Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Adanalı

Helix tren testo

Önerilen İletiler

Adanalı    70

Arkadaşlar bu iki ürünü kullanan oldu mu ? 
şırıngaya zor çektim resmen içime çok büyük şüphe düştü normal mi bu tamam ilaç yağlı vs ama bu kadar zor mu geliyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ferhat82    447
Adanalı, 6 dakika önce yazdı:

Arkadaşlar bu iki ürünü kullanan oldu mu ? 
şırıngaya zor çektim resmen içime çok büyük şüphe düştü normal mi bu tamam ilaç yağlı vs ama bu kadar zor mu geliyor

O kadar bu forumu takip ediyorsun niye helix alırsın anlamıyorum Yerli olduğuda belli yani çalişiyor mu ona birşey diyemem kullanan bilir.

Soruna gelicek olursak ürünü şlap diyip çektiğin an gelmesi lazım biraz yavasta olabilir Ama öyle dediğin gibi zor geliyorsa sıkıntı var demektır satıcına sor kafanda soru işareti kalmasın o şekilde küre odaklanamıyor insan

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Adanalı    70
Ferhat82, Bir saat önce yazdı:

O kadar bu forumu takip ediyorsun niye helix alırsın anlamıyorum Yerli olduğuda belli yani çalişiyor mu ona birşey diyemem kullanan bilir.

Soruna gelicek olursak ürünü şlap diyip çektiğin an gelmesi lazım biraz yavasta olabilir Ama öyle dediğin gibi zor geliyorsa sıkıntı var demektır satıcına sor kafanda soru işareti kalmasın o şekilde küre odaklanamıyor insan

Yazdım kardeşim bakalım inşallah sorun olmaz 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tolgacan94    213

Markadan markaya kıvam farklılıkları olabilir fakat Helix malesef bir marka bile değil :( 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MenPowers    51
Adanalı, 2 saat önce yazdı:

Satıcı Over doz olduğu için öyle olur ilk seferde dedi

ahahaha yerli üretim ilaç ve over dose tren böyle insanlarla resmen dalga geçen tiplere ayar oluyorum ama böyle insanlardan alışveriş yaparak bunların yok olmamasını siz sağlıyorsunuz gözünü seveyim 300 küsür iletin var, forum da aktifsin araştırsaydın markayı keşke satıcı hakkında insanlara danışsaydın

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Equipoise    333

İlacın içindeki yağın ince ya da kalın olması ilacın sahte/orijinal dolu/boş kaliteli/kalitesiz olduğu hakkında BİLGİ VERMEZ

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kenjirro59    49
Adanalı, 5 saat önce yazdı:

Satıcı Over doz olduğu için öyle olur ilk seferde dedi

Merdiven altı ilaç overdose ahahaha yani diyecek birşey bulamıyorum. Bu forum varken ne diye riske girip başka yerden ürün temin ediyosunuz anlamıyorum

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Adanalı    70
MenPowers, 7 saat önce yazdı:

ahahaha yerli üretim ilaç ve over dose tren böyle insanlarla resmen dalga geçen tiplere ayar oluyorum ama böyle insanlardan alışveriş yaparak bunların yok olmamasını siz sağlıyorsunuz gözünü seveyim 300 küsür iletin var, forum da aktifsin araştırsaydın markayı keşke satıcı hakkında insanlara danışsaydın

Danıştım tabiki türkiyede aktif yarışanların ileri gelen sporcularına hep sordm hepsi helix kullanıyoruz dediler 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Şişkobiri    40

Tutturmuşlar bu forum varken neden başka yerden alışveriş yapıyorsunuz diye. Abi tamam Loving'in orijinal ürün sattığını herkes biliyor belki adamın bütçesi uygun değildi belki helixin dozları 300 mg olduğu için dozu öyle ayarlamak istedi.(benim kullanma sebebim bu) Sürekli olarak aynı şeyi tekrarlamanıza gerek yok ya. 

Kardeşim ben de şu an helix kullanıyorum 

Testesteron enanth 

Deca 

Tribulk diye oral bir ürününü aldım 

Tribulk kesinlikle çalışıyordu. İstediğim suyu ve kick start pumplarını verdi. 

