Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

AnimalPower

250mg only testo

Önerilen İletiler

AnimalPower    5

Sayın büyüklerim , sevgili kardeşlerim ve çok değerli hocalarım ..

27 yaşında , 178cm 90kg bir sporcuyum.Yarın itibarı ile 2 yıl düzensiz 2 yıl düzenli yapmakta olduğum bu sporda başka bir boyuta geçip , hormon takviyesi almaya başlayacağım.

Natural olarak çok güzel ölçülere sahibim , belki genetik olarak şanslı diyebileceğimiz bir yapıya sahibim. Hormon takviyesini platomu aşmak ve bir nebze daha hacim alabilmek amacı ile kullanacağım. 

Tüm getiri ve götürüleri hakkında detaylı incelemeler yaptıktan sonra. Kendime başlangıç kürü için çok hafif veya çok az zararlı bir yol seçtim. Başlıktada yazdığım gibi Only Testo , 10 hafta devam edeceğim ve dozlar 250mg şeklinde olacak. 

Bir arkadaş tavsiyesi ile güvenilir bir hoca buldum , kendisi 180Tl karşılığında Meditech marka testo enantath önerdi. Yanınada proviron. 

Sizlerden öneri ve tavsiye istiyorum , fakat only testo konusunda çok kararlıyım bu konudaki fikir ve önerilerden ziyade , ilk kürde 250mg değilde 500mg olabilir (Ama neden ?) gibi önerilere açığım. Ayrıca yanında kullanmam gereken takviye var ise o konuda da fikirlerinize ihtiyacım var. Ayrıca hastanede kür öncesi ortası ve sonrası için bir test yapmam gereklimidir ? bu kadar minimal dozlarda , ve son olarak 250mg testo bana ne kazandırır ve ne kaybettirir bu konudada fikir beyanında bulunmak isteyen olursa süper olur. 

Benim gibi düşünen ve plan yapan arkadaşlarada katkıda bulunmuş oluruz böylelikle. 

Şimdiden herkese değerli katkıları için çok teşekkür ederim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Haze    16

500 mg olursa daha iyi olur çünkü testisler ztn baskilanicak baskilanmiskan 500mg al hormonlarını bozduğuna deysin.Ve 250mg cidden çok az

tarihinde Haze tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AnimalPower    5
Haze, 6 dakika önce yazdı:

500 mg olursa daha iyi olur çünkü testisler ztn baskilanicak baskilanmiskan 500mg al hormonlarını bozduğuna deysin.Ve 250mg cidden çok az

Teşekkürler 250mg deki düşüncem , vücudumunda çalışacağını ve katkı sağlayacağını düşünüyorum ve daha önce enjeksiyon deneyimim yok , birine yaptırıcam enjeksiyon başı 20 tl ücret alıyor , o yüzden de biraz ..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Haze    16
AnimalPower, 6 dakika önce yazdı:

Teşekkürler 250mg deki düşüncem , vücudumunda çalışacağını ve katkı sağlayacağını düşünüyorum ve daha önce enjeksiyon deneyimim yok , birine yaptırıcam enjeksiyon başı 20 tl ücret alıyor , o yüzden de biraz ..

Bi süreden sonra kendin yapmaya alisirsin ben kendime enjeksiyon yapıcağım zaman çok korkmuştum baya terlemiştim korkudan o derece ama zamanla alisiyosun umarım senin için de aynısı olur.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MenPowers    51
AnimalPower, 7 dakika önce yazdı:

20 tl mi eczane de 5 tl ye yaptırıyordum sustanonu. bana kalırsa 500mg only testo bile gereksiz, kullanacaksan yanına bir anabolik daha mutlaka eklemelisin diye düşünüyorum sadece testo yapacaksan 500mg dan az kullanmaman gerektiğini düşünüyorum.

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Spartacus    167
AnimalPower, 10 dakika önce yazdı:

Enjeksiyonu halledersin videolara resimlere bak youtube da birsürü var . 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kenjirro59    49

250 mg ile boşa hormonlarını bozmaya değmez illa kararlıysan 500 mg çek hiç değilse değsin. 100 mg da alsan 250 de alsan 500 de alsan duracak doğal üretimin çünkü hiç değilse küre girdiğine değsin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AnimalPower    5
MenPowers, 18 dakika önce yazdı:

20 tl mi eczane de 5 tl ye yaptırıyordum sustanonu. bana kalırsa 500mg only testo bile gereksiz, kullanacaksan yanına bir anabolik daha mutlaka eklemelisin diye düşünüyorum sadece testo yapacaksan 500mg dan az kullanmaman gerektiğini düşünüyorum.

dediğim gibi fayda zarar açısından , zararlarından çekindiğim için only testo kararımda kararlıyım.

kenjirro59, 12 dakika önce yazdı:

250 mg ile boşa hormonlarını bozmaya değmez illa kararlıysan 500 mg çek hiç değilse değsin. 100 mg da alsan 250 de alsan 500 de alsan duracak doğal üretimin çünkü hiç değilse küre girdiğine değsin.

