Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

rcanbilgic

Gh kullanım zamanı

Önerilen İletiler

rcanbilgic    0

Kingtropin hgh kullanmaya başladım, günlük 4 ui. Sorum şu gece yatmadan önce mi yoksa sabah kalkınca mı enjeksiyonu yapmalıyım? Yoksa farklı bir şekilde mi? Eğer sabah kalkınca veya gün içerisinde vurulması doğruysa, öğünlerime nasıl şekil vermeliyim (mesela: iğneden 2-3 saat önce veya sonra yemek yememe)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

forbit    864

Merhaba hocam sabah vuracaksınız zaten gece vücudunuz belli oranda GH salgılıyor onu kesersiniz gece vurursanız. Vurduktan min. 60 dk sonra yemek öğününüzü alın. Ve ilacı çok iyi çalıştırmak istiyosanız tabiri caiz ise ölümüne idman atacaksınız kan şekerini düşürmeniz lazım sonrası gelir zaten. 4iu az değil mi ayrıca ? 6-8 tavsiye ederim bütçenize bağlı tabi. 8 alıyordum ben sabah 4 ve 6 saat sonra tekrar 4 şeklinde.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rcanbilgic    0

Teşşekür ederim istediğim cevapları aldım. Şimdilik 4 ui şeklinde alıyorum daha sonra dozaj artacaktır elbet, henüz 2. günümdeyim. Zaten ayrıca testosteron da kullanıyorum. Bir sorum daha olucak o da gh ile t3 ve t4 kullanımının rolü nedir. Kullanmazsak ne gibi sıkıntılar oluşur?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rcanbilgic    0

Konu kirliliği olmaması amacıyla, bir sorumu daha buradan sormak istiyorum cevaplarınız için çok teşekkürler şimdiden.

Şu an için günlük 4 iu kigtroping hgh ve haftalık 400mg testo-propionat kullanıyorum. 12 hafta testo-propinat ve min 20 hafta kadar da hgh kullanmayı düşünüyorum. Sorum şu şekilde, 12 haftalık testo-propionat kullanımından sonra pct nasıl olmalı (hgh kullanımı devam edeceği için soruyorum).

Ayrıca hgh kullanırken yapmam gereken kür içi tedavi ve pct ye gerek var mı? Varsa bu ilaçalar hangileri?

Şimdiden cevaplar için teşekkürler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.247
Konu kirliliği olmaması amacıyla, bir sorumu daha buradan sormak istiyorum cevaplarınız için çok teşekkürler şimdiden.

Şu an için günlük 4 iu kigtroping hgh ve haftalık 400mg testo-propionat kullanıyorum. 12 hafta testo-propinat ve min 20 hafta kadar da hgh kullanmayı düşünüyorum. Sorum şu şekilde, 12 haftalık testo-propionat kullanımından sonra pct nasıl olmalı (hgh kullanımı devam edeceği için soruyorum).

Ayrıca hgh kullanırken yapmam gereken kür içi tedavi ve pct ye gerek var mı? Varsa bu ilaçalar hangileri?

PCT test yaptıracaksın o sonuçlar doğrultusunda öneride bulunmak daha mantıklı doğru olan bu yani. :kah:!:

HGH için kür içi ben hiç yapmadım tavsiye edenler var fakat ben yapmadım bi problemde görmedim hiç. :kah

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mhmt22    79

Arkadaşım kullanıyor

4 iu sabah

2 iu gece

Kimisi sadece gece kimisi sadece gündüz kimisi yazdığım gibi kullanıyor ama benim gorusum benim yazdığım gibi.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
roidmax    50
Kingtropin hgh kullanmaya başladım, günlük 4 ui. Sorum şu gece yatmadan önce mi yoksa sabah kalkınca mı enjeksiyonu yapmalıyım? Yoksa farklı bir şekilde mi? Eğer sabah kalkınca veya gün içerisinde vurulması doğruysa, öğünlerime nasıl şekil vermeliyim (mesela: iğneden 2-3 saat önce veya sonra yemek yememe)

Sabah kalkınca enjeksiyon yapılıp en az 45-60 dakika sonra öğün alınması önerilen yöntemdir.

Teşşekür ederim istediğim cevapları aldım. Şimdilik 4 ui şeklinde alıyorum daha sonra dozaj artacaktır elbet, henüz 2. günümdeyim. Zaten ayrıca testosteron da kullanıyorum. Bir sorum daha olucak o da gh ile t3 ve t4 kullanımının rolü nedir. Kullanmazsak ne gibi sıkıntılar oluşur?

