Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

Bloodless    10

Merhaba değerli forum üyeleri:)

Yarışmacı bir hocamdan la pharma testosteron ve trenbolon aldım. Check e ne kadar güvemmesek de Türkiyedeki diğer sahte la pharmalarda www.laeinfo.net yazarken bunda orijinal adresi yazıyor. Black dragon da satıyor kendisi. Trenbolon 420, testosterone 300 TL. Yorumunuz nedir? Daha önce la pharma kullananlardan özellikle yorum bekliyorum. 

IMG_20190724_135439.jpg

tarihinde Bloodless tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bloodless    10

Arkadaşlar birkaç tane başlık var ama h birinde aranan sonuç yok. Hiç kimse şu kilodan şu kiloya çıktım, kollar şu kadar büyüdü, omuzlar şu kadar büyüdü dememiş. Sadece 'iyi' kelimesi kullanılmış ama onlara göre iyi olan ne? Kullanan arkadaşlarlardan daha detaylı yorum alsak güzel olur. Hem ben de bu kürümde Black dragon ve La pharma kullanacağım, aldığım etkileri bu başlık altına yazarım. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bloodless    10
Anlkzk, Şimdi yazdı:

https://laanabolics.com/index.php#products orjinal site gibi duruyor ve 14.senesi ama senin attığın fotoğraf 12.senesi diyor ve dediğim sitede tren e. yok?

Dediğin site sahte. Orijinal sitesi www.laeinfo.com  Bak bu  attığım görselde fake siteler yazıyor. IMG_20190724_141753_826.thumb.jpg.234fd6ae452b09649b8a1d010d5e4fba.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DAYIOĞLU    54
Bloodless, 1 saat önce yazdı:

Arkadaşlar birkaç tane başlık var ama h birinde aranan sonuç yok. Hiç kimse şu kilodan şu kiloya çıktım, kollar şu kadar büyüdü, omuzlar şu kadar büyüdü dememiş. Sadece 'iyi' kelimesi kullanılmış ama onlara göre iyi olan ne? Kullanan arkadaşlarlardan daha detaylı yorum alsak güzel olur. Hem ben de bu kürümde Black dragon ve La pharma kullanacağım, aldığım etkileri bu başlık altına yazarım. 

10 hafta 300 mg La pharma tren kullanırsan 13.1 kg alırsın kolların 6.9cm  bacakların 3.1cm göğsün 6.9cm büyür  :) ;
Vücut geliştirme %100 genetiktir  aynı ilaçtan biri 5 kg bile alamazken diğeri 20kg bile alabilir arada uçurum olur denemeden kimse bilemez sadece tecrübe ile tahmin eder  ama yanılma payı yüksek  o yüzden denemen lazım beslenme uyku anteraman düzeni de herkesin farklı tabiki de o yüzden birinin  la pharma ile 10kg alması ÖLÇÜ DEĞİLDİR.

"İYİ" demelerinin sebebi şu Uykusuzluk Aşırı Terleme Gece terlemeleri Hızlı Nabız Kaygı Libido Kaybı Erektil Disfonksiyon Livido ve erektil disfonksiyon kaybı  vs. GİBİ YAN ETKİLER  KAS BÜYÜMESİ KİLO ALIMI  GİBİ OLUMLU ETKİLER ALMIŞLARDIR.Bunlara dayanarak güzel çalışıyor demişlerdir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bloodless    10
DAYIOĞLU, 11 dakika önce yazdı:

10 hafta 300 mg La pharma tren kullanırsan 13.1 kg alırsın kolların 6.9cm  bacakların 3.1cm göğsün 6.9cm büyür  :) ;
Vücut geliştirme %100 genetiktir  aynı ilaçtan biri 5 kg bile alamazken diğeri 20kg bile alabilir arada uçurum olur denemeden kimse bilemez sadece tecrübe ile tahmin eder  ama yanılma payı yüksek  o yüzden denemen lazım beslenme uyku anteraman düzeni de herkesin farklı tabiki de o yüzden birinin  la pharma ile 10kg alması ÖLÇÜ DEĞİLDİR.