yani dediğinizden şunu mu anlamalıyım 100mg ,250mg ve 500mg zararları eşit fakat 500mg yararı daha fazla ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferhat82    447
AnimalPower, 38 dakika önce yazdı:

Yaptiracağin yeri değiş hemen ben burda klinikte 2.5 tl ye yaptiriyorum 20 tl neymiş 1 ay enjeksiyonuyla 5 haftalık testo parasi gidiyor 😂

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.578

İlk önce hormon ve kan testi yaptır.Sonra bir ünite kan ver.Daha sonra 500 mg testoyla yola çık...16 hafta olsun only testo kürün.10 haftadan sonra dozu 750 mg da yapabilirsin gerekirse...Bu oran vucut ağırlığı kas kütlesi göz önüne alınarak belirleniyor.90 kg bir vucut için 250 mg libido arttırmaktan başka bir şey yapmaz.

Bu işler masraflı ve özen gerektiriyor.Steroid tek başına bir şey yapmaz, sadece biraz daha kolaylaştırır yakınlaştırır sonucu...

Kür başladıktan sonra gerekli tavsiyeler verilir şimdi yazmanın anlamı yok.Forumda yetereince her konuda bahsedildi...

Aldığın steroidin çalışmama ve fake olma durumunu göz ardı etme, güvenmediğin kişilerden hacı hoca deyip alışveriş yapma, tavsiyedir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AnimalPower    5
metinav, 2 dakika önce yazdı:

İlk önce hormon ve kan testi yaptır.Sonra bir ünite kan ver.Daha sonra 500 mg testoyla yola çık...16 hafta olsun only testo kürün.10 haftadan sonra dozu 750 mg da yapabilirsin gerekirse...Bu oran vucut ağırlığı kas kütlesi göz önüne alınarak belirleniyor.90 kg bir vucut için 250 mg libido arttırmaktan başka bir şey yapmaz.

Bu işler masraflı ve özen gerektiriyor.Steroid tek başına bir şey yapmaz, sadece biraz daha kolaylaştırır yakınlaştırır sonucu...

Kür başladıktan sonra gerekli tavsiyeler verilir şimdi yazmanın anlamı yok.Forumda yetereince her konuda bahsedildi...

Aldığın steroidin çalışmama ve fake olma durumunu göz ardı etme, güvenmediğin kişilerden hacı hoca deyip alışveriş yapma, tavsiyedir.

Kıymetli hocam değerli yorumlarınız için size çok teşekkür ederim. 

Dediğiniz şekilde bir yol izlerken ,

Yanında proviron kullanımı için düşünceniz nelerdir? 

Koruyucu ve/veya vitamin , mineral , besin takviyesi önerileriniz var mıdır ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kenjirro59    49
AnimalPower, 4 saat önce yazdı:

dediğim gibi fayda zarar açısından , zararlarından çekindiğim için only testo kararımda kararlıyım.

yani dediğinizden şunu mu anlamalıyım 100mg ,250mg ve 500mg zararları eşit fakat 500mg yararı daha fazla ?

Evet zarar aynı, yarar fazla

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferhat82    447

Dostum only testo için o kadar kasma yanında proviron al yeter . Kotuyucuya gerek bile yok He göğüs hassasiyetin vardir  arimidex alir onuda halledersin .Düzenli beslendiğin sürece başkada birşeye gerek yok para kaybı olur . 3-4 ürün kullansan mct yapardın 

500 mg başlangıç için yeterli doz

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
cavalera    93

Yukaridaki cogu yorum gibi bende 500mg girmeniz taraftariyim. Mumkunse kendi kendinize enjeksiyon yapmaya calisin ki ileride propionat tarzi kisa ester kullanirsaniz her iki gunde bir enjeksiyon yapacaginizdan dolayi saga sola para vermekten kurtulursunuz. Ilk basta bana da urkutucu gelmisti kendi kendine enjeksiyon yapmak ama cevremde kimse olmadigi icin korka korka, ellerim terleye terleye ilk enjeksiyonu yaptim, o gun bu gundur 100'un uzerinde yapmisligim vardir.

