Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Deity

331 günlük kürümü bitirdim

Önerilen İletiler

Deity    171

Nihayet pct geçiyorum arkadaşlar son iğnemi 1 eylülde yaptım 331. gün olmuş kür içinde 750testo 1500bolde ye kadar çıktım son 1 ay deneme amaçlı :) son haftayı 250 ile kapattım  inanılmaz bi süreçti benim için tam bi mutasyon diyebilirim:D hepinize teşekkür ediyorum sonuçlar aşağıda 

received_561474181058279.jpeg received_502121443913045.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

metinav    4.590

Resim paylaşırsan mutasyonu bizde görmüş oluruz. Bazılarını kamçılar, doğru yapıldığında elde edilen sonuçlar. 😄

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferhat82    447

Bu kadar uzun küre  böbrekler ve kolestrol değerin nedense çok iyi geldi. Açikçasi testis durumunuda merak ettim :) Formunuda atabilirsen çok iyi olurdu.

Uzun süre kür düşünen kişilere referans olurdun :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Delipanter00    175

Ilk baslardaki formunu az cok hatirliyorum ama yeni formunu paylassanda bu kadar kisinin meragini gidersen diyorum abi 😀

tarihinde Delipanter00 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Deity    171

@metinav @Adanalı üzülerek ve üzülerek foto paylaşmıyorum :(

@Ferhat82 testislerde küçülme var onun dışında sağlıklı maşallah

@Delipanter00 eski formumu bilen arkadaşlar var tabiki merakınızı bi nebze gidereyim şuan 2 kat oldum :D aslında yarın yarışma yapacaktım ama şu tespit muhabbetlerinden girmemeye karar verdim ilaç kesmedim çünkü

pct planı bu şekilde

hepsine aynı gün başlanacak

ilk gün 6 tablet klomen geri kalan 2 hafta 1 tablet

2 hafta boyunca günlük 1000ui hcg

başından sonuna kadar günlük 25mg proviron çinko d-c vitamin b kompleks

1. gün ve 7. gün 250mg testo e

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Cuneyt    16
Deity, 05.09.2019 - 21:52 yazdı:

@metinav @Adanalı üzülerek ve üzülerek foto paylaşmıyorum :(

@Ferhat82 testislerde küçülme var onun dışında sağlıklı maşallah

@Delipanter00 eski formumu bilen arkadaşlar var tabiki merakınızı bi nebze gidereyim şuan 2 kat oldum :D aslında yarın yarışma yapacaktım ama şu tespit muhabbetlerinden girmemeye karar verdim ilaç kesmedim çünkü

pct planı bu şekilde

hepsine aynı gün başlanacak

ilk gün 6 tablet klomen geri kalan 2 hafta 1 tablet

2 hafta boyunca günlük 1000ui hcg

başından sonuna kadar günlük 25mg proviron çinko d-c vitamin b kompleks

1. gün ve 7. gün 250mg testo e

Kardeşim kaç kilo kaybın oldu son durum nedir ve libido ne durumda 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferhat82    447

Arkadaşın durumu gayet iyi hatta yeni kürüne girdi konusuda bakarsanız  profilinde göreceksiniz 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Deity    171

hiç kaybım olmadı dostum pct 3 kere tekrarladım 3.de çalıştı sistem ama bu süreçte kayıp yaşamadım beslenme ve ant ona göre düzenledim @Cuneyt

tabiki ufaldı 1500hcg harekete geçiriyor şuan @Spartacus

form paylaşmıyorum dostum @wolferen1903

takip eden arkadaşlar bilir şuan yeni kürdeyim zaten herşey yolunda allaha şükür  sağlıklı sporlar herkese..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Fatih    53
Deity, 28.01.2020 - 23:00 yazdı:

hiç kaybım olmadı dostum pct 3 kere tekrarladım 3.de çalıştı sistem ama bu süreçte kayıp yaşamadım beslenme ve ant ona göre düzenledim @Cuneyt

tabiki ufaldı 1500hcg harekete geçiriyor şuan @Spartacus

form paylaşmıyorum dostum @wolferen1903

takip eden arkadaşlar bilir şuan yeni kürdeyim zaten herşey yolunda allaha şükür  sağlıklı sporlar herkese..

