Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Sekoo

Testo enantat ve primo bolan

Önerilen İletiler

Sekoo    38

Selam arkadaslar daha once testo ve primo bolan kurune giren varmi kur sonu nasil etkiler goruldu Kur icinde neler kullanildi 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Testocu    141

300 balkan prop ve 200 rimobolan  almıştım , wc den çıkamadım kür boyunca , üst gögüs bacak ve kalf larım fazlaca büyümüştü kürdeyken , bitiminde beslenmem kötüydü hiçbirşey kalmadı , kür boyuna hiç bir yardımcı almamıştım bilginize ..

tarihinde Testocu tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Equipoise    333
Sekoo, 19 saat önce yazdı:

Selam arkadaslar daha once testo ve primo bolan kurune giren varmi kur sonu nasil etkiler goruldu Kur icinde neler kullanildi 

İlk kürümdü, 500 testo 400 rimobolan ve Kickstart olarak 30mg turinabol kullanmıştım. Kür boyu günde 2 proviron almıştım. Öneririm :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.578
Testocu, 6 saat önce yazdı:

300 balkan prop ve 200 rimobolan  almıştım , wc den çıkamadım kür boyunca , üst gögüs bacak ve kalf larım fazlaca büyümüştü kürdeyken , bitiminde beslenmem kötüydü hiçbirşey kalmadı , kür boyuna hiç bir yardımcı almamıştım bilginize ..

Kas kalmamasının bir sebebi de kürün yeterli uzunlukta olmaması.Ben şunu gördüm ki kürler ne kadar uzun olursa kalıcılığı o oranda artıyor.Ayrıca kür bitince kasları aynı şekilde zorlamıyor bir çoğumuz.Bu da vucudun çalışmayan kası organı boşa alması küçültmesine sebep oluyor.Enerjiyi efektif kullanması için böyle bir sistem var.Alınan gıda kısıldığında bu sistem daha çabuk etkiliyor kişiyi.Gıda alımı ve sert idman kasların küçülmesini önler ilk etapta.Daha sonra pct döneminde düşük testodan dolayı anabolik mod, katabolik hale dönüyor.Bunun önüne geçebilmek için kortizolü düşük tutmak ve kas koruyucu maddeler kullanmak gerekli.Testomuz normal düzeyine çıktığında, düşmediği sürece o kasları koruryacaktır...

tarihinde metinav tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AhmetBalcı    131
Equipoise, 14.12.2019 - 17:57 yazdı:

İlk kürümdü, 500 testo 400 rimobolan ve Kickstart olarak 30mg turinabol kullanmıştım. Kür boyu günde 2 proviron almıştım. Öneririm :)

Ustad rimo icin prostatla alakali sorun yasadin mi? Ve prostat basiilayici aldin mi?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ßyC#    66

Anabolik steroidlerin bir çoğu Estrojen,Progesteron Reseptörlerine bağlı kalarak çalışır ve kişinin genetik yapısına göre çalışır.

İstersen Deca istersen Boldenon istersende Primobalon kullan vücudunun nasıl bir tepki vereceğini bilemezsin sadece deneyerek öğrenebilirsin bazı insanların vücudu anormal derecede Testosteronlarıda SBH hormona bağlar DHT'e dönüştürür kullanır protein sentenzi kullanır. fazla yedek androjenleri Estrojen reseptörlerine bağlar bazılarının ise olduğu gibi direk olarak kullanmadan Estrojene çevirir. Bilemezsin hangi kürün vücudunda ne kadar etki yapacağını bilemezsin. Bazı insanların reseptörleri 3 ayda dolar bazılarının yıllardır arka,arkaya durmaksızın kür yapmasına rağmen durmaz sürekli protein sentezi için kullanılır reseptörlerde kullanılmak için yedeklenir. Bazı insanların ise reseptörleri dolunca fazlalık anabolikler Vücut tarafından Östrojene çevrilir.

Küre girmeden kahraman veya sıradan biri olmadığını öğrenemezsin her kür kişiye özgüdür ama minumum zarar maksimum fayda için 12-16 haftalık kürler uygun görülür. Zaten 10 haftadan kısa bir kür pek bir fayda sağlamaz insana.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Sekoo    38
ßyC#, 28 dakika önce yazdı:

Anabolik steroidlerin bir çoğu Estrojen,Progesteron Reseptörlerine bağlı kalarak çalışır ve kişinin genetik yapısına göre çalışır.

İstersen Deca istersen Boldenon istersende Primobalon kullan vücudunun nasıl bir tepki vereceğini bilemezsin sadece deneyerek öğrenebilirsin bazı insanların vücudu anormal derecede Testosteronlarıda SBH hormona bağlar DHT'e dönüştürür kullanır protein sentenzi kullanır. fazla yedek androjenleri Estrojen reseptörlerine bağlar bazılarının ise olduğu gibi direk olarak kullanmadan Estrojene çevirir. Bilemezsin hangi kürün vücudunda ne kadar etki yapacağını bilemezsin. Bazı insanların reseptörleri 3 ayda dolar bazılarının yıllardır arka,arkaya durmaksızın kür yapmasına rağmen durmaz sürekli protein sentezi için kullanılır reseptörlerde kullanılmak için yedeklenir. Bazı insanların ise reseptörleri dolunca fazlalık anabolikler Vücut tarafından Östrojene çevrilir.

Küre girmeden kahraman veya sıradan biri olmadığını öğrenemezsin her kür kişiye özgüdür ama minumum zarar maksimum fayda için 12-16 haftalık kürler uygun görülür. Zaten 10 haftadan kısa bir kür pek bir fayda sağlamaz insana.

Tesekkurler bilgi icin daha once deca kurune girmistim etki cok ama karicigerimi zorladigi icin verimden cok dusus sagladi bu yuzden primonun etki ve zararini merk ettim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Equipoise    333
AhmetBalcı, 20.12.2019 - 20:21 yazdı:

Ustad rimo icin prostatla alakali sorun yasadin mi? Ve prostat basiilayici aldin mi?

Hayır dostum 15 hafta 400 mg kullandım ve bi sorun yaşamadım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Lobster    32

Haftada 300 mg aldığım halde aşırı idrara çıkma özellikle geceleri ve köpüklü işediğimi farkettim yine de dikkatli olmanda fayda var dostum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.