Eger forumu takip ediyorsaniz cogu kullanicinin saglam satici bulamadigini goreceksiniz. Guvendigim bir hoca, musabik sporcu, x kisi y kisi den aldim diyerek dusuk doz, merdiven alti, steril olmayan urun alan cok kullanici goreceksiniz. Forumda Burak hoca bu isi hakkiyla yapanlardan, maceraya gerek yok, size yardimci olacaktir.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: burqkoc
      Merhaba arkadaşlar, herkese iyi bayramlar
      Kullandığım ürün:
      TESTOSTERON 250 MG Şu an daha ilaç açılmadı zaten ama aklımda şöyle bi soru işareti var; çevremden gelen tepkilere göre de biraz kafa karışıklığı oldu bende. 250 testo çok az girme daha iyi diyenler, 500 e çıkart testoyu, boldenonda at bastığın testoyu kullansın gibi cümlelerle karşı karşıyayım.
      250 testoyla ne kadar süre ilerledikten sonra 500 e çıkılmalı? Kür içinde ekleme çıkartma yapmak istiyorum biraz vücudumu tanımak adına. 
    • Yazan: boziko
      yakında testosteron enantat kullanmayı düşünüyorum , ilk kez kullanacağım . Verim alır mıyım , enjeksiyon sonrası ağrı olur mu ? apse yapar mı veya ödem cevaplarsınız sevinirim ve özellikle enjeksiyonda dikkat etmem gerekenler neler. bacaktan enjeksiyon için.
    • Yazan: testostereon
      Herkese merhaba sayın hocalarım, Kardeşlerim bir kaç dorum olacaktı bu benim 2. Steroid hikayem ve only testo yapmaya karar verdim önceki kürümde pct yapmadan 500 mg başladım bri sorun olurmu yoksa artırarakmı gitmeliyim...
      önceki kürümde:
      npp 200 mg boldenon 500 mg  test e 500 mg   enjeksiyon yapıyordum bazı sorunlardan dolayı ilaca ve spora  ara vermek sorunda kaldım 1.5 ay ve tekrardan başlamaya karar verdim ilaçlarla birlikte başlamak istedim pct yapmadan ve buradaki değerli arkadaşlar pcy yapmadan only testı yapabilirsin sorun olmaz dediler bende bugün enjeksiyonumu oldum 500 mg her hafta pazartesi 500 mg enjeksiyon yapmayı planlıyorum sizce 250 mg ye düşürüp  artırarak mı gideyim yoksa 500 mg başlangıçtan devam mı edeyim? 
      Not: bugün 500 mg Enjeksiyon yaptım.
      Saygılar sevgiler iyi forumlar.
    • Yazan: imsisifos
      Herkese iyi forumlar,
      Tek başına only testo kürü verim verir mi ? Birkaç haftadır bu konuyu araştırıyorum ancak, bazıları zaman kaybı bazıları temiz kütle koyarsın tarzı bilgiler vermiş yani olur diyende var olmayan diyende. Daha önce sadece only testo ile devam eden oldu mu tecrübelerinizi veya bildiklerinizi aktarırsanız sevinirim.
      Not : Daha önce hiç kür deneyimim olmadı.
    • Yazan: ulas00
      Değerli hocalarım merhaba,
      Öncelikle size başımdan geçen süreci anlatmak istiyorum. Son vurumun 17 aralıkta yapıldığı only testo kürüne girdim 6 hafta sonra psikolojik olarak rahatsız olmaya başladım ve çevre baskısı dolayısıyla yarıda bıraktım.
      Testoya başlamadan önce veya testo sırasında testo kullandıktan sonra 3 hafta sonraki süreçte hiçbir sıkıntı yaşamadım 4. Haftada sertleşme problemi yaşamaya başladım. 55 gün sonra kan testi verdim doktor sadece tiroidlere ve total testoya baktı, tiroidler fsh7  normalde 2 ile 5 arası olması gerekiyormuş, t3 t4 normal çıktı. Total testo da 308 ng çıktı.
      Son vurumun üstünden 3 ay geçti hala mastürbasyon yaparken sertleşme problemleri yaşıyorum. İlk başlarda sıkıntı olsa da cinsel içerikli video izlediğimde yüzde yüz ereksiyon sağlayabiliyordum artık o da kesildi. Boşalırken bile sertleşemiyorum. Sol testisim de normalde olması gerekenden daha aşağıda sanki aşağı sarkmış gibi duruyor. Bu süreçte daha sonra aile hekimine gittim senin testo normal tiroidlere bakacam başka bir şey yok deyip istediğim testleri vermedi. O testte de 7 olan fsh 5e falan düşmüştü onun dışında bir sıkıntı yoktu.
      Aktif olarak spor yapmaya devam ediyorum ve formum eskidinden daha iyi herhangi bir kütle kaybı falan yaşamadım gücüm kuvvetim yerinde neredeyse kürdeki kadar ağır girebiliyorum. Yağ oranım neredeyse hiç artmadı. Yakınlaşma olduğunda  hiçbir sıkıntı yok. Ama iş mastürbasyona gelince sertleşemiyorum. Libido da tavan anlamadım ben bu işi. Yaşayan veya öğrencilerinde çevresinde böyle bir problem yaşayanınız var mı. Yaklaşık 2 aydır günde 1500 mg tribulus alıyorum. Serkan hocanın bitkisel takviyesini 20 gün falan kullandım. Şehir değiştirince yanımda taşıyamadım. Şu an çakşır suyu kullanıyorum 3. Gün falan.
      Enerjim falan yerinde ama mastürbasyon yapamıyorum yapsam bile boşalırken bile sertleşemiyorum. Sabah ereksiyonlarını neredeyse her sabah yaşıyorum ama bu son zamanlarda canımın sıkılmasından mı ne eskisi kadar sert olmasa da ereksiyonlar devam ediyor. Değerli vaktinizi okuyarak ayırdığınız için çok teşekkürler. Cevaplarınızı bekliyorum. @metinav @rastlantisal @otopsicikedi @Askabar

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.