Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

imamgeldi

Root cell pharma

Önerilen İletiler

imamgeldi    0

Root Cell Pharma markası hakkında bilgisi olan ya da kullanan var mı arkadaslar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ferhat82    447
imamgeldi, 36 dakika önce yazdı:

Root Cell Pharma markası hakkında bilgisi olan ya da kullanan var mı arkadaslar

%10000 Tr üretimi Ama çaliştiğini duydum İlk serileri oldugu için olabilir. İlerde boş seriler gelir dikkat 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Şişkobiri    40

Yeni çıkmış kullananlar gördüm henüz bir şikayet yok. Ama tr üretimi. 

Yakında jd pharma, iron, leon labsın yanında mezarlıkta yerini alır gibi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
klinux    67

Beylikdüzünün oksijen dolu dağlarından alınan testosteron hormonu özenle merdiven altında doldurulup sofralarınıza sunuluyor.

Beylikdüzü Pharma haydi sizde alın

• ahahaha 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
towelie1907    12
klinux, 13 dakika önce yazdı:

Beylikdüzünün oksijen dolu dağlarından alınan testosteron hormonu özenle merdiven altında doldurulup sofralarınıza sunuluyor.

Beylikdüzü Pharma haydi sizde alın

hocam biz nerden ortalama fiyata ilaç alıcaz ya vallahi ya öğrenciyiz zaten boldenona 500 diyor adam gel de al bundan

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Fatih    53
towelie1907, Bir saat önce yazdı:

hocam biz nerden ortalama fiyata ilaç alıcaz ya vallahi ya öğrenciyiz zaten boldenona 500 diyor adam gel de al bundan

@Lovingburak hocama bi sorun 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    404
towelie1907, 2 saat önce yazdı:

Yuh be kardeşim tamam serbest piyasa ama  insan Allah'tan korkar burdan önerim @Loving ile iletişime geçersin hem aldığın ilacıda bilirsin SP şaşmaz çakmasıda yok zaten kimse yapamıyor ;)

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bende bu markayı merak ediyordum paketleri çok çekici duruyor ama bilemeyiz. Anavarı 150TL çakma olabilir mi?

tarihinde Geleceğin Olympia'sı tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
RasimKadirr    47

Elimde şu an 2 adet trenbolone var. 
siteden check ettiğimde orijinal değil dedi. Sitesine mail attım orijinal dedi. Ama bilmiyorum bi etki aldığım söylenemez. 
check kodu aşırı basit. Trenbolone olduğu için check kodu TRE12. Testoda check kodu TES15 :) bana cok saçma geldi yani

A9C3081F-E458-4475-8B79-7D15DEA48C7D.jpeg

tarihinde RasimKadirr tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yigit007    8

ilk serileri dolu geldi sonrası boş abi niye heyecan arıyonuzki balkan la sp den şaşma 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
towelie1907    12
yigit007, 2 saat önce yazdı:

ilk serileri dolu geldi sonrası boş abi niye heyecan arıyonuzki balkan la sp den şaşma 

Treni 200 250 lira gibi bir şey. Sp tren 350den başlıyor milletin böyle arayışlara girmesi normal

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    404
towelie1907, 16 saat önce yazdı:

Treni 200 250 lira gibi bir şey. Sp tren 350den başlıyor milletin böyle arayışlara girmesi normal

SP tamamen labaratuvar ortaminda üretilen garanti bir ilaç ayrıca dolar kuru ilacı sokması satması vs.bunlarda etki ediyor her şeyi göze alıp öyle yapilcak işler bunlar.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
makavel1    15

bunun testo şuan kıçımda 3. enjeksiyonu yaptım devam etmicem ama virüs nedeniyle, daha sonrasında yine kullanırım bitiririm ama tekrar alcağımı sanmıyorum çünkü hiç bir etki görmedim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
towelie1907    12
Ironmann, 11.04.2020 - 14:32 yazdı:

SP tamamen labaratuvar ortaminda üretilen garanti bir ilaç ayrıca dolar kuru ilacı sokması satması vs.bunlarda etki ediyor her şeyi göze alıp öyle yapilcak işler bunlar.

ben buna inanmıyorum 350 degıl de 290 300den satılamayacak kalıtede bir ilaç olduguna ınanmıyorum. bu tamamen benım tercıhım. bu tür yüksek fiyat çekenler genelde ego ve alırsan al benım malım saglam gibi saçma bi tribe girdiğinden satıyor. söz meclısten dısarı.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    404
towelie1907, 52 dakika önce yazdı:

ben buna inanmıyorum 350 degıl de 290 300den satılamayacak kalıtede bir ilaç olduguna ınanmıyorum. bu tamamen benım tercıhım. bu tür yüksek fiyat çekenler genelde ego ve alırsan al benım malım saglam gibi saçma bi tribe girdiğinden satıyor. söz meclısten dısarı.

Neyine inanmıyorsun anlamadım resmi ruhsatlı bir firmanın ? Ayrıca yabancı forumlarda ki labarotuvar test sonuçlarına bakabilirsin üstünde ne yazıyorsa o çıkıyor.Yanlış anlama ben ilacı satmıyorum veya sponsorumda değil ama düzgün malın hakkıda yenmez he şunu da söylüyorum yazılarımda black dragon'un bazı ürünleri bır tık daha iyi bana göre la pharma vardı artık onuda getiren adam sadece kendine getiriyor çünkü bizim millet merdiven altına alışmış kortizona devam ;)))

tarihinde Ironmann tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yigit007    8
towelie1907, 4/10/2020 - 21:36 yazdı:

azıcık ararştırıp doğru ve uygun satıcıyı bulsalar böyleşeylere gere kalmaz bu arada 270 300 BANDINA alırlar sp treni

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
makavel1    15
Ironmann, 22.04.2020 - 22:09 yazdı:

Neyine inanmıyorsun anlamadım resmi ruhsatlı bir firmanın ? Ayrıca yabancı forumlarda ki labarotuvar test sonuçlarına bakabilirsin üstünde ne yazıyorsa o çıkıyor.Yanlış anlama ben ilacı satmıyorum veya sponsorumda değil ama düzgün malın hakkıda yenmez he şunu da söylüyorum yazılarımda black dragon'un bazı ürünleri bır tık daha iyi bana göre la pharma vardı artık onuda getiren adam sadece kendine getiriyor çünkü bizim millet merdiven altına alışmış kortizona devam ;)))

resmi ruhsatlı firma mı? SP eczane ürünü mü yani? bana ilacın linkini atabilir misiniz? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.