mg Pazartesi - Perşembe
12 hafta : 500 mg        500 mg              Haftada 2 gün 250 mg Pazartesi - Perşembe  
13 hafta : 500 mg        500 mg              Haftada 2 gün 250 mg Pazartesi - Perşembe

14 hafta : 250 mg        250 mg              Haftada 1 gün Pazartesi
15 hafta : 250 mg        250 mg              Haftada 1 gün Pazartesi
16 hafta : 250 mg        250 mg              Haftada 1 gün Pazartesi

Kür esnasında Zinco 220 (Çinko) -  NAC 600(Karaciğer koruyucu) - Omega 3 (Kalp sağlığı) 
Multivitamin - C vitamini - Magnezyum

Kür esnasında östorojen seviyesi artıp sorun olur ise   Arimidex e başvuracağım onun haricinde vücüdumu dinleyip öyle devam edeceğim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
makavel1    15
selvituncer, 03.01.2020 - 12:13 yazdı:

senin yorum benimkinden daha boş verdiği sertlik ne? damar damar nedir yağ mı yakar nedir tam olarak? ben kullandım bişey anlamadım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MajesteBVB    58
makavel1, 1 dakika önce yazdı:

senin yorum benimkinden daha boş verdiği sertlik ne? damar damar nedir yağ mı yakar nedir tam olarak? ben kullandım bişey anlamadım

uzman selam , bolderon fazla su tutmadıgı ıcın tercıh ettım aslında , aclık hıssı , damar belırgınlestırme , ılerıye donus kas kazanımı dıye okudum her platformda . sen yanlıs bır bılgı ogrenmıs olabılırmısın veya senın kullandıgın ılacta bır sıkıntı olmus olabılır mı ? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
makavel1    15
Şişkobiri, 02.01.2020 - 20:37 yazdı:

Param sınırsız olsa gh hayat boyu kesmem. Eczane gh ı ulaşabileceğimiz en iyi ilaçtır. Konu ile ilgili yorumum bu. 

tam olarak ilacın adı nedir?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Oziiy45    0
Ferhat82, 1.01.2020 - 22:30 yazdı:

Maddi imkan varsa kesinlikle gh kullan . Danabol boş ilaç Onu kullanacağina anapolon kullan gerçi ilk kürde. Testo bolde ve gh super olur kick start a gerek kalmaz

Kicl start ne demek

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MajesteBVB    58

@MajesteBVB östorojen arttığını nerden anlicaksın?

kullanmadım sadece arastırmalarıma gore konusuyorum ltf yanlıs anlama , 

gogus ucu sısmesı ( yaglanma , kaşıntı ) , dısarıdan alınan fazla testesteronun vucudumda  calısmadıgını hıssedersem ostorojone donustugunu anlayabılırım sanırım , ostorojen sevıyesı arttıkca cok su tutma ozellıgıde artıyor sanırım , ayrıca testlerde gozukebılır dıye dusunuyorum .

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MajesteBVB    58
Oziiy45, 4 dakika önce yazdı:

Kicl start ne demek

vucudumuza aldıgımız dıger ılacların calısma surelerı etkılerıne ve kımyalarına gore farklılık gosterebılıyor . bu yuzden dıger ılaclardan etkı almaya baslayana yanı calısmasını bekleme asamasında , danabol, anopolon gıbı tablet ılaclar alınıyor . bu ılaclar o esnada sana güc kuvvet ve vucudunun su tutmasında yardımcı oluyor. Ve senı dıger haftalara hazır bır sekılde gırmenı saglıyor.

kullanmadım ama arastırma ve bu forumdan ogrendıklerımı soyledım :D 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Oziiy45    0
MajesteBVB, 1 dakika önce yazdı:

vucudumuza aldıgımız dıger ılacların calısma surelerı etkılerıne ve kımyalarına gore farklılık gosterebılıyor . bu yuzden dıger ılaclardan etkı almaya baslayana yanı calısmasını bekleme asamasında , danabol, anopolon gıbı tablet ılaclar alınıyor . bu ılaclar o esnada sana güc kuvvet ve vucudunun su tutmasında yardımcı oluyor. Ve senı dıger haftalara hazır bır sekılde gırmenı saglıyor.

kullanmadım ama arastırma ve bu forumdan ogrendıklerımı soyledım :D 

Peki sence ilk defa kür yapıyorsak kas kütlesi ve büyümek için sence en iyi kür hangisidir 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
makavel1    15
MajesteBVB, 7 dakika önce yazdı:

Growth ( büyüme hormonu)

öyle bir ilaç yok

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MajesteBVB    58
Oziiy45, Şimdi yazdı:

Peki sence ilk defa kür yapıyorsak kas kütlesi ve büyümek için sence en iyi kür hangisidir 

bende 2-3 aydır arastırma yapıyorum acıkcası fakat en son karar verdım. İlk kurum olacagı ıcın ve spor musabakalarına katılmayacagım ıcın vucudumu fazla zorlamayacagım ve  fazla agır ılaclara ( yan etkısı cok olan) gırmeyecegım.

