Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Deity

Kasıkta siğil/enfeksiyon

Önerilen İletiler

Deity    171

Ne olduğunu bilmiyorum kasıkta penis başlangıcı belli oluyor zaten malum yer   bi arkadaşım enfeksiyon kapmışsın dedi ilişkiden  bilgisi olan varmı cildiye gidicem durumun ciddiyetini öğrenelim belki başkalarında da vardır 

20190803_231922.jpg

• Üzgün 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bay-T    4.237
Deity, 27 dakika önce yazdı:

Ne olduğunu bilmiyorum kasıkta penis başlangıcı belli oluyor zaten malum yer   bi arkadaşım enfeksiyon kapmışsın dedi ilişkiden  bilgisi olan varmı cildiye gidicem durumun ciddiyetini öğrenelim belki başkalarında da vardır 

@agfitness arkadaşımın tavsiyesine mutlaka uy ben kendi deneyimimi payşayım malesef partnerinden bulaşmış ve artık uzun yıllar farklı bölgelerde çıkacak kaşıntı ile başlar yanma gibi yapar. Tamamen kurtulmak gibi bir şey yok çevremde kurtulanı göremedim 4 veya 6 yıl sonrasında ancak deniyor çok yerde yok olması tamamen diye. Benim kendi yöntemim doktor tavsiyesi sonrası

0j37O_1560498801_1061.jpg

Travazol oldu sabah ve akşam 1 kere sürüyorsun 2 maks 3 gün uygula  kafi sakın 3 gün üstü yapma çok güçlü olduğundan tamamen bölgeyi yakıyor kardeşim. bilip bilmediğiniz kişilerle birlikte olmayın çok eşlikikte bu konuda büyük sorun malesef :( böyledir diye demiyorum ama genelde böyle. Oral yollarla yapılanda çok büyük risk diş etleri için yıllardr acısını çekenleri diş etleri kesilip alınanları biliyorum.neyse çok geçmiş olsun.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Borosan25    24

Ben lezyonları siğile benzetemedim jiletle alıyorsan kıl kökü iltihabı (follikülit) olabilir çok panik yapacak bi durum yok ürolojiyle uğraşma cildiyeye sıra al muhtemelen yakın tarihe olmaz sıra cildiyeye görünene kadar günde 3 kez fucidin krem al eczaneden onu sür geçmiş olsun

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
xax1    34

Bendede vardı kopartıp duruyordum ben tırnağımla ve baya kanıyordu sonra bıraktım 3-5 aydır yok 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferhat82    447

Bence direk cildiyeye görün  devlete gideceksende sıra yoksa randevu talebi aç  1-2 güne direk çıkıyor  randevu Göründükten sonra en azından kafan rahat olur 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Deity    171
Borosan25, 14 saat önce yazdı:

Ben lezyonları siğile benzetemedim jiletle alıyorsan kıl kökü iltihabı (follikülit) olabilir çok panik yapacak bi durum yok ürolojiyle uğraşma cildiyeye sıra al muhtemelen yakın tarihe olmaz sıra cildiyeye görünene kadar günde 3 kez fucidin krem al eczaneden onu sür geçmiş olsun

evet jiletle alıyorum sanırım 1 aydır varlar inşallah iltihap gibi basit birşeydir  diyelimki enfeksiyon kalıcı birşey mi yoksa tedavi ile geçiyormu

xax1, 6 saat önce yazdı:

Bendede vardı kopartıp duruyordum ben tırnağımla ve baya kanıyordu sonra bıraktım 3-5 aydır yok 

ben onları farketmeden tıraş olduğumda bile kesilmemiş sen tırnakla nasıl kopardın

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
xax1    34
Deity, 2 saat önce yazdı:

evet jiletle alıyorum sanırım 1 aydır varlar inşallah iltihap gibi basit birşeydir  diyelimki enfeksiyon kalıcı birşey mi yoksa tedavi ile geçiyormu

ben onları farketmeden tıraş olduğumda bile kesilmemiş sen tırnakla nasıl kopardın

Valla et beni gibi bişeydi tırnaklarımla sıkıp çekiyordum sonra şarıl şarıl kan akıyordu illet şeyden

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Borosan25    24
Deity, 8 saat önce yazdı:

Dediğim gibi ben follikülit olduğunu düşünüyorum fucidin krem kullan cildiyeye sıra al kafana takmanı gerektiren bir durum yok 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
weldan    157
Bay-T, 04.08.2019 - 00:01 yazdı:

@agfitness arkadaşımın tavsiyesine mutlaka uy ben kendi deneyimimi payşayım malesef partnerinden bulaşmış ve artık uzun yıllar farklı bölgelerde çıkacak kaşıntı ile başlar yanma gibi yapar. Tamamen kurtulmak gibi bir şey yok çevremde kurtulanı göremedim 4 veya 6 yıl sonrasında ancak deniyor çok yerde yok olması tamamen diye. Benim kendi yöntemim doktor tavsiyesi sonrası

0j37O_1560498801_1061.jpg

Travazol oldu sabah ve akşam 1 kere sürüyorsun 2 maks 3 gün uygula  kafi sakın 3 gün üstü yapma çok güçlü olduğundan tamamen bölgeyi yakıyor kardeşim. bilip bilmediğiniz kişilerle birlikte olmayın çok eşlikikte bu konuda büyük sorun malesef :( böyledir diye demiyorum ama genelde böyle. Oral yollarla yapılanda çok büyük risk diş etleri için yıllardr acısını çekenleri diş etleri kesilip alınanları biliyorum.neyse çok geçmiş olsun.

Tayfun Bey kesinlikle haklı. Bende cildi ile ilgili oldukça problemli biriyim. Travazol neredeyse mucize. Tavsiyem çinko alımını arttır ve bazı günler o bölgeye sudocrem de sürebilirsin. Kesinlikle faydasını görürsün. Yalnız ben herhangi bir tıp eğitimi almadım ama sanki cinsel yolla bulaşan bir şey gibi durmuyor. Bi de Aloe vera yaprağını kesip sürmende inanılmaz baskılıyor.. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bozulu    0

Kardeşim msj atacaktım sana ama atamadım. Aynı sorun bende de var. 2 tane var . Senin ki geçti mi ? ? Doktora göründün mü ? Göründüysen ne dedi doktor ? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Deity    171
Bozulu, 08.01.2020 - 10:04 yazdı:

Kardeşim msj atacaktım sana ama atamadım. Aynı sorun bende de var. 2 tane var . Senin ki geçti mi ? ? Doktora göründün mü ? Göründüysen ne dedi doktor ? 

fucidin kullandım 1 2 hafta kadar sonra bıraktım  gözükmüyorlar geçti sanırım :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Sero00    0

Deity sen hiç bu konuyla alakalı kan tahlili oldun mu olduysan sonuç ne cıktı aynı sorun bende de var

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Volkan99    0

Kardes merhaba ayni sorun bendede var ama biraz farkli seninkinden. Bunlar sendede cogaliyormuydu ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Deity    171
Volkan99, 1 saat önce yazdı:

Kardes merhaba ayni sorun bendede var ama biraz farkli seninkinden. Bunlar sendede cogaliyormuydu ?

önce 1 di dikkate almadım sonra birkaç tane oldu  fucidin kullanmıştım düzensiz olarak 3-5 defa şuan halen kürdeyim herhangi bi sıkıntı yok

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Volkan99    0

tamam kardes benım 3 ayda 1 den 20 30 tane olmuş farkında değilim. benimki sanırım daha sıkıntı bişey doktora gideyim olmadı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Deity    171

ters ilişki sebep mikrop kapmışta olabilirsin en mantıklısı dediğin gibi doktora görünmek :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Wh00    149

Hpv virüsü cinsel ilişki ile bulaşır 

penis çevresinde siğil  karnıbahar gibi şekilde olur net bir tedavisi yoktur

siğİller yakılarak temizlenir ama tekrar çıkabilir 

bir kaç kremi ve losyonu var ne kadar işe yarar kişiden kişiye değişir 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
murat159    10
Wh00, 41 dakika önce yazdı:

Hpv virüsü cinsel ilişki ile bulaşır 

penis çevresinde siğil  karnıbahar gibi şekilde olur net bir tedavisi yoktur

siğİller yakılarak temizlenir ama tekrar çıkabilir 

bir kaç kremi ve losyonu var ne kadar işe yarar kişiden kişiye değişir 

Doğru .. bende de vardı umursamadım sanırım 1 seneyi geçti üstünden ve düşün ne kadar çoğaldığını en son gittim abime yaktırdım. (Abim doktor) bir daha çıkmadı 6-7  ay falan oldu hatta geçti şuan hiç problem yok 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.578
murat159, 35 dakika önce yazdı:

Doğru .. bende de vardı umursamadım sanırım 1 seneyi geçti üstünden ve düşün ne kadar çoğaldığını en son gittim abime yaktırdım. (Abim doktor) bir daha çıkmadı 6-7  ay falan oldu hatta geçti şuan hiç problem yok 

Bağışıklık sistemin zayıf olduğunda çıkıyor bir defa bulaştıysa ölene kadar gitmiyor.Aynı uçuk gibi her an fırsat kollar.Penisin sünnet derisinin kesildiği bölgede daha çok yerleşiyor.C vitamini, zeytin yaprağı extresi gibi bağışıklığı arttıran destekler kullanın geçer bir sonraki zayıf zamana kadar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Molluskum %100 geçer.İlacıda eczaneden 150 tl molusk adlı damla her moluskuma tek tek hergün damlatıyorsunuz kızarınca damlatmayı bırakıyorsunuz yoksa deri ülseri oluyor. İlaç tedavisi bile olmadan geçebilir.Fakat eğer molluskumsa kasık traşını unutun.Oldugunuz gibi birsürü görebilirsiniz.Hpv ise maalesef çözümü yok yaktırıp yaktırıp tekrar cıkacak.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.