Dostum merakımı mazur gör form paylaşmama sebebin nedir ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tom07    20

Tekte 6 tb klomen inş kör olmazsın 😀 2 hafta 1 tb bile benim gözlerimi bulanıklaştırıyordu, göze ciddi zarar veriyor bu klomen

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yasings81    69

selamlar

okadar resim isteği üzerine neden resim yollamazsın lakin herkez görmek ister. resim isteyenlere cevap bile vermedin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AhmetBalcı    131
Deity, 05.09.2019 - 10:04 yazdı:

Nihayet pct geçiyorum arkadaşlar son iğnemi 1 eylülde yaptım 331. gün olmuş kür içinde 750testo 1500bolde ye kadar çıktım son 1 ay deneme amaçlı :) son haftayı 250 ile kapattım  inanılmaz bi süreçti benim için tam bi mutasyon diyebilirim:D hepinize teşekkür ediyorum sonuçlar aşağıda 

Dostum o boldenonun calistigina emin misin? Zira kan hucrelerinde zerre degisiklik olmamis? 
o kadar boldenona hematokrit tavan yapmaliydi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferhat82    447

Arkadaşlar konu sahibi kişi diğer konusundada yazmiş  yarışma yapıcak olabilir veya herhangi bir nedenden dolayıda olabilir.  Fotoğraf paylaşmak istemiyorum diye . Büyük iğtimal paylaşmaz. 

Birde boldenonun çalışıp çalışmadiğini kan hücrelerinden anlayamazsiniz Bunlar teoride olan şeyler . Kişiye a bak hemotokrit yükselmemiş boldenon çalışmamış diyemessin. O Kişi zaten 1 sene kullandıysa o ürünü verdiği etkiden çalişip çalışmadiğini anlayacak bilecek kadarda bir birikimi oldugunu düşünüyorum.

O yüzden boldenonu testlerde anlayamazsın  sen kendin bilirsin etki veya yan etkisinden o ürünün çalişip çalişmadiğini

tarihinde Ferhat82 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AhmetBalcı    131
Ferhat82, 03.02.2020 - 11:44 yazdı:

Arkadaşlar konu sahibi kişi diğer konusundada yazmiş  yarışma yapıcak olabilir veya herhangi bir nedenden dolayıda olabilir.  Fotoğraf paylaşmak istemiyorum diye . Büyük iğtimal paylaşmaz. 

Birde boldenonun çalışıp çalışmadiğini kan hücrelerinden anlayamazsiniz Bunlar teoride olan şeyler . Kişiye a bak hemotokrit yükselmemiş boldenon çalışmamış diyemessin. O Kişi zaten 1 sene kullandıysa o ürünü verdiği etkiden çalişip çalışmadiğini anlayacak bilecek kadarda bir birikimi oldugunu düşünüyorum.

O yüzden boldenonu testlerde anlayamazsın  sen kendin bilirsin etki veya yan etkisinden o ürünün çalişip çalişmadiğini

Bilimsel arastirmalar bunlar Ferhat aksi mumkun degil. Teori degil lab arastirmalari. Yaziyi okursan hemfikir olacagiz sanirim. 

Boldenon calisma prensibi olarak rbc arttiriyor. Rbc yaNi red blood cells artinca da hematokrit artiyor. Hct ve ve hgb birbiriyle tamamen bagli degerlerdir. Boldenon calisiyorsa mutlaka rbc artar aksi imkansiz. Ama arkadasin kürden once dusukse ona birsey diyemem. 

B4F0FBCC-3160-4A3E-9BE6-C62DE6ED747B.thumb.jpeg.2ea3fa858f9ac65c75f6620b021d44e1.jpeg

https://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S1021949816000077

Ferhat82, 03.02.2020 - 11:44 yazdı:

Bu arada amacım senın bldıgıni yanlıs cıkarmak ya da baska bırsey degıl.

Bu forumda bılgısıne guvendıgım ve herkese canla basla yardım eden bırkac ınsandan bırısısın.

Sadece bıldıgımı paylasmak adına yazdım o arastırma yazısını da .

Yoksa baska bır amacım yok dedıgım gıbı bırlgısıne guvendıgım bırkac ınsandan bırısısın.

Yanlıs anlasılmak ıstemem

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferhat82    447
AhmetBalcı, 03.02.2020 - 11:57 yazdı:

Bilimsel arastirmalar bunlar Ferhat aksi mumkun degil. Teori degil lab arastirmalari. Yaziyi okursan hemfikir olacagiz sanirim. 