16 hafta testesteron

16 hafta bolderon

1-4 hafta dianabol  şeklinde baslayacagım.

tabı bunlardan daha etkılı ılaclarda var bılgın olsun , forumda gorebılırsın , daha bılgılı arkadaslar konu acmıslar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
makavel1    15
MajesteBVB, 11 dakika önce yazdı:

kullanmadım sadece arastırmalarıma gore konusuyorum ltf yanlıs anlama , 

gogus ucu sısmesı ( yaglanma , kaşıntı ) , dısarıdan alınan fazla testesteronun vucudumda  calısmadıgını hıssedersem ostorojone donustugunu anlayabılırım sanırım , ostorojen sevıyesı arttıkca cok su tutma ozellıgıde artıyor sanırım , ayrıca testlerde gozukebılır dıye dusunuyorum .

evet testde gözükür ama sürekli test yaptıramayız kür içinde en fazla 1 defa yapabilirim ben

göğüs şiştimi jinekomasti geldi demektir boku yedik demektir :( onun çözümü ameliyat diye biliyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MajesteBVB    58

evet testde gözükür ama sürekli test yaptıramayız kür içinde en fazla 1 defa yapabilirim ben

göğüs şiştimi jinekomasti geldi demektir boku yedik demektir :( onun çözümü ameliyat diye biliyorum

aslında destek ılaclarla jıkonomastıyı mın sevıyeye ındırebılırsın , ayrıca herkesın vucut dna sı bence aynı tepkıyı vermeyebılır belkı sende hıc oyle bır etkı olmayabılır.

sahsen ben kür esnasında boyle sorunlar yasarsam destek ılaclar kullanıp dıger ılacları baskılamak ıstemıyorum cunku kurden alacagın verım dusuyor dıye bııyorum. Eger aşırı rahatsız edıyorsa benı memelerım amelıyat olurum , 40 dk suruyor youtube den ızledım :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
makavel1    15
MajesteBVB, 23 saat önce yazdı:

aslında destek ılaclarla jıkonomastıyı mın sevıyeye ındırebılırsın , ayrıca herkesın vucut dna sı bence aynı tepkıyı vermeyebılır belkı sende hıc oyle bır etkı olmayabılır.

sahsen ben kür esnasında boyle sorunlar yasarsam destek ılaclar kullanıp dıger ılacları baskılamak ıstemıyorum cunku kurden alacagın verım dusuyor dıye bııyorum. Eger aşırı rahatsız edıyorsa benı memelerım amelıyat olurum , 40 dk suruyor youtube den ızledım :D

jinekomasti ameliyatını kuzenim oldu öyle kolay değildi, burun ameliyatından daha zor gördüğüm kadarıyla

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MajesteBVB    58
makavel1, 8 saat önce yazdı:

jinekomasti ameliyatını kuzenim oldu öyle kolay değildi, burun ameliyatından daha zor gördüğüm kadarıyla

Valla izledim bende şiş gibi bir şey sokup alıyor daha sonra 3-4 gün korse giyiyorsun 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferhat82    448
makavel1, 8.01.2020 - 00:26 yazdı:

Sen boldenon kullandiğina eminmisin

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
selvituncer    62
makavel1, 08.01.2020 - 00:26 yazdı:

Kardeşim gözünü seveyim sizin gibiler kür girmesin ya . Boş ilaçları veriyorlar sonra herhangi bir ilaca bok atıyorsunuz . Daha ilacın etkilerini bilmiyorsun kullanıyorsun. Gerçi bende o ilaç satan adamın yerinde olsa iyi keklerdim senin gibileri

• Şaşkın 1
  • Üzgün 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
makavel1    15
MajesteBVB, 09.01.2020 - 08:47 yazdı:

Valla izledim bende şiş gibi bir şey sokup alıyor daha sonra 3-4 gün korse giyiyorsun 

3-4 gün değil baya korse falan kullanmıştı o ama o steroid kullanmadı, belki türleri vardır 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.