Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

F.ufacik    30

Tartıda  tok karna 87 yi gördüm :) baya iyi gidiyor antremanlarda sert beslenmede artık definasyonda bakarız burak hocama desteklerinden dolayıda ayriyeten tesekkür ederim daha 1 ay var @Loving

FF926C4E-C366-48D6-A726-E88749BE30F4.thumb.png.4cbad546bc34394ed9f75c42f706a379.png D56CDEFA-6515-40D6-8B6A-8A2CC14A8B01.thumb.jpeg.0b1ea95346378019009e93b7fd3ae938.jpeg 995CFC59-3221-40B5-84EE-A0C1E6F7BA93.thumb.png.3a8fd21fe3b17802557335d5fe8b48a8.png CB797530-251C-427B-9607-CDBC1D1F46D4.png

• Beğen 5
  • Üzgün 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

F.ufacik    30

Ağırlıklarım güzel arttı güç ve pump gayet iyi . 3. Ay doldu  . Agresiflik baya arttı 😇

62C29E00-E02F-438A-9E27-1CF6EA9A94EA.jpeg

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hasan3542    67
F.ufacik, 13.03.2020 - 22:24 yazdı:

Ağırlıklarım güzel arttı güç ve pump gayet iyi . 3. Ay doldu  . Agresiflik baya arttı 😇

Decanın libidoya etkisi ne durumda

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
F.ufacik    30
Hasan3542, 1 dakika önce yazdı:

Decanın libidoya etkisi ne durumda

Libido yuksek sorun yaşamıyorum 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
F.ufacik    30

Buda   Küre girmeden önceki vücüt karşılaştırırsınız artık :) 

BF7E40AD-2D7D-450B-831C-64C0C23EE2E4.png

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
F.ufacik    30
Serms22, 21.03.2020 - 11:46 yazdı:

Formun nasıl evde devam ediyor musun 

Hit antreman yapıyorum vücüt ağırlığımla ne yazikki.. karbonhidratı 400 gram alıyorum protein 200 üstü şu an .  Vücüt ağırlık istiyor kilo kaybı yok  haftada 500 mg testo devam ediyorum bolde salon acılana kadar kestik

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
F.ufacik    30

2 hafta boyunca salonlar kapanınca sadece. Testoyla devam etmek zorunda kalmıştım. Salon hocamla konuştum ve bana güvenerek dilediğini almamı söyledi :) harbiden iyi adam .  Antremanlara kaldığım yerden devam ediyorum işimi görüyor az çok . Pskolojim düzeldi 😂 antreman yapmamamak gerçekten strese sokuyor.  13. Hafta dayım diyebiliriz deri kalitem arttı diyebilirim 

D0F58D60-B293-470D-888C-201C7EF12839.jpeg 02FD4B77-EF1B-4EF5-AB2F-AB643C94C9D7.png 21410C7F-F8FB-49E8-AF78-62AEFBCDBA28.png 60C2EF01-49A2-4074-B386-69701D8DF943.png

Arkadaşlar yaşıyorum :) kür biteli baya oldu şu an 82 kg deyim düşük karb yüksek proteinle diyetimi sürdürüyorum. Gayet memnun kaldım burak hocadan  . Kürün son 1 ayı salonlar kapanıp boşa gitsede gayet güzel verim aldım . İyi formlar 

D9F620C8-A8AE-4B86-BD32-0E37E416701F.jpeg EA8CB8C1-C7B9-4E8B-9019-F7D0D13EC794.png

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
slmnakg    0

Selamlar bende 19 yaşındayım 1 senelik bir salon gecmisim var. Ama salonlar ilk kapatildigindan beri biraktim yaklasik bi 5 kilo verdim birakinca hic kür yapmadim ama yapmak istiyorum fakat tekrar salona gitmek istemiyorum cunku bidaha kapanirsa yari yolda kalirim diye korkuyorum senin yaptigin gibi eve bir sistem kursam ve küre baslasam nasil olur yardimci olursaniz sevinirim

IMG_20200711_170333_969.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
F.ufacik    30

Merhaba salonlar kapanınca spor salonu hocam yardımcı olup ödünç verdi ama 1 kaç hafta yapabildim  evde .  Motivasyon hiç yok yapasım gelmedi ve bıraktım çalışmayı evde zor oluyor . Salon ortamını istiyor insan  ve yeterli alet ve ağırlık olması lazım

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.319
slmnakg, 17.09.2020 - 12:46 yazdı:

Selamlar bende 19 yaşındayım 1 senelik bir salon gecmisim var. Ama salonlar ilk kapatildigindan beri biraktim yaklasik bi 5 kilo verdim birakinca hic kür yapmadim ama yapmak istiyorum fakat tekrar salona gitmek istemiyorum cunku bidaha kapanirsa yari yolda kalirim diye korkuyorum senin yaptigin gibi eve bir sistem kursam ve küre baslasam nasil olur yardimci olursaniz sevinirim

Merhaba.. Ayrı bir konu açın lütfen bu konu altı doğru paylaşım alanı değil. 