"İYİ" demelerinin sebebi şu Uykusuzluk Aşırı Terleme Gece terlemeleri Hızlı Nabız Kaygı Libido Kaybı Erektil Disfonksiyon Livido ve erektil disfonksiyon kaybı  vs. GİBİ YAN ETKİLER  KAS BÜYÜMESİ KİLO ALIMI  GİBİ OLUMLU ETKİLER ALMIŞLARDIR.Bunlara dayanarak güzel çalışıyor demişlerdir.

Kol 7 cm büyüyüp bacaklar 3 cm büyür hmm ironi tabi de, ben zaten kürün hakkını vermeyen adamdan yorum istemiyorum. Biri 10 kg alıp biri 3 kg alıyorsa o işte başka bir iş var 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MarkoPaşa    37

Ben kullandım geçenlerde bi konuya form fotoğraflarımıda atmıştım Harika bi ürün ama Tr de 2 kişi bunu orjinal satiyor onlarida herkes bilir genelde ilaçlar inanılmaz dolu ve takır takır çalışıyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bloodless    10
venatrom27, 2 saat önce yazdı:

Ben kullandım geçenlerde bi konuya form fotoğraflarımıda atmıştım Harika bi ürün ama Tr de 2 kişi bunu orjinal satiyor onlarida herkes bilir genelde ilaçlar inanılmaz dolu ve takır takır çalışıyor

Bunların ismi a.a.ş ve m.b mı? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bloodless    10
venatrom27, 58 dakika önce yazdı:

Mb yi bilmem ama a.a.ş adamdır gönül rahatlığıyla alabilirsin 

👍 İkisi ortak zaten, fiyatlar bile aynı. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.578
Bloodless, 35 dakika önce yazdı:

👍 İkisi ortak zaten, fiyatlar bile aynı. 

Birde facebookta satan biri var o kim ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.578
Bloodless, 9 saat önce yazdı:

Onu bilmiyorum, kullanıcı adını falan değiştiriyor arada. Güvenilmez öyle adamlara, kim olduğunu bile bilmiyoruz. La pharma ve Black dragon konusunda a.a.ş den şaşmamak lazım. 

G. K. isminde biri facebookta.Tren asetat 325 demis.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bloodless    10
metinav, 3 saat önce yazdı:

G. K. isminde biri facebookta.Tren asetat 325 demis.

Biliyorum. Kullanıcı adı s.y idi. Sonra g.k. yapmış😂 güvenmeyin, türkiyede sahte la pharma ları satan şahıslardan olma ihtimali %200

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.578
Bloodless, 9 saat önce yazdı:

Biliyorum. Kullanıcı adı s.y idi. Sonra g.k. yapmış😂 güvenmeyin, türkiyede sahte la pharma ları satan şahıslardan olma ihtimali %200

Bu gibi satıcıları paylaşmak ve insanları bilinçlendirmek önemli...

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aliylmazz35    4
Bloodless, 24.07.2019 - 18:21 yazdı:

Merhaba değerli forum üyeleri:)

Yarışmacı bir hocamdan la pharma testosteron ve trenbolon aldım. Check e ne kadar güvemmesek de Türkiyedeki diğer sahte la pharmalarda www.laeinfo.net yazarken bunda orijinal adresi yazıyor. Black dragon da satıyor kendisi. Trenbolon 420, testosterone 300 TL. Yorumunuz nedir? Daha önce la pharma kullananlardan özellikle yorum bekliyorum. 

IMG_20190724_135439.jpg

Hocam satıcıda problem çıktımı ürünlerden verim aldınız mı ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    409

Vay beee konuyu gordumde la pharma mi kaldı black bulan varsa haber versin 😅 ;))))

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bloodless    10
aliylmazz35, 01.11.2020 - 01:27 yazdı:

Hocam satıcıda problem çıktımı ürünlerden verim aldınız mı ?