GH'nin size sağlayacağı yağ yakımını, T3/T4 arttıracaktır. Bu ilaçlar tiroid üzerinden çalışır. Bununla ilgili oldukça iyi araştırma yapın. Sonuçta dışarıdan hormon alıyorsunuz. Ayrıca T3 ve T4 almak doğal tiroid üretimine zarar vermektedir. Aynı testosteron kullanırken olduğu gibi, kullanım sonrası üretim kesilir. Ancak testosteronda olduğu gibi, T3 ve T4 için bir PCT yöntemi yok. O yüzden bununla ilgili araştırma yapın ve kendiniz karar verin. Eğer bizimle kararınızı ve karar verdiğiniz kullanımı paylaşırsanız, herkes yorumlayacaktır.

Kür içinde Testosterone Propionate kullanıldığı için, 2 günde 1 yarım veya eğer o ufak tabletleri bölebilirseniz çeyrek, Arimidex alınması önerilen yöntemdir.

Kür içinde Testosterone Propionate kullanıldığı için, kalp sağlığınızı korumak adına trigliserid formda, EPA ve DHA oranı yüksek bir Omega 3 alırsanız kalp sağlığı için iyi bir adım atmış olursunuz.

Kür içinde magnezyum, çinko ve vitamin desteği almanız yararınıza olabilir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Elbette bütçe ile alakalı ama ben gh'nin 12 ay kullanımı ve min. 10 iu alınabiliyorsa günde 15 iu tavsiye ediyorum tabi profesyoneller için bi öneri bu. Tüm prolar podyuma çıkanlar özellikle bu şekilde alım yapıyorlar. ki yılda 2000-3000 ünite yapar orta seviye ghlerden birini alsanız sadece gh 10.000 TL - 15.000 TL kadar tutuyor :dus:dus:lol::roll:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rcanbilgic    0
Elbette bütçe ile alakalı ama ben gh'nin 12 ay kullanımı ve min. 10 iu alınabiliyorsa günde 15 iu tavsiye ediyorum tabi profesyoneller için bi öneri bu. Tüm prolar podyuma çıkanlar özellikle bu şekilde alım yapıyorlar. ki yılda 2000-3000 ünite yapar orta seviye ghlerden birini alsanız sadece gh 10.000 TL - 15.000 TL kadar tutuyor :dus:dus:lol::roll:

Amaca gore hareket etmek daha mantikli bence. Amacim sadece kalan son yaglari atmak. Bu yuzden dozajlari dusuk tutuyorum. En azindan ilk ay icin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TreXiaNos    5

Merhaba şu mesajınız için yazıyorum sadece gözüme ilişti. Çok çok başımıza geldi T3 ve T4 konusunda.

Her insanın GH kullanımında t3ü değişkenlik göstermez. Bazı insanların t3 bazılarının t4 değerleri onar. Kullanımdan bir süre sonra kan testi yaptırım t3 t4 değerlerinize baktırın ona göre t3 yada t4 seçin lütfen. Size ahmet mehmet direk t3 kullan der sizin vücudunuz t4 baskılarsa bu sıkıntı olur. Tiroidle oynuyorsunuz bu işin şakası yok. Sana %100 şunu kullan diyen adam sağlığını garanti edemez. Biz en güzel çözümü tahlille çözdük 6 yıldırda takımdan kim gh kullansa 4. haftası gider değerlere baktırır ona göre ya tiromel alır ya da levotiron başka açıklaması yok. Benim görüşümdür sadece bilgilendirmek istedim.

Selametle.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
nazmisahinn    0
rcanbilgic, 16.04.2016 - 12:06 yazdı:

hocam Kingtropin sahte ürün çok diyorlar sahte olmasa ble işe yaramıyor diğer siz nasıl geri bildirim aldınız ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.618
nazmisahinn, 2 saat önce yazdı:

hocam Kingtropin sahte ürün çok diyorlar sahte olmasa ble işe yaramıyor diğer siz nasıl geri bildirim aldınız ?

Gh kullanmak isteyenler eczaneden alsınlar, soğuk zincir sağlanmazsa bir anlık bir kopukluk bile etken maddenin bozulmasına ve çalışmamasına neden olacaktır.En uygunu ve sağlıklısı kendi hgh üretiminin artmasını sağlamak olacaktır.Bunun için Cjc 1295 +Ghrp 2-6-ipamorelin yeterlidir...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.