Daha 1. Ayı yeni doldurmak üzereyim deca konuşmak için erken 

Serzenişlerine gelince evet kutularda bi dandiklik var ağzına kadar doldurmuşlar mesela flakonun tamamı yağ neredeyse. Ayrıca ilacın kıvamı sana bir bilgi vermez. Eczane primabolonu neredeyse bal kıvamındadır. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferhat82    447
Şişkobiri, 32 dakika önce yazdı:

Tutturmuşlar bu forum varken neden başka yerden alışveriş yapıyorsunuz diye. Abi tamam Loving'in orijinal ürün sattığını herkes biliyor belki adamın bütçesi uygun değildi belki helixin dozları 300 mg olduğu için dozu öyle ayarlamak istedi.(benim kullanma sebebim bu) Sürekli olarak aynı şeyi tekrarlamanıza gerek yok ya. 

Fiyat konusuna katılıyorum keşke biraz daha uygun olsaydıda herkes gönül rahatlıgıyla alabilseydi.
Ama soru ilaretleriyle gireceğime biraz daha bekler oyle girerdim.

tarihinde Ferhat82 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tolgacan94    213
Şişkobiri, 2 saat önce yazdı:

Testesteron enanth 

Deca 

Serzenişlerine gelince evet kutularda bi dandiklik var ağzına kadar doldurmuşlar mesela flakonun tamamı yağ neredeyse. Ayrıca ilacın kıvamı sana bir bilgi vermez. Eczane primabolonu neredeyse bal kıvamındadır. 

Bu spor malesef yüksek bütçe işi siz daha kaliteli ilaca para çıkartamıyorsanız beslenmenizi supplementlerinizi nasıl düzgün yapacaksınız? Böyle bir sorun varsa zaten girmeyin küre hem sağlığınızdan hem paranızdan olursunuz.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferhat82    447
tolgacan94, 1 saat önce yazdı:

Bu spor malesef yüksek bütçe işi siz daha kaliteli ilaca para çıkartamıyorsanız beslenmenizi supplementlerinizi nasıl düzgün yapacaksınız? Böyle bir sorun varsa zaten girmeyin küre hem sağlığınızdan hem paranızdan olursunuz.

Size katılmıyorum etrafta bu kadar dolandirici olmassa Kimse gidipte bir testoya 300 tl vermez Yurtdışı fiyatı testonun 25 dolar civarı.  Sizede biraz absürt gelmıyor mu bizdeki fiyatlar . Şahsen ben durumumda yetmesine rağgem bir testoya 300 veremem ne olursa olsun kimse yanliş anlamasin . Bu fiyatlara testo alirsan beslenmeye zaten para kalmaz.Alicak adam varsada 250 flakona vercek tanimadiği bilmediği referanssız birinden alicana adam 3 kurus daha koysun burdan alsın orasi ayrı.Ticaret bu açık pazar diyenede birşey diyecek halimiz yok 😁

tarihinde Ferhat82 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kenjirro59    49
Şişkobiri, 27.10.2019 - 11:47 yazdı:

Testesteron enanth 

Deca 

Bütçen yok ise zaten ilaç işine girmen başlı başına yanlış bu iş ciddi maddiyat istiyor. 

Adanalı, 27.10.2019 - 07:50 yazdı:

Danıştım tabiki türkiyede aktif yarışanların ileri gelen sporcularına hep sordm hepsi helix kullanıyoruz dediler 

Helix kullanıyorum der başka ürün kullanırlar sana helixi kakalarlar. Klasik pazarlama taktiğidir, bi ara carbon yapmıştı bunu.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Adanalı    70

Konuyu güncellemek istiyorum 

24. gündeyim tren açılmaya başladı 3 gündür uyku nedir unuttum resmen uykusuzluktan bırakabilirim ilacı o derece 😂

haftaya test yaptıracağım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aakyez    25
Adanalı, 10.11.2019 - 09:08 yazdı:

Konuyu güncellemek istiyorum 

24. gündeyim tren açılmaya başladı 3 gündür uyku nedir unuttum resmen uykusuzluktan bırakabilirim ilacı o derece 😂

haftaya test yaptıracağım

naptın hocam yaptırdın mı test kür nasıl gidiyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Adanalı    70
aakyez, 24.12.2019 - 23:29 yazdı:

naptın hocam yaptırdın mı test kür nasıl gidiyor

İlaç zehirrr 🤪

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Haze    16
Adanalı, 03.01.2020 - 17:37 yazdı:

İlaç zehirrr 🤪

Dostum son durum nedir

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.