2 yıl geçmiş daha yeni girdim. Ürün manyak bir şeydi 8. haftada kesmek zorunda kaldım. İnanılmaz etkili bir o kadar da yan etkisi var 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
demonmask    2
Bloodless, Şimdi yazdı:

2 yıl geçmiş daha yeni girdim. Ürün manyak bir şeydi 8. haftada kesmek zorunda kaldım. İnanılmaz etkili bir o kadar da yan etkisi var 

La pharmayi turkiyede satan varmi hocam ya hemen alalim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bloodless    10
demonmask, 1 dakika önce yazdı:

La pharmayi turkiyede satan varmi hocam ya hemen alalim

Şuan yok Black dragon ve la pharma getirmişti tanıdığım birisi ikiside üst seviye ürün olsa hemen alırım ama artık yok. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: enxgin
      Merhaba arkadaşlar,
      trenbolon asetat (300mg) testestron propianat (300mg) proviron(50mg) kullanıyorum Önerilerin büyük kısmı günlük ya da gün aşırı olacak şekilde dozlama yapılması.
      Ben şu şekilde yapıyorum:
      pazartesi(100) çarşamba(100) cuma(100) Cumadan pazartesiye 3 gün geçiyor. Bu durum kürün verimini düşürür mü?
      Daha önce bu şekilde kullanan varsa yorumunu görmek isterim.
    • Yazan: Halo0619
      Arkadaşlar Cümleten selamlar iyi forumlar.
      1 aydır Testo propionat ve Masteron Küründeyim kürüme bu hafta Haftada 2 kez Trenbolon ekleyeceğim. Ve bu 2 ay devam edecek.
      Sorularım;
      Bu streoid anlatıldığı gibi öcü mü? Yoksa bir mucize mi? Bunu kullanırken etkileri nasıl olacak beni neler bekliyor? Değerli yanıtlarınız İçin çok teşekkür ederim.
    • Yazan: cilginbirtestocu
      Evet arkadaşlar öncelikle herkese hayırlı akşamlar. 
      Bu ürünleri yaklaşık 2 yıl önce almıştım. covid kapsamı süresince malum spor salonları kapalı olduğu için kullanamadım. streçleyip kutuya koymuştum. bugün tekrar buldum. arkadaşlar sizce bu ürünler orijinal mi? 
      bir de BALKAN PHARMA ENANDROL olan testosteron enant olan balkan pharma’ ben kullanırken test yaptırmıştım. çalıştığını gördüm. yalnız kaldırdığımda 2 yıl süre içersinde son kullanma tarihi yeri silindi. sizce tarihi geçmiş midir? ötekilerin üzerinde son kullanma tarihleri duruyor silinmedi. yanlız bunun silindi. bilgisi olan varmıdır geçti mi veya geçmedi mi? 
      Çok değerli yanıtlarınız için şimdiden teşekkür ediyorum. 

• Yazan: xnoli
      Tren testo kurundeyim. Tren güçlü ilaç olduğu için kesin hissederim diye düşünüyorum.
      Ortalama kaçıncı günde etkileri kesin belli olur.
      Birde tren acetat ile bulk yapılır mı? Vücuttan suyu atar mı?
    • Yazan: ispenciyar
      Selamlar 
      Şu an haftalık enjeksiyonum:
      500mg testo-p 300mg masteron 225mg tren Sabah aç karna 3 iu genotropin , 200 mg kafein üzerine kardiyo yapıp saat 12 ye kadar gıda tüketmiyorum.
      Günlük 250g pirinç , 600 - 800 gram pişmiş ağırlık protein kaynağı , 25g badem , 2 yemek kaşığı zeytinyağ tüketiyorum.
      Sormak istediğim şeye gelecek olursam :
      İlk öğünden önce 5 iu humalog , antreman sonrası 5 iu novorapid sc+ 3 iu genotropin IM, 30 dk sonra 100 gram karbonhidrat içeren bir öğün yapmayı planlıyorum.  Böylece bu müdahale ile 250 gram pirince 100 gram daha eklemiş olacağım.
      Yani günlük 6 iu growth ve 10 iu insülin eklemeyi planlıyorum. 
      Bu konuda doğru mu yapıyorum, yanlış mı emin değilim. Sizlere danışmak fikrinizi almak isterim. 
      Bu kürümün arasına insülini nasıl yerleştirmem verimli olur ? Beslenme zamanlaması nasıl olmalı? 
      Bedava ekmek aslanın ağzında olur. Bu konuda tecrübesi olan bir üstadım ile özelden görüşüp emin adımlarla da gitmek isterim. Bilgi kıymetlidir. Taşıyıcısı yüceltilmelidir
      Saygılar.  
      @Vural2
      @rastlantisal
      @Mickey
      @metinav

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.