Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

oppomer

Bolde + tren enanthate

Önerilen İletiler

oppomer    10

16 haftalık testo enanthante - bolde - danabol kürüne (2. kür olacak) tren enanthate (acetatta olabilir yan etki durumunda yan etkiden kurtulmak daha kolay diye okumuştum) eklense 8 hafta çok ekstradan fayda sağlarmı yoksa 2. kür olduğu için testo - bolde yeterlimidir? klasik bir cümle olacak fakat bu kür son kürüm olacak bazı nedenlerden dolayı o yüzden treni merak ettiğim için görüşlerinizi almak istedim. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

kutluuhan    46

15 yaşından beri tren kullanan biri olarak söylüyorum trenin hangi çeşidi olursa olsun hocam kafayı yediriyor sağa sola sarmaya başlarsın moral kötü olduktan sonra vücut tank gibi olsana bir anlamı olmuyor bence illağa güçlü bişeyler istersen igf1 vur kürün yanına miss gibi büyürsün çokta güzel etki görürsün 

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emmioğlu    9
kutluuhan, 25.12.2019 - 22:18 yazdı:

15 yaşından beri tren kullanan biri olarak söylüyorum trenin hangi çeşidi olursa olsun hocam kafayı yediriyor sağa sola sarmaya başlarsın moral kötü olduktan sonra vücut tank gibi olsana bir anlamı olmuyor bence illağa güçlü bişeyler istersen igf1 vur kürün yanına miss gibi büyürsün çokta güzel etki görürsün 

Kanaatimce testi+boldenon yanında growth hormon alsa daha iyi olur. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Arda34    13
kutluuhan, 12/25/2019 - 22:18 yazdı:

Hocam igf deneyimlern nelerdir? Bende 100 mcg kullanıyorum 1 hafta oldu.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Equipoise    333

Bu benim şahsi düşüncem. Ben tren kullansam yanına ekstra anabolik eklemem. Hatta bir ara only tren denemeyi düşünüyorum. 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
RasimKadirr    47
Equipoise, Bir saat önce yazdı:

Bu benim şahsi düşüncem. Ben tren kullansam yanına ekstra anabolik eklemem. Hatta bir ara only tren denemeyi düşünüyorum. 

Treni testosuz kullanabiliyor muyuz?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Equipoise    333
RasimKadirr, 4 dakika önce yazdı:

Treni testosuz kullanabiliyor muyuz?

Normalde hiçbir androjen yanında testo olmadan kullanılmaz. Dediğimi yap yaptıgımı yapma :)

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
oppomer    10

ya zaten tren en erken 4. kürde falan olmalı diyorlar ama benim son kürüm olacağı için ve bu ilacı merak ettiğim için denemek istemiştim. ama çok karbo gerekiyo diyorlar eğer yeteri kadar karbo alamazsan eksi yönde katkısı olabilirmiş, ille de kullancam dersem bolde+testo enant yanına acetat mı 8 hafta yoksa 10 hafta tren enant mı ıyı olur? (yan etki olursa acetat depot olmadığı için daha erken kurtulabilirmiş yan etkiden)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferhat82    447
oppomer, Bir saat önce yazdı:

ya zaten tren en erken 4. kürde falan olmalı diyorlar ama benim son kürüm olacağı için ve bu ilacı merak ettiğim için denemek istemiştim. ama çok karbo gerekiyo diyorlar eğer yeteri kadar karbo alamazsan eksi yönde katkısı olabilirmiş, ille de kullancam dersem bolde+testo enant yanına acetat mı 8 hafta yoksa 10 hafta tren enant mı ıyı olur? (yan etki olursa acetat depot olmadığı için daha erken kurtulabilirmiş yan etkiden)

Son kürünse  hiç bulaşma tren'e yan etkileri felaket derecede kötü  decadick den bile beter yaptiğini duymuştum .Çok iyi performans alabilirsin . En sert ve en etkili ilaç ama  yan etkileride bir o kadar fazla bana kalsa son kürüm diyorsan  kullanma derim tabi karar yine size kalmış 

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Benim trenlerin sahte oldu sanıl belli senin dediğin bir tane bile yan etki yaşamadım :D bana satan kişi agresiflik varmı demişti yok güle oynaya geçiyorum hayatı demiştim şaşırmıştı :D lan sahte ilaç satmışsın bana neyi şaşırıyorsun işte

• ahahaha 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
oppomer    10

tren prabolan-acetat-enanthate deneyimli arkadaslar ne dıyosunuz?ılacı aldırmak ıcın az vaktım var yurt dısına getırtcem ılacı, lutfen tecrubelerınızı paylasın

Özellikle Burak Hoca' nın yorumuna ihtiyacım var 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jeffseid    26
oppomer, 25.12.2019 - 17:18 yazdı:

16 haftalık testo enanthante - bolde - danabol kürüne (2. kür olacak) tren enanthate (acetatta olabilir yan etki durumunda yan etkiden kurtulmak daha kolay diye okumuştum) eklense 8 hafta çok ekstradan fayda sağlarmı yoksa 2. kür olduğu için testo - bolde yeterlimidir? klasik bir cümle olacak fakat bu kür son kürüm olacak bazı nedenlerden dolayı o yüzden treni merak ettiğim için görüşlerinizi almak istedim. 

Trenbolon.. işin biraz son noktası. Ama bu kür mucize ya acetat formundaki gücü hissetmek zaten başka bir olay(orjinalnürün). Acetat kullan hocam birazda amaca bağlı bulk veya diyet dönemimi bilmiyorum. Kilonuz amacınızıda fakat Trenbolon acetat. Bir erkeye koyması gereken herşeyi koyuyor bence. Gençleştiriyor stres hormonlarını acayip baskılıyor. Mutlu oluyorsunuzm bu yüzden bırakınca stres psikolojil sorunlar daha ciddi oluyor diye düşünüyorum ama. Birazda kafada bitiyor. boldeye başlayıp kürün 7. 8. Haftasıa yakın tren acetat ekleyip. boldeyle yine devam edebilirsiniz... treni kesince boldeyide kesip testo propionat ile bir süre devam edip yavas yavas pctye geçersiniz. Prop eklemezseniz ani düşüş sizi her konuda etkileyebilir. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ozgur511    38

Yok artık 😂😂

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.