Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

eaheryerdr

Tren acetad testo propionat dozajlamasi

Önerilen İletiler

eaheryerdr    8

4.kür için artik define kuru yapacagim ilk defa bu yuzden dozajlama için yardim istiyorum şuan elimde 5 er kutu genesis testo propionat ve tren acetad var ( gereksiz muhatbet yapip genesis sahte yazmayin herzaman saticin önemlidir 3kurumdede kan verdim hep çalişti 48.5 cm kolu gördum idmanda daha sahte demezsiniz umarim? ) Bulk kurlerinde 500 mg gittigim için definasyondada 500 gitmeyi dusundum ama hem enjeksiyon olarak abarti olacak omuzdan insulinle vursam tren testo haftada 10 enjeksiyon eder sikinti olur 400prop-300 acetadmi yapsak önerilerinize tamamen açigim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

metinav    4.578
eaheryerdr, 2 saat önce yazdı:

4.kür için artik define kuru yapacagim ilk defa bu yuzden dozajlama için yardim istiyorum şuan elimde 5 er kutu genesis testo propionat ve tren acetad var ( gereksiz muhatbet yapip genesis sahte yazmayin herzaman saticin önemlidir 3kurumdede kan verdim hep çalişti 48.5 cm kolu gördum idmanda daha sahte demezsiniz umarim? ) Bulk kurlerinde 500 mg gittigim için definasyondada 500 gitmeyi dusundum ama hem enjeksiyon olarak abarti olacak omuzdan insulinle vursam tren testo haftada 10 enjeksiyon eder sikinti olur 400prop-300 acetadmi yapsak önerilerinize tamamen açigim 

Daha önce trenbolon deneyimin yoksa 300 mg da kullan.Eğer deneyimin varsa testoyla aynı dozda 400 mg kullan 1/1 olsun.Cüssen ve kilon fazla böylesi ideal.Her enjeksiyonda 2 ml vurman gerekiyor.Omuzları kullanacaksan 1 ml den fazla vurma...O gün çalışmayacaksan trenbolonu tricepsten de enjekte edebilirsin...

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
eaheryerdr    8

Eklemeyi unutmuşum kullandim tren sikinti yok 400/400 iyi aslinda anaboligi androjenden fazla tutmak lazimda, omuzu sagli sollu vururum zaten kalcayida kullanicam 4 bolgeden vururum ayriyetten biceps triceps ve arkaomuzdanda ayrintilari ogreneyim oralarida dönecem yoksa insulin ignesiyle cidden 400/400 8 enjeksiyon ediyor haftada 😁

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Lobster    32

Dostum genesis bende kullandım ve verim aldığım bir kürdü hani sahtesi vardır muhtemelen ama suanda oxandrolone kullanıyorum güzel verim alıyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
eaheryerdr    8
Lobster, Şimdi yazdı:

Dostum genesis bende kullandım ve verim aldığım bir kürdü hani sahtesi vardır muhtemelen ama suanda oxandrolone kullanıyorum güzel verim alıyorum

Ben ekleme yapmak istedim sadece onu simdi genesisi goren gunah kecisi ilan ediyoda balkanin thaigerin sahtesi yokmu var adam carbonlada optimumlada yapiyo satici önemli bu konuda neyse konu disina cikmiyalim dozaj olarak veya soyle yaparsan daha iyi olur diyen varsa dinliyorum hepinizi

• Şaşkın 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kenjirro59    49

Dozajlar senin kütlene bağlı 500 trende girebilirsin ama benim tavsiyem piramit şeklinde kullan, 300 başla 500 e doğru git. Ben her kürümü piramit şeklinde kullanırım hepsindede inanılmaz verim aldım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Şişkobiri    40

Dostum kür planlamanda yardımcı olacak bir bilgiyi şuraya bırakayım. 

Uzun esterli ilaçlarda mg başına daha az etken madde vardır. 

Örneğin testesteron enanth. In 100 mg ın 70 mg testosteron varken propianatda bu oran 80 mgdır. 

Aynı şekilde tren enanth ve tren Acetate'da da böyle bir fark vardır. 

Acetate esterli trende %87 iken enanthate esterinde bu oran %70dir.

Bu farkın sebebi esterlerin süs değil etken maddeye bağlı maddeler olmasıdır. Uzun esterlerde bu madde daha ağırdır. 

Yani kısa esterli ilaçlar mg başına biraz daha güçlüdür. 

Umarım planlamanda yardımcı olacak bir fikir vermişimdir

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferhat82    447
Şişkobiri, 8 saat önce yazdı:

Uzun esterli ilaçlarda mg başına daha az etken madde vardır. 

Örneğin testesteron enanth. In 100 mg ın 70 mg testosteron varken propianatda bu oran 80 mgdır. 

Bu bilgi yanliş bilgi bence susta hariç o farkli oluyor. 1 ml Enanthate ta 250 mg testo yazıyorsa 250 olmalıdır gerisi etken maddeler yağ alcol fln .

• Beğen 4

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
eaheryerdr    8
Ferhat82, 2 saat önce yazdı:

Bu bilgi yanliş bilgi bence susta hariç o farkli oluyor. 1 ml Enanthate ta 250 mg testo yazıyorsa 250 olmalıdır gerisi etken maddeler yağ alcol fln .

Keza bende oyle dusunuyorum, kisa ester hizli girip hizli ciktigi icin daha çok etki gosterir bu dusuncedeyim etken madde aynidir mg başina diye dusunuyorum..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
eaheryerdr    8
kenjirro59, 14 saat önce yazdı:

Dozajlar senin kütlene bağlı 500 trende girebilirsin ama benim tavsiyem piramit şeklinde kullan, 300 başla 500 e doğru git. Ben her kürümü piramit şeklinde kullanırım hepsindede inanılmaz verim aldım.

Mantikli bende uzun esterde ilk 250 ile baslayip artiriyorum kisa esterde korkum ne kadar yuksek doz o kadar fazla enjeksiyon hergun hergun nasil dayancaz bakalim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Şişkobiri    40

Yanlış mı? Off bu forum.. 

Sustanonun üstünü okumadınız mı hiç? 176 mg saf testesteron bulunur 250lik sustanonda aşağıdan hesaplayın isterseniz 

Testosterone Propionate: 80%
Testosterone Phenylpropionate: 66%
Testosterone Isocaproate: 72%
Testosterone Enanthate: 70%
Testosterone Cypionate: 69%
Testosterone Decanoate: 62%
Testosterone Undecanoate: 61%
Trenbolone Acetate: 87%
Trenbolone Enanthate: 70%
Masteron Propionate: 80%
Masteron Enanthate: 70%
Nandrolone Phenylpropionate: 67%
Nandrolone Decanoate: 64%
Equipoise: 61%

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferhat82    447
Şişkobiri, 7 dakika önce yazdı:

Sustanonun üstünü okumadınız mı hiç? 176 mg saf testesteron bulunur 250lik sustanonda aşağıdan hesaplayın isterseniz 

Sustanonu sen demeden yazmışım zaten ayrı olabiliyor diye.Enanthate den bassetmişsin bana sustanon atiyorsun. Enanthate da 1 ml de 250 yaziyorsa 250 dir  170 olsa 170 yazardi girip araştirabilirsin . Ah bu form diyerek de nemalanman beni şaşırttı madem sustanonu araltirdin Enanthate yede baksaydın yazma gereği duymazdin 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferhat82    447

En kötü .Burak abinin paylaştiği Enanthate ve diğer ürünlerin analiz sonuçlari var onlarada bakıp fikir sağibi olabilirsin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Şişkobiri    40

Abi 250 mg testosteron enanthate'ın içinde zaten Burak hocanın paylaştığı orijinal ürünlerde 250 mg testosteron enanthate var. 

Ben 250 mg testosteron enanthate'ın ağırlığının 170 mg'ı testesteron kalanı enanthate maddesidir demeye çalışıyorum. 

Mesela gidip normal ilaç kutularının üzerini okuyabilirsin 25 mg ketiapine eşdeğer 28 mg ketiapin fumarat vardır yazıyor şu an elimdeki kutuda. 

İlaçlar böyle çalışır. 

Şişkobiri, 2 saat önce yazdı:

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
thealphaa    0

Hocam bende genesis propionat ve acetat kurundeyim 3. Enjeksiyonumu oldum bugun oksurukle karsilasmadim henuz bogazda hafif agri var 2 gundur birde gun icinde asiri halsizlik mevcut sizde ne gibi etkileri oldu bide kacinci enjeksiyondasiniz ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
eaheryerdr    8
thealphaa, 13.12.2019 - 17:09 yazdı:

Hocam bende genesis propionat ve acetat kurundeyim 3. Enjeksiyonumu oldum bugun oksurukle karsilasmadim henuz bogazda hafif agri var 2 gundur birde gun icinde asiri halsizlik mevcut sizde ne gibi etkileri oldu bide kacinci enjeksiyondasiniz ?

Ben daha başlamadim, bu aralar yada 1ay sonra başlayacağim daha kibrista oldugum icin ilac getirmek sorun oluyor tamamladim ilaclari simdi zamanini bekliyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Delipanter00    175

Takipteyim, günlük tarzi birsey acip gelisimi paylasabilirseniz cok iyi olur. Basarilar 👍🏻😁

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
xxgokhanzz21    126
Equipoise, 8 saat önce yazdı:

Günde 50 mg prop 50 mg tren her gün. 

En optimum dozlamadır çoğu kişi bilmez

Özellikle kısa esterlerin bende günlük enjeksiyon yapılması gerektiğini düşünüyorum, gayet makul dozajlama. Definisyon için yüksek dozlara ihtiyacınız yok.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.