Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

mcanolmz

Ilk kür tavsiyeler

Önerilen İletiler

mcanolmz    1

Herkese merhabalar öncelikle 

Yaşım 19 kilo 76 boy 1.81cm 3 yıldır bu sporu yapıyorum öncesinde 6 yıllık lisanslı futbolculuk geçmişim var 

Yarışma yapma düşüncem olduğu için küre girmek istiyorum fakat çok ön yargılıyım bi yandan da yaşım küçük olduğu için henüz erken mi değil mi karar veremiyorum

Herkes fikrini belirtirse çok sevinirim (tabii ki karar benim) ama yine de dışarıdan fikir almak önemli oluyor böyle konularda 

(formumu ekledim bakıp yorumlarsanız çok sevinirim)foto.thumb.jpg.934993dd1b27d8fb5944e251016cebca.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

karaeski_26    6

Şahsi fikrim olarak küre girmen taraftarı deilim. Çünkü yaşında daha küçük olmasından dolayı vücüdünda bulunan

Groft Hormon - Ig1-1 ve Igf-2  İnsülin metebolizman

düzeylerin sürekli deişmektedir

Ayrıca bana göre Küre girmen için Kütlesel agırlıgın çok az 180/85 Kg olarak küre girmen daha mantıklı olur Yag oranın %12 düzeylerinde

Bunun sebebi Yaşından dolayı kaynaklanmaktadır Gelişim çagında oldugundan dolayı Kemiksel olarak büyümeyede yatkın oldugundan (Dışarıdan anabolizman alırsan bunların gelişim hızlarını hızlandırıp kemiksel büyümeyi ilerletirsin ve kemiksel büyüme (Gögüs kafesi genişlemesi) durur. Bunlar ince ayrıntılardır dikkat etmeni umarım

Ayrıca Hormonların sürekli deişmekte söyledigim gibi  yaşın daha genç benim şahsi düşüncem olarak 3-4 Yılın daha var ve eminimki dahada zorlayabilisin Küre girmen taraftarı deilim Profesyonel bir tavsiyedir.

Sormak stedigin birşey olursa elimden geldigince yardımcı olurum. Foruma yeni katıldım bu arada

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hasan3542    67

Yarışma düşünüyorsan küre girmek zorundasın zaten onun dışında illa gireceğim dersen ufak bir eczane kürü yapabilirsin bence başka da gerek yok 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
corey    41

fotograftaki sen isen zaten daha önce küre girmişsin. 

yok eğer küre girmediğinden eminsen, girme de zaten hayvan gibi bir testo üretimin ve yüksek growt değerlerin var. hiç elleme tanrının özenle yaratıp hipofizine tılsım yaptığı  dünyadaki 1 yada 2 kişiden birisin.  

tarihinde corey tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Adanalı    70
Hasan3542, 5 saat önce yazdı:

Yarışma düşünüyorsan küre girmek zorundasın zaten onun dışında illa gireceğim dersen ufak bir eczane kürü yapabilirsin bence başka da gerek yok 

Ne alaka la natural olarakda katılıp şampiyon olan var adamın genetiği çok iyi şuan natural ise ilerler bu adam net

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Adanalı    70
Hasan3542, 30 dakika önce yazdı:

Natural ve yarışmaya katılıp şampiyon olmak mı  ?? pek gerçekçi bir yaklaşım değil ..Diğer medyaları yükle.

Herşeyi ilaçda arıyan tayfadasın seninle tartışamam 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferhat82    447
Adanalı, 2 dakika önce yazdı:

Herşeyi ilaçda arıyan tayfadasın seninle tartışamam 

Kardeşim ilaçsiz yarişma yapamazsin ne kadar genetiğin olursa olsun 😁

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Adanalı    70
Ferhat82, 54 dakika önce yazdı:

Kardeşim ilaçsiz yarişma yapamazsin ne kadar genetiğin olursa olsun 😁

İlaçsız yapanlar nasıl yapıyor ? 

Tabiki iyi dereceler almak için ilaç şart ancak belli bir yere kadar natural kesinlikle gelenler var adamların hakkını yemeyelim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
corey    41
Adanalı, Bir saat önce yazdı:

İlaçsız yapanlar nasıl yapıyor ? 

Tabiki iyi dereceler almak için ilaç şart ancak belli bir yere kadar natural kesinlikle gelenler var adamların hakkını yemeyelim

bence yalan konuşuyolar. alayı yalan konuşuyo hepsi de ilacı basıyolar. sonrada ilaçsızım diyolar yahu var ya millet bi garip ya. adam defalarca kür banyosu yapmış resmen gelip yarışmada diyo naturalim akjdhasjk ben artık kimin ilaç kullanıp kimin natural olduğunu artık yüz hatlarından kas boylarından anlıyorum. kimse gelip hiç kullanmadım falan demesin :D konuyu açan arkadaş da şimdi hiç küre girmediğini söylemiş inandın mı sen :D

tarihinde corey tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Delipanter00    175
corey, 50 dakika önce yazdı:

bence yalan konuşuyolar. alayı yalan konuşuyo hepsi de ilacı basıyolar. sonrada ilaçsızım diyolar yahu var ya millet bi garip ya. adam defalarca kür banyosu yapmış resmen gelip yarışmada diyo naturalim akjdhasjk ben artık kimin ilaç kullanıp kimin natural olduğunu artık yüz hatlarından kas boylarından anlıyorum. kimse gelip hiç kullanmadım falan demesin :D konuyu açan arkadaş da şimdi hiç küre girmediğini söylemiş inandın mı sen :D

Hakan gumusun oglu yasitim olan canberk gumusu belki bilirsiniz. Cocukta muazzam bir kütle var her ne kadar natural oldugunu iddia etse de o boya o kutleyi olusturmak dogal olarak bence zor. Ayrica son yarisinda da sanirsam 3. Luk almisti eleman.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mcanolmz    1
karaeski_26, 11 saat önce yazdı:

Şahsi fikrim olarak küre girmen taraftarı deilim. Çünkü yaşında daha küçük olmasından dolayı vücüdünda bulunan

Groft Hormon - Ig1-1 ve Igf-2  İnsülin metebolizman

düzeylerin sürekli deişmektedir

Ayrıca bana göre Küre girmen için Kütlesel agırlıgın çok az 180/85 Kg olarak küre girmen daha mantıklı olur Yag oranın %12 düzeylerinde

Bunun sebebi Yaşından dolayı kaynaklanmaktadır Gelişim çagında oldugundan dolayı Kemiksel olarak büyümeyede yatkın oldugundan (Dışarıdan anabolizman alırsan bunların gelişim hızlarını hızlandırıp kemiksel büyümeyi ilerletirsin ve kemiksel büyüme (Gögüs kafesi genişlemesi) durur. Bunlar ince ayrıntılardır dikkat etmeni umarım

Ayrıca Hormonların sürekli deişmekte söyledigim gibi  yaşın daha genç benim şahsi düşüncem olarak 3-4 Yılın daha var ve eminimki dahada zorlayabilisin Küre girmen taraftarı deilim Profesyonel bir tavsiyedir.

Sormak stedigin birşey olursa elimden geldigince yardımcı olurum. Foruma yeni katıldım bu arada

Çok teşekkürler yorumunuz için fikriniz için 

Tabii eğer başka sorularım olursa soracağım biraz rahatsız edebilirim sizi :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mcanolmz    1
corey, 6 saat önce yazdı:

yok eğer küre girmediğinden eminsen, girme de zaten hayvan gibi bir testo üretimin ve yüksek growt değerlerin var. hiç elleme tanrının özenle yaratıp hipofizine tılsım yaptığı  dünyadaki 1 yada 2 kişiden birisin.  

Daha önce hiç bir kür geçmişim olmadı ne enjesiyon ne hap sürekli korktuğum şeyler oldukları için cesaret edemedim ama şuan biraz cesaretim var ve girmeyi düşündüğüm için bu konuyu açma gereği duydum

Güzel yorumların için çok teşekkürler :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mcanolmz    1
Adanalı, 5 saat önce yazdı:

Ne alaka la natural olarakda katılıp şampiyon olan var adamın genetiği çok iyi şuan natural ise ilerler bu adam net

Natural olarak gerçekten çok zor oluyor 

Testom düşmesin diye Üni. hayatımda arkadaşlarım dışarıya çağırırken 12 de yatacağım için kaç ay dışarıya çıkmadım hala daha aynısını yapıyorum ama karşılığını almak daha mükemmel bir şey :D 

Yarışma için kür gerçekten olmazlardan birisi ileri de ülkemi temsil etmeyi hayal ediyorum onun için sanırım bu erken yaşta kür gerekli :/

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
weldan    157
corey, 7 saat önce yazdı:

Bence abartıyorsun. Bizim salonda kür yapmadığına emin olduğum suriyeli bir çocuk var. Form durumu arkadaştan daha iyi. Çünkü bırak kürü çocuk salonun parasını bile ödeyemiyor. Salon sahibi en yakın arkadaşım ve çocuğa sponsor gibi bedava üyelik veriyor. Çocuğun form durumu o kadar iyi simetrisi o kadar düzgün ki etrafta dolaşsa yeter dedi arkadaşım. O yüzden bu tarz genetiğe sahip olmayanların bu arkadaşlara böyle söylemesi hoşuma gitmiyor. Yakaladığı formu steroid olmadan yakalamak sanki imkansızmış gibi bakıyorsunuz. İnsanları anlayamıyorum..

Saygılarımla...

tarihinde weldan tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
karaeski_26    6
mcanolmz, Bir saat önce yazdı:

Çok teşekkürler yorumunuz için fikriniz için 

Tabii eğer başka sorularım olursa soracağım biraz rahatsız edebilirim sizi :)

Tabiki elimden geldigince yardımcı olurum.

Bu ilaçları gerçekten Profesyonel sporcu tanıdıkların (İlaç satmaya çalışmayan Elit profesyoneller) ve doktorlar eşliginde vücut Ölçümleri yapılarak dogru şekilde kullanırsan

Bu ilaçlar fark yaratır. Ama Amatörler eşliginde kullanırsan hüsran ve göz yaşı ile sonuçlanır :)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mcanolmz    1
karaeski_26, 15 saat önce yazdı:

Tabiki elimden geldigince yardımcı olurum.

Bu ilaçları gerçekten Profesyonel sporcu tanıdıkların (İlaç satmaya çalışmayan Elit profesyoneller) ve doktorlar eşliginde vücut Ölçümleri yapılarak dogru şekilde kullanırsan

Bu ilaçlar fark yaratır. Ama Amatörler eşliginde kullanırsan hüsran ve göz yaşı ile sonuçlanır :)

Bu konuda Türkiye'nin önde gelen hocalarıyla çalışmayı düşünüyorum bakalım hayırlısı ile :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
karaeski_26    6
mcanolmz, 19 saat önce yazdı:

Bu konuda Türkiye'nin önde gelen hocalarıyla çalışmayı düşünüyorum bakalım hayırlısı ile :) 

Bilimsel bir spor bu unutma Kim ne derse desin. Tekrar söyleyecegim Kür girme taraftarın deilim yaşın daha genç bana göre

Benim ilaçlar konusunda acayip bilgim varken suan için kullanma taraftarı deilim.

Ayrıca Calf çalış gastronemus kas'larınıda çalıştırmayı unutma Dikat et kendine unutma söylediklerimi

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.