Boldenon calisma prensibi olarak rbc arttiriyor. Rbc yaNi red blood cells artinca da hematokrit artiyor. Hct ve ve hgb birbiriyle tamamen bagli degerlerdir. Boldenon calisiyorsa mutlaka rbc artar aksi imkansiz. Ama arkadasin kürden once dusukse ona birsey diyemem. 

https://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S1021949816000077

Çok sağol aynı şeyler senin içinde geçerli  :)  Okumadan öncede biliyordum hayla sana hak veriyorum okudum dağa çok hak veriyorum doğru soyluyorsun yanlış değil :D Sadece  Demek  istediğim  Hgb ve rcb normal seviyede bile olsa  direk karar verilemez bu durum için. Şöyle söyliyeyim deca da prolaktin yüksek değilse ilaç çalışmıyor diyenler gibi farz et genetik meselesi. + olarak bakmak gereken bazı şeylerde var  iştah olsun damarlanma olsun sadece ona takılmamak gerekir

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AhmetBalcı    131
Ferhat82, 9 dakika önce yazdı:

Çok sağol aynı şeyler senin içinde geçerli  :)  Okumadan öncede biliyordum hayla sana hak veriyorum okudum dağa çok hak veriyorum doğru soyluyorsun yanlış değil :D Sadece  Demek  istediğim  Hgb ve rcb normal seviyede bile olsa  direk karar verilemez bu durum için. Şöyle söyliyeyim deca da prolaktin yüksek değilse ilaç çalışmıyor diyenler gibi farz et genetik meselesi. + olarak bakmak gereken bazı şeylerde var  iştah olsun damarlanma olsun sadece ona takılmamak gerekir

Aynen haklısın bırcok etkene bakmak lazım

Genetık de cok onemlı faktör dedıgın gıbı

Bırde normalde zaten düşükse yukselme cok fazla olmamıs olabılır 

oncesı sonrası bakmak lazım haklısın 

Malum forum ortamı bazen ınsanlar yanlıs anlayabılıyor bırbırını :)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Deity    171

arkadaşlar fotoğraf paylaşmıyorum daha öncede birçok kez dile getirdim sponsorluk olabilir yarışma olabilir keyfi olabilir 1 kez sırt pozu paylaşmıştım hatırlayan arkadaşlar vardır mutlaka Loving den rica edip onuda kaldırdım  paylaşmıyorum sadece

bu oranda ilacın e2 de artırması gerekir sonuçlara bakıp bu konuda da yorum yapmak ister misin? bilinenler herkes için geçerli olmayabiliyor mu acaba @AhmetBalcı

AhmetBalcı, 03.02.2020 - 10:57 yazdı:

Burak hocanın yorumu vardı boldenon çalıştığı rbc değerinden kesin olarak anlaşılamaz diye. yanlış anlama dostum ama senin vasfın nedir böyle kesin konuşuyorsun

kağıt üzerinde hesaplananla hayat herzaman örtüşmez bu da tecrübeyle sabit :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AhmetBalcı    131
Deity, 13 dakika önce yazdı:

arkadaşlar fotoğraf paylaşmıyorum daha öncede birçok kez dile getirdim sponsorluk olabilir yarışma olabilir keyfi olabilir 1 kez sırt pozu paylaşmıştım hatırlayan arkadaşlar vardır mutlaka Loving den rica edip onuda kaldırdım  paylaşmıyorum sadece

bu oranda ilacın e2 de artırması gerekir sonuçlara bakıp bu konuda da yorum yapmak ister misin? bilinenler herkes için geçerli olmayabiliyor mu acaba @AhmetBalcı

Burak hocanın yorumu vardı boldenon çalıştığı rbc değerinden kesin olarak anlaşılamaz diye. yanlış anlama dostum ama senin vasfın nedir böyle kesin konuşuyorsun

kağıt üzerinde hesaplananla hayat herzaman örtüşmez bu da tecrübeyle sabit :) 

Vasif? Ne vasfi ariyorsun dostum. Deneyim ve bilimsel arastirmalar bunlar. 
kagit uzerinde hesaplanan dedigin bilimsel arastirmalar yuzlerce kisiyle deneniyor. Senin o olcturdugun hemogramin yuzlerce varyasyonu farkli olcum bicimi var. Periferik yayma yaptir bakalim kaninda neler varmis rbc lne kadar, eo ne kadar neler var yok anlasilir. 
Vasif soruyorsun ama once uslup lazim vasif kolay. Biraz arastirma yapabilirsin periferik yaymayla alakali. Ve hatta yaptir o zaman anlarsin. 
İnanmak istedigine inanabilirsin. Basarilar. 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.