F.ufacik, 17.09.2020 - 13:14 yazdı:

Merhaba salonlar kapanınca spor salonu hocam yardımcı olup ödünç verdi ama 1 kaç hafta yapabildim  evde .  Motivasyon hiç yok yapasım gelmedi ve bıraktım çalışmayı evde zor oluyor . Salon ortamını istiyor insan  ve yeterli alet ve ağırlık olması lazım

Hızlı bir dönüş bekliyorum senden. :)

Keyifli forumlar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
slmnakg    0

Merhaba forumda yeniyim kusura bakmayın daha nasıl kullanacağımı bilmiyorum yeni konu acmayı da bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
_NEMO_    12

giriş var gelişme var sonuç da paylaşılsa keşke 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
F.ufacik    30

Uzun zaman oldu girmeyeli son formumu paylaşıyorum ilaç kullanmıyorum şu an  tabi ki kürden sonra burak hocayla ufak dokunuşlar yapıp biraz su attım  .  82 kilodayım ilaç kullanmadan önce 76 kilodan yukarı çıkamıyordum  ilaçtan sonra vücut doğal sınırları aştığı için kolayca kilo alıp verebiliyorum . İlaçla kazandığım  kütleyi koruyabiliyorum ve kolay kolay da kas kaybı yaşanmıyor  kürden sonra güçte  belli bir ağırlıklarda düşüş yaşadım ama kullanmazken altına giremediğim ağırlıkları rahatça basabiliyorum :)  yan etkilerine gelicek olursak   Kür zamanında günde 5-10 tel arası saçım dökülüyordu tabi ki genetik yatkınlık varsa daha fazlası dökülebilir tabi bazı takviyelerle azaltılabiliyor .ilaç kullanırken aldığınız pump etkisinin  tadını unutamayacaksınız :)   

Nadiren sırtımda sivilce çıkıyordu karaciğer değerlerinden dolayı vücudumun fazla esnek olmamasından ve hızlı kilo alımından deri çatlakları oldu. Hormonların ani yükseliş ve düşüşlerinden kaynaklı  sorunlar oldu  ama burak hoca sağolsun  gerekli kür içi kür sonu pct mct ve kan değerlerini kontrol ederek ne yapmam gerektiği bilgisini paylaştı. İlaç her yerden alınabilir ama pct ve mct desteği verebilir mi gibi önemli bilgileri herkes veremez burak hocanın ürünlerini kullandığım için memnunum uzun arayışlar sonucu dolandırılmadan kürüme girdiğim için oldukça mutluyum :) 😂  çopu arkadaşım benim sayemde ilk kürlerine girdi  doğru kombin ve spor hayatıyla güzel verim aldılar . Deca küründe herhangi bir jinekomasti ve göğüs batması yaşamamıştım.

Maddi durumum olmadığı için deca kürü sonrası  Optimum marka  testo p wins ve masteron  clen kullandım. Ama hiç bir verim alamadım aynı yerimde kaldım  ilaçlar boştu ve dolandırılmış oldum :)  üstelik ilacı kestikten sonra göğüs ucumda jinekomasti başlangıcı ve batma oldu  burak hocadan destek alarak ilerlemeden durdurabildim. Dolandırılmadan  güzel bir kür geçirmek istiyorsanız 1 kere olsa bile deneyebilirsiniz . Şu anlık ilaç kullanmayacağım ilerde yine burak hoca ile peptid kullanmayı düşünüyorum  başladığımda forma da aktarırım iyi formlar .

9B6C1A9A-DF95-4D40-A523-82F758196B6E.jpeg F3B6A088-6FAF-4775-9F45-9FC255D295E9.png

• Beğen 4

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Can4212    31
F.ufacik, 12.02.2021 - 16:47 yazdı:

Uzun zaman oldu girmeyeli son formumu paylaşıyorum ilaç kullanmıyorum şu an  tabi ki kürden sonra burak hocayla ufak dokunuşlar yapıp biraz su attım  .  82 kilodayım ilaç kullanmadan önce 76 kilodan yukarı çıkamıyordum  ilaçtan sonra vücut doğal sınırları aştığı için kolayca kilo alıp verebiliyorum . İlaçla kazandığım  kütleyi koruyabiliyorum ve kolay kolay da kas kaybı yaşanmıyor  kürden sonra güçte  belli bir ağırlıklarda düşüş yaşadım ama kullanmazken altına giremediğim ağırlıkları rahatça basabiliyorum :)  yan etkilerine gelicek olursak   Kür zamanında günde 5-10 tel arası saçım dökülüyordu tabi ki genetik yatkınlık varsa daha fazlası dökülebilir tabi bazı takviyelerle azaltılabiliyor .ilaç kullanırken aldığınız pump etkisinin  tadını unutamayacaksınız :)   

Nadiren sırtımda sivilce çıkıyordu karaciğer değerlerinden dolayı vücudumun fazla esnek olmamasından ve hızlı kilo alımından deri çatlakları oldu. Hormonların ani yükseliş ve düşüşlerinden kaynaklı  sorunlar oldu  ama burak hoca sağolsun  gerekli kür içi kür sonu pct mct ve kan değerlerini kontrol ederek ne yapmam gerektiği bilgisini paylaştı. İlaç her yerden alınabilir ama pct ve mct desteği verebilir mi gibi önemli bilgileri herkes veremez burak hocanın ürünlerini kullandığım için memnunum uzun arayışlar sonucu dolandırılmadan kürüme girdiğim için oldukça mutluyum :) 😂  çopu arkadaşım benim sayemde ilk kürlerine girdi  doğru kombin ve spor hayatıyla güzel verim aldılar . Deca küründe herhangi bir jinekomasti ve göğüs batması yaşamamıştım.

Maddi durumum olmadığı için deca kürü sonrası  Optimum marka  testo p wins ve masteron  clen kullandım. Ama hiç bir verim alamadım aynı yerimde kaldım  ilaçlar boştu ve dolandırılmış oldum :)  üstelik ilacı kestikten sonra göğüs ucumda jinekomasti başlangıcı ve batma oldu  burak hocadan destek alarak ilerlemeden durdurabildim. Dolandırılmadan  güzel bir kür geçirmek istiyorsanız 1 kere olsa bile deneyebilirsiniz . Şu anlık ilaç kullanmayacağım ilerde yine burak hoca ile peptid kullanmayı düşünüyorum  başladığımda forma da aktarırım iyi formlar .

ay yıldız degilmi bura 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: PAYHRA
      Deca+testo anapolon(5 hafta) kürümün  12. Haftasındayım kür bitimine doğru gidiyorum şu zamana kadar libidom çok yüksekti ereksiyonda hiçbir problem yoktu  fakat son 2 haftadır bu sorunları yaşıyorum zor ereksiyon oluyorum hemen yumuşama oluyor sabah ereksiyonları kesildi libidom baya düştü
      Haftada 2 gün  1 ml deca 1 ml testo kullanıyorum 
      Jinekomastiden dolayı her gün 1 tablet arimidex
      2 haftada bir dostinex
      günlük olarak
      zinco nac600  3 tablet bemiks c  omega 3 
      ayrıca 1-1.5 haftadır şu forumda olan ade limited edition takviyesini sabah akşam kullanıyorum
      Daha test yaptırmadım bilgili abilerim kardeşlerim yönlendirme yapabilir mi ne yapmam gerek nelere baktırmam gerek 
      @metinav @rastlantisal
    • Yazan: captan5495
      Merhabalar
      15 haftalık kür planladım.
      Test E. - Boldenone - Deca
      —————————————
      Test E 500 mg  boldenone 400 mg Deca 200 mg planladım Decayı ilk 8 hafta kullanıp sonra kesip kalanını testo boldeyle tamamlayıp kürü bitirmeyi düşünüyorum. 

Bu kür esnasında deca oldugu için kür içersinde neler kullanmam gerekiyor? Proviron gibi deca dick olayını en aza cekmek istiyorum o yüzden ilk defada kullanacağım için ve deca dick den cekindiğim için mg düşük tuttum.
      Sizlerin önerisi neler olacaktır? Şimdiden teşekkürler. İyi forumlar.
      Not: 2. Kürüm olacak
    • Yazan: senbatikan
      Merhaba herkese iyi akşamlar dilerim, umarım keyifleriniz yerindedir.
      2 haftadır sustanon, rimobolan ve anapolon küründeyim. ailevi sorunlardan ve bir süre bulunduğum şehirden ayrılmam gerektiğinden, antrenmanlarım aksayacağından küre ara vermek zorundayım. Nasıl bir pct protokolü izlemeliyim. Herhangi bir şey kullanmadan hayatıma olduğum gibi devam etsem döngüm ne kadar bir sürede açılabilir? (Eğer kısa bir sürede açılabilirse ekstra vücuduma ilaç sokmak istemediğimden soruyorum) Herhangi bir bitkisel kürle bu süreci atlatmam sizce mümkün olur mu?
      15 ağustosta tekrar kan verip değerlerime bakacağım tabiki bu süreçte.
      Sizin de değerli görüşlerinizi bekliyorum.
      Kullandığım dozlar:
      sustanon 250 mg rimobolan 400 mg anapolon 50 mg/gün
    • Yazan: thxthxyy
      İyi günler saygı değer forum üyeleri UFC pharma markası nasıl fikri olan varsa yardımcı olabilir mi ?
    • Yazan: andein123
      Yazmaya nereden başlasam bilemiyorum.2019 sonu 2020nin başında başladı her şey. 1 yıldır gittiğim salonda çok güzel şekilde gelişmiştim.Ancak gelişimim yavaşlamıştı ve kilo almak istiyordum.bunu duyan salondan bir abi bana kilo almak için bir ilaç verebileceğini söyledi. tabi ki steroid istemediğimi söyledim, fazla anlamasam da zararlı olduklarını duymuştum. Ancak o bu ilacın testosteron içermediğini yan etkisinin olmayacağını ayrıca şırıngasız olduğunu hap şekilde 2 3 ay kullanmamın yeterli olacağını söyledi.Zaten eczanede satılan bir ürün olduğunu öğrendiğimde içim rahatlamıştı. (keşke araştırsaydım). 18 yaşında ilacı içmeye başladım.çok ağır şekilde spor yaparak ve gün boyunca yemek yiyerek 2 3 ay boyunca ilacı kullandım.gerçekten güçlenmiştim ve kilo almıştım.daha sonrasında covid yüzünden salonlar kapanmıştı.ben de ilacı azaltarak bırakmıştım zaten.evde ufak tefek spor yapıyordum ve üniversite sınavına hazırlanıyordum.
      İlacı bıraktıktan sonra verdiğim kiloları da spora gitmememe bağlamıştım.cinsel olarak ise isteksizlik olup olmadığını hatırlamıyorum o zamanlar ama sanki ereksiyonlarımın gücü azalmıştı %10 20 civarında. beni asıl rahatsız eden şey 2020 yazına doğru göğüs ucumda (özellikle sol) giderek artan ağrı ve şişkinlikti.yaz süresince biraz rahatsız etse de yazın bitişine doğru gerçekten iki göğüste de jinekomasti oluşmuştu (bunu da hastaneye giderek öğrendim. yağ değil meme dokusu oluşmuş) ama çok düşük seviyede olduğu için doktorlar ameliyat etmeye gerek yok dediler.Daha sonra neden olduğunu öğrenmek için hipofiz bezime bakıldı (normal çıktı) ve kan testim istendi. prolaktinim yüksek çıktı.diğer değerler normaldi.testisler ölçüldü ve onlar da normal çıktı. aklıma hemen kullandığım ilaç geldi ama kullandıktan aylar sonra bunların olması kafamı karıştırdı.doktorlar da kullanılan steroit, antidepresan gibi ilaçların buna neden olabileceğini söyledi.
      Daha sonra jinekomastinin ilerlememesi için ve prolaktin seviyesini düşürmek için dostinex yazıldı.dostinexi ilk almaya başladığım gibi cinsel isteğimde aşırı bir artış oldu, göğüs ağrılarım geçti (jinekomasti kaldı) .ancak sertleşmemde bir değişim yoktu.uzun süre kullandım dostinexi ve arada kontrollere gittim.bir süre sonra prolaktinim 0a yaklaştı ve yine cinsel isteksizlik başladı.daha sonra doktor azaltarak bırakmamı istedi (6-7 ay kullandım) ben de öyle yaptım.ilacı bıraktığımda ise her şey berbat oldu prolaktinim azaldığında cinsel isteğim yoktu ama uğraştıktan sonra ereksiyon olabiliyordum.şimdiyse ne cinsel istek var ne de ereksiyon olabiliyorum.bu şekilde devam edince ilacı bıraktan sonra tekrar doktora gittim ve yine prolaktinim yüksek çıktı.doktor ise ilacı kullanmaya gerek olmadığını total testo ve serbest testomun normal düzeyde olduğunu ve yaşadığımın psikolojik olduğunu söyledi.ama gerçekten psikolojik değil.aylardır hala aynı şekildeyim ve ne yapacağımı bilmiyorum.internette araştırmalar yapmaya başladım ve steroit kürlerinin testosteronsuz yapılmaması gerektiğini, pct yapılması gerektiğin öğrendim.ama tabi her şey bittikten 2 sene sonra... sizce ne yapmalıyım... bitik durumdayım. hiçbir şey yapasım gelmiyor artık.okullar açılacak okula da gidesim yok evden de çıkasım yok.. bitik bir haldeyim